Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

O as rankom sutrinu lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
30 tortu ir vienos zvakute ispudziai

manau 30 tortu ispudi paliko... thumbup.gif kai kuriems baliauninkams tik po vidurnakcio "daejo" pati ideja... mazdaug - "taigi cia 30 tortu ir 1 zvakute" doh.gif lotuliukas.gif beje patys pirmi paruko tortai puosti grietinele ir trupiniais... i tuos baltus "bezinius" visi ziurejo kazkodel atsargiai...
ir dar kaip visada su nuotykiais... tuos tortus reikejo vezti ~40 km... pradzios sedejau uzpakali suraukus ir kiekviena duobele per sirdi stukteldavo... kol galu gale papuolem i avarine situacija... staigiai stabdem... ciuozem... beveik apsisukom... bijojau net bagazine atidaryti po tokiu... bet nuo vieno trupiniuoto torto pora cibuku tik nukrite buvo thumbup.gif negalejau patiketi.... thumbup.gif

dar man labai patiko kazkurios uzrekomenduotas kremas grietine+grietinele+zelatina. thumbup.gif man buvo skaniau nei tik grietinele...

ir labai rekomenduociau pabandyti i ta krema ideti smulkintu dziovintu vaisiu. (as pirkau maximoj misini - obuoliai, slyva, persikas, abrikosas gal dar kokia kriause...). nerealiai jis ten tiko... (net man skanu buvo hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 22 vasario 2009 - 13:29
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 22, 13:28)
dar man labai patiko kazkurios uzrekomenduotas kremas grietine+grietinele+zelatina.  thumbup.gif  man buvo skaniau nei tik grietinele...

ir labai rekomenduociau pabandyti i ta krema ideti smulkintu dziovintu vaisiu.


Šitas kremas - mano išmislas blush2.gif blush2.gif blush2.gif Džiaugiuosi, kad tau patiko thumbup.gif
Ir ačiū už patarimą dėl džiovintų vaisių - būtinai išmėginsiu mirksiukas.gif Dar papasakok - juos turbūt pamirkyt reikia ar bent nuplikyt, kaip tu darei g.gif Ir kaip supratau dž. vaisius įmaišei į patį kremą?
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 02 20, 22:19)
Laba, as su sese ir kepem meduti. super gavos, nors iki tol nebuvom jokio torto kepusios. pirma karta gavosi tiesiog idealus - greit nebeliko, antra karta truputeli pertepimo pritruko  ax.gif , tai sausokas gavosi (bet vis tiek seimyna prarijo  biggrin.gif ). tai man iskilo klausimas, o kokios talpos stiklines turimos omeny Cipuko recepte? mes tik pradedancios (o stikliniu ivairaus turio yra)  blush2.gif


Matau , kad tau niekas neatsako , tai padėsiu , mano stiklinės po du šimtus penkiasdešimt gramų ......bet noriu perspėti , nepilk iš karto visų miltų , jei tešla bus normaliai minkšta - gana , jei per skysta ir lips prie rankų tada dadėsi likusius ( juk kiaušiniai ne vienodo dydžio mirksiukas.gif ).....SĖKMĖS smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Julija_Idig @ 2009 02 21, 17:58)
Radau kazkoki pokeliuose "whipped cream" krem santi vadinasi... g.gif Kazin ar tokis tiktu ir tada kiek tu pokeliu man reiketu jeigu ju vienas yra apie 150gr g.gif Siaubas ko tik nepadarysi zmogus,del skanumynu  blush2.gif


