Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 3

QUOTE(denciuke @ 2009 10 20, 17:21)
skaniausia kava man is aparato DeLonghi MAGNIFICA.geriau tokia pacia kava per kita aparata,kosmaras doh.gif atrodo kava ta pati bet aparatai skirtingi ir daug ka reiskia mirksiukas.gif



tai gal pupeles kitokios buvo?
Atsakyti
as jau susiruosiau jura pirkti, bet man paragavuis gava, ji nepakankamai karsta pasirode? ar pritariate man, ar cia man susivaideno?
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 10 26, 20:50)
as jau susiruosiau jura pirkti, bet man paragavuis gava, ji nepakankamai karsta pasirode? ar pritariate man, ar cia man susivaideno?

Tai gi JURA kavos aparatuose yra nustatoma vandens temperatura keliais lygiais. Gal ir jums buvo paruosta kava su neperkarsciausiu vandeniu. Kiekvienas zmogus nusistato norima vandens temperatura.
Atsakyti
QUOTE(rrasulyte @ 2009 10 26, 22:02)
Tai gi JURA kavos aparatuose yra nustatoma vandens temperatura keliais lygiais. Gal ir jums buvo paruosta kava su neperkarsciausiu vandeniu. Kiekvienas zmogus nusistato norima vandens temperatura.

ir kava iš kavos aparato niekada nebus tokia kokia mes plikom puodeli , vos ne 100 laipsnių, ir nereiks nei siurbti nei pūsti, nei laukti kol kava atvės mirksiukas.gif aišku kiekvienas turim savo pomėgius ir reikalavimus, bet juk malonu gerti kavą, kada nereikia laukti kol ji atvės...o ir kavinėse ji dažniausiai būna tokios temperatūros... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruliuke: 27 spalio 2009 - 10:13
QUOTE(pempe @ 2009 10 26, 20:50)
as jau susiruosiau jura pirkti, bet man paragavuis gava, ji nepakankamai karsta pasirode? ar pritariate man, ar cia man susivaideno?


Aš tai manau, kad iš kavos apartų kava verdanti niekad nebus schmoll.gif iš mano Saeco, tai kava ir būna tokio karštumo, kad geriant jau burnos nedegina ir pūst nereikia ax.gif ir pasidarius kavos ją jau reikia gert, nes kitaip gersi atvėsusią... Aš jau pripratau, nes tai ne mano skonio reikalas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 10 27, 12:38)
Aš tai manau, kad iš kavos apartų kava verdanti niekad nebus schmoll.gif iš mano Saeco, tai kava ir būna tokio karštumo, kad geriant jau burnos nedegina ir pūst nereikia ax.gif ir pasidarius kavos ją jau reikia gert, nes kitaip gersi atvėsusią... Aš jau pripratau, nes tai ne mano skonio reikalas buvo ax.gif

ne visi pripranta...vis dėl to kiti mėgsta tą karštą kavą smile.gif ir net neįsivaziduoja, kaip galima gerti kitokią smile.gif Juk seniau nelabai įsivazidavom kaip galima gerti ne plikomą kavą 4u.gif kiek žmonių tiek nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 10 27, 11:38)
Aš tai manau, kad iš kavos apartų kava verdanti niekad nebus schmoll.gif iš mano Saeco, tai kava ir būna tokio karštumo, kad geriant jau burnos nedegina ir pūst nereikia ax.gif ir pasidarius kavos ją jau reikia gert, nes kitaip gersi atvėsusią... Aš jau pripratau, nes tai ne mano skonio reikalas buvo ax.gif




verdancios nereikia, bet is delongi tikrai karstesne.
as galvoju taip, na atejo trys drauges, padariau kavos, kol prie stalo nunesiau, jau pirmas puodelis atsales visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 10 27, 23:12)
verdancios nereikia, bet is delongi tikrai karstesne.
as galvoju taip, na atejo trys drauges, padariau kavos, kol  prie stalo nunesiau, jau pirmas puodelis atsales visai g.gif

nu jau atšalęs jis tai tikrai nebus smile.gif kol kavinėj jum atneša kavą juk ji nebūna šalta ar atvėsus, normali kava kurią gali gerti...o be to jei ateina trys draugės, tai kavos aparatai daro ir du puodelius vienu metu mirksiukas.gif tai kol nunešite jum jau bus padarytas ir trečias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliuke @ 2009 10 28, 10:34)
nu jau atšalęs jis tai tikrai nebus smile.gif kol kavinėj jum atneša kavą juk ji nebūna šalta ar atvėsus, normali kava kurią gali gerti...o be to jei ateina trys draugės, tai kavos aparatai daro ir du puodelius vienu metu  mirksiukas.gif tai kol nunešite jum jau bus padarytas ir trečias  biggrin.gif


na, žiūrint, kokią kavą mėgsti jei espresso, tai iš karto keturi puodeliai išeina, bent jau su mano delonghi, bet čia tikros espresso.
jei mėgsta "lietuvišką espresso", tai tuomet jau tik du.
o aš pati geriu kiekvieną ryta alia amerikietišką vidutinio stiprumo, tai vandens pilu kaip keturiems puodeliams iš karto ir gaunasi tik man vienai doh.gif ki dviese būnam tai dar "pachimichinu", verdančiu vandeniu praskiedžiu perpus daugiau kavos įdėjus, bet tai čia jau niu toks visia amerikietiškas variantas gaunasi...

jei brangus aparatas, su vandens ir kavos talpa, tai tikiu kad greit viskas darosi,bet jei iš pigiųjų, tai kiekvieną kartą krauti kavą, vandenį , plius slėgis jei mažas lėčiau daros, dėkui, svečiams tiks ir užpilama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2009 10 28, 13:55)
jei brangus aparatas, su vandens ir kavos talpa, tai tikiu kad greit viskas darosi,bet jei iš pigiųjų, tai kiekvieną kartą krauti kavą, vandenį , plius slėgis jei mažas lėčiau daros, dėkui, svečiams tiks ir užpilama  lotuliukas.gif

biggrin.gif Aš tai manau kad pirma reikia tada pagalvoti, kam perki kavos aparatą - man asmeniškai, tam kad aš galėčiau mėgautis skania kava, o kitam kad pavaišinti svečius 4u.gif p.s. bet dėl svečių tai jau tikrai nepirkčiau kavos aparato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliuke @ 2009 10 28, 15:08)
biggrin.gif Aš tai manau kad pirma reikia tada pagalvoti, kam perki kavos aparatą - man asmeniškai, tam kad aš galėčiau mėgautis skania kava, o kitam kad pavaišinti svečius  4u.gif p.s. bet dėl svečių tai jau tikrai nepirkčiau kavos aparato  doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
aš irgi dėl savęs pirkau, nedraugiška svečiams... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2009 10 28, 16:15)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
aš irgi dėl savęs pirkau, nedraugiška svečiams...  ax.gif

reikia save pirma palepinti thumbup.gif
Atsakyti