Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

ADREV o nexium padeda? Prisiskaiciau apie sia liga visokiu baisybiu,todel ir mastau gal reikia zarna ryti,nes man refliuksa nustate LOR gydytojas o skrandzio tyrimo nesidariau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Poema: 26 gruodžio 2010 - 22:05
kartais zmones galvoje,kad ju skrandis isskiria per daug rugsties. taciau is tikruju gali buti,kad jos yra per mazai. jei jos yra mazai blogai uzsidaro anga tarp stemples ir skrandzio /vadinamasis apatinis stemples raukas/ . tada ir jauceme ligtais maistas istriges stovi stempleje. jis gerai uzsidaro tik tada,kai rugsties yra uztektinai. kai jis lieka ne visai uzsidares , siek tiek rugsties patenka i stemple ir ja dirgina. ir tai vadinama stemples refliuksu. nesuklyskite, nes tiek didelio ,tiek mazo rugstingumo pozymiai panasus. beje mazas rustingumas dar blogiau negu didelis. kaip patikrinti? arbatini sauksteli /be kaupo/ valgomosios sodos istirpiname vandenyje ir kai skrandis tuscias isgeriame. jei skrandyje rugsties bus uztektinai tai su ja soda sureaguos ir pavirs dujomis . del to po 5-10 minuciu pus skrandi, jus raugesite. jei siu simptomu nepajusite vadinasi , skrandis isskiria per mazai rugsties. aiskus isilginiai rumbeliai ant nagu taip pat rodo sumazejusi rugstinguma.
Atsakyti
p.s. as pati taip buvau apsirikusi. dar geriau vaistus mazinancius rugsti ir man visai pablogejo. atrode ,kad maistas visas stovi stempleje. paskui atstaciau rugsti su vargais ir viskas atsistate. jeigu soda reaguos silpnai irgi mazoka rugsties turi reaguoti kaip reikalas. dar jeigu privalgius raudonuju burokeliu slapimas nusidazo raudona spalva ,tai pat mazai rugsties.
Atsakyti
QUOTE(DIA-40 @ 2010 12 27, 15:28)
p.s. as pati taip buvau apsirikusi. dar geriau vaistus mazinancius rugsti ir man visai pablogejo. atrode ,kad maistas visas stovi stempleje. paskui atstaciau rugsti su vargais ir viskas atsistate.  jeigu soda reaguos silpnai irgi mazoka rugsties turi reaguoti kaip reikalas. dar jeigu privalgius raudonuju burokeliu slapimas nusidazo raudona spalva ,tai pat mazai rugsties.


geras. skamba nuotykingai. aš pabandysiu tos sodos ir parašysiu, kas gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 12 21, 14:31)
dabar antras rytas semenu aliejaus isgeriu sauksteli  ant tuscio skrandzio, bandysiu sendien sveikai maitintis smile.gif  ir jokios kavos .  bet jau taip vargina ta gerkle siaubas. sendien tirsiuosi skydliauke ir jei ten viska stvarkoi tai reiks tada pas  skrandzio gydytojus keliauti. kaskada bandziau gerti omeprozolio bet pradejo skaudeti skrandi, tai gal tu rugsciu nera  jei nuo jo skauda ?

yra yra mergyt.o kad nuo vaistu skrandi skauda,tai zinok ir man taip pat buvo.tiesiog nezinojau kur detis.zarnyna skaudejo siaubingai,jauciausi,kaip balionas pastoviai,pykindavo.nustojus gert vaistus aisku rugstys suagresyvejo,daznai taip buna,ir daug kam.o po to pradejo viskas tvaerkytis po truputi.medaus pagalba,aisku kavos negeriau,astriu prioduktu nevalgiau,bet baisios dietos nesilaikau.gali dar semenu seklu uzpilt verdanciu vandeniu,koki 20 min palaikyt,vis pamaisant ir isgert.pagerina visrskinima,pilvo nepucia,o tai labai svarbu,kad rugstys nekiltu.reiktu gert daug arbateliu.liepziedziu,ramuneliu,melisu,kmynu labai gerai.ir labai svarbu dazniau ,bet po nedaug uzvalgyt.nedaryt dideliu tarpu tarp valgymu.man dar labai padeda obuoliai.tiesiog net rugsti pajautus suvalgau ir nebekyla.
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2010 12 26, 23:05)
ADREV o nexium padeda? Prisiskaiciau apie sia liga visokiu baisybiu,todel ir mastau gal reikia zarna ryti,nes man refliuksa nustate LOR gydytojas o skrandzio tyrimo nesidariau g.gif

man nexium padeda, bet rekomenduociau prazonduoti skrandi, tada zinosi kas tiksliai yra, o ligu skrandzio yra ivairiu, kad paskui be reikalo negertum tau netinkamu vaistu, o ir jie yra gan nepigus ir niekas ju nekompensuoja schmoll.gif
Atsakyti
as ta ir noriu pasakyti,kad be reikalo negertumete vaistu nepasidare tiksliu tyrimu. tikrai to refliukslo yra ivairaus . ir skrandzio ,ir stemples ,ir tulzies . sekmes gydantis. isiklausykite i savo organizma, ka jis sako. mylekite save.user posted image
Atsakyti
QUOTE(DIA-40 @ 2010 12 28, 11:39)
as ta ir noriu pasakyti,kad be reikalo negertumete vaistu nepasidare tiksliu tyrimu. tikrai to refliukslo yra ivairaus . ir skrandzio ,ir stemples ,ir tulzies . sekmes gydantis. isiklausykite i savo organizma, ka jis sako. mylekite save.user posted image

