Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

galiu ir as parekomenduot kas ieskot kirpejos gintareles ,likau tikrai besidziaugianti savo plaukais kas gan senokai buvo.mielas zmogus ir geras darbas mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu jums visoms.o as dziaugiuosi ,kad jums patiko mano darbas.gera tai girdeti. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

man iskilo klausimas: kodel lankotes lietuviskuose grozio salonuose? 4u.gif

As buvau anglu salone Headmasters, tai apkirpo mane ir susukavo puikiai
ir mokejau tik 20 svaru

Cia ziuriu peikiat tuos lietuviskus salonus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo APELSINIUKE84: 30 lapkričio 2009 - 21:42
QUOTE(APELSINIUKE84 @ 2009 11 30, 19:42)
Sveikos,

man iskilo klausimas: kodel lankotes lietuviskuose grozio salonuose?  4u.gif

As buvau anglu salone Headmasters, tai apkirpo mane ir susukavo puikiai
ir mokejau tik 20 svaru

Cia ziuriu peikiat tuos lietuviskus salonus  lotuliukas.gif

na tau pasiseke biggrin.gif gal tavo trumpi plaukai labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2009 11 30, 23:57)
na tau pasiseke biggrin.gif gal tavo trumpi plaukai labai g.gif

g.gif o tu manai kad trumpa kirpima lengviau padaryt nei ilga?

Manau dauguma is musu nesilanko pas anglus tik del vienos priezasties anglu kalbos stoka.....
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2009 12 05, 20:36)
g.gif o tu manai kad trumpa kirpima lengviau padaryt nei ilga?

Manau dauguma is musu nesilanko pas anglus tik del vienos priezasties anglu kalbos stoka.....



kiekvienas kirpejas ar kirpeja turi savo stiliu,tad juo labiau skirtingu saliu kirpejai ir ju apmokykmai skiriasi.kiekvieni priprantame prie savu kirpeju stiliaus.nemanau ,kad problema anglu.juk dauguma cia nemazai laiko ir kalba laisvai,bet vistiek iesko kirpeju lietuviu.as pati asmeniskai niekada nepatikeciau savo plauku anglems.nera jie pas mane stebuklingi,bet ju stilius man nepatinka.dirbau anglu salone,nea,nieko nera geriau uz saliete kirpeja,bet kiekviena turime savo nuomone.
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2009 12 05, 19:44)
kiekvienas kirpejas ar kirpeja turi savo stiliu,tad juo labiau skirtingu saliu kirpejai ir ju apmokykmai skiriasi.kiekvieni priprantame prie savu kirpeju stiliaus.nemanau ,kad problema anglu.juk dauguma cia nemazai laiko ir kalba laisvai,bet vistiek iesko kirpeju lietuviu.as pati asmeniskai niekada nepatikeciau savo plauku anglems.nera jie pas mane stebuklingi,bet ju stilius man nepatinka.dirbau anglu salone,nea,nieko nera geriau uz saliete kirpeja,bet kiekviena turime savo nuomone.


Del nuomones visu 100% sutinku,kiek zmoniu tiek nuomoniu, sutinku ir del kvalifikacijos ir viso kito.....Bet dar yra sis tas,kad vieniems tai duota,o kitiems ne,gali stiliste is sves statyt pasaulinio lygio meistra,zinot daugybe darbo niuansu ,o kai paima zirklias i rankas snipstas iseina.....
O del musu tautieciu anglu kalbos ziniu tikrai nesutiksiu,dauguma klijentu kurie lankosi LT salonuose yra kalbos trukumas,ne ta prasme,kad nemokejimas,o sunku paaiskinti kaip ir ka padaryti,ko butent norima ir kaip tai turetu atrodyti....

