Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skrandžio refliuksas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
raganiuketuke
Bendraukime ir pasidalinkime tuo, kas sveikatėlę gerina wub.gif
baltoji!
Ziuriu niekas nebediskutuoja pasibaigus temai:)
Man tas pats. Geriu Pariet, bet o Dieve brangus..... doh.gif doh.gif Tokie siaubingi salutiniai, kad net noretusi nutraukti, bet reikia sugerti...
Kelios tabletes beliko, tai kenciu... fear.gif
Indre_G.
Sveikos merginos, skaiciau jusu pasisakymus ir tik dabar pasiryzau pasidalinti su jumis, man nutiko tai naujuju metu isvakarese, gerem sampana ir staigiai pajutau siaubinga skausma krutines duobuteje, nesupratau.....aisku nepraejo visa menesi.....labai keistai jauciau siaubinga skausma krutines duobuteje ryjant saltus gerimus, vandeni, o pav. jei silta arbata, vanduo, sriuba, viskas tvarkoje, aisku taip pat skausmas skrandyje, pilnumas, nemalonu...bet jokio remens...arba as jo nejauciu, neapsikenciau ir nuejau pas daktara, israse vaistu, gerti 2 savaites ir fermentus po kiekvieno maisto, aisku liepe ziureti maista, bet nzn kokreciai ko galima ir ko ne, pav., as valgau sviesta, ar galima? Man remuo neskauda visiskai, na nebegeriu kavos, sokolado, juodos duonos, kepto, rukyto, astraus.....ir jau 2 savaite geriu vaistus, bet man ne kiek ne geriau....

skaiciau daug ir manau, kad si liga pagrinde buna nuo streso...o kazkada maniau ir girdavausi kitiems, kad mano skrandis tai bet ka atlaiko....o se tau kad nori, siandien visa diena praskaudejo....nezinau kaip pasveikti...

nesu isitikinusi kad man refliuksas.......man neteko ryti zarnos kol kas...bet jei nepraeis, tikriausiai teks..... verysad.gif
Indre_G.
Sveikos, merginos patarkite prasau ka valgyti konkreciau, pav., kokius vaisius galima??? man vel skrandi visa nakti praskaudejo, o suvalgiau vakare du obuolius...gal nuo ju..nemaloni liga..
corolla
QUOTE(zalioji@ @ 2009 01 25, 18:19)
Ziuriu niekas nebediskutuoja pasibaigus temai:)
Man tas pats. Geriu Pariet, bet o Dieve brangus.....  doh.gif  doh.gif Tokie siaubingi salutiniai, kad net noretusi nutraukti, bet reikia sugerti...
Kelios tabletes beliko, tai kenciu...  fear.gif
*

O kokie šalutiniai jums pasireiškia?
trude
QUOTE(corolla @ 2009 02 03, 12:27)
*

Sveikos, naujoj temoj 4u.gif
Aš taip pat geriu dar pariet, jau bus lygiai 2 mėn. Bet situacija, tokia, kad kol geriu, buvo gerai, kai nutraukiu vėl rugštys verysad.gif
O gerklė tai vis nepraeina schmoll.gif Visai neberamu
La Lobe
Turejau ir as tokiu bedu smile.gif kam nepasitaiko, kai daug streso buna.
daug naudingos info cia: http://www.rugstingumas.lt/
daliuk
mergaitės apie refliuksa dabar diskutuojam temoje GERL prasome apsilankyti
baltoji!
QUOTE(corolla @ 2009 02 03, 11:27)
*

Kosulys (pradzioj sausas, paskui slapias), siaubinga sloga (per keleta dienu apie 10 pakeliu nosinaiciu suvartojau), auksta temperatura, galvos skausmas, galvos svaigimas, regos susilpnejimas, siaubingas gerkles skausmas... (kol kas atsimenu tiek, jei prisiminsiu parasysiu smile.gif )
Bet aciu Die, sugeriau ir visi blogumai praejo thumbup.gif Dabar tfu tfu tfu viskas ok, daktares nurodymu po Pariet palaikymui geriu Pangrol'i, viskas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(trude @ 2009 02 03, 13:57)
Sveikos, naujoj temoj 4u.gif
Aš taip pat geriu dar pariet, jau bus lygiai 2 mėn. Bet situacija, tokia, kad kol geriu, buvo gerai, kai nutraukiu vėl rugštys verysad.gif
O gerklė tai vis nepraeina schmoll.gif Visai neberamu
*

Kaip sakoma, vaistai tik palengvina, padeda tam momentui, bet priezasti turite panaikinti pati. 4u.gif
denaxa
QUOTE(Indre_G. @ 2009 02 03, 12:18)
Sveikos, merginos patarkite prasau ka valgyti konkreciau, pav., kokius vaisius galima??? man vel skrandi visa nakti praskaudejo, o suvalgiau vakare du obuolius...gal nuo ju..nemaloni liga..
*

Is vaisiu tik bananai ir persikai,,melionai ir arbuzai gal dar,vnz.,tai,kas neturi rugsties ir yra svelnus.Sultis pamirsk.O siaip-kosytes,sriubytes,siltos arbateles (negalima metu).
Tavo istorija panasi i mano,irgi turejau "gelezini" skrandi,o paskui viena diena nepakilau is lovos-39 temp.,galvos,raumenu skausmai,vemimas-maniau gripas,nuvaziavau i poliklinika siaip ne taip,o gydytoja sako-skrandis cia tau doh.gif
taigi jau virs metu tos ligos staza turiu,prosvaisciu kol kas nesimato.Na,tau gal praeis,nesigasdink,tik labai reikia maista ziureti.
raganiuketuke
Mielos sio forumo mergaites Su tuo,kad Malibu man suteike tokia garbe pratesti musu temuke,tai labai atsiprasau uz ta sena nuoroda,norejau,kad temuteje vyrautu daugiau aprasymu ir stengsiuosi ja vis tobulinti(pazadu)kvieciu Jus visas i mano sukurta temuke ir tikiuosi,kad mes vis sveikai gyvensime, ir su lyg nauja dienele, atrodysime ir jausimes Prasome jungtis: http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=421526 wub.gif
Ganda
QUOTE(Indre_G. @ 2009 02 03, 01:48)
Sveikos merginos, skaiciau jusu pasisakymus ir tik dabar pasiryzau pasidalinti su jumis, man nutiko tai naujuju metu isvakarese, gerem sampana ir staigiai pajutau siaubinga skausma krutines duobuteje, nesupratau.....aisku nepraejo visa menesi.....labai keistai jauciau siaubinga skausma krutines duobuteje ryjant saltus gerimus, vandeni, o pav. jei silta arbata, vanduo, sriuba, viskas tvarkoje, aisku taip pat skausmas skrandyje, pilnumas, nemalonu...bet jokio remens...arba as jo nejauciu, neapsikenciau ir nuejau pas daktara, israse vaistu, gerti 2 savaites ir fermentus po kiekvieno maisto, aisku liepe ziureti maista, bet nzn kokreciai ko galima ir ko ne, pav., as valgau sviesta, ar galima? Man remuo neskauda visiskai, na nebegeriu kavos, sokolado, juodos duonos, kepto, rukyto, astraus.....ir jau 2 savaite geriu vaistus, bet man ne kiek ne geriau....

