Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 3

QUOTE(lotaa @ 2010 02 22, 20:18)
sveiki, gal žinote delongi atstovybę lt, nes per netą nerandu doh.gif


delongi neturi atstovų Lietuvoje 4u.gif gali kreiptis į ARTE DOMESTICA, UAB mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

Turiu galvos skausmą išsirinkti aparatą kavos doh.gif
Tai būtų trečias jau mano aparatas.Pirmą turėjau seco tradicinį,kaip tyčia visi norėdavo tos kavos iš aparato,o jei jau pradėdavau ruošti tada pas svečius skaityk,kad ateini po valandos.Dėl savęs irgi užknisdavo darytis.
Kitas buvo automatinisAEG electrolux,bet pieną pačiai reikdavo užsiputint 2 metus,mes su juo vargom,vis kavasiuse ir kavasiuse,gera kava Į šiukšles krisdavo,vanduo nebegdavo ir t.t.tai pagaliau poripazino jį brokuotų ir atgavom pinigus doh.gif taigi daba ieškau pilno automato,dairausi į jura ir saeco ,jei patinka parametrai kaina tada kosmonautų doh.gif Gal turit patarimų iki 3000 k1 galima padoraus gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dellema @ 2010 02 23, 14:39)
Laba,

Turiu galvos skausmą išsirinkti aparatą kavos doh.gif
Tai būtų trečias jau mano aparatas.Pirmą turėjau seco tradicinį,kaip tyčia visi norėdavo tos kavos iš aparato,o jei jau pradėdavau ruošti tada pas svečius skaityk,kad ateini po valandos.Dėl savęs irgi užknisdavo darytis.
Kitas buvo automatinisAEG electrolux,bet pieną pačiai reikdavo užsiputint 2 metus,mes su juo vargom,vis kavasiuse ir kavasiuse,gera kava Į šiukšles krisdavo,vanduo nebegdavo ir t.t.tai pagaliau poripazino jį brokuotų ir atgavom pinigus  doh.gif taigi daba ieškau pilno automato,dairausi į jura ir saeco ,jei patinka parametrai kaina tada kosmonautų  doh.gif Gal turit patarimų iki 3000 k1 galima padoraus gauti  g.gif

jau ne kartą esu sakiusi, kad geriausia yra pažiūrejai parametrus ir eini pas atstovus, pardavejus ragauti kavos žiūrėti kaip jie atrodo ir ką tau siūlo ar pataria 4u.gif čia tik mano nuomonė..o beja nieko nenoriu prieš sakyti bet kiek esu girdėjusi kad saeco kavos aparatus surinkinėja Lenkijoj
Atsakyti
QUOTE(Dellema @ 2010 02 23, 14:39)
Laba,

Turiu galvos skausmą išsirinkti aparatą kavos doh.gif
Tai būtų trečias jau mano aparatas.Pirmą turėjau seco tradicinį,kaip tyčia visi norėdavo tos kavos iš aparato,o jei jau pradėdavau ruošti tada pas svečius skaityk,kad ateini po valandos.Dėl savęs irgi užknisdavo darytis.
Kitas buvo automatinisAEG electrolux,bet pieną pačiai reikdavo užsiputint 2 metus,mes su juo vargom,vis kavasiuse ir kavasiuse,gera kava Į šiukšles krisdavo,vanduo nebegdavo ir t.t.tai pagaliau poripazino jį brokuotų ir atgavom pinigus  doh.gif taigi daba ieškau pilno automato,dairausi į jura ir saeco ,jei patinka parametrai kaina tada kosmonautų  doh.gif Gal turit patarimų iki 3000 k1 galima padoraus gauti  g.gif


Siulyciu JURA kavos aparata. Iki 3000 galima ziureti ENA5 arba Impressa C5 JURA

Atsakyti
QUOTE(rrasulyte @ 2010 02 23, 17:04)
Siulyciu JURA kavos aparata. Iki 3000 galima ziureti ENA5 arba Impressa C5 JURA


O Jūs atstovaujat tą įmonę(Topokaina) kuri juos pardavinėja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dellema @ 2010 02 23, 15:39)
Laba,

Turiu galvos skausmą išsirinkti aparatą kavos doh.gif
Tai būtų trečias jau mano aparatas.Pirmą turėjau seco tradicinį,kaip tyčia visi norėdavo tos kavos iš aparato,o jei jau pradėdavau ruošti tada pas svečius skaityk,kad ateini po valandos.Dėl savęs irgi užknisdavo darytis.
Kitas buvo automatinisAEG electrolux,bet pieną pačiai reikdavo užsiputint 2 metus,mes su juo vargom,vis kavasiuse ir kavasiuse,gera kava Į šiukšles krisdavo,vanduo nebegdavo ir t.t.tai pagaliau poripazino jį brokuotų ir atgavom pinigus  doh.gif taigi daba ieškau pilno automato,dairausi į jura ir saeco ,jei patinka parametrai kaina tada kosmonautų  doh.gif Gal turit patarimų iki 3000 k1 galima padoraus gauti  g.gif


Kaip suprantu mėgstat gert pienišką kavą tongue.gif tai aš tikrai nerekomenduoju Saeco. Pas mane Saeco capuccino Ring tongue.gif , tai late ir pa. kava mėgavausi kokius tris mėnesius, nebeišplakdavo putos, nes užsikišinėja detalės. Buvo jis ir servyze, tai numušo visus parametrus, bet vistik tokios putos jau nebuvo. Juoda kava thumbup.gif doh.gif Man asmeniškai pigiau kainuoja kavinėj atsigert puodelį Late, nei pirkt visas valymo priemones aparatui.


