Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

aš ir buvau ištraukus vieną pažėt ar šaknų neišleodo biggrin.gif dar nėra sad.gif
Atsakyti
Sveiki visi - mamos, tėčiai ir jų pyliai.

Gal kas susidūrėte su apvytusia tujų apatinėmis šakomis ?
Tujų aukštis ~1m ir iš apačios kokie 20-30 cm šakų apvytusios.
Aukščiau - viskas tvarkoj, šakos ryškiai žalios. Kol kas vienintelis
įtarimas - laistom per šaltu vamdeniu, iš 95 m gylio grežinio.
Gal turite kitų mončių ?

Dėkoju už pagalbą iš anksto.

Pagarbiai,
R.
Atsakyti
QUOTE(Rūpintojėlis @ 2005 09 05, 09:59)
Sveiki visi - mamos, tėčiai ir jų pyliai.

Gal kas susidūrėte su apvytusia tujų apatinėmis šakomis ?
Tujų aukštis ~1m ir iš apačios kokie 20-30 cm šakų apvytusios.
Aukščiau - viskas tvarkoj, šakos ryškiai žalios. Kol kas vienintelis
įtarimas - laistom per šaltu vamdeniu, iš 95 m gylio grežinio.
Gal turite kitų mončių ?

Dėkoju už pagalbą iš anksto.

Pagarbiai,
R.

Manau, kad i skyreli prie "floros" parases daugiau atsakymu gautum, ten visi megejai narso. Turiu as viena tuja, tai esu issiaiskinusi, kad jos kieto vandens nemegsta, na o salto tai savaime aisku.Jas ir patresti laiks nuo laiko reikia, tik geliu trasos joms netinka, reikia kito sastato, to kur spygliuociam.Kad tuja kazkiek "lapu" atsisako, yra normalus augimo pozymis.Gal biologai daugiau patars.Sekmes.Ir nesaldyk to medelio, jis gi is siltu krastu.
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 09 05, 10:28)
Manau, kad  i skyreli prie "floros" parases daugiau atsakymu gautum, ten visi megejai narso.

Kaip naujokas - tai iškart ne ten papost'inau. Bandysiu pasitaisyti :)

QUOTE
Ir nesaldyk to medelio, jis gi is siltu krastu.


Na tada teks lietaus vendenį kaupt ;). Nes šalia nėra padoraus vandens telkinio.

Ačiū už pagalbą,
R.
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 08 26, 07:55)
aš ir buvau ištraukus vieną pažėt ar šaknų neišleodo biggrin.gif dar nėra sad.gif



tai kaip jums sekėsi? ar išleido šaknis?
ar verta užsiimti tokiu dauginimo būdu? g.gif ar geriau nusipirkti parduotuvėje? biggrin.gif
Atsakyti
zinai neisejo nieko. sad.gif nuvyto gal ziemai ipusejus, ir jauciu mama ismete, net nebejau ziureti. sad.gif gal ka netaip dariau ar kas.. zodziu nemoku. jei kas padaret ir isejot, pasakykit, kaip jums gavos. smile.gif
Atsakyti
Man vaikas lipo ir nulaužė šakelę,tai tokia graži ir taip gailą buvo išmesti,tai paėmiau ir įkišau į žemę pavėsija.Tai buvo praėjuse vasara,ir nenuvyto dabar po žiemos truputi apgeltusi,bet dar gyva,sakau gal viskas bus gerai ax.gif
O mano kaimynė,tai irgi taip augina,pavasarį nulaužia kelias šakeles ir į žemę,tai negalėjau patikėti ,kad jos prigyje.Ir ji taip prisiaugino ir apsisodino thumbup.gif .Tik tiesa sakė,kad saulė nepatektų ,nei trupučio,turi būti visiškas pavėsis visą dieną ir kad drėgna būtų biggrin.gif
Atsakyti
mano tujos irgi neblogai prigijo.aš sodinau šiltnamy uždengiau medžiaga.ir drėgna ir šilta ir pavėsis.turiu gal 8 šiemet sodinsiu daugiau tokiu būdu ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Tvarkome namo aplinką, bet niekur nerandame gražių tujų. Patarkite kur galima jas nusipirkti ir kokias? nemažą kiekį
Atsakyti
nesu su tujomis susidūrui labai stipriai, tačiau manau, kad didesnius kiekius galima gauti medelynuose, nežinau iš kurio krašto esi, štai čia ką duoda google su paieška pagal "medelynas" rasi kurie turi info internete. o ten jau ir pakonsultuos profesionalai kokia rūšis tinka tavo vietai, nes visvien ko gero reikia žiūrėti kokioje aplinkoje augs, į kurią pasaulio kryptį daugiau žiūrės ir pan.
Atsakyti
Žiūrint ką su tomis tujomis ruošiatės daryti. Didesnio kiekio reikia - ko gera, gyvatvorę? Klasikinė gyvatvorė sodinama iš vakarinės tujos, tuomet nesunkiai formuojama, žalia ir tanki. Patarčiau nesižavėti apželdintojų patarimais sodinti smaragdą - lepi veislė, reikalaujanti daug priežiūros, realiai gražiai auganti tik chemijos pagalba, nes puola ligos ir pan. Pačiai man tenka daug susidurti ne tik su tujom, bet ir su kitais dekoratyviniais spygliuočiais, ir jau nemažai metų, bet gyvatvorė mano namuose būtent iš paprastų paprasčiausių vakarinių tujų, dar liaudyje čisais vadinamų. Ir nesiskundžiu, gyvatvorė dar jauna, du metai pasodinta, bet akyse tankėja thumbup.gif O jas augina ne tik medelynai, bet ir privatininkai ax.gif Mugėse pavasarį reiktų ieškoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2006 07 11, 19:33)
Žiūrint ką su tomis tujomis ruošiatės daryti. Didesnio kiekio reikia - ko gera, gyvatvorę? Klasikinė gyvatvorė sodinama iš vakarinės tujos, tuomet nesunkiai formuojama, žalia ir tanki. Patarčiau nesižavėti apželdintojų patarimais sodinti smaragdą - lepi veislė, reikalaujanti daug priežiūros, realiai gražiai auganti tik chemijos pagalba, nes puola ligos ir pan. Pačiai man tenka daug susidurti ne tik su tujom, bet ir su kitais dekoratyviniais spygliuočiais, ir jau nemažai metų, bet gyvatvorė mano namuose būtent iš paprastų paprasčiausių vakarinių tujų, dar liaudyje čisais vadinamų. Ir nesiskundžiu, gyvatvorė dar jauna, du metai pasodinta, bet akyse tankėja  thumbup.gif O jas augina ne tik medelynai, bet ir privatininkai  ax.gif  Mugėse pavasarį reiktų ieškoti  ax.gif

Dekui už atsakymą. Aš kažkaip SMARAGDU domiuosi. Net pasimečiau dabar g.gif
Atsakyti