Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

QUOTE(kas cia @ 2013 03 07, 14:38)
Jei vaikuciui yra tik metukai, jis stovi eileje i 1-2 m., jei jau yra 1.5, tada eileje 1.5-3m. Dviejose eilese jie nestovi. Arba ten, arba ten. Be to, darzeliu, kur yra tokiu maziuliuku grupe, yra labai mazai. Dauguma darzeliu priiima vaikus tik nuo 1.5 m.


Bet jei vaikui 1,5 metai sukanka nuo rugsejo, tai jis gimes 2012 metais ir jei juos paisys i viena grupe su 2011 tai tikrai nera sazininga.
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2013 03 07, 16:04)
Bet jei vaikui 1,5 metai sukanka nuo rugsejo, tai jis gimes 2012 metais ir jei juos paisys i viena grupe su 2011 tai tikrai nera sazininga.

Tai nelabai suprantu jusu 4u.gif i atskira grupe1-2 m. nenorite ju, i ta pacia su 2011m. irgi ne, tai, kaip suprasti, ar 2012m. gime vaikai isvis neturi jokiu teisiu i darzeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 03 07, 16:16)
Tai nelabai suprantu jusu 4u.gif i atskira grupe1-2 m. nenorite ju, i ta pacia su 2011m. irgi ne, tai, kaip suprasti, ar 2012m. gime vaikai isvis neturi jokiu teisiu i darzeli? g.gif


Tiesiog norisi, kad pirmenybe butu 2011 metais gimusiems ir tiek. As manau, kad dauguma mamyciu, kuriu vaikai gime tais metais taip mano. O kuriu 2012 atvirksciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 03 07, 15:16)
Tai nelabai suprantu jusu 4u.gif i atskira grupe1-2 m. nenorite ju, i ta pacia su 2011m. irgi ne, tai, kaip suprasti, ar 2012m. gime vaikai isvis neturi jokiu teisiu i darzeli? g.gif

Nieks nesako, kad neturi jie jokių teisių, bet kodėl mano vaikas gimęs 2011 turi mažiau šansų patekti į darželį dėl kažkokių "naujovių". Jeigu buvo darželyje grupės nuo 1 metukų vaikams, tegul ir lieka tuose darželiuose, bet jei padarys visur šitaip, tada tikrai NESĄŽININGA. Juk dar yra ir 2010 metų pačioje pabaigoje gimusių vaikų, kurie pagal amžių irgi papuola į 1,5-3 metų grupę.
Žodžiu, nelaiku pagimdžiau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2013 03 07, 11:34)
Ar gerai supratau, kad dabar bus lopšelinukai skirstomi į 1-2 metų grupę ir 1,5-3 metų??? Tai išvis mažai šansų pakliūti tada  verysad.gif Bet tada nesamonė totali gausis, nes į mažiausiųjų grupę pateks gimę 2012, o 2011 gimusius kaip ir praleis.

