Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(pandutė @ 2009 08 31, 09:31)
ojei as pasisodinau is sakeliu, bet man jos visos nurudavo,tai jau viskas nebeatsigaus?


speju, kad nelabai ataugs.. manosios kelios irgi nurudavo, bet visos kitos tai zalios, tik ju virsuneles buvo pradeje ruduot, bet nukarpiau ir grazios kolkas dar. Tik vakar neisteverus istraukiau viena daigeli paziuret ar saknys yra ar nera lotuliukas.gif tai nieko ten nera.. nesuprantu kada man jos spes isisaknyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ciosyte @ 2009 08 30, 11:35)
sveikos  smile.gif

Bandziau siemet pati pasidaugint koloniniu tuju. Sodinau liepos vidury, bet jos kolkas lyg nebando dar saknu leisti.. Ar taip ir turi buti, kad jos tiek ilgai saknijas ar jom jau kaput bus? g.gif  Siaip jos vis dar zalios, tik kai kuriu virsuneles nurudavo, bet kiek issiaiskinau tai del to, kad nenukirpau ju pries sodindama  unsure.gif



Mano su šaknimis clap_1.gif Gausiai liejau, kai pasodinau. O nuo motininės tujos reikia ne kirpti, o laužti, sako prigyja geriau.
Atsakyti
tai as jas irgi beveik kasdien lieju, o pries sodindama dar ir miltukuose tuose palaikiau,kurie skatina saknijimasi.. nesuprantu net ka ne taip darau unsure.gif
o sakeles tai as irgi skabiau, tik virsuneles sakeliu nukarpiau
Atsakyti
QUOTE(ciosyte @ 2009 09 04, 12:51)
tai as jas irgi beveik kasdien lieju, o pries sodindama dar ir miltukuose tuose palaikiau,kurie skatina saknijimasi.. nesuprantu net ka ne taip darau  unsure.gif
o sakeles tai as irgi skabiau, tik virsuneles sakeliu nukarpiau



O aš šakelių viršūnėlių nekirpau.O gal jūs per dideles šakeles pasodinot, sunkiau priguti g.gif
Atsakyti
hmm sudominot mane su saknydijimu tuju reiks ir man pameginti mirksiukas.gif
O vat idomu tie miltukai ar veiksmingi kurie skatina saknydijimasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 06, 16:21)
hmm sudominot mane su saknydijimu tuju reiks ir man pameginti mirksiukas.gif
O vat idomu tie miltukai ar veiksmingi kurie skatina saknydijimasi? g.gif


pirma karta juos naudojau.. ir kolkas manau, arba jie neveiksmingi, arba as kazka blogai dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciosyte @ 2009 09 06, 17:57)
pirma karta juos naudojau.. ir kolkas manau, arba jie neveiksmingi, arba as kazka blogai dariau  smile.gif


Įsišaknijimo milteliai-gal ir gerai, bet jeigu daug sodinsi ir miltelių daugiau reikės. Ar verta?
Atsakyti
O dabar, rudenį, galima tujas sodint? Prieš žiemą? Ne speigai čia pas mus, bet vis tiek baiminuosi... Gal geriau laukt pavasario.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 09 06, 19:59)
O dabar, rudenį, galima tujas sodint? Prieš žiemą? Ne speigai čia pas mus, bet vis tiek baiminuosi... Gal geriau laukt pavasario.



Reikia pasodinti iki rugsėjo 15d., kad spėtų adaptuotis. Aš sodinsiu pavasarį, kai prieš du metus sodinau virš šimto tujų pavasarį-visos prigijo. Tai dabar nenoriu rizikuoti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 09 06, 18:59)
O dabar, rudenį, galima tujas sodint? Prieš žiemą? Ne speigai čia pas mus, bet vis tiek baiminuosi... Gal geriau laukt pavasario.

Mes pernai spalio pabaigoj susodinom - visos prigijo, per vasara dvigubai paaugo.


Gal zinote ar tujos Smaragd yra labai placios, kai suauga ar labai dideli plota uzima g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 09 06, 21:35)
Mes pernai spalio pabaigoj susodinom - visos prigijo, per vasara dvigubai paaugo.
Gal zinote ar tujos Smaragd  yra labai placios, kai suauga ar labai dideli plota uzima g.gif


pas mano tevus jos auga, tai jos baisiai kerojasi ir butinai jas reikia geneti nes kitaip manau butu labai dideli krumai
Atsakyti
QUOTE(ciosyte @ 2009 09 07, 08:30)
pas mano tevus jos auga, tai jos baisiai kerojasi ir butinai jas reikia geneti nes kitaip manau butu labai dideli krumai

Aciu. Reiskia man netinka verysad.gif Man reikia siauru, aukstu smile.gif
Atsakyti