Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

QUOTE(SunMoon @ 2011 01 11, 21:08)

pas mane tas pats, bet dabar netiek skauda kiek pastoviai tikrstos gleives ar skrepliai kaip juos pavadint is stemples kyla, ir ilgai jau jie labai pas mane.
buvau jau apsigydžius,bet per sventes raudono vyno padauginau,tai iki dabar to vyno pasekmes jaučiu,geriu omeprozoli.
man tinka metu arbata,nuo linu semenu nieko nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 01 20, 18:07)
ADREV po kurio laiko pajutot pagerejima? 4u.gif

kai pageriau koki men doh.gif
Atsakyti
sveikutes,gal gali kas patirtimi pasidalinti man nustate refliuksa jau antri metai geriu vaistus kai geriau nebegeriu bet gal kokia savaite tai gavau uzdegima isdegino eilini karta visa gerkle ir ja baisiai kutena gal yra kokie vaistukai kad apramintu o tai Hezoral issipurskiu bet jis tik 5min padeda oi negaliu kaip nervina p
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2011 01 20, 22:18)
sveikutes,gal gali kas patirtimi pasidalinti man nustate refliuksa jau antri metai geriu vaistus kai geriau nebegeriu bet gal kokia savaite tai gavau uzdegima isdegino eilini karta visa gerkle ir ja baisiai kutena gal yra kokie vaistukai kad apramintu o tai Hezoral issipurskiu bet jis tik 5min padeda oi negaliu kaip nervina p

Skalauk gerklę vandeniu su druska, man padeda.
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2011 01 20, 20:37)
kai pageriau koki men doh.gif


As savaite geriu ir jokio pagerejimo,pasirodo per greitai noriu pasveikti doh.gif
Atsakyti
Oho, prisiskaiciau cia visokiu istoriju, kaip jums buna, pasirodo pas mane tik gelytes rolleyes.gif Tik aisku turiu prisiziureti, nevalgyt citrusiniu vaisiu daug ir pan. O anksciau maukdavau arbata su citrina, i diena po kelis puodukus, ir kol daejo nuo ko man ta gerkle degina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2011 01 20, 23:18)
sveikutes,gal gali kas patirtimi pasidalinti man nustate refliuksa jau antri metai geriu vaistus kai geriau nebegeriu bet gal kokia savaite tai gavau uzdegima isdegino eilini karta visa gerkle ir ja baisiai kutena gal yra kokie vaistukai kad apramintu o tai Hezoral issipurskiu bet jis tik 5min padeda oi negaliu kaip nervina p

kai yra GERL negalima schmoll.gif purksti jokiu purskalu, nes ten yra mentolo ir metu, kurios tik sukelia rugsti
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 01 19, 23:25)
Kaip tylu cia,gal pasveikusios visos? 4u.gif Dariausi endoskopini tyrima,rado daug eroziju skrandyje,kitos kraujuojancios verysad.gif Dabar griezta dieta,Nexium vaistai.Geriu semenis maltas.Girdejau,kad saltalankiu aliejus gydo erozijas,bet lyg ir rugstinguma kelia? g.gif

Saltalankiu aliejus nekelia rugstingumo,pernai geriau,mama savo gamybos buvo atvezus,gerai nuo jo buvo,ir skanus nesvietiskai.Dabar semenu alieju geriu,ukininku turgelyje pirktas sviezias,irgi gerai,labai tinka skrandininkams.O siaip tai erozijas geriausiai gydo alijosius (anksciau turejau eroziju,su alijosium ir uzsigydziau jas),sitoj temutej jau esu rasius kaip vaistukus pasidaryt,bet galima ir taip paprastai atsipjauti alijosiaus gabaliuka ir nuemus spygliukus suvalgyti,kokius 2-3 kartus per diena pries valgi.Dabar taip darau,super,gerai rugstis nuima smile.gif Vienas kolega sita dalyka pasake,jis taip opa uzsigyde.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 01 23, 13:40)
Saltalankiu aliejus nekelia rugstingumo,pernai geriau,mama savo gamybos buvo atvezus,gerai nuo jo buvo,ir skanus nesvietiskai.Dabar semenu alieju geriu,ukininku turgelyje pirktas sviezias,irgi gerai,labai tinka skrandininkams.O siaip tai erozijas geriausiai gydo alijosius (anksciau turejau eroziju,su alijosium ir uzsigydziau jas),sitoj temutej jau esu rasius kaip vaistukus pasidaryt,bet galima ir taip paprastai atsipjauti alijosiaus gabaliuka ir nuemus spygliukus suvalgyti,kokius 2-3 kartus per diena pries valgi.Dabar taip darau,super,gerai rugstis nuima smile.gif Vienas kolega sita dalyka pasake,jis taip opa uzsigyde.



O ta uzpiltine su medum, alijosium ir Rygos balzamu laikyti saldytuve? bandysiu daryti ir gert, nors vaika maitinu, bet jau rugstys uzpjove visai. Gydytoja sake gert raniberl, bet pastebejau, kad vaika pradejo berti, gal i ta vaista taip reaguoja, gal ir sutapimas.
Atsakyti
denaxa esu girdejusi,kad alijosius gerai 4u.gif Tik niekas neaugina is pazystamu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 01 23, 22:53)
denaxa esu girdejusi,kad alijosius gerai 4u.gif Tik niekas neaugina is pazystamu g.gif

Turguj gali rasti nusipirkti vazoneli,o paskui pasidauginsi,greit auga jis smile.gif Dar galima rasti daugiabuciu laiptinese doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kiwi82 @ 2011 01 23, 15:17)
O ta uzpiltine su medum, alijosium ir Rygos balzamu laikyti saldytuve? bandysiu  daryti ir gert, nors vaika maitinu, bet jau rugstys uzpjove visai. Gydytoja sake gert raniberl, bet pastebejau, kad vaika pradejo berti, gal i ta vaista taip reaguoja, gal ir sutapimas.

Nereikia saldytuve laikyt,spiritinis gi daiktas,negenda ax.gif Bet jei vaika maitini tai rygos balzamas gal nelabai gerai,gali pamegint taip alijosiaus po gabaliuka "ant tuscios" suvalgyt.
Atsakyti
as irgi is vieno lapelio uzsiauginau alijosiaus biggrin.gif
Atsakyti