skaiciau daug ir manau, kad si liga pagrinde buna nuo streso...o kazkada maniau ir girdavausi kitiems, kad mano skrandis tai bet ka atlaiko....o se tau kad nori, siandien visa diena praskaudejo....nezinau kaip pasveikti...

nesu isitikinusi kad man refliuksas.......man neteko ryti zarnos kol kas...bet jei nepraeis, tikriausiai teks..... verysad.gif
*

O kokius fermentus jums israse? nes as is virskinimo fermentu zinau tik Mezym, paciai kartais tenka pavartot, kai stoja skrandis rolleyes.gif
joliteles
QUOTE(Indre_G. @ 2009 02 03, 01:48)

*

Sveika, nesu medikė, tiesiog pasidalinsiu patirtimi unsure.gif Mano vyro skrandis irgi buvo geležinis, kol neprasidėjo skausmai, kaip ir tau, krūtinės duobutėje... Neleidau jam gaišti, liepiau eiti "žarną ryti". Jo darbas mat toks, kelionėse dažnai, išsigandau, kad kur nors Rusijos gūdumoj visai nepaliktų blogai. Žodžiu, savaitės laikotarpyje prarijo žarnutę, rado žaizdą. Džiaugiuosi, kad vyrą skubinau. Dabar vaistukus geria, nebeskauda. O tau patarčiau nelaukti, kaip ir dauguma merginų sakė, žarnos ryjimas ne toks jau ir baisus procesas (teko išbandyti rolleyes.gif O pačiai tikrai bus ramiau išsityrus mirksiukas.gif Kuo anksčiau, tuo geriau, kad neatsirastų jokių komplikacijų... Sėkmės...
raganiuketuke
wub.gif
joliteles
QUOTE(Ganda @ 2009 03 13, 17:32)
O kokius fermentus jums israse? nes as is virskinimo fermentu zinau tik Mezym, paciai kartais tenka pavartot, kai stoja skrandis  rolleyes.gif
*

Jeigu tau Mezym tinka ir padeda sutrikus virškinimui, tai ir vartok mirksiukas.gif Jei nelabai, tai iš rimtesnių vaistų yra Pangrol (10000; 25000), Kreon (10000; 25000). Kadangi jie kapsulėse, tai galima ir vaikučiams duoti, nors patartina pasitarti su gydytoju rolleyes.gif O šiaip daug kam padeda aktyvinta anglis... Yra toks puslapis www.vaistai.lt, ten gali rasti daug informacijos apie vaistus... mirksiukas.gif
Ganda
Aciu, jolitele. Padeda man Mezym, visur jau nesiojuosi smile.gif o kalbant apie sveikatos svetaines, as pripratus naudotis paveik.lt smile.gif bet ir i tavo rekomenduota kartais uzsuku smile.gif
renatuxaass
sveikos , mano irgi jau teko ta zarna ryti, nustate refliuksa, (paarsyta lapelyje buvo akd skrandzio turinyje daug tulzies ...) na nebeatsimenu tiksliai, bet svarbiausia kad man remens visai needa, kreipiausi i daktarus del to kad skauda gerkle rytais ir negaliu maisto nuryti, skrandi tik pradzioje kokia diena paskayudejo, dabar israse otopmazol geriu ji, bet jokio poveikio nejauciu, bijau del to kad pradejo skaudeti nugara virsuje, kartais persimeta skausmas i krutine ( bet ne duobuteje o auksciau) , skauda galva, ar jums irgi taip buna? sakau gal cia visai nesusijusi dar kokia liga, nes nugara man nelabai derinasi.
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 16, 22:54)
sveikos , mano irgi jau teko ta zarna ryti, nustate refliuksa, (paarsyta lapelyje buvo akd skrandzio turinyje daug tulzies ...) na nebeatsimenu tiksliai, bet svarbiausia kad man remens visai needa, kreipiausi i daktarus del to kad skauda gerkle rytais ir negaliu maisto nuryti, skrandi tik pradzioje kokia diena paskayudejo, dabar israse otopmazol geriu ji, bet jokio poveikio nejauciu, bijau del to kad pradejo skaudeti nugara virsuje, kartais persimeta skausmas i krutine ( bet ne duobuteje o auksciau) , skauda galva, ar jums irgi taip buna? sakau gal cia visai nesusijusi dar kokia liga, nes nugara man nelabai derinasi.
*

visi simptomai refliuksiniai ir normalu, o vaistus reik gert menesi, kad pajustum kazkoki rezultata, cia gi ne nuo skausmo, kur suveike ir viskas. kai nepadeda vieni refliukso vaistai, galima gert kitus, ju begales ir rinktis yra is ko bei pagal kisene,nes rimti tai pakainuoja unsure.gif sakyciau visa karve rolleyes.gif Seikatos 4u.gif
renatuxaass
bet nugaros skausmas cia visai nesusijes nei su refliuksu nei su optemiozaliu?
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 17, 21:06)
bet nugaros skausmas cia visai nesusijes nei su refliuksu nei su optemiozaliu?
*

dar ir kaip susijes su refliuksu, gali but taip riesta, kad net asaros begs smile.gif
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 18, 22:41)
dar ir kaip susijes  su refliuksu, gali but taip riesta, kad net asaros begs smile.gif
*