drinks_cheers.gif .o gal atrasit ir kitu naturaliu priemoniu,kurios pades.Vaistai aisku padeda,bet juk viena gydo,kitam kenkia.Reklamos skelbia,kad ta refliuksa tik vaistais galima isgydyt,kad liaudiskos priemones tik tam kartui.bet galiu pasakyt kad ir vaistai tik tam kartui.Juk daugelis sako,kad nustojus vaistus gert rugstys vel sukyla.labai svarbu tinkamas rezimas,tinkamas maistas ,nepersivalgymas,ir tikrai galima dar atrast kokia pagalbine priemone.jei vaistai visagaliai butu,tai ta liga nebeatsinaujintu.tad manau yra didelis skirtumas, ar tabletes ryt saujom periodiskai,ar sakykim medu:)..ar koki alijosiu.
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 12 27, 23:02)
man nexium padeda, bet rekomenduociau prazonduoti skrandi, tada zinosi kas tiksliai yra, o ligu skrandzio yra ivairiu, kad paskui be reikalo negertum tau netinkamu vaistu, o ir jie yra gan nepigus ir niekas ju nekompensuoja schmoll.gif



Sausio men butinai darysiuosi tyrima 4u.gif O butina kreiptis i seimos gyd?Ar galima tiesiai keliauti tirtis?
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2010 12 28, 16:04)
Sausio men butinai darysiuosi tyrima 4u.gif O butina kreiptis i seimos gyd?Ar galima tiesiai keliauti tirtis?

turi eiti pas seimos gydytoja, jis duos siuntima tyrimui, be siuntimo apie 130 lt kainuoja doh.gif , o su siuntimu nereikes moketi biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu ir as padidejusi skrandzio rugstinguma,refliuksa.Turi ir mano sesuo.Turejo ir mano mama.
Pati negeriu jokiu vaistu,nors valios daug neturiu,bet gydytis stengiuosi pati.
Siaip ryta pradedu atsigerdama silto vandens,valgau ne dazniau kaip kas dvi valandas,stengiuosi neuzkandziauti.Dazniausiai valgau virta ar troskinta maista,kitokiu su saiku,po truputi.Stengiuosi nepersivalgyti,valgyti normuotai.Pavalgius iskart negriebiu deserto,palaukiu bent 20min..Salto maisto stengiuosi valgyti kuo maziau,kuo daugiau silto.Per diena geriu kuo daugiau silto vandens.Nepiknaudziauju saldumynais,riebiu,rukytu,keptu maistu.Visiskai atsisakiau kavos,3 in 1,sausainiu(valgau nebent lietuviskus,paprastus,kaip pvz. "gaidelis" ir po nedaug).Sokolado,varskes ir jogurto su saiku ir ne daznai.Kuo maziau raugintu ir marinuotu produktu.Gamindama niekada nededu daug prieskoniu,dazniausiai naudoju juodaji pipira,kur reikia siek tiek cesnako,ar truputi svoguno,su saiku druska.Ir jokiu vegetu,ar kubeliu,vistienos ar kiaulienos prieskoniu.Zuvi valgau virta,labai skanu,nebutina jos kepti.Vakare pries miega apie 2-3 valandas stengiuosi nevalgyti,jei norisi,geriu silta vandeni,ar sugriauziu obuoli.Po valgio visada pakramtau metine guma,jei nera galimybiu prasiskalauti skalavimo skysciu ar issiplauti dantu.Guma sugeria visas rugstis,sumazina rugstinguma burnoje.Bet ilgai kramtyti negalima.
Laikantis tokio grafiko jauciuosi gerai,vaistu nereikia.Bet jei nesilaikau,o tai tikrai pasitaiko,ypac kai uzvalgau sokolado daugiau,arba persivalgau,ar nederinu maisto(po saldaus greit uzvalgau suraus),tada jau neturiu ramybes bent pora savaiciu.Exsta mano vaistai yra zalia kaimiska bulve.Nusilupu ir suvalgau,kartais net tris.Kartais uztenka vienos.Nei vieni vaistai taip nepadeda,kaip sitas.Zalia bulve man greiciausiai sumazina deginima,kuri pajauciu nuo stemples iki pat skrandzio.Tartum butu kas lauza uzkures.
Nenoreciau gasdinti,bet noreciau patarti.Kadangi del sios ligos labai staiga netekau mamos.
Jei si liga kamuoja jau keleta metu,negerkite daug "omoprozol"rusies vaistu.Jei juos israse,pries geriant pasitikrinkite ar nera skrandyje vezio.Jei jau geriate,tai del vezio tikrinkites bent kas puse metu,o geriau butu,kas tris menesius.Omoprozol ir kiti mazinantys rugstinguma vaistai labai mazina atsiradusio vezio simptomus.Ir ligos neimanoma pastebeti laiku.
Turint refliuksa,isvarza stempleje,skrandyje ar panasiai,yra padidejusi rizika susirgti stemples,skrandzio ar kitokiu su valgymu susijusiu veziu.
Pareikalaukite,kai ryjate zarna,kad padarius biopsija,issiustu istirti del vezio,profilaktiskai.Nes dazniausiai skrandzio ar stemples vezys pajauciamas tik 4-toje stadijoje.Taip atsitiko ir mano mamai.Labai griauziuosi,kad viso sito nezinojau anksciau,ir negalejau padeti jai.
Tad gerkite kuo daugiau silto vandens,normuokite ir derinkite maista,ir kuo maziau tu vaistu.Negerkite ju istisai,darykite pertraukas.
O jei pradejo kristi hemoglobinas,svaigsta galva,rimtai sunerimkite.
LINKIU VISIEMS SVEIKATOS 4u.gif .Tikiuosi,kam nors padejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija9: 29 gruodžio 2010 - 02:39