Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

Na zinokit, as dar irgi skambinau, issiaikinom, kad pas mus yra klaidu. Nors mes su prioritetu pagal dabartines eiles esam pakankamai neblogoje vietoje, bet ir tai sake dar nesutvarkyta, pries mus yra vaiku be prioritetu doh.gif Iki kovo 15 d. sutvarkys ir sake tada ziuret kas bus.
o priemimo sake nevykdys kol nebus sutvarkyta. Tad tikekimes kad sutvarkys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 12 kovo 2013 - 13:39
Žiūriu, kokius duomenis rodo prie vaiko. Ten yra parašyta, jei brolis ar sesuo lanko darželį ir ar kuris nors iš tėvų dirba darželyje. Bet pvz., kad daugiavaikiai ten nerodoma. Įdomu, ar į tai tikrai yra atsižvelgiama?
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2013 03 12, 13:47)
Žiūriu, kokius duomenis rodo prie vaiko. Ten yra parašyta, jei brolis ar sesuo lanko darželį ir ar kuris nors iš tėvų dirba darželyje. Bet pvz., kad daugiavaikiai ten nerodoma. Įdomu, ar į tai tikrai yra atsižvelgiama?

Aš dėl šito buvau klausius savivaldybėje, ar mums pažymėta, rašiau el.laišką ir skambinau, tai kai visur patvirtino, kad pažymėta, tai dabar rami lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir dar mane kas neramina del to papildomo priemimo nuo kovo 15 d. Bet cia aktualu 2010 m. gimusiems ir nepatekusiems i lopseli.
Musu bendraamziai siuo metu lanko 2-3 metu grupe, kuri buvo suformuota nuo rugsejo ir i kuria mes nepatekom.
Musu eile dabar rodoma 3-4 metu grupeje, tarsi i ateiti, t.y. kaip suprantu rodoma eile kuri bus rugsejui.
2-3 metu grupeje siai dienai rodomi 2011 vaikai, kurie bus priimami nuo 2013 m. rugsejo.

Tai vykdant priemima i siuo metu veikiancias 2-3 metu grupes, kuriose yra 2010 m. gime vaikai, logiska kad butume priimami mes, kurie nepateko i sia grupe rugseji, bet mus gi eileje i jas nerodo doh.gif

Tai kokius vaikus jie priimimes? Jei 2011 gimimo, tai tarp vaiku grupeje bus beveik metu skirtumas, o rudeni dar ispleciant 2010 m. gimusiu vaiku grupes iki 23 priimines jau 2010 gimusius, t.y. mus tarkim. Iseina kad kovo menesi mus apsoks veliau gime vaikai, o rudieni mes juo pavysim, na kur logika doh.gif

Arba priims papildomu priemimu tarkim 2010 gimusius i 3-4 metu grupe (nes taip rodoma mums dabar) ir mes atsidursim su 2009 gimusiais doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ali @ 2013 03 12, 14:47)
Žiūriu, kokius duomenis rodo prie vaiko. Ten yra parašyta, jei brolis ar sesuo lanko darželį ir ar kuris nors iš tėvų dirba darželyje. Bet pvz., kad daugiavaikiai ten nerodoma. Įdomu, ar į tai tikrai yra atsižvelgiama?


Kad daugiavaikiai mums sake rodoma pas juos, o as ta galiu pamatyt tik kai lenteleje registruoti vaika atsidaroma ir ten matau visus 3 vaikus, o anksciau rode tik 2 smile.gif
Atsakyti
kaip mane ta sistema biesina, be reikalo prie savivaldybes gyv. vieta deklaravau, jei jokio skirtumo, kad baltupiuose gyvenam, vistiek ziuri pagal gedimino g. naujamiestis, tai pagal gyvenama vieta nei vienas darzelis nepriklauso.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
O kodel Gedimino g.?Nes savivaldybe man regis yra konstitucijos pr...mano rodo, kad deklaruota - Vilniaus m. sav., o faktine - kita...Ir pagal faktine tada priskiriamas darzelis, jei deklaruota - Vilniaus m.sav. Anksciau merginos buvo ikele taisykliu nuostata del darzeliu priskyrimo...Reik atgal paskaitynet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smuliukas @ 2013 03 12, 15:23)
O kodel Gedimino g.?Nes savivaldybe man regis yra konstitucijos pr...mano rodo, kad deklaruota - Vilniaus m. sav., o faktine - kita...Ir pagal faktine tada priskiriamas darzelis, jei deklaruota - Vilniaus m.sav. Anksciau merginos buvo ikele taisykliu nuostata del darzeliu priskyrimo...Reik atgal paskaitynet ax.gif

