Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas

Aš tai čia jau viltį baigiu prarasti, galo nematyti tos ligos.. o apie operaciją, kai daktarui pasakai, tai oj ne ji begalo sudėtinga ir ne visiems padeda.. Galvoju, galvoju kartais, jog tikrai man čia nerviškai viskas, bet kaip nervus sutvarkyt tai neįsivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
Na ką, mano visi požymiai refliukso, plius komplikavosi, nes nuo rūgščių dar ir į ausis skausmas eina. Geriu antibiotikus, Contraloc ir Raniberl, bet stemplė tai labai jautri, jaučiu ją kiekvieną kartą ryjant. Tai dar šaltalankių alieju 3 kartus per dieną po šaukštelį išgeriu doh.gif , jau šlykštukas... Šią savaitėlę dar pas LOR siunčia pažiūrėti gerklų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 21 lapkričio 2011 - 17:41
Jeigu šaltalankių aliejus labai šlykštus siulyčiau pabandyti Meškos taukų (taip vadinasi, nors ten nėra jokios meškos taukų), aš pirkau iš tos žolininkės Karaliūnaitės firmos apie 15lt kažkur mokėjau, tai galiu pasakyti, kad man jie daug geriau patinka negu šaltalankis smile.gif ir nuryti nėra taip sunku, kaip aną. Aišku čia mano asmeninė nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2011 11 23, 10:02)
Jeigu šaltalankių aliejus labai šlykštus siulyčiau pabandyti Meškos taukų (taip vadinasi, nors ten nėra jokios meškos taukų), aš pirkau iš tos žolininkės Karaliūnaitės firmos apie 15lt kažkur mokėjau, tai galiu pasakyti, kad man jie daug geriau patinka negu šaltalankis smile.gif ir nuryti nėra taip sunku, kaip aną. Aišku čia mano asmeninė nuomonė smile.gif

galima juos ir internetu įsigyti, ar reiktų jau važiuoti į konkrečią vietą?
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 23, 11:45)
galima juos ir internetu įsigyti, ar reiktų jau važiuoti į konkrečią vietą?


Aš juos pirkau Kaune urmo bazej, o užsisakyti manau gal ir gali užeik į puslapį www.adele.lt ten įvesi meškos taukai į paiešką ir manau ten jau pati žinosi, ką daryti smile.gif
Man jis tikrai toks geriau geriamas nei šaltalankiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2011 11 23, 15:07)
Aš juos pirkau Kaune urmo bazej, o užsisakyti manau gal ir gali užeik į puslapį www.adele.lt ten įvesi meškos taukai į paiešką ir manau ten jau pati žinosi, ką daryti smile.gif
Man jis tikrai toks geriau geriamas nei šaltalankiai smile.gif

drinks_cheers.gif dėkui, reiks mėginti, nes jau toks šlykštukas tas šaltalankių aliejus, kad net žiaukčioti norisi, Nepalyginsi su žuvų taukais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 23, 20:42)
drinks_cheers.gif  dėkui, reiks mėginti, nes jau toks šlykštukas tas šaltalankių aliejus, kad net žiaukčioti norisi, Nepalyginsi su žuvų taukais  schmoll.gif


o šito tai dar net pasakyčiau, kad skonis visai nieko, toks kažkoks pušų biggrin.gif ir nuryti lengva, nes šaldytuve laikau tai jis toks kietesnis tai kaip kokią tabletę nuryji ir tiek smile.gif
Atsakyti
Pagrindiniai dalykai norint "pabėgti" nuo refliukso:
- min vieną valandą nevalgyti negerti prieš einant miegoti;
- vartoti daugiau stambios druskos (paprastos arba jūros, bet būtinai stambios).
Natris esantis druskoje reikalingas raumenims, o nusilpęs stemplės vožtuvėlis ir praleidžia tas rūgštis į viršų.
Dar geriau kelis labai stambios druskos gabaliukus pasikišti po liežuviu prieš einant miegoti, tada natris greičiausiu būdu pateks per kraują į stemplės vožtuvėlio raumenis.
O visų vaistų reikia kuo mažiau iš viso vartoti mirksiukas.gif
Diskusijoms nenusiteikus, tik noriu padėti tiems kas turi bėdų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 24 lapkričio 2011 - 12:12
Na ką, mano vizitas po LOR..
Paburkę ir raudona ryklėj, rezultatas toks dėl rūgščių. Jei po paskirto gydymo nepagerės, tada jau ryt reiks žarną doh.gif
Tiesa, dėl šaltalankio aliejaus sakė nepersistengti, nes jis gali paveikti kepenis g.gif
Papildyta:
QUOTE(TomaKa @ 2011 11 24, 12:11)
Pagrindiniai dalykai norint "pabėgti" nuo refliukso:
- min vieną valandą nevalgyti negerti prieš einant miegoti;
- vartoti daugiau stambios druskos (paprastos arba jūros, bet būtinai stambios).
Natris esantis druskoje reikalingas raumenims, o nusilpęs stemplės vožtuvėlis ir praleidžia tas rūgštis į viršų.
Dar geriau kelis labai stambios druskos gabaliukus pasikišti po liežuviu prieš einant miegoti, tada natris greičiausiu būdu pateks per kraują į stemplės vožtuvėlio raumenis.
O visų vaistų reikia kuo mažiau iš viso vartoti mirksiukas.gif
Diskusijoms nenusiteikus, tik noriu padėti tiems kas turi bėdų.