O kas liecia kam patikeciau savo plaukus,tai metus kirpausi pas lenkaite,geresnes kirpejos uz ja nesu turejus,neplilygtu net lietuvaiciam ,ar anglam....Mano nuomone yra tokia.
Kirpejos amatas,taspats kaip ir menininko,tu kuri grozi,ir jei tau duota tai tau duota,o jei ne tai ne,galima ir brangiausiose mokyklose mokytis,vistiek nebusi kurejas ir pats nekursi grozio mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=kamiliuke,2009 12 06, 10:36]
Del nuomones visu 100% sutinku,kiek zmoniu tiek nuomoniu, sutinku ir del kvalifikacijos ir viso kito.....Bet dar yra sis tas,kad vieniems tai duota,o kitiems ne,gali stiliste is sves statyt pasaulinio lygio meistra,zinot daugybe darbo niuansu ,o kai paima zirklias i rankas snipstas iseina.....
O del musu tautieciu anglu kalbos ziniu tikrai nesutiksiu,dauguma klijentu kurie lankosi LT salonuose yra kalbos trukumas,ne ta prasme,kad nemokejimas,o sunku paaiskinti kaip ir ka padaryti,ko butent norima ir kaip tai turetu atrodyti....

O kas liecia kam patikeciau savo plaukus,tai metus kirpausi pas lenkaite,geresnes kirpejos uz ja nesu turejus,neplilygtu net lietuvaiciam ,ar anglam....Mano nuomone yra tokia.
Kirpejos amatas,taspats kaip ir menininko,tu kuri grozi,ir jei tau duota tai tau duota,o jei ne tai ne,galima ir brangiausiose mokyklose mokytis,vistiek nebusi kurejas ir pats nekursi grozio mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
na man ner problemu del anglu kalbos tiek uztenka kad paaiskinciau ko ir kaip noriu pas kirpeja nuejus,bet isbandziau keleta salonu anglisku tai ka gavau tik saskaita baisuline o ju stilius kol kas ne man schmoll.gif nors ir lietuves kirpejos nepigiai atsieina kaina panasi gaunas bet galima rast kad padarytu tai ko nori.
is dalies galiu pasakyt gal geriau sumoket ir gaut kokybe nei pinigus ismest ir gaut snipsta. g.gif
nesu nei uz nei pries angliskus salonus tik kol kas neradau tokio kuris man padarytu tai ko as noriu ax.gif
Atsakyti


O kas liecia kam patikeciau savo plaukus,tai metus kirpausi pas lenkaite,geresnes kirpejos uz ja nesu turejus,neplilygtu net lietuvaiciam ,ar anglam....Mano nuomone yra tokia.
Kirpejos amatas,taspats kaip ir menininko,tu kuri grozi,ir jei tau duota tai tau duota,o jei ne tai ne,galima ir brangiausiose mokyklose mokytis,vistiek nebusi kurejas ir pats nekursi grozio mirksiukas.gif
[/quote]



va butent ,kad lenkaiciu stiliu panasus i musu lietuviu.o tu kalbejai apie anglu salonus ,tai as pagalvojau ,kad pas angle cia tau taip patiko.matai kai issiaiskini tai galiu ir pritarti mirksiukas.gif .bet as lenku nelabai megstu kaip zmoniu tad irgi neiciau.
Atsakyti
[quote=gintareles,2009 12 06, 15:16]
O kas liecia kam patikeciau savo plaukus,tai metus kirpausi pas lenkaite,geresnes kirpejos uz ja nesu turejus,neplilygtu net lietuvaiciam ,ar anglam....Mano nuomone yra tokia.
Kirpejos amatas,taspats kaip ir menininko,tu kuri grozi,ir jei tau duota tai tau duota,o jei ne tai ne,galima ir brangiausiose mokyklose mokytis,vistiek nebusi kurejas ir pats nekursi grozio mirksiukas.gif
[/quote]
va butent ,kad lenkaiciu stiliu panasus i musu lietuviu.o tu kalbejai apie anglu salonus ,tai as pagalvojau ,kad pas angle cia tau taip patiko.matai kai issiaiskini tai galiu ir pritarti mirksiukas.gif .bet as lenku nelabai megstu kaip zmoniu tad irgi neiciau.
[/quote]
drinks_cheers.gif ax.gif
Atsakyti
pritari man ramaska2 ???

gal yra cia daugiau kirpeju?man irgi reikia kirpejos blush2.gif
Atsakyti

ir as galiu pagirti gintareles darba thumbup.gif mb sake kad atjaunejau kokiais 7 metais thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti