Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

QUOTE(Eighteen @ 2011 06 22, 22:31)
Jeigu prieš pat miegą pavalgei, tai nieko keista. Naktį visi procesai organizme sulėtėja, sulėtėja ir medžiagų apykaita, virškinimas.

sutinku, ir isvis turint refliuksa, valgyti 22 val yra labai negerai schmoll.gif
Atsakyti
Dar gi reikia miegot pusiau sedint. Ir po valgymo jokiu budu negulinet.
Mums skyre Nexium 20 ryte, omeprazoli 20 vakare - 2 savaitem, po to tik Nexium ryte ir Ranitidin vakare.
Bet maista tikrai reikia ziuret. Nevartot jokiu gazuotu gerimu, stipriu arbatu, kavos ne daugiau kaip 1 puodeli per diena, sokolado - minimumas, duona balta vakar dienos(na nelabai minksta ir sviezia, kad butu). Maisto derinimas labai padeda.
Problemos su GERL turi puse mano seimos nariu. Mane tai kankina labai nemalonus toks lojantis kosuliukas. Nemegstu as jo.
Atsakyti
Kažin nėra kur internete rasti viso sąrašo maisto produktų, kurių patariama vengti turint GERL? nes kažkaip apie šokoladą nežinojau ir šiandien jau kokį trečdalį plytelės sukirtau blush2.gif ar čia visiems tie produktai galioja ar kiekvienam asmeniui individualiai gali veikti? Nes man skrandžio neskauda (tfu, tfu, tfu) tik gerklę smaugia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 23 birželio 2011 - 13:56
QUOTE(moony @ 2011 06 23, 14:56)
Kažin nėra kur internete rasti viso sąrašo maisto produktų, kurių patariama vengti turint GERL? nes kažkaip apie šokoladą nežinojau ir šiandien jau kokį trečdalį plytelės sukirtau  blush2.gif  ar čia visiems tie produktai galioja ar kiekvienam asmeniui individualiai gali veikti? Nes man skrandžio neskauda (tfu, tfu, tfu) tik gerklę smaugia.


Čia neblogas sąrašas:
Maitinimosi principai sergant GERL
Atsakyti
QUOTE(Eriele @ 2011 06 22, 23:32)
sutinku, ir isvis turint refliuksa, valgyti 22 val yra labai negerai  schmoll.gif

Tikra tiesa,bet juk nebadausi jei kitaip neiseina-bus dar blogiau ax.gif Man dabar atostogos,issimiegu,kavos tik puodeli ar du per diena,normaliai pavalgau ir neprisikemsu pries pat miega,jokiu nervu,tai viskas kaip ir gerai ir savijauta nebloga,net braskes valgiau smile.gif O baigsis atostogos man,baigsis ir skrandziui doh.gif Kai dirbu-griztu,vakariene (pageidautina soti,kad atgauti jegas) ir iskart i lova.Tiksliau,vakariene buna sukemsama jau lovoje ir miegot,tai kur cia skrandis bus sveikas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(moony @ 2011 06 23, 14:56)
Kažin nėra kur internete rasti viso sąrašo maisto produktų, kurių patariama vengti turint GERL? nes kažkaip apie šokoladą nežinojau ir šiandien jau kokį trečdalį plytelės sukirtau  blush2.gif  ar čia visiems tie produktai galioja ar kiekvienam asmeniui individualiai gali veikti? Nes man skrandžio neskauda (tfu, tfu, tfu) tik gerklę smaugia.