smile.gif reiks ieskoti dar ir rupios druskos, bet dabar sunkiai ją begalima rasti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 24 lapkričio 2011 - 13:49
QUOTE(DIA-40 @ 2010 12 27, 15:12)
kartais zmones galvoje,kad ju skrandis isskiria per daug rugsties. taciau is tikruju gali buti,kad jos yra per mazai. jei jos yra mazai blogai uzsidaro anga tarp stemples ir skrandzio /vadinamasis apatinis stemples raukas/ . tada ir jauceme ligtais maistas istriges stovi stempleje. jis gerai uzsidaro tik tada,kai rugsties yra uztektinai. kai jis lieka ne visai uzsidares , siek tiek rugsties patenka i stemple ir ja dirgina. ir tai vadinama stemples refliuksu. nesuklyskite, nes tiek didelio ,tiek mazo rugstingumo pozymiai panasus. beje mazas rustingumas dar blogiau negu didelis. kaip patikrinti? arbatini sauksteli /be kaupo/ valgomosios sodos istirpiname vandenyje ir kai skrandis tuscias isgeriame. jei skrandyje rugsties bus uztektinai tai su ja soda sureaguos ir pavirs dujomis . del to po 5-10 minuciu pus skrandi, jus raugesite. jei siu simptomu nepajusite vadinasi , skrandis isskiria per mazai rugsties.  aiskus isilginiai rumbeliai ant nagu taip pat rodo sumazejusi rugstinguma.


ačiū už Jūsų pasisakymą, jis buvo man atradimas. tiksliau, aš visad žinojau, man jau N + K kartų paauglystėje ištyrė, kad mano rūgštingumas mažas. bet dabar pradėjo reišktis refliukso požymiai, rūgštį mažinantys vaistai nepadeda, o kai kurie tik pablogina savijautą, ir kaip tik prieš dvi dienas buvau apšaukta gastroenterologės, kad taip nebūna doh.gif doh.gif rytoj ryte, užtikrintumo dėlei, einu pasitikrint, su soda smile.gif ir man , beje, tie rumbeliai ant nagų visad yra.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as ir turiu problema .Pykinimas ir atsirugimas plius silpnumas prasidejo gal spalio viduryje,taip kaip esu turejusi anksciau refliuksma tai pati rytais gerdavau vaistus pas gydytojus nejau,kol mazasis nesusirgo virskinimo problemos va tada ir man prasidejo ,pakilo karstis 37.2-37.4,ir laikesi savaite laiko ,o gydytojas kas svarbiausia neistyres mane ,kad pas mane tas pats kaip pas usnu liga ,dave antibiotiku ir sake turetu praeiti ...kur tau karstis laikesi valgyti nieko nebegalejau ir nebenorejau pykinimas nezmoniskas o savijauta atrodo eisiu ir nugriusiu kaip silpna.
Pati pasiprasiau ,kad padaryti echoskopija organu plius skrandzio.Praryjau ta zarna ir ka gydytoja kuri dare tyrima sako nieko tau nera o nuejau pas savo gydytoja sako pas tave rodo H PYLORI bakterija 3+.Tai jau tolygu skrandzio opai.Dieta plius vel visa savaite keliu rusiu antibiotikai ,sulysau i zmogu nebepanasi,karstis vis dar ryte buna 37.0,
gal kas is jusu turejo problema su sia bakterija ?nes niekur neradau temos apie skrandzio opalige,be to dar pas mane liezuvis melsvos spalvos verysad.gif ir gydytojas nezino nuo ko gal nuo antibiotiku doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2011 11 28, 15:37)
gal kas is jusu turejo problema su sia bakterija ?nes niekur neradau temos apie skrandzio opalige,be to dar pas mane liezuvis melsvos spalvos verysad.gif ir gydytojas nezino nuo ko gal nuo antibiotiku doh.gif  unsure.gif


Aš turėjau šią bakteriją, gydžiausi taipogi antbiotikais dviejų rūšių, išsigydžiau pf pf pf.. aišku laikiausi dietos ir pastoviai nuo vaistų kiekio jaučiau tokį kartumą burnoj, kad net kartais nežinodavau, kur dėtis..svarbiausia tuos antibiotikus išgerti, nes jei tos brūdės bakterijos gerai neišgydai ji vėl gali atsinaujinti verysad.gif
Atsakyti