Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

QUOTE(Teri @ 2009 05 16, 02:10)
Gal kas galit rekomenduot kur pasidaryti veido valyma?ir gal kuri daretes anticeliulitiniu proceduru blush2.gif ?

As tai einu pas ruse i namus ji turi nuosava kabineta thumbup.gif Quensway station. Naudoja Environ kosmetika .
Jinai daro ir kuno proceduras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaz: 16 gegužės 2009 - 10:45
QUOTE(ajaz @ 2009 05 16, 08:44)
As tai einu pas ruse i namus ji turi nuosava kabineta thumbup.gif Quensway station. Naudoja Environ kosmetika .
Jinai daro ir kuno proceduras

Sveikute o kiek ta ruse ima uz veido isvalyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akella @ 2009 05 17, 13:21)
Sveikute o kiek ta ruse ima uz veido isvalyma smile.gif

Cia jos paslaugos ir kainorastis smile.gif
www.ginasclinique.co.uk
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 05 16, 08:44)
As tai einu pas ruse i namus ji turi nuosava kabineta thumbup.gif Quensway station. Naudoja Environ kosmetika .
Jinai daro ir kuno proceduras



Sveikute,

gal daretes pas ja depiliacija?? Labai idomu suzinoti ar rekomenduotumet 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas zinot ir galit rekomenduoti plauku stilista Londone? noreciau pasikeisti stiliu, bet nezinau kaip, bijau, kad paprasta kirpeja nepades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhivute @ 2009 05 17, 19:21)
sveikos, gal kas zinot ir galit rekomenduoti plauku stilista Londone? noreciau pasikeisti stiliu, bet nezinau kaip, bijau, kad paprasta kirpeja nepades smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif jau paprasta kirpeja tikrai kad nepades mane vat taaaaip pakeite kad bijau zmonese rodytis kol plaukai neataugs blush2.gif ir as noreciau gero stilisto patarimo bet bijau del zverisku kainu, o vat normalaus ir su normaliom kainom tikrai noreciau rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(MyChoice @ 2009 05 17, 21:36)
Sveikute,

gal daretes pas ja depiliacija?? Labai idomu suzinoti ar rekomenduotumet 4u.gif

nea schmoll.gif ,dariausi tik veido valyma, bet si sestadieni vaziuosiu pas ja vel valymui ir labai noriu antakiu korekcija padaryti ax.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zhivute @ 2009 05 17, 23:21)
sveikos, gal kas zinot ir galit rekomenduoti plauku stilista Londone? noreciau pasikeisti stiliu, bet nezinau kaip, bijau, kad paprasta kirpeja nepades smile.gif

Ir man reiktu blush2.gif
Atsakyti
Mano drauge prie Leicester sq kirposi ir del stiliaus patare (nors ji jau zinojo ko mazdaug nori) ir tik kirpimas £6, su plovimu £18. Na, jie reklamuojas, kad kirpimai £6. sake mane vesis nes nezinau ko noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2009 05 18, 10:15)
Mano drauge prie Leicester sq kirposi ir del stiliaus patare (nors ji jau zinojo ko mazdaug nori) ir tik kirpimas £6, su plovimu £18. Na, jie reklamuojas, kad kirpimai £6. sake mane vesis nes nezinau ko noriu  blush2.gif

O cia bus lietuviu ar anglu kirpykla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 05 18, 08:23)
O cia bus lietuviu ar anglu kirpykla? g.gif

ne lietuviu, tiesa sakant ja italas kirpo ax.gif man tai skirtumo nera ax.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kuri prisiauginot nagus startfordo Peleneje kokie ten atsiliepimai.Kokios kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akella @ 2009 05 26, 13:00)
Sveikutes gal kuri prisiauginot nagus startfordo Peleneje kokie ten atsiliepimai.Kokios kainos smile.gif

Neteko,bet kiek girdejau neblogai daro
Atsakyti