na visai prigasdinot doh.gif o man nuo nugaros daktare israse antibijotiku, sako gal perpute.
siaip skaiciau kad kaiy ra refliuksas, nakti issilieja i skrandi ta rugstis todel kai kurie ir nepajaucia jo simptomu, nu ir istiesu mano skrandis nakti taip garsiai dirba akd as net pati issigastu, gurguliuoja ten vis kazkas bega lotuliukas.gif nu baisu net
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 19, 20:08)
1.na visai prigasdinot doh.gif o man nuo nugaros daktare israse antibijotiku, sako gal perpute.
2. siaip skaiciau kad kaiy ra refliuksas, nakti issilieja i skrandi ta rugstis todel kai kurie ir nepajaucia jo simptomu,
*

na gali but ir nerefliukso kalte, mes gi smulkmenu nezinom, bet nuo jo irgi gali durti skaudeti.
2. gal norejai parasyti IŠ skrandzio, nes tos skrandzio rugstys skrandyje ir yra smile.gif o is jo kai issilieja gali grauzti stemple ir gerkle. as asmeniskai nelabai jauciu kol eroziju dideliu nepragrauzia, tik va gerkleje tai taip net po operacijos, tik 10 kart maziau, o pagalves ar ciuzinio pakelt pagal rekomendacijas negaliu, nes problemos dideles su stuburu
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 21, 11:58)
na gali but ir nerefliukso kalte, mes gi smulkmenu nezinom, bet nuo jo irgi gali durti skaudeti.
2. gal norejai parasyti IŠ skrandzio, nes tos skrandzio rugstys skrandyje ir yra  smile.gif  o is jo kai issilieja gali grauzti stemple ir gerkle. as asmeniskai nelabai jauciu kol eroziju dideliu nepragrauzia, tik va gerkleje tai taip net po operacijos, tik 10 kart maziau, o pagalves ar ciuzinio pakelt pagal rekomendacijas negaliu, nes problemos dideles su stuburu
*

tau jau ir operacija del to teko atlaikyti? gydymas vaistais nebepadejo? uzjauciu 4u.gif
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 21, 12:14)
tau jau ir operacija del to teko atlaikyti? gydymas vaistais nebepadejo? uzjauciu 4u.gif
*

aha, jau apturejau, nes perzengiau nekalta jos riba blush2.gif mane viena gydytoja nugyde 4 metus, kai perejau pas kita iskart buvo padaryta viskas kas turejo but nuo pradziu. paskyre vaistus kurie tinka, bet jau buvo kiek velu, maximalios dozes nebeveike nei pakaitalu, nei originalu. prisimenu metus iki operacijos kaip baisiausia savo kosmara gyvenime, nes bijojau uzmigti, bijojau pabusti, nes maniau neistversiu nei fiziskai nei moraliskai. operacija buvo ypac sklandi ir gerai viskas vyko po jos be komplikaciju, bet jos pasekmes sake truks tik puse metu, bet nors jau 9 men, bet dar tebejauciu, todel nors jauciuosi 10 kart geriau, bet vargu ar ryzciausi antrai tokiai, gal, sunku pasakyt blush2.gif savijauta nera kaip sveiko, tiesiog bent moraliskai neveikia taip, pilva pucia daug maziau, nejauciu remens vel, bet gerkle papersti rytais. kartais atsiveria erozijos, nes vel pajuntu kraujo skoni, nosies gleivine ir ta pagrauzia po nakties, paskausta skrandi, o operuota vieta kartais taip nudiegia, kad asaros istryksta, bet tai trunka keliolika gal sekundziu, pykinimas isliko pilnai ir stipus, o siaip is principo nera taip blogai, nes gyvenu be vaistu ir valgau daugmaz viska ax.gif
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 21, 12:52)
aha, jau apturejau, nes perzengiau nekalta jos riba  blush2.gif  mane viena gydytoja nugyde 4 metus, kai perejau pas kita iskart buvo padaryta viskas kas turejo but nuo pradziu. paskyre vaistus kurie tinka, bet jau buvo kiek velu, maximalios dozes nebeveike nei pakaitalu, nei originalu. prisimenu metus iki operacijos kaip baisiausia savo kosmara gyvenime, nes bijojau uzmigti, bijojau pabusti, nes maniau neistversiu nei fiziskai nei moraliskai. operacija buvo ypac sklandi ir gerai viskas vyko po jos be komplikaciju, bet jos pasekmes sake truks tik puse metu, bet nors jau 9 men, bet dar tebejauciu, todel nors jauciuosi 10 kart geriau, bet vargu ar ryzciausi antrai tokiai, gal, sunku pasakyt  blush2.gif  savijauta nera kaip sveiko, tiesiog bent moraliskai neveikia taip, pilva pucia daug maziau, nejauciu remens vel, bet gerkle papersti rytais. kartais atsiveria erozijos, nes vel pajuntu kraujo skoni, nosies gleivine ir ta pagrauzia po nakties, paskausta skrandi, o operuota vieta kartais taip nudiegia, kad asaros istryksta, bet tai trunka keliolika gal sekundziu, pykinimas isliko pilnai ir stipus, o siaip is principo nera taip blogai, nes gyvenu be vaistu ir valgau daugmaz viska  ax.gif
*

ir nesupranti sveikas zmogus kaip tau gerai kol nesusiduri su ligomis, na gal tau tiesiog ilgiau uztruko nei zadejo, zadejo puse metu, praejo 9 men, gal dar 3 men ir praeis..
o nuo ko viskas prasidejo? kaip manai kokios tavo ligos priezastys?
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 22, 09:34)
o nuo ko viskas prasidejo? kaip manai kokios tavo ligos priezastys?
*