Siek tiek individualu,reikia atrasti "savus" produktus,kuriuos organizmas toleruoja.As radau sokolada,kuri galiu valgyti,tik jo kaina vos ne keturi litai doh.gif bet tai ka daryt,saldumo irgi norisi.Ir duona-perku tik ekologiska,be "E"(tikiu,kad ji tikrai tokia,nes kitokiu visai negaliu valgyti),pilka tokia,ir dar 5-iu ir 7-iu grudu batonai "praeina"-nuo situ rugstys nekyla,irgi brangus nesvietiskai zarazos,bet jei perki geresni maista-maziau reikia vaistu,kurie irgi nepigus,tai tas ant to iseina doh.gif
Kava irgi ekologiska perku,prancuziska "Iki",visokiu ten jacobsu negaliu visai gerti.
Papildyta:
QUOTE(moony @ 2011 06 22, 16:02)
Tai va aš jau po gydytojo, sakė, kad tai tikrai per didelė dozė, kažką matyt ta LOR gydytoja nusikliedėjo. Tai ir toliau liepė gert po 1 Nexium rytais ir prieš naktį Rinitidine po 2 tabletes 150mg, nes atseit nakčiai Nexium nelabai gelbėja, nors man kaip tik visi smagumai gerklėje tik antroje dienos pusėje prasideda. Dar išrašė Coaxil čia gal raminamieji ar kas, dar nespėjau pasiskaityt apie juos. Ir šeip sakė, mano nervukai labai "padeda" tiem visiem GERL tai nežinau, reik kažkaip susiimt ir ramintis.

Hmm...o ne paprasciau butu isgerti viena tablete po 300mg? Juk ir kaina iseis mazesne,o doze ta pati...
As geriu ranitidino 300mg nakciai,o diena del viso pikto (jei kokie smagumai netycia uzeitu) nesiojuosi kiseneje ciulpiamu renie arba gastal-kaip saldainiukus ax.gif
Atsakyti
Geriu apie 1mėn rabeprozolį 40mg,truputį geriau. Tik nežinau, ar nuo rūgštingumą mažinančių ar nuo antidepresantų man gerėja:).
Man rabeprozolį(pariet)vyras iš Kanados parvežė 100tab 22Kanados dol kaina.
O pas mus atrodo 14tab 94lt blink.gif kažkokia nesamonė.
Atsakyti
Čia tokį visai durną klausimą dabar užduosiu, ar įmanoma turint tą išvaržą tą prakeiktą refliuksą išsigydyt? doh.gif Jau pradedu visus aplinkinius nervinti, nes nebūna dienos, kad būtų gerai - tai bloga, tai skauda, tai su viduriais kas... Perskaičiau visą jūsų forumą tai kažkaip ramybę atradau, bent čia galima pasiguost.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2011 06 28, 13:27)
Čia tokį visai durną klausimą dabar užduosiu, ar įmanoma turint tą išvaržą tą prakeiktą refliuksą išsigydyt?  doh.gif  Jau pradedu visus aplinkinius nervinti, nes nebūna dienos, kad būtų gerai - tai bloga, tai skauda, tai su viduriais kas... Perskaičiau visą jūsų forumą tai kažkaip ramybę atradau, bent čia galima pasiguost..  unsure.gif

galima, bet tai labaiilgas procesas biggrin.gif
Atsakyti
Man jau tie 4menesiai atrodo laaaabai ilgai, o tai ka galvot apie tuos, kurie 3metus serga g.gif
Atsakyti
man jau 3 metai ir dar ne pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo cia dar sitoj ligoj svarbus optimizmas 4u.gif kiekviena ryta atsikeliu ir jau galvoju, kad nu jau siandien tai tikrai bus geriau, bet bet.. smile.gif O kaip jus pastoviai blogai jauciates ar buna visokiu dieneliu? Ar ta rugstis pastoviai eda? smile.gif nes man tai nors ir geriu gasec, bet tas remuo vistiek eda mane didziala dali dienos..
Atsakyti
o kuri nors čia bandžiusi operaciją?
aš buvau klinikose, prašiausi, sakė su vaistais pabandom gydymą, jeigu padeda tada operuoja, nes operacija duoda tokį pat efektą kaip vaistai

gėriau nolpaza po 40 mg ryte vakare, skrandžiui geriau , bet pilvo skausmai doh.gif grįžau prie omeprozolio, kelias dienas geriau, šiamdien vėl gaištu

tai kuo tuo labiau linkstu link operacijos

egluttte man kasdien bloga
Atsakyti