as skambinau siandien kad istaisytu, faktine, tai pareiske, kad ziuri i ta prie savivaldybes deklaruota gedimino g.24, o faktine itakos neturi, kur ta teisybe issiaiskint?darzelio apkeist pagal prioritetus ir negali, vieniem gali kitiems negali, kam skambint, kad viska issiaiskint? patarkit.
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 03 12, 15:17)
kaip mane ta sistema biesina, be reikalo prie savivaldybes gyv. vieta deklaravau, jei jokio skirtumo, kad baltupiuose gyvenam, vistiek ziuri pagal gedimino g. naujamiestis, tai pagal gyvenama vieta nei vienas darzelis nepriklauso.... doh.gif  verysad.gif

Niu tokiu man atrodo nebus daug. Kur zmogus gyvena, ten ir deklaruoja savo gyvenama vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 03 12, 15:43)
Niu tokiu man atrodo nebus daug. Kur zmogus gyvena, ten ir deklaruoja savo gyvenama vieta  4u.gif

radau :Į suteikiančias pirmumo teisę priežastis atsižvelgiama tik tuo atveju, kai vaiko gyvenamoji vieta yra deklaruota Steigėjo priskirtoje Įstaigai teritorijoje. Jei gyvenamoji vieta yra deklaruota prie Savivaldybės, Įstaiga priskiriama pagal faktinę gyvenamąją vietą.
kai neturi nuosavo busto, o ji nuomuojis, tai taip ir gaunas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inaja: 12 kovo 2013 - 14:51
dabar cia paskaicius vistiek ne iki galo supratau- jei as pildziau pagal nauja tvarka i 5darzelius nuo 2013uju rugsejo, tai po kovo 15d. jei atsiras vietu, tai mes pretenduoti i jas negalesim, nes prasymas yra tik nuo rugsejo? pretenduoti gales tik tie, kurie pagal sena tvarka prasymus buvo rase darzelyje ,bet sakykim nuo rugsejo nepateko, tai tik tiems bus galimybe papulti ,jei atsiras vietu?
Atsakyti
Deja, taip tik turetu buti. mes rudeni nepatekom, o kolkas eile automatiskai persikele, laukiam rodo nuo 2013m. rugsejo. Skambinausi i viena is darzeliu, i kuri laukiam, o pernai kai nepatekom, likom berods 4 po bruksniu ir iki gruodzio vidurio ta maciau. dabar tarsi rudeniui i jau darzelio grupe esam 18. Galvoju, paklausiu, po kiek vaiku lopselio grupese, gal priims kazkiek kovo gale, nes kai buvom gana arti is nepatekusiu, gal netycia... Paaiskejo, kad lopselio grupese po 20 vaiku. Negana to, kazkas issibrauke pries menesi ar du, bet prieme vaika, kuris eilej atseit buvo virs 50, bet buvo nurodes, kad nori lankyt lyg nuo to menesio, kai atsilaisvino vieta...tai tiek tos tvarkos........

QUOTE(Diaaa @ 2013 03 12, 15:21)
dabar cia paskaicius vistiek ne iki galo supratau- jei as pildziau pagal nauja tvarka i 5darzelius nuo 2013uju rugsejo, tai po kovo 15d. jei atsiras vietu, tai mes pretenduoti i jas negalesim, nes prasymas yra tik nuo rugsejo? pretenduoti gales tik tie, kurie pagal sena tvarka prasymus buvo rase darzelyje ,bet sakykim nuo rugsejo nepateko, tai tik tiems bus galimybe papulti ,jei atsiras vietu?

Atsakyti
ir man vis dar neaisku del tu darzeliu apkeitimo vietom pagal pirmuma, tai galima ar ne? g.gif
Atsakyti