Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški grožio salonai,kirpyklos Londone

labutukas,turiu tokia situacija,einu i vestuves ir man reikia prisiauginti plaukuciu tik vienam kartui,girdejau yra keli budai,gal kas zino kur daro ir kokios kainos.labai aciu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif
Visos daugumoj dalinasi informacija apie kirpyklas ir pan., o gal atsiras zinanciu gera kosmetologe? Buciau labai dekinga smile.gif
Esu buvus berods "Ligita" salone, dariausi veido valyma. Kosmetologe labai maloni, mano manymu, proceduras atlieka efektingai ir be dideliu skausmu smile.gif bet tada sumokejau 45 svarus uz ta malonuma. Plius antra karta ejau, vel tiek pat. Tikrai zinau, kad galima ir pigiau issiverst smile.gif tik va kur rasti smile.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimam - Skelbimų lenta.
Čia ne meistrių asmeninės temos, jei turit jom klausimų, rašykit AŽ.
Atsakyti
labu, gal galit kas atsiusti i AZ Gintareles numeri? rasiau laiska, bet neatraso... ax.gif
kiek pas ja kainuoja kirpimas? dekui! 4u.gif
Atsakyti
sveikos. sakykit o braziliskas bikini kiek kainuotu?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Uzduosiu tikriausiai kvailai skambanti klausima blush2.gif Gal galit pasakyti, kas nustato odos tipa, pataria prieziuros klausimais, gal netgi nustato problema? As turiu omenyje, ko man ieskoti? Kosmetologu, dermatologu?.. Aciu uz atsakymus 4u.gif

Ir dar vienas klausimas. Dabar baisiai reklamuoja dazus-putas, kad galima namu salygomis paciai puikiai nusidazyti plaukus ir t.t. Gal kas bandet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2011 02 08, 22:26)
sveikos. sakykit o braziliskas bikini kiek kainuotu?

gali kreiptis pas Edita 20 £ kainuoja,labai gerai padaro
tel galiu atsiust i a.z
Atsakyti
[quote=RedMa,2011 02 11, 12:24]
Laba diena 4u.gif
Uzduosiu tikriausiai kvailai skambanti klausima blush2.gif Gal galit pasakyti, kas nustato odos tipa, pataria prieziuros klausimais, gal netgi nustato problema? As turiu omenyje, ko man ieskoti? Kosmetologu, dermatologu?.. Aciu uz atsakymus 4u.gif

Laba diena,

Niekados nera kvailu klausimu wink.gif

Manau pradzioje Jus galite pasirodyti kosmetologui, profesonalus kosmetologas Jums nustatys odos tipa,problemas, priezastis (tik turetumete buti visiskai atvira Jums uzduotiems klausimams, juk mes ir esame kad Jums padetumeme;) ) patars kokias priemones butu naudinga isigyti;) O jeigu taip atsitiktu, jog kosmetologas izvelgs didesnes problemas tuomet Jus tiesiog nukreips pas dermatologus- medicininiams tyrimams wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

Zinau, kad cia Londono mergaites kalbasi, bet gal kartais zinote ir galite rekomenduoti kirpeja Oxford'e ar netoli jo, ar galincia atvaziuoti.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ! smile.gif Gal kas zinote kur gerai daro blakstienu korekcija? Ir butu saunu, jei butu Pietu Londone. ax.gif Is anksto aciu aciuks.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems yra skelbimų temos.
Atsakyti
sveikutes, gal zinote kas kur daro londone braziliska plauku tiesinima ir gal kas turit atsiliepimu apie ji?ar tikrai taip plaukuciai laikosi kaip rodoma kirpyklu puslapiuose ir panasiai ax.gif
Atsakyti