jei nera igimta, tai vadinasi tik nuo centrins nervu sistemos reiktu pradet mirksiukas.gif nors gyvenimas ir ramus buvo tuo metu, bet matyt kasdienine rutina, retkarciais stresas pakankamai itakojo. o prasidejo nuo nestumo, visus 9 menesius vemiau, po ju irgi. degino rugstys nerealiai, na bet visas beveik nestukes rugstingumas pasiekia. pagimdzius liko tik klaikus pykinimas. tyriausi, nieko nerado, galu gale gydytojai pasakiau, kad skrandis netirtas, prarijau zonda ir pamate erozijas, isvarzele vid dydzio ir virsutini bei apatini refliuksus, pasake kaip maitintis ir skyre vaistus, nuo kuriu negerejo neikiek. kai pasakiau gydytojai kad nejauciu ne menkiausio pagerejimo, ji kartojo kad cia tik man taip atrodo, nes jie veikia puikiai, erozijos niekad net neuzsitraukdavo, pykino, pradejo pusti pilva gal po 2 metu, o as vaistus tuos rijau be pertraukos nuolat kaip liepta. su kas menesiu ejo blogyn, po poros metu vel pajutau rugstis, skausmus ir visas kitas blogybes. liepe nieko nekeisti, tik toliau gerti tuos pacius vaistus. praejus keturiems metams, gerkleje goiliau eme darutis tokie kaip taskeliai ar spuogeliai, kuriuos raupsais pavadinau, gerkles skausmas stiprejo, pradejo nosies gleivine pakraujuot, nes oda buvo nudeginta po nakties rugsciu. nulekiau i baltijos amerikos klinika. apziurejo paprasciausia pediatre, nes buvo sekmadienis. ji iskart pasake, nors ne jos sritis, kad panasu, jog pas mane formuojasi bareto stemple (priesvezine stadija). issigandau, puoliau namuose skaityti internete viska apie tai. ryte puoliau i poliklinika, gydytoja apziurejo mano ir pasake, kad nesamone, bet del sventos ramybes nusiunte ryt zarna (kuria rydavau kas menesi du ar tris). ten zondo metu pasake, kad iki bareto man 100 metu. nepatikejau pirma kart savo gydytojais ir uzsirasiau privaciai. po 3 d gulejau vel su zondu gerkleje ir diagnoze-priesvezine stadija. grizus verkiau, nes tai ne kraujo vezys gresia ar koks kitas, o stemples, o jis visiskai nepagydomas nes tu pakitimu grazinti/atstatyti neimanoma. prie visa to prisidejo mamos laidotuves, prasidejo vidinis kraujavimas, viskas pradejo umeti ne dienom , o valandom, nykau akyse, veido israiska amzinai buvo perkreipta skausmo ir kitu negalavimu, paluzau ir moraliskai, nes greitoji buvo kasdien kvieciama. sios ligos gydytojas profesorius bande daryt viska, kad nereiktu operuotis, dave 3 menesiu termina pagerejimui ir arkliskas dozes vaistu. rijau juos saujom, dariau viska, valgyt neliko visai ko galima. praejus tam terminui nusiunte operuotis, nes jokie vaistai nebeveiksmingi, nes per ilgai buvau negydoma (netinkami vaistai tuos 4 metus), iki operacijos dar 3 menesius laukiau, nes tokios eiles. bijojau jos be galo, nes mama mire butent narkozes metu. paskutiniai 9 men iki operacijos buvo nepakeliami. dabar to nera, nors jau pora savaiciu zinau, kad laikas gert vaistus, bet kazkodel ranka nekyla blush2.gif Siai dienai jauciuosi taip kaip po 2 metu nuo ligos nustatymo, 10 kart geriau nei iki operacijos, bet kaip kiekvienas vidutiniskai besijauciantis refliuksininkas. isvada, darytis tyrimus kol laikas, nuolat stebeti, tikrintis bakterija is skrandzio sulciu ir pasirinkti vaistus kurie veikia organizma, o ne laukti kol perzengiama nekalta linija is kur atgal zingsnio nezengsi, bet visu svarbiausia vidine dvasine hormonija, ismokti valdyti stresa, itampa, nusistovejusia ir erzinancia rutina, kai centrine nervu sistema niekas nedirgins, skranduku, stemples ir tulzies darbas susinormalizuos 4u.gif
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 22, 14:15)
*

oi kaip uzjauciu tave, na tie daktarai doh.gif , visi skirtingai, pradzioje rasei kad tik privaciai pasake kad ikivezine stadija, po to rasei kad kita gydytoja pasake kad netiesa, taip tikejaus skaitydama kad antras variantas ir buvo tikroji tiesa,bet pasirodo viskas blogiau...as ir neperseniausiai pagimdziau(pries 5men), pries pora savaiciu mamai diagnozavo 4stadijos vezi, dar darbas toks neramus,tai matyt man ir viskas susidejo, pradejau maisto nebenuryti,burnoje viduje ir tie raupsai atsirado, ejau ta zonda ryti iskart gydytojo klausiau irgi apie ta vezi, sako toli grazu dar tau iki jo, tai taip nusiraminus buvau, dabar kai perskaiciau tavo pasakojima tai vel baisu doh.gif tuo labiau kad savaite jau geriu ta omeprazol bet jokio efekto nejauciu, koseju kaip kosejau ir gerkle skauda.na baigsis vaistai dar uz savaites jauciu reikes eiti vel paciai prasytis zarna ryti doh.gif Aciu uz patirti, stiprybes tau, laikykis
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 22, 19:00)
savaite jau geriu ta omeprazol bet jokio efekto nejauciu,
*

per savaite tikrai nepajausi, menesiuko plius minus reik. manes neveike omeprozol aktavis, tie pigiausi, o apie kitus net nezinojau, nesake, kad tu "omeprozoliu" ne viena ir ne dvi rusys doh.gif , kai jau tapo riesta, tada jau pirkau pariet, o kadangi doze didele ir dar reikejo kitu, bei lankymosi pas gydytoja, tai po 1000lt isleisfavau per men, dabar ir 100 turbut neistengciau. o geriausias vaistas optimizmas ir ramybe, pagerk kad ir valerijono, ar kokiu zoliniu raminanciu, tai pades refliuksui trauktis i sali, tikrai ne blogiau bus, ir arbatu buna, juk tai tik zoleles. nebijok, juk jau zinai kaip buna ir to nedaleisi, kad tau nutiktu mirksiukas.gif o mamytei istvermes ir stiprybes, padek jai savo meile ir gera nuotaika, bei optimizmu 4u.gif
denaxa
Sveikos,mergaites smile.gif Nusipirkau siandien Jadvygos arbatos mazinancios rugstinguma,griebiausi kaip siaudo,nes jau nieks nebepadeda.Toks pablogejimas uzejo doh.gif Buvo jau visai neblogai,o dabar pykina nuolat,nieko beveik valgyti negaliu,ir del to dar + silpna darosi,rugstys baigia suest doh.gif Vos pajegiu i darba nusikapstyt,dirbu sukastais dantim,ne darbas,o kankyne doh.gif Cia pries pora dienu paskutiniu reisu kaip sueme skausmas (suvalgiau pora kasniu visai nerugstaus nekalto apvytusio obuoliuko...),pasidare bloga,prakaitas ismuse,pradejo akyse temti,rankos nemti...blyn kaip nusigandau doh.gif jau galvojau reiks issodint zmones ir nebevaziuot,o paskutinis reisas,30 min. like dirbt... doh.gif Bet kazkaip susiemiau,isjungiau sildyma,atsidariau langa iki galo,na ir "dadirbau" dantis sukandus doh.gif Siaip reiketu biuleteni imt,pailseciau,issimiegociau,ir praeitu gal,bet ir uzdirbti norisi,gyvent juk reikia is kazko... verysad.gif
SoftSkin
QUOTE(denaxa @ 2010 01 23, 21:08)
suvalgiau pora kasniu visai nerugstaus nekalto apvytusio obuoliuko
*

