Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

QUOTE(giega @ 2010 08 03, 23:14)
O kada pati zadi grizt?Iki rugsejo 1 ar parvaziuosi?



labutis GIEGA.
mirksiukas.gif jo planuoju iki rugsejo gristi.
Atsakyti
Mamytes , o kokiu kainu galima tiketis kerpantis namuose ? nes parasiau vienai kirpejai parase, kad imtu apie 30 svaru, kazkaip brangokai kaip namuose ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 17, 21:08)
Mamytes , o kokiu kainu galima tiketis kerpantis namuose ? nes parasiau vienai kirpejai parase, kad imtu apie 30 svaru, kazkaip brangokai kaip namuose ?  g.gif

..atsiprašau,beeeet,tai yra laaabai normali kaina..na galima pigiau,su mašinėle nuliniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 08 17, 21:22)
..atsiprašau,beeeet,tai yra laaabai normali kaina..na galima pigiau,su mašinėle nuliniu 4u.gif

Aisku , tiesiog tikslinausi kainas, nes nesu dar nekartu buvusi kirpykloje UK . Tiesiog maniau, kad jei kerpiesi namie o ne salone kaina turetu buti pigesne, bent jau taip LT yra .
Atsakyti
...nereikia lyginti LT su Uk...reikalas tas ,kad padoresniam salone be 100 svarų,nelabai ir verta rodytis 4u.gif .. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 08 17, 21:28)
...nereikia lyginti LT su Uk...reikalas tas ,kad padoresniam salone be 100 svarų,nelabai ir verta rodytis 4u.gif .. mirksiukas.gif

Nu cia jau perdejot tikrai schmoll.gif nors nebuvau, bet kainomis domejausi .
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 08 17, 19:28)
...nereikia lyginti LT su Uk...reikalas tas ,kad padoresniam salone be 100 svarų,nelabai ir verta rodytis 4u.gif .. mirksiukas.gif


blink.gif tu ka????uz kirpima 100sv blink.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 08 17, 19:28)
reikalas tas ,kad padoresniam salone be 100 svarų,nelabai ir verta rodytis 4u.gif .. mirksiukas.gif

Tam padoresniam salone nebutinai padoriai ir apkirps doh.gif . Isbandyta biggrin.gif
Va o pas savo kirpeja, kuri mane apkerpa tobulai, moku £15. bis.gif
Neklauskit kur, nesakysiu laugh.gif, bu ir taip neimanoma patekt - eiles didziules doh.gif . Labai is anksto uzsirasyt reikia. Arnos Grove dirba ji.
Atsakyti
angliskam salone kirpimas ir dazymas - 65 svarai.
bent jau mano rajone
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2010 08 18, 07:38)
angliskam salone kirpimas ir dazymas - 65 svarai.
bent jau mano rajone


su dazymu sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2010 08 18, 00:36)
Tam padoresniam salone nebutinai padoriai ir apkirps doh.gif . Isbandyta biggrin.gif
Va o pas savo kirpeja, kuri mane apkerpa tobulai, moku £15. bis.gif
Neklauskit kur, nesakysiu laugh.gif, bu ir taip neimanoma patekt - eiles didziules doh.gif . Labai is anksto uzsirasyt reikia. Arnos Grove dirba ji.


Tokia kaina as suprantu kai kerpiesi namie thumbup.gif
QUOTE(Kaštanka @ 2010 08 18, 09:38)
angliskam salone kirpimas ir dazymas - 65 svarai.
bent jau mano rajone

Cia irgi manau su dazymu salone normali kaina










...................................................................

Zinau, kad ne skelbimu puslapis cia 4u.gif Bet ieskau kirpejos Londone, pati gyvenu Rytuose ax.gif
Atsakyti
..kiekvienam savo,nesakau ,kad už 15 ar 25 svarus yra blogai,bet pasikartosiu pati asmeniškai už kirpimą ir dažymą palieku 110 4u.gif
Atsakyti