Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

siunciu nuorodele kur galite rasti daugumos Londono kirpyklu adresus ir tel numerius. kai kurios skelbia ir kainas http://www.anglija.l..._grozio_salonai

as tai asmeniskai kerpuosi Beauty Boutique pas kirpeja Virginija, rytu londone. neseniai atsidare, bet labai profesionaliai plaukus kerpa ir dazo, siltas ten bendravimas. tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ajaz @ 2009 04 06, 17:00)
Labutis biggrin.gif  as vis ieskau geros kosmetologes londone (butu gerai centre) ,veido valymui bei masaziukui ir kosmetikos parinkimui. ax.gif
mergaites padekit doh.gif skubiai reikia
p.s nebutinai lietuvaite gali buti ruse ar lenke mirksiukas.gif susikalbesim



Sitame Beauty Boutique kosmetologe neboga dirba, gera kosmetika naudoja, o ir kainos nera aukstos. Adresa gali rasti nuorodoje kur paskelbiau auksciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewuxas: 07 balandžio 2009 - 17:39
QUOTE(iewuxas @ 2009 04 07, 19:39)
siunciu nuorodele kur galite rasti daugumos Londono kirpyklu adresus ir tel numerius. kai kurios skelbia ir kainas http://www.anglija.l..._grozio_salonai

as tai asmeniskai kerpuosi Beauty Boutique pas kirpeja Virginija, rytu londone. neseniai atsidare, bet labai profesionaliai plaukus kerpa ir dazo, siltas ten bendravimas. tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Papildyta:
Sitame Beauty Boutique kosmetologe neboga dirba, gera kosmetika naudoja, o ir kainos nera aukstos. Adresa gali rasti nuorodoje kur paskelbiau auksciau smile.gif

didelis dekui biggrin.gif
o kas nors gal lanketes pas kosmetologe sitam salone? ax.gif butu gerai suzinoti jusu nuomone mirksiukas.gif geri profai dirba? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos merginos,as pati esu kirpeja,londone jau 7 metai ir pas mane pilna klientu.dirbu namuose,o del salonu tai ir as girdejau is savo klienciu,kad kirpejos ten kaip ant podiumo. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli,o pagal jus nustatot kirpejos klase?Na sugebejimus jos ir meistriskuma g.gif
Siaip smalsu pasidare blush2.gif
Atsakyti
ax.gif Aš irgi noriu pasisakyti šioje temėlėje.Turiu vienintelę kirpėją kuri tvarko mano plaukus jau 5 metai.Pradėjau pas ją lankytis kai tik atvažiavau į UK prieš 7 metus.Porą metelių buvau nustojus lankytis bet ne dėl to kad nepatiko kaip ji dirba.Tai per tą laiką išbandžiau daugiau kirpėjų negu per visą savo gyvenimą.Taigi vėl sugryžau pas ją ir važinėju iš visai kito miesto ir esu patenkinta.O kas liečia tautiečių kultūrą salonuose tai tikrai nekokia.Įeini,tai pirmiausiai nužiūri nuo galvos iki kojų vos ne kramtoškę kramtydamos ir įsivaizduoja esančios vienintelės ir nepakartojamos(savaime suprantama ne visos tokios).Čia iš savo patirties rašau doh.gif
Atsakyti
as ir jau 5metai pas viena kirpeja dazau plaukus ir tikrai labai esu patenkinta nes zinau jog rezultatas visada bus tas pats smile.gif ir seip smagiai paplepam ji zino visas mano problemas...vienu zodziu kirpejo-ginekologo ir stomotologo niekada nekeiciu 4u.gif
Atsakyti
gal galėtumėt ir adresus parašyti kirpyklų, jei žinot smile.gif nes kiek ieškojau Mile End'e ar Whitechapel'yje, tiek neradau. Radau tik Stratforfdo 'Pelenė', nes draugė parekomendavo smile.gif sake ten kirpėja Nida nebloga, bet ne pas ją kirpausi. Apkirpo lyg ir neblogai, nors repliką ir apie mano plaukus numetė,bet nėr jie baisūs lyg ir smile.gif gal savo paslaugas norėjo įsiūlyt smile.gif o kol kirpo teko pasilausyt, ką jos šneka, na tai tikrai ne itin korektiškos moterytės, na bet jei plaukus sutvarko normaliai, tai tebūnie smile.gif tik užkliuvo tai, kad labai daug aksesuarų ant rankų priskarščiusios,beje, ir žiedai ant kiekvieno piršto, tai nežinau, ar netrukdo jom dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vesterna @ 2009 04 11, 03:25)
gal galėtumėt ir adresus parašyti kirpyklų, jei žinot smile.gif nes kiek ieškojau Mile End'e ar Whitechapel'yje, tiek neradau. Radau tik Stratforfdo 'Pelenė', nes draugė parekomendavo smile.gif sake ten kirpėja Nida nebloga, bet ne pas ją kirpausi. Apkirpo lyg ir neblogai, nors repliką ir apie mano plaukus numetė,bet nėr jie baisūs lyg ir smile.gif gal savo paslaugas norėjo įsiūlyt smile.gif o kol kirpo teko pasilausyt, ką jos šneka, na tai tikrai ne itin korektiškos moterytės, na bet jei plaukus sutvarko normaliai, tai tebūnie smile.gif tik užkliuvo tai, kad labai daug aksesuarų ant rankų priskarščiusios,beje, ir žiedai ant kiekvieno piršto, tai nežinau, ar netrukdo jom dirbti smile.gif

einant nuo stratfordo pelenes link stratfordo sopingu(pagrindinis kelias)yra dar viena kirpykla(nezinau ar ten lietuviu,gal tik ji nuomojasi kede) as pas ja nesikirpau bet kadangi daznai pro ten einu tai matau,kad kerpasi lietuves,jei noresi galiu tiksliau nupasakoti...as tai dazau manor parke pas kirpeja Renata jau 5metai 4u.gif
Atsakyti
Kirpykloje "Pelene" praejusi savaitgali mane apkirpo gal per 20 minuciu ir paeme 20 svaru. Apkirpo nekaip, net nesimate kas buvo nukirpta. Kai susukavo su fenu, plaukai truputi pasikele, purus buvo, bet kai isiploviau galva tai pamaciau kiek "lygiai ir graziai" mane apkirpo. Niekada ten nebesilankysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyliuke @ 2009 04 16, 13:01)
Kirpykloje "Pelene" praejusi savaitgali mane apkirpo gal per 20 minuciu ir paeme 20 svaru. Apkirpo nekaip, net nesimate kas buvo nukirpta. Kai susukavo su fenu, plaukai truputi pasikele, purus buvo, bet kai isiploviau galva tai pamaciau kiek "lygiai ir graziai" mane apkirpo. Niekada ten nebesilankysiu schmoll.gif

Kurioj Pelenej, kokia kirpeja?
Atsakyti

merginos turiu prasyma ax.gif jieskau kirpejos ir visazistes kurios galetu mane papuosti mano vestuviu diena. Gal galite ka nors rekomenduoti mirksiukas.gif Gyvenu rytu Londone
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 04 16, 13:33)
Kurioj Pelenej, kokia kirpeja?

"Lituanicos" bazej antrame aukste.
Atsakyti