sakai nekalto? obuoliai taip didina rugstinguma, kaip geras raudonas vynas, ju juk negalima prie refliukso biggrin.gif
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 23, 21:17)
sakai nekalto? obuoliai taip didina rugstinguma, kaip geras raudonas vynas, ju juk negalima prie refliukso  biggrin.gif
*

bet tuomet is vaisiu ir darzoviu turbut nieko negalima isskyrus bananus, o pas mane kekviena diena kazko is ju turi buti, kitaip negaliu, ir dabar morka griauziu blush2.gif
denaxa
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 23, 22:17)
sakai nekalto? obuoliai taip didina rugstinguma, kaip geras raudonas vynas, ju juk negalima prie refliukso  biggrin.gif
*

Zinau smile.gif Ir niekada ju nevalgau,bet vat tuomet taip uzsimaniau pakramtyti ka nors gaivaus kad nuovargi nuvyti,o apdziuves obuoliukas taseje voliojosi... blush2.gif As jo viso ir nesuvalgiau... blush2.gif ir,tiesa,galiu pasakyti,kaip ta paumejima "uzsidirbau"-per praeita savaitgali dvi "pamelas" sutvarkiau doh.gif Po sunkiu mm taip norejosi kazko gaivaus,sultingo,kad sakiau numirsiu is to noro,o cia dar su nuolaida buvo...Siaip as jas galejau valgyti,na bet si karta kazkokios rugstesnes buvo...vnz.,prisidirbau... doh.gif O juk zinau,kad negaliu nei vaisiu,nei sulciu,nei zaliu darzoviu...nepaisant to,kad labai norisi...neislaikiau... blush2.gif
renatuxaass
SoftSkin, o kokias kazin arbatas galima? kmynu arbata turbut nebus blogai?
denaxa
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 23, 22:29)
bet tuomet is vaisiu ir darzoviu turbut nieko negalima isskyrus bananus, o pas mane kekviena diena kazko is ju turi buti, kitaip negaliu, ir dabar morka griauziu blush2.gif
*

Tai taip ir yra kad negalima,ogi kaip norisi doh.gif O i bananus ziureti nesinori jau,taip noretusi ko nors gaivesnio...
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 23, 21:29)
*

morkos berods gera, nors man nuo ju kaip kada budavo, bet prie rizikingu nepriskirtos, agurkai super gerai, burokeliai berods nekelia, nors ir raudoni, pekino kopustai, kopustai, cukinija, baklazanas, tik kopustu gimines tiek paprastus lietuviskus, tiek kalafijorus nepadaugint, jei nuo ligos pucia pilva, salotos nekenkia, na yra tu darzoviu, bet pomidorai tai peilis, svogunai ir t.t is vaisiu-bananai, kivi viena i diena, tokius kaip abrkosus, persikus, ar kriause ne daugiau kaip viena, nors realiai neerzina, bet cia gaunasi kaip koncentruotos sultys jau 4u.gif

QUOTE(denaxa @ 2010 01 23, 21:37)
nei sulciu,
*

jei nera sunkus refliuksas, perpus skiestas vandeniu galima gert 4u.gif

QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 23, 21:56)
SoftSkin, o kokias kazin arbatas galima? kmynu arbata turbut nebus blogai?
*

arbatu tai negalima metiniu ir vaisiniu, na ramuneliu nepadauginkit irgi, o siaip visas kitas i sveikata, bet vanduo geriausia, neskaitant kai karsto gerimo skrandukui reikia, bet jei troskuliui, negazuotas mineralinis idealu. svarbu dar valgyt po mazai ir pastoviai, jei sveikiems 3-4 kartus per para, ta mums kokius 8 biggrin.gif man jau i krauja viskas iauge kas galima ko ne, nors po operacijos ir nesilaikau to rezimo, bet vis dar galvoj uzprogramuota doh.gif
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 00:31)
*

oi privargau sianakt, taip sunkiai del to skrandzio miegojau, atrodo ten viskas verda viduje, taip garsiai dirba, baisu pasidaro, gydytojas man kazka kai rijau zarna buvo uzsimines kad gal tau skrandis neuzsidarineja, tai cia gal vel kita mano negalavimo priezasti?
labiausiai erzina tas nepraeinantis kosulys, ir dabar jis jau nebera toks jau sausas, ga cia jis man visai ne del refliukso..
o gal zinai kur sasti apsiskaityti tinklapi kokios tiksliaii darzoves galima , kokius vaisius, ar saldumynis ir.t..t, na daug tu cia prirasei, bet noriu tureti toki sarasiuka visad po akim, man gydytoja dave bet jame parasyta:
vengti astraus , suraus,kepto, riebaus
valgyti po maziau bet dazniau
vengti citrusiniu vaisiu ir pomidoru,sokolado
nerukyti
pavalgius neiti miegoti

internete ir panasiai tik tiek,pagal si sarasa tai labai daug ka valgyti galiu, tik kad suvalgius blogai pasidaro doh.gif

