Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(*sanel* @ 2008 04 09, 08:35)

jei paskaitysi visą temą - suprasi 4u.gif
aš kaip tik tai ir padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2008 04 09, 08:35)
aš taip pat tokių ieškau. Gyvatvorinių arba koloninių ax.gif kaune. rašykit į až bigsmile.gif
kodėl? g.gif

apie tai jau kalbėjau,tiesiog kiek teko pirkti iš parduotuvių ir žmogaus,galiu pasakyti kad iš žmogaus augalai daugiau prižiurėti,vešlesni,augintojas daugiau nusimano ir daugiau info suteikti gali.Nes paprastai jei jau užsiima kažką auginti,pvz spygliuočius ,tai spygliuočius,gėles ,tai tik gėles.O iš parduotuvių,tai įvairovė didelė,kainos taip pat nemažos .Svarbu greičiau ir daugiau parduoti..informacijos normalios suteikti negali,tai priklauso nuo darbuotojo kiek jis augalais domisi,jis juk neaugina.
Bet čia tik mano nuomonė,perku iš visur.Todėl mano toks palyginimas būtų.Bet tema apie tujas ne apie pardavėjus wub.gif
Atsakyti
sveikutes, na ir as ieskau tuju Smaragd, jau ir nusprendem kad jas sodinsim, bet kyla klausimukas kiek ilgai jos isliks grazios ar neispliks apacia ir vietoj gyvatvores matysis pliki kamienai g.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2008 04 09, 14:36)
jei paskaitysi visą temą - suprasi 4u.gif
aš kaip tik tai ir padariau smile.gif



QUOTE(dėja @ 2008 04 09, 17:06)
apie tai jau kalbėjau,tiesiog kiek teko pirkti iš parduotuvių ir žmogaus,galiu pasakyti kad iš žmogaus augalai daugiau prižiurėti,vešlesni,augintojas daugiau nusimano ir daugiau info suteikti gali.Nes paprastai jei jau užsiima kažką auginti,pvz spygliuočius ,tai spygliuočius,gėles ,tai tik gėles.O iš parduotuvių,tai įvairovė didelė,kainos taip pat nemažos .Svarbu greičiau ir daugiau parduoti..informacijos normalios suteikti negali,tai priklauso nuo darbuotojo kiek jis augalais domisi,jis juk neaugina.
Bet čia tik mano nuomonė,perku iš visur.Todėl mano toks palyginimas būtų.Bet tema apie tujas ne apie pardavėjus wub.gif


ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Gal kas atsakysit, kas kiek sodinti tujas Smaragd, metrines?? medelynuose sako kas 70 cm, bet nz gal reciau? norim siandien jau sodinti, gal kas atsakysit. Nroriu kad uzaugtu ir ensimatytuiu nuo kaimynu. ir koki tarpa palikti nuo akimynu tvoros? tikiuosi atsakys kas neuzilgo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as pati auginu tujas, na tik sau smile.gif is senu tuju nuskinu sakeles ir pasejau, jau du metai auga dygliukai pas mane, deja kazkaip nelabai auga, vesi g.gif: Gal yra patarimu sioj temelej? bandysiu perskaityti, bet ziuriu kad cia visos perkate ax.gif o mane domina ju priziurejimas ax.gif Kokios geriausios trasos, kiek reikia tresti kad augtu geriau ir pan. ax.gif Ar atgaivinsime temele ? ax.gif
Atsakyti
Temele perskaityta 4u.gif tik nieko naujo nesuzinojau iskyrus kad netresti g.gif: na as patresiau, neseniai, kita karta zadu tresti rudeni ax.gif tik va klausimas, per ziema biski saknis isplove- visos pavirsiuje, na dabar jau padengiau truputi, bet visvien... O gal jau man sodinti i pastovia vieta jas? joms 2 metai, bet tik reta kuri isleido papildoma sakele ax.gif bet nenumire wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai reiki patarimo. Ruošiamės sodinti tujas gyvatvorei (norim pridengti kaimyno šiukšlynus). Išsirinkau tokias siauras ir truputi suktas. Gal kas galite patarti iki kada dar galima sodinti, kad prigytų. Labai Jums ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(jore5 @ 2008 04 28, 10:02)
Sveikos,

Labai reiki patarimo. Ruošiamės sodinti tujas gyvatvorei (norim pridengti kaimyno šiukšlynus). Išsirinkau tokias siauras ir truputi suktas. Gal kas galite patarti iki kada dar galima sodinti, kad prigytų. Labai Jums ačiū už atsakymą.



kiek zinau geriausias laikas iki geguzes 1 dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jore5 @ 2008 04 28, 10:02)
Sveikos,

Labai reiki patarimo. Ruošiamės sodinti tujas gyvatvorei (norim pridengti kaimyno šiukšlynus). Išsirinkau tokias siauras ir truputi suktas. Gal kas galite patarti iki kada dar galima sodinti, kad prigytų. Labai Jums ačiū už atsakymą.

Mes pernai sodinom gegužės pabaigoj, per tuos karščius, kai buvo apie +25, prigijo visos, tik reikia kasdien laistyt visą vasarą, jei tik ilgiau nelyja. Ir ne iš vazonėlių buvo, o iš šaldytuvo išimtos, šaknys nuplautos ir išdžiovintos, kai sodinau, galvoju-basta, pinigai bus lauk išmesti. Bet visos 100 taip ir prigijo.
Tręšėm šiemet vokiškom TannenDungen trąšom, sakė, labai geros, tikrai, akivaizdžiai matosi, kad paaugo. O šiaip kur tinka spygliuočiams, tinka ir tujoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 28 balandžio 2008 - 09:18
QUOTE(jore5 @ 2008 04 28, 09:02)
Sveikos,

Labai reiki patarimo. Ruošiamės sodinti tujas gyvatvorei (norim pridengti kaimyno šiukšlynus). Išsirinkau tokias siauras ir truputi suktas. Gal kas galite patarti iki kada dar galima sodinti, kad prigytų. Labai Jums ačiū už atsakymą.

Tas pats darbas ir musu laukia, bet tik veliau siek tiek, tai va kiek as zinau, jei tujos yra vazoneliuose (konteineriuose) tai jas galima sodinti visa vasara.
Bet del viso pikto pasiklauskite temoje Namo aplinka ten pasakys jau 100 PROCENTU
O kai suzinosite gal ir man parasysite iki kada tiksliai ax.gif
Atsakyti
Na mes tai nusižiūrėję iš tokio ūkininko, tai būtų iškastos iš žemės, ne iš vazono - o tai graičiausiai reiškia, kad dar sunkiau prigija...
Atsakyti