man regis grupe 1-2 metai yra tuose darzuose, kur yra 2 lopselines grupes. jei darzelis mazas ir yra tik 1 lopselinuku grupe, tai ji bus 1.5-3 m.
Ar bus atsivelgiama i vaiku gimimo metus formuojant lopselines grupes niekas nezino.
Atsakyti
Nesuprantu, kam pyktis del to, kas dar visiskai neaisku. Sazininga, nesazininga. Visada bus kazkam nesazininga, nes vietu truksta ir ju visiems neuzteks. Gi gruodzio 31 gimusius irgi priimdavo, o sausio 1 - ne. Tai kur cia saziningumas. Kai pasalpas reze irgi niekas nieko neklause, kur deti vaikus reikes antrais metais.
Man savivaldybeje jau sausi aiskino, kad beveik visi darzeliai ale priims nuo 1 metu, nes pasikeitus pasalpu mokejimo sistemai, valdzia sumaste taip pamaloninti nepatenkitus tevelius. O bet taciau, greiciausiai, priemimas nuo 1 metu ir liks tik teorinis. Kurie darzeliai prieme anksciau nuo 1 metu, tie ir priims, o visi kiti, greiciausiai priimines kaip seniau, nes neuztenka tik popieriuje parasyti metus, tokiu amziaus vaikams keliami kitokie prieziuros reikalavimai (kaip baldeliai, patalpos ir t.t ). Taigi sekmingai tuos 2 metu neturesiancius vaikucius isgrudo i kita eile, kad nesipainiotu su kitais. Ir, labiausiai tiketina, sita eile eis tik po 1.5-3 metu vaikuciu eiles, nes siai bus prioritetas. Jei liks vietos (o taip nebus), priimines ir mazuliukus. Bet cia tik mano ir keliu darzelio auklyciu pasvarstymai. Tiesa paaiskes birzeli biggrin.gif .
Atsakyti
Nenorėjau aš įnešti papildomos sumaišties ax.gif Tiesiog garsiai pasvarsčiau, kai paskaitinėjau visų pasisakymus. Šiais metais samdėm auklę ir tai labai kerta per kišenę, todėl labai pergyvenu kaip bus rugsėjį. Žinoma visos pergyvenam, nes tapom "bandomųjų triušiukų gauja". Kitais metais juk viskas bus aiškiau...
Beje, aš gimdydama 2011 taip pat jau papuoliau į naują pašalpų mokėjimo tvarką, bet pasirodo net trečiais metais neturėsiu kur dėti vaiko, jei tvarka vėl keisis.
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2013 03 07, 16:29)
Nenorėjau aš įnešti papildomos sumaišties ax.gif  Tiesiog garsiai pasvarsčiau, kai paskaitinėjau visų pasisakymus. Šiais metais samdėm auklę ir tai labai kerta per kišenę, todėl labai pergyvenu kaip bus rugsėjį. Žinoma visos pergyvenam, nes tapom "bandomųjų triušiukų gauja". Kitais metais juk viskas bus aiškiau...
Beje, aš gimdydama 2011 taip pat jau papuoliau į naują pašalpų mokėjimo tvarką, bet pasirodo net trečiais metais neturėsiu kur dėti vaiko, jei tvarka vėl keisis.

Suprantu jus 4u.gif . Tik manau be reikalo pergyvenate. Bent musu darzelyje del tokios 1-2 metu grupes tvyro pesimistines nuotaikos schmoll.gif . Manau visoms mums reiketu tiesos del tvarkos, deja kol kas savivaldybe nieko aiskaus nesako, kas ir yra blogiausia.
Atsakyti
Bet matyt, jei jau rodo, kad darželyje yra tokia grupė 1-2 metų, tai matyt ir bus. Nes pas mane, pvz. vienam darželyje rodo, kad tokia grupė yra, o kitame - ne. Ir paskambinus į savivaldybę sakė, kad tame darželyje tokių mažuliukų grupės nėra.
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2013 03 07, 19:52)
Bet matyt, jei jau rodo, kad darželyje yra tokia grupė 1-2 metų, tai matyt ir bus. Nes pas mane, pvz. vienam darželyje rodo, kad tokia grupė yra, o kitame - ne. Ir paskambinus į savivaldybę sakė, kad tame darželyje tokių mažuliukų grupės nėra.

Ali, o tame darzelyje, kur nera maziuliuku grupes, vaikas i kokia nors eile pastatytas, t.y. 1.5-3m. grupe, ar isvis raso, kad pagal amziu nera tinkamos grupes?
Atsakyti
tai zinokit dar kosmosas su tom grupem 1-2 ir 1.5-3. musu darzelis priimineja nuo 1.5 metu, tai teoriskai tokios grupes neturetu buti ir pernai tokiu nedare, nors rinko dvi. bet va internete matau, viena diena tokia grupe yra, o kita diena isnyksta ir raso kad tokiu grupiu darzelyje nera, po to vel atsiranda:)
ali smagu sistema patestuoti:) matosi kur dar kazko neapgalvojo. nu bet taiso po truputi matyt. bet klaidu dar yra.
Atsakyti
pas mus rodo taip pat 1-2 metuku grupes, o tame darzelyje-lopselyje kur nebus tokiu grupiu tiesiog tuscia juosta uzejus ant darzelio pavadinimo raso nera tinkamos grupes tai kad manau ne visuose darzeliuose bet kai kuriuose tikrai bus grupes nuo 1-2 metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almute25: 07 kovo 2013 - 21:06