nesuprantu saldumynu isvis negalima ar tik sokolado?
SoftSkin
na tokio konkretaus saraso nerasi tik plius minus prie nesunkaus refliukso. jis buvo dedamas paskutinese 2 temose apie gerl, kurios dabar uzdarytos. reiktu gerai paieskot. gal ir rasiu dar kai laiko turesiu, bet siaip per kelis metus as po truputi susirankiojau is mediku kas gerai, kas ne, garu puodas isvis puikus sprendimas maistui, o kosulys nuo refliukso, kad skrandis nesandarus, tai ir yra refliuksas, jei jis butu pilnai uzsidarantis, nebutu diagnozes refliuksas. kitam poste pabamdysiu parasyt kaip veikia skrandis ir stemple, kai sergama refliuksu, bet jei zinot, pasakykit, nes cia ilga litanija biggrin.gif
SoftSkin
perbegau akimis per senas temas, tai stai lentele. Tik cia aprasyta ka galima prie nestipraus GERL, jei jau yra paumejimas, kai ne siaip nemaloni smulkmenele, o rimciau jau "suriete", tai is ten dar nemazai visko iskrenta smile.gif
kai turit paumejima, atsisakykit pilnai pieno produktu bent kol apsigydisit problemeles.
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 11:08)
perbegau akimis per senas temas, tai stai lentele. Tik cia aprasyta ka galima prie nestipraus GERL, jei jau yra paumejimas, kai ne siaip nemaloni smulkmenele, o rimciau jau "suriete", tai is ten dar nemazai visko iskrenta smile.gif
kai turit paumejima, atsisakykit pilnai pieno produktu bent kol apsigydisit problemeles.
*

TAI TAIP ISEINA KAD jogurtu irgi negalima,nes as dabar su juo pagrinde ir valgau selenas ax.gif
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 24, 13:53)
TAI TAIP ISEINA KAD jogurtu irgi negalima,nes as dabar su juo pagrinde ir valgau selenas ax.gif
*

tikrai taip. kazkada kai negalejau nuo skausmu nieko valgyt, valgiau jogurtus ir geriau vaistus, taciau visai negerejo. nuejus pas gydytoja papasakojau kaip maitinuosi, liepe nutraukt jogurtukus, nes jie nera tokie nekalti, kaip atrodo. jei tiesiog refliuksas, kuris nekelia dideliu bedu, tai juos valgyt galima, bet kai jau paumeje, jokiu budu. nutraukus ju valgyma, pajutau pagerejima ir buvau nustebusi, kad tas pieno gaminys visai atrodantis nekaltai taip veikia isdirginta skranduka doh.gif kai pageres, galesi vel megautis, trumpam atidek jo valgyma, o vietoj jo pasigarink kokiu darzoviu, ar su sriubyte issivirk mesos kukuliu, bus naudingiau mirksiukas.gif
renatuxaass
jau susimaisiau, maniau kad selenas valgyti mums gerai, prisipirkau avizu selenu ryju su jogurtu o cia skaitai akd sergnant gastritu oaplige ir pan. selenu reikia vengti
'' turėtų pasitarti su gydytoju dietologu arba šeimos gydytoju. Pavyzdžiui, sergantiesiems ūminiu gastritu, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige, ūminiu enteritu skiriama mažesnio skaidulinių medžiagų kiekio dieta (dietoje skaidulinių medžiagų turi būti ne daugiau kaip 10 g). Tad sėlenų reikėtų vengti. Taip pat jų negalima vartoti sergantiesiems celiakine liga''
http://www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagr...&subtema=36
Sanita
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 11:38)
o kosulys nuo refliukso, kad skrandis nesandarus, tai ir yra refliuksas, jei jis butu pilnai uzsidarantis, nebutu diagnozes refliuksas. kitam poste pabamdysiu parasyt kaip veikia skrandis ir stemple, kai sergama refliuksu, bet jei zinot, pasakykit, nes cia ilga litanija  biggrin.gif
*

Gastroezofaginio refliukso ligos (GERL) metu sutrinka apatinės stemplės dalies susitraukimai ir todėl skrandžio (rečiau dvylikapirštės žarnos) turinys nuolat patenka į stemplę (šis reiškinys ir vadinamas refliuksu). Tai sukelia rėmenį – deginantį, graužiantį skausmą už krūtinkaulio. Retkarčiais rėmuo gali varginti daugelį žmonių, bet tai nebūtinai turi būti GERL. Liga konstatuojama, jei refliuksas kartojasi dažnai, sukeldamas stemplės uždegimą (refliuksinį ezofagitą).
Ligos priežastys. Stemplės perėjimo į skrandį srityje yra storesnis stemplės raumenų sluoksnis – apatinis stemplės raukas, kuris trukdo skrandžio turiniui patekti atgal į stemplę. Jei šis raukas per daug atsipalaiduoja (sumažėja jo tonusas) ar atsipalaiduoja ne laiku (ne rijimo metu), rūgštus skrandžio turinys patenka į stemplę, sukeldamas rėmenį. Kartais refliuksas ir rėmuo atsiranda nėštumo metu, nutukus, po skrandžio ar stemplės operacijų. Tačiau dažniausiai stemplės apatinio rauko atsipalaidavimo ir nepakankamo užsidarymo priežastis būna neaiški. Rėmenį išprovokuoti gali darbas pasilenkus, persivalgymas, gulima padėtis pavalgius, riebus ar saldus maistas, alkoholis, kava, produktai, kurių sudėtyje yra pipirmėtės, rūkymas, kai kurie vaistai (eufilinas, nitroglicerinas, atropinas ir kt.).
Ligos eiga. Ligos eiga ir būklės sunkumas labai įvairūs. Kartais pakanka pakeisti mitybos, gyvenimo įpročius ar skirti nedideles vaistų dozes, kad rėmuo išnyktų. Sunkesniais atvejais, net ir skiriant vaistų derinius, gydymas gali būti nepakankamai efektyvus arba simptomai atsiranda iš naujo, nutraukus gydymą.
Komplikacijos. Dažnai besikartojantis gastroezofaginis refliuksas sukelia stemplės uždegimą –atsiranda paviršinės stemplės gleivinės žaizdelių (erozijų), sunkesniais atvejais pažeidimas būna gilesnis, susidaro opos. Kartais stemplė susiaurėja, sutrumpėja, rečiau pasitaiko kraujavimas iš erozijų ar opų. Viena rimčiausių komplikacijų yra normalaus plokščio stemplės epitelio pasikeitimas cilindriniu (Barretto stemplė) – tai priešvėžinė būklė. Dėl miego metu esančio refliukso gali atsirasti naktinis kosulys, dusulys, prikimimas ryte, rečiau – aspiracinis plaučių uždegimas, kuris atsiranda į plaučius patekus atpiltam skrandžio turiniui.
Profilaktika. Svarbu vengti refliuksą skatinančių priežasčių. Jei po sėkmingo gydymo nebevartojant vaistų simptomai vėl atsiranda, skiriamas ilgalaikis gydymas rūgštį slopinančiais vaistais.
Patarimai. Gastroezofaginio refliukso gydyme didelę reikšmę turi ne tik vaistai, bet ir gyvenimo, mitybos įpročių keitimas. Kartais nuo rėmens galima apsisaugoti net nevartojant vaistų! Reiktų dažniau maitintis (5-6 kartus per dieną), nepersivalgyti, nevalgyti 2-3 valandas prieš miegą, nevartoti riebaus maisto, šokolado, alkoholio, kavos, aštrių prieskonių, mėtų, nerūkyti. Jei vargina antsvoris, patartina mažinti kūno svorį. Reiktų miegoti pakeltu galvūgaliu, nedirbti pasilenkus, nedėvėti juosmenį veržiančių drabužių. Jeigu vis dėlto pajutote rėmenį, galima išgerti rūgštį neutralizuojančių vaistų (pvz. Almagel, Maalox).
Jei rėmuo dažnai kartojasi, reiktų kreiptis į gydytoją.
4u.gif
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 24, 17:58)
jau susimaisiau, maniau kad selenas  valgyti mums gerai, prisipirkau avizu selenu ryju su jogurtu o cia skaitai akd sergnant gastritu oaplige ir pan. selenu reikia vengti
*

