Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 3

QUOTE(Agmus @ 2010 12 09, 20:54)
gal galit pasakyt kas naudojat, ar geri aparatai, brangaus labai neiperku isirinkau du modeliukus, ar geri, ir kuri geriau rinktis smile.gif
http://www.e-senukai...tas-ec-9_2.html
http://www.e-senukai...39932112_2.html
aciu merginos labai uz nuomone is anksto  4u.gif


Asmeniškai nepirkčiau vien dėl per mažo slėgio 3,5 bar, reiktu 15 bar 4u.gif
Atsakyti
nu tai mamytes pasakykit kuri man pirkti ....renkuosi is
Delonghi ECAM 23450
Jura ENA 7
arba net Jura ENA 9 ONE TOUCH jai jis vertas tu pinigu
o gal kazka dar geresnio yra....skiriu aparatui 3000 litu.svarbiausia kad butu gera latte,lengvas paruosimas ir valymas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gyciokas @ 2010 12 09, 21:54)
nu tai mamytes pasakykit kuri man pirkti ....renkuosi is
Delonghi ECAM 23450
Jura ENA 7
arba net Jura ENA 9 ONE TOUCH jai jis vertas tu pinigu
o gal kazka dar geresnio yra....skiriu aparatui 3000 litu.svarbiausia kad butu gera latte,lengvas paruosimas ir valymas. g.gif


O kur ENA 7 radot? Kiek zinau Lietuvos rinkai jis nebus is viso siulomas. ENA 9 tikrai geras aparatas, paprastas valdymas ir prieziura - galima keisti filtrus, nereikia daryti nukalkinimu. Delonghi sitas irgi neblogas variantas.
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 12 09, 20:35)
Asmeniškai nepirkčiau vien dėl per mažo slėgio 3,5 bar, reiktu 15 bar  4u.gif


drinks_cheers.gif
kiek domėjausi, tai reikia to slėgio, kad kava gera gautųsi. 3,5 per mažai.



QUOTE(gyciokas @ 2010 12 09, 20:54)
nu tai mamytes pasakykit kuri man pirkti ....renkuosi is
Delonghi ECAM 23450
Jura ENA 7
arba net Jura ENA 9 ONE TOUCH jai jis vertas tu pinigu
o gal kazka dar geresnio yra....skiriu aparatui 3000 litu.svarbiausia kad butu gera latte,lengvas paruosimas ir valymas. g.gif


aš rinkčiausi ena (kažkada taip ir padariau biggrin.gif ) Nors to argumentuot negaliu, na bet remiantis atsiliepimais ir intuicija
Atsakyti
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 21:33)
O kur ENA 7 radot? Kiek zinau Lietuvos rinkai jis nebus is viso siulomas. ENA 9 tikrai geras aparatas, paprastas valdymas ir prieziura - galima keisti filtrus, nereikia daryti nukalkinimu. Delonghi sitas irgi neblogas variantas.


as svedijoje gyvenu pas mus yra....kaina ena 7 apie 2600 litu o ena 9 apie 3300 litu,o tas delonghi apie 3000 litu.....tai ir neapsisprendziu kuris tinkamiausias man... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 12 09, 21:35)
Asmeniškai nepirkčiau vien dėl per mažo slėgio 3,5 bar, reiktu 15 bar  4u.gif

o tai ka tie bar duoda? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agmus @ 2010 12 09, 23:24)
o tai ka tie bar duoda?  ax.gif  blush2.gif


Jeigu paprastai, tai kuo daugiau baru, tuo geresne kava. Geri aparatai duoda 15-19 bar.
Atsakyti
QUOTE(Doubleface @ 2010 12 09, 23:41)
Jeigu paprastai, tai kuo daugiau baru, tuo geresne kava. Geri aparatai duoda 15-19 bar.

hm... na aisku tada, matyt ę.į mazai ir neverta pirkt tada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agmus @ 2010 12 10, 00:28)
hm... na aisku tada, matyt ę.į mazai ir neverta pirkt tada  doh.gif


Yra ir tokiu maziuku nebrangiu, kurie isspaudzia 15 bar, pasiskaityk cia kelis puslapius atgal, buvo diskusija.
Atsakyti
QUOTE(Agmus @ 2010 12 10, 00:28)
hm... na aisku tada, matyt ę.į mazai ir neverta pirkt tada  doh.gif


Neverta nukabint nosies, pilna pigiu su 15 bar 4u.gif
http://pigu.lt/searc... aparatai&ob=pa
Akcija iki 12,13 pristatymas nemokomas 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau Ena3 už 1889lt thumbup.gif iš topo centro. Nu kol aš ji pajungiau pagal visas instrukcijas tai.... doh.gif Late kavos tai jis negamina, reikia dasipirkt ta kapučinatoriu, nes tas antgalis tai nieko neišplaka doh.gif arba aš nemoku g.gif nu bet nežinau ar imanoma ten ka išmokt, jeigu neišplaka g.gif Beje pasiulykit kokia kava reikia pirkti, nes turejau itališkos Sagefredo ekspresso tai šlykšti.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 12 10, 16:42)
Nusipirkau Ena3 už 1889lt thumbup.gif iš topo centro. Nu kol aš ji pajungiau pagal visas instrukcijas tai.... doh.gif Late kavos tai jis negamina, reikia dasipirkt ta kapučinatoriu, nes tas antgalis tai nieko neišplaka doh.gif arba aš nemoku g.gif  nu bet nežinau ar imanoma ten ka išmokt, jeigu neišplaka g.gif Beje pasiulykit kokia kava reikia pirkti, nes turejau itališkos Sagefredo ekspresso tai šlykšti.... doh.gif



oho bigsmile.gif ..... o tai kaip pavyko tokia kaina gauti? Mes pries nepilna savaite dviem simtais daugiau mokejome.... blink.gif o piena pirk Mu (as imu 2,5 proc, bet sako 3,2 geriau issiplaka) atsaldyta ipilk i puodeli ir sukinek pavertus puodeli, labai gerai isplaka..... ir kava pirkome topo centre arabica, visai skani...

pirkinys tai geras.... thumbup.gif
Atsakyti