Malonu , kad mėginsi , čia tikrai puikus grietinėlės kremas ( na truputi sintetinis ax.gif ) bet skonis geras ,aš jo visada turiu kaip sakoma ant Z , o kiekis jo nedidelis schmoll.gif mirksiukas.gif , patarsiu , paskaityti , kiek pilasi pieno , ir prie jo pridėti sausą masę , bet vistiek , apsidraudimui nusipirk daugiau ,
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 23, 00:42)
Šitas kremas - mano išmislas blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Džiaugiuosi, kad tau patiko thumbup.gif
Ir ačiū už patarimą dėl džiovintų vaisių - būtinai išmėginsiu  mirksiukas.gif Dar papasakok - juos turbūt pamirkyt reikia ar bent nuplikyt, kaip tu darei  g.gif Ir kaip supratau dž. vaisius įmaišei į patį kremą?

tiesiog supjausciau ir sudejau i krema...
Atsakyti
Labas smile.gif labai noriu išsikepti medaus torčiuką, vis čia pasiskaitinėju, bet kažkaip niekur neaptikau apie plikytą kremą, atsiprašau, jei buvo kalbėta, ir neradau smile.gif Norėjau paklausti ar plikytas kremas tiktų pertepti medučiui, jis man labai skanus smile.gif Na reix pasiruošt kada jį išsikept smile.gif Bet dar niekada nesu kepusi torto smile.gif tai kažin kaip čia bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2009 02 23, 19:00)
Labas smile.gif labai noriu išsikepti medaus torčiuką, vis čia pasiskaitinėju, bet kažkaip niekur neaptikau apie plikytą kremą, atsiprašau, jei buvo kalbėta, ir neradau smile.gif Norėjau paklausti ar plikytas kremas tiktų pertepti medučiui, jis man labai skanus smile.gif Na reix pasiruošt kada jį išsikept smile.gif Bet dar niekada nesu kepusi torto smile.gif tai kažin kaip čia bus wink.gif


man asmeniskai atrodo, kad nea schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

jei nori plikyto, tai rinkis koki kitoki torciuka.... o medutis yr medutis su grietinele smile.gif
Atsakyti
ačiū smile.gif na meduti išbadysiu tokį smile.gif o gal galit pasufleruot kokiam torčiukui tiktų plikytas kremukas? Na žinau lyg kažkas panašaus dedasi į napaleoną, bet norėčiau kitokį tortuką išbadyti smile.gif
Atsakyti
Kepejos,jus man pasakykit kuo skiriasi tortai PENSININKAS IR MEDAUS,nes pries 15-20 metu,musu seimoj buvo kepamas pensininkas,bet receptas medaus torto.Labai butu idomu suzinoti,jusu nuomones,gal jusu seimuose ir kepdavo pensininkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2009 02 24, 04:40)
Kepejos,jus man pasakykit kuo skiriasi tortai PENSININKAS IR MEDAUS,nes pries 15-20 metu,musu seimoj buvo kepamas pensininkas,bet receptas medaus torto.Labai butu idomu suzinoti,jusu nuomones,gal jusu seimuose ir kepdavo pensininkus biggrin.gif

medaus=pensininkas=bičiulis
Atsakyti
medaus tortas man apskritaipats skaniausias tortas! Valgyciau ir valgyciau!
Atsakyti
man irgi essen.gif

vat katik baigiau kept lakštus smile.gif Gavosi 5 lakštai 25 cm ir 5 - kažkur 20 cm... o jau atraižų kiek bigsmile.gif čia kaip pirmam kartui stengiausi bent po 5 sumeistraut ir apipjausčiau jau iškeptus... jaučiu sekanti kartą reiks pataupyt, jau busiu gudresnė biggrin.gif ir dar tešlą laikiau ant dujinės, žodžiu šiltoj vietoj, kad nespėtų atšalt, nes tada tikrai sunkiau kočiojos...
ai dar, kepiau gi pirmąkart, bet prisiskaičius sumąsčiau, kad ir man reik padegint cukraus - tai supylus tą cukrų maišiau maišiau doh.gif paskui jau keikiau save, kam pyliau tą degintą cukrų doh.gif Bet rezultatas pasakiškas wub.gif Jau lakštų skanumas... gerai kad atraižų nemažai - tai apsidovanojau keliais sau prie kavutes... biggrin.gif
Atsakyti