jos nera blogai ir tikrai leidziama, palaimino trys gydytojai ta reikalai, o zmogumi turinti toje srityje profesoriaus varda nedrisciau abejoti. kaip ir visko, kas per daug tas nesveika. kokiu tikslu tu jas valgai. as tai jas naudojau, kai viduriai buvo uzkieteje, tad kad nereiktu jokiu vaistu, i maista dedavau selenas, po menesio viskas susitvarke, o jei siaip, tai nereikia persistengti, profilaktiskai daug nereikia, o g yra gana nemazai, juk jos svorio neturi visai 4u.gif nebijok visko ko valgai

QUOTE(Sanita @ 2010 01 24, 18:08)
*

cia man paaiskinimas? biggrin.gif internete ir as galiu prikopinti, bet ne visiems susidaro teisingas vaizdas kas realiai ten vyksta ir kaip vizualiai atrodo, o zmogiskai paaiskinti ne kiekvienas gali. as tokius straipsnius skaiciau pries 5 metus, ir tik veliau gilinausi kas ir kaip, o dar geriau suprantama, kai nuryji zonda 20aji karta ir parodo tavo pacios vidu ir kas kur nesandaru ir kodel veikia taip, o ne kitaip, kas is kur issiskiria ir kur butent neuzsidaro.
Sanita
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 19:25)
cia man paaiskinimas?  biggrin.gif  internete ir as galiu prikopinti, bet ne visiems susidaro teisingas vaizdas kas realiai ten vyksta ir kaip vizualiai atrodo, o zmogiskai paaiskinti ne kiekvienas gali. as tokius straipsnius skaiciau pries  5 metus, ir tik veliau gilinausi kas ir kaip, o dar geriau suprantama, kai nuryji zonda  20aji karta ir parodo tavo pacios vidu ir kas kur nesandaru ir kodel veikia taip, o ne kitaip, kas is kur issiskiria ir kur butent neuzsidaro.
*

Turiu refliuksa daug, daug metu jau ir tolimesnes jo pasekmes, bet jusu paaiskinimai man keistai skaitesi tai ir imeciau teisingesniais terminais bigsmile.gif
O jums operacija skranduko ar stemples isvarzos dare, nes irgi nesupratau. mirksiukas.gif
renatuxaass
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 18:25)
jos nera blogai ir tikrai leidziama, palaimino trys gydytojai ta reikalai, o zmogumi turinti toje srityje profesoriaus varda nedrisciau abejoti. kaip ir visko, kas per daug tas nesveika. kokiu tikslu tu jas valgai. as tai jas naudojau, kai viduriai buvo uzkieteje, tad kad nereiktu jokiu vaistu, i maista dedavau selenas, po menesio viskas susitvarke, o jei siaip, tai nereikia persistengti, profilaktiskai daug nereikia, o g yra gana nemazai, juk jos svorio neturi visai  4u.gif  nebijok visko ko valgai
*

issigandau po tavo pasakojimo tai pradejau ieskoti visokio kuo sveikesnio maisto, tai selenos ir laikomos labai sveikomis tai ir valgau, na siaip man jos su jogurtu skanu 4u.gif dar pries liga sustreikavus skrandziui kazkur radau kad jos apdeda virskinimui tai pirmeciau kad ir skrandziui blogiau nebus smile.gif
SoftSkin
QUOTE(Sanita @ 2010 01 24, 18:32)
Turiu refliuksa daug, daug metu jau ir tolimesnes jo pasekmes, bet jusu paaiskinimai man keistai skaitesi tai ir imeciau teisingesniais terminais  bigsmile.gif
O jums operacija skranduko ar stemples isvarzos dare, nes irgi nesupratau.  mirksiukas.gif
*

