Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

nu visu pirma, as jau ju nebepersodinsiu (vien pagalvojus apie 300 krumu negera darosi doh.gif ), o antra, jei buciau padarius toki "drenaza" tai neisivaizduoju ka jis gero duotu, jei aplink ir gilyn po metra molio rolleyes.gif
man dabar rupi rasti priezasti tokio rudavimo. voratinkliu nera, krumai jau buvo prigije, ir paauge, grauzianciu vabalu zemej irgi nera, kurmiai nekilnoja. kas dar gali joms atsitikti? g.gif
taip pat prisidedu prie klausimo, kaip jas ziemai paruosti, nes bijau kad speigas isguldys visas.
Atsakyti
Na, musu tujos visai beveik nupliko, bet.... nemire smile.gif lauksim pavasario smile.gif Is gyvatvores liko tik pagaliukai su tojos apraiskom smile.gif
Keli zmones (kurie, pardavineja ivairius augalus) mane patikino, kad pirmais metais tujoms taip gali nutikti.. Kad riekia palaukti pavasario.. Ale as irgi nepaklausiau kaip to pavasario sulaukti smile.gif reikia kuo nors mulciuoti? kada mulciuoti?

Visada galvojau kad tuja - augs bet kur ir bet kokiomis salygomis... Pasirodo, tarp mano augintiniu tai kone lepiausias augalas smile.gif kurio as niekaip, nu niekaip neperprantu smile.gif
Atsakyti
Gal galetumete man patarti kaip elgtis - nusipirkau kelis augalus, kuriu nebespejau isodinti... Rutuliskos formos tujas ir kadagius kelis. Palikti juos vazonuose lauke negaliu, nes tiketina, kad nusals. Atsinesiau juos i namus. Deja neturiu kokios nors saltos (bet ne per daug) bet sviesios patalpos.. O jei paliksiu namuose ar nebus taip, kad isleps? T.y. negales ziemoti kitais metais... isnesti i koki garaza - bet ten tamsu... KA DARYTI???

Gaila augalu...
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2009 10 16, 14:13)
Gal galetumete man patarti kaip elgtis - nusipirkau kelis augalus, kuriu nebespejau isodinti... Rutuliskos formos tujas ir kadagius kelis. Palikti juos vazonuose lauke negaliu, nes tiketina, kad nusals. Atsinesiau juos i namus. Deja neturiu kokios nors saltos (bet ne per daug) bet sviesios patalpos.. O jei paliksiu namuose ar nebus taip, kad isleps? T.y. negales ziemoti kitais metais... isnesti i koki garaza - bet ten tamsu... KA DARYTI???

Gaila augalu...

Gal kas patars dar ka,as siuliciau su tais vazonais ikasti i zeme,o pavasari kur reikes ten pasodinsi.
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2009 10 16, 16:13)
Gal galetumete man patarti kaip elgtis - nusipirkau kelis augalus, kuriu nebespejau isodinti... Rutuliskos formos tujas ir kadagius kelis. Palikti juos vazonuose lauke negaliu, nes tiketina, kad nusals. Atsinesiau juos i namus. Deja neturiu kokios nors saltos (bet ne per daug) bet sviesios patalpos.. O jei paliksiu namuose ar nebus taip, kad isleps? T.y. negales ziemoti kitais metais... isnesti i koki garaza - bet ten tamsu... KA DARYTI???

Gaila augalu...

Aisku sunku patarti,nes neaisku, koks tas rudenio pabaigos oras bus.As,manau,bandyciau sodinti ir gausiai laistyti.Pries salnas mulciuociau durpemis g.gif
Atsakyti
QUOTE(a4ra @ 2009 10 16, 17:17)
Aisku sunku patarti,nes neaisku, koks  tas rudenio pabaigos oras bus.As,manau,bandyciau sodinti ir gausiai laistyti.Pries salnas  mulciuociau durpemis g.gif

man rodos dar drasiai galima sodinti,nebent Lali ,dar neapsisprendus kur sodins ,gal dar vieta pasiruosti reikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 10 16, 19:20)
man rodos dar drasiai galima sodinti,nebent Lali ,dar neapsisprendus kur sodins ,gal dar vieta pasiruosti reikia. smile.gif



Ne, apsisprendusi konkreciai smile.gif Tik kai pirkau, neivertinau savo uzimtumo, o dabar jau salciai siokie tokie, o sodinime augalu nicnieko neismanau... Na, bandysiu sodinti i pastovia vieta.. Gal nenusals. Augalai nedideli dar gal pridengti eglisakiais? Ar persistengsiu?
Atsakyti
Ar reikia dengti si augala ziemai? nes jis isodintas su didziuliu kibiru i skalda aplink nama.
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lali: 18 spalio 2009 - 16:03
QUOTE(Lali @ 2009 10 16, 16:13)
Gal galetumete man patarti kaip elgtis - nusipirkau kelis augalus, kuriu nebespejau isodinti... Rutuliskos formos tujas ir kadagius kelis. Palikti juos vazonuose lauke negaliu, nes tiketina, kad nusals. Atsinesiau juos i namus. Deja neturiu kokios nors saltos (bet ne per daug) bet sviesios patalpos.. O jei paliksiu namuose ar nebus taip, kad isleps? T.y. negales ziemoti kitais metais... isnesti i koki garaza - bet ten tamsu... KA DARYTI???

Gaila augalu...

Pas mane lygiai ta pati situacija,tik beda ta,kad kai nusipirkau po keliu dieneliu prasidejo saltos naktys verysad.gif Gal kas patars ar galima jas vazonuose palikti ziemai sviesioje patalpoje,kur yra apie 12 laipsniu silumos? Jei saulute sviecia max 15 buna.

Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 10 18, 18:21)
Pas mane lygiai ta pati situacija,tik beda ta,kad kai nusipirkau po keliu dieneliu prasidejo saltos naktys  verysad.gif  Gal kas patars ar galima jas vazonuose palikti ziemai sviesioje patalpoje,kur yra apie 12 laipsniu silumos? Jei saulute sviecia max 15 buna.

Aciu uz atsakymus.



As pasodinau. Nuvaziavau i medelyna kuriame ir pirkau ir paklausiau.
Sake, kad jie patys dar sodina drasiai...
Atsakyti
Sodinkit drąsiai.Dar tik spalio vidurys.Aš esu sodinusi lapkričio pradžioj ir viskas gerai,auga.
Atsakyti
QUOTE(nute2 @ 2009 10 18, 20:36)
Sodinkit drąsiai.Dar tik spalio vidurys.Aš esu sodinusi lapkričio pradžioj ir viskas gerai,auga.

Tai sakot joms pavojingiau butu vesioje patalpoje isbuti nei lauke? As mielai jas per ziema vazonuose palikciau,galeciau dar del sodinimo vietos pamastyti rolleyes.gif Didesne tikimybe,kad jos gali per ziema vazonuose numirti?
Atsakyti