Tegul būna čia kuo daugiau atstovų ir tegul siūlo gerą daiktą už gerą kainą 4u.gif

Kokias kavos pupeles bemalat g.gif Man skaniausia iš Presto espreso, bet norėtųs ko nors pigiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.

Sakykit,ar įmanoma už 1500-1700 nusipirkti "normalų" kavos aparatą? Reikia rinktis automatinį, pusiautomatinį? Atleiskit, bet visiškai neturiu supratimo apie juos gal kas papasakos? Man aktualu juoda ekspreso kava

O kokia kava pilasi į juos - pupelės ar jau malta? Pupeles automatas pats susimala ar reikia sumalti?

Žodžiu domina visas procesas-jei kas turit laiko-parašykit, būčiau labai dėkinga 4u.gif

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 24 vasario 2010 - 10:28
QUOTE(Dellema @ 2010 02 23, 15:39)
Laba,

Turiu galvos skausmą išsirinkti aparatą kavos doh.gif
Tai būtų trečias jau mano aparatas.Pirmą turėjau seco tradicinį,kaip tyčia visi norėdavo tos kavos iš aparato,o jei jau pradėdavau ruošti tada pas svečius skaityk,kad ateini po valandos.Dėl savęs irgi užknisdavo darytis.
Kitas buvo automatinisAEG electrolux,bet pieną pačiai reikdavo užsiputint 2 metus,mes su juo vargom,vis kavasiuse ir kavasiuse,gera kava Į šiukšles krisdavo,vanduo nebegdavo ir t.t.tai pagaliau poripazino jį brokuotų ir atgavom pinigus  doh.gif taigi daba ieškau pilno automato,dairausi į jura ir saeco ,jei patinka parametrai kaina tada kosmonautų  doh.gif Gal turit patarimų iki 3000 k1 galima padoraus gauti  g.gif



Sveiki,

Turiu Jura Impressa C 9, jis gal brangesnis, bet tikrai vertas demesio, megstantiems kava su pienu, capucino ir tt. viskas ieina ir indas pienui ir du capucinatoriai, vienas standartinis, o kitas suplaka (as ji nauduoju).
nes perkant aparata plika reikes dapirkineti priedus ir iseis panasi kaina.
Tai mano nuomone, kuria nepretenduoja i absoliucia dauguma. Tiesiog irgi jau nepirma aparata turiu, bet sitas labiausiai patiko bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
Laba,

^ian buvau krinonoj pasicekavint ir paklausyt ką šneka patys pardavėjai apie Saeco.Tai siūlė imti Royal,tipo neužmušamas,bet man jis per didelis doh.gif nenoriu tokio griozdo unsure.gif
Šiaip pati vis mąsčiau,masčiau ir išmąsčiau tongue.gif ,kad vienintelė namuose geriu kavą su pienu,nu dar vaikis mėgsta putas .Tai kam man reikia tokio brangaus aparato,ir pagalvojau,kad nusipirkt koki paprastesnį ir plius tą pieno plaktuvą ax.gif daba pasirodo ir elektrinių jų yra bigsmile.gif ir bus viso labo kokie 1500 lt.
Atsakyti
QUOTE(Dellema @ 2010 02 24, 20:30)
Laba,

^ian buvau krinonoj pasicekavint ir paklausyt ką šneka patys pardavėjai apie Saeco.Tai siūlė imti Royal,tipo neužmušamas,bet man jis per didelis  doh.gif nenoriu tokio griozdo unsure.gif
Šiaip pati vis mąsčiau,masčiau ir išmąsčiau  tongue.gif ,kad vienintelė namuose geriu kavą su pienu,nu dar vaikis mėgsta putas .Tai kam man reikia tokio brangaus aparato,ir pagalvojau,kad nusipirkt koki paprastesnį  ir plius tą pieno plaktuvą  ax.gif daba pasirodo ir elektrinių jų yra bigsmile.gif ir bus viso labo kokie 1500 lt.


Jeigu taip, tada gali dar daugiau sutaupyt, nereiks 1500 lt drinks_cheers.gif
Mano aparatukas už 400 lt + nusipirkau rankini putų plaktuvą už 30 lt. Dabar kiekvieną dieną mėgaujuos liuks kavyte thumbup.gif Naudoju "Bravisimo" kavą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 02 24, 20:52)
Jeigu taip, tada gali dar daugiau sutaupyt, nereiks 1500 lt  drinks_cheers.gif
Mano aparatukas už 400 lt + nusipirkau rankini putų plaktuvą už 30 lt. Dabar kiekvieną dieną mėgaujuos liuks kavyte  thumbup.gif  Naudoju "Bravisimo" kavą  biggrin.gif


sveika, sakykit o koks pas jus aparatas uz 400Lt.?\Gal kuri naudojates saeco xsmall?
Atsakyti
sveiki, prieš kelias dienas įsigijom delongi 3200, kaina 1600lt, jau mėgaujuos kava, tik niekaip neprisiruošiu late išbandyti, pakolkas esu patenkinta, tik galvojau, kad garsas malamų pupelių bus mažesnis, nes pagal aprašymą visi "labai tylūs" doh.gif
Atsakyti