na jei profesoriai visi klysta, tai skleidziu dezinformacija, man siuvo , gal teisingiau pasakyti naujai suformavo skrandzio ir stemples rauka, kai is onkologinio atejo atsakymai 4u.gif esu praejusi ir tebevaikstau pragaro dugnu, o sm gerl temose dalyvauju ne pirmi metai. sita tema atsirado lygegreciai su kita, kuri pletojama jau kokius 250psl smile.gif
Ar nors karta kai su zondu gulejot ,patikimas tos srities specialistas bande Jums rodant i monitoriaus ekrana aiskinti kas ir kaip? itariu ne, vaizdelis nekoks, o ir uztrunka ilgokai, bet tampa kurkas efektyviau suvokti refliukso prasme, nei internetinis oficialus , galbut ne kiekvienam iki smulkmenu suprantamas skaitalas.
tokiu kopiju pilnos 5 temos kurios jau uzdarytos, lygiai taip pat isdiskutuota visi maistai, gerimai, ir vaistai , bei nemazai merginu asmenines patirties, laimingai pasibaigusiu ar perzengusiu ta nakalta riba. Serganciu po 5 ar 10 metu cia ne viena ir ne dvi ir visos susirenkam pasidometi kaip vienai ar kitai sekasi, ka jauciam. prasom uzsukti i gerl temas ir prisijungti prie diskusiju 4u.gif
Sanita
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 19:53)
na jei profesoriai visi klysta, tai skleidziu dezinformacija, man siuvo , gal teisingiau pasakyti naujai suformavo skrandzio ir stemples rauka, kai is onkologinio atejo atsakymai  4u.gif esu praejusi ir tebevaikstau pragaro dugnu, o sm gerl temose dalyvauju ne pirmi metai. sita tema atsirado lygegreciai su kita, kuri pletojama jau kokius 250psl  smile.gif 
Ar nors karta kai su zondu gulejot ,patikimas tos srities specialistas bande Jums rodant i monitoriaus ekrana aiskinti kas ir kaip? itariu ne, vaizdelis nekoks, o ir uztrunka ilgokai, bet tampa kurkas efektyviau suvokti refliukso prasme, nei internetinis oficialus , galbut ne kiekvienam iki smulkmenu suprantamas skaitalas.
tokiu kopiju pilnos 5 temos kurios jau uzdarytos, lygiai taip pat isdiskutuota visi maistai, gerimai, ir vaistai , bei nemazai merginu asmenines patirties, laimingai pasibaigusiu ar perzengusiu ta nakalta riba. Serganciu po 5 ar 10 metu cia ne viena ir ne dvi ir visos susirenkam pasidometi kaip vienai ar kitai sekasi, ka jauciam. prasom uzsukti i gerl temas ir prisijungti prie diskusiju  4u.gif
*

Taip vaizdelis ir pojuciai ne kas, pritariu, bet itarinejimais puldinet nereiktu...
Mane nori siust operuot stemples rauko isvarza, tai domiuos ar tai baisu ir kaip tai daroma. Gulint ligoninej su kitom problemom salia buvo moteris kuriai dare skrandzio kazkokia tai operacija, vaizdas isgazdino.. Dabar nesinori leistis operuojamai. Jei gali papasakok apie operacija issamiau, jei prisiminimai nevargina. blush2.gif Bet jei nenori gali ir ignoruoti ax.gif 4u.gif
denaxa
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 01:31)
jei nera sunkus refliuksas, perpus skiestas vandeniu galima gert  4u.gif
*

Negaliu nei i burna paimt doh.gif Meginau net kisieliukus virtis is daugiau nei perpus atskiestu,rezultatas-eilinis paumejimas porai menesiu doh.gif vat dabar sedziu prie kompo ir galvoju kaip ryt darban reiks nusikapstyt,neskauda nieko,bet pykinimas nerealus,ant zemes gultis norisi... doh.gif galvoju,jei bus labai blogai,pasakysiu kad negaliu dirbti,nerizikuosiu,labai issigandau kai tada darbo metu taip suriete blink.gif
SoftSkin
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 24, 18:51)
issigandau po tavo pasakojimo tai pradejau ieskoti visokio kuo sveikesnio maisto,
*

to maisto kurio mums negalima yra ganetinai nedidelis kiekis, esme kaip mes ji paruosiame kaip galutini varianta. neisivaryk baimes nereikalingos, stenkis gyvent kuo naturaliau ir sveikiau, privengiant kaikuriu dalyku , o ypac paumejimu metu 4u.gif

QUOTE(Sanita @ 2010 01 24, 19:03)
bet itarinejimais puldinet nereiktu...
*

as niekad nebuvau puiki rasytoja, o internetas toks dalykas, kur emocijas tikras sunku perduot. rasau visiskai be pykcio ar kazkokiu nuoskaudu, neigiamu emociju. rasau budama geros nuotaikos ir nuosirdziai. kas liecia operacija, galim pabendraut per skype ar gyvai jei miestas Vilnius. nenoriu cia rasyti visko, nes bijau kitu merginu reakcijos biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2010 01 24, 19:27)
Negaliu nei i burna paimt doh.gif
*

as irgi negaledavau, net arbata betkokia suriesdavo, nors bakterijos ir nebuvo paskutiniu metu, bet skiestas sultis leidzia jei nestiprus refliuksas, o kas ir kaip, prisitaikom individualiai. beto yra isimciu, visos mes asmenybes ir skirtingos. dauguma rugstinguma mazina bulviu sultimis, o man juo ju iki siol kyla net nuo 1 gurksnelio. pasitaiko visko kas neatitinka sukurtu taisykliu blush2.gif
Jinjer
Sveikos smile.gif as taip pat susiduriau su sia liga. Viskas prasidejo nuo to, kad jauciau kazka gerkleje, lyg kas butu uzspaudes, po to pastebejau gerkleje tokius kaip spuogelius (nezinau kaip tai pavadinti). Aisku labai issigandau nes pamaniau kad tai herpis, taciau loriste man nustate 2-3 laipsnio refliuksa. Na ir pries gera menesi mane kamavo gerkles skausmas, kuris vare mane is proto: naktim negalejau miegot, ryjant seiles labai skaudejo, maniau kad persalau, tai geriau ir arbatas ir gerkle skalavau taciau niekas nepadejo. Kadangi pas mane giminej refliuksininku daug, tai jie man kaip "naujokei" papasakojo ka jaucia, kokie negalavimai ir mane patikino kad tas gerkles skausmas butent nuo refliukso. Tai dbr tam kad gerkles neisgriauztu pries einant miegoti i nosi lasinuos saltalankio aliejaus, bet lasinuos taip, kad jausciau kaip viskas i gerkle subega thumbup.gif ir jokiu gerkles skausmu, ar kazkokio "kasnio" gerkleje nebera thumbup.gif Kiti si alieju geria (po sauksta) pries einant miegoti ir tai yra pats geriausias vaistas!!! Siulau isbandyti rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.