Įkraunama...
Įkraunama...

kokio senumo rūbai jūsų spintoje?

Man klausimas iskylo bekalbant su mano bendradarbe. Na, ji tokia auksta, apkunoka, tai drabuzius dazniausiai siuvasi..be to, musu darbe daugiau dalykinio stiliaus drabuziai. Tai ji pvz. nesioja rubus siutus ir pries 10-12 metu ir jie labai graziai atrodo, t.y. neiseje is mados, jai tinka dydis ir pan....na, man keista kaip zmogus taip sugeba pasisiuti nepilkus rubelius, kurie is mados neiseina ax.gif batus irgi sugeba nusipirkti tokius, kurie niekad is mados neiseina..na, nebent nuplysta..vasarai turi 9 poras basuciu, kurios irgi pirktos per pastaruosius 10 metu ir visos poros normaliai atrodo ax.gif
as tai taip nesugebu unsure.gif
taigi, kokio senumo turit drabuziu, kurie vis dar gerai atrodo siandien ax.gif
Atsakyti
nu klasikinio stiliaus rūbai ir lieka klasikiniais...
savo spintoj tai neradau senų rūbų ,kuriuos nešiočiau...na nebent namie nešioju.
Atsakyti
10-12 metu?! blink.gif thumbup.gif thumbup.gif Sunku isivaizduoti... g.gif Net jei rubai klasikiniai...As, pvz, neseniai radau savo spintoj svarka, pirkta pries kokius gal 5 metus, tai jis yra toks ilgokas, uzdengiantis klubus, tikrai nemadingas ir tikrai tokio nesideciau dabar. Ismeciau ji, zinoma. Visgi ir klasikiniai drabuziai iseina is mados, tiesa ne taip greitai... smile.gif
As 90% savo drabuziu nesioju viena sezona. Turiu tik keleta pirktu seniau, pries 1-2-3 metus, bet juos nesioju labai retai...Kazkaip man drabuzis greiciau moraliai pasensta, negu iseina is mados...O kad susinesiotu iki suplysimo arba neprekines isvaizdos - isvis neisivaizduoju smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
As visokiu drabuziu turiu, ir tokiu, kurie po sezono tampa nebemadingi, ir tokiu, kuriuos jau nesioju kelis metus, ir jie neatrodo seni. Nei moraliskai, nei fiziskai nudeveti. Ir man nepabode. smile.gif Daugiausia tai - klasikiniai drabuziai - svarkai, tiesus midi sijonai, arba tiesaus kirpimo sukneles ir sarafanai. Nu vienzo, tie rubai, kurie niekada nebuna paskutinis mados klyksmas biggrin.gif O as tokius labai megstu tongue.gif
O kokio senumo pas mane tie rubai - net nepasakysiu, nes neprisimenu,kai kurie tikrai bus kokiu 5 metu senumo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 26 liepos 2005 - 07:01

Na, 10 metu senumo rubu pas mane turbut nera.... Bet yra nemazai senu, kurie man vis dar tinka ir patinka, ir kuriuos nesioju bent jau namie smile.gif Per sezona isigyju po kelis naujus rubelius, bet paprastai perku tokius, kuriuos galiu derinti su jau turimais drabuziais. O karta per pusmeti pasidarau "generaline" tvarka - ismetu nenesiojamus drabuzius. Po tokiu "apsivalymu" net lengviau kvepuoti pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
Gerai spintoj pasirausus atrasčiau ir senesnių rūbelių, kuriems iki šiol jaučiu nostalgiją smile.gif Mėgstu viską kaupti, bet kartais esu priversta padaryti reviziją, nes nebetelpa nauji arba vyras bumbėt pradeda, kad savo rūbais "okupuoju" jo spintos dalį doh.gif
O pavyzdžiui mano mama vadovaujasi taisykle - jei per metus nei kart neužsidėjai rūbelio, tai taip jo ir nebeužsidėsi - laikas daryti reviziją biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai turiu tikrai kelis kokių 7 metų sijonukus vasarinius ir maikutes ax.gif
Prekinė išvaizda ir kokybė jų tikrai gera, nešiojau nedaug, ir būtų viskas liuks - bet neseniai varčiau atostogų fotografijas - nugi tie rūbeliai įsiamžinę dar tais laikais, kai ištekėjus nebuvau... tai kažkaip keista - dabar planuoju atostogas, ir rankos pačios į tuos rūbelius tiesiasi...
Atsakyti
Tikrai turiu keletą rūbelių kokių 5 metų senumo. Kad ir juodas midi sijonukas. O labai seni rūbeliai kartais gali išgyventi tikrą renesansą - aš vienu metu iš naujo pranešiojau mamos mergautinę spintą. Na, bet tą man dar leido amžius biggrin.gif .
Atsakyti
Seniausias rūbas mano spintoje 29 metų vakarinė suknelė blush2.gif Super rūbas, visuomet, kai jį vilkiu jaučiuosi tobulai, visuomet sulaukiu dėmesio ir komplimentų dėl tos suknios, nes žmonėms realiai matyti tikrą prieš 29 metus siūtą rūbą - neįprasta.. smile.gif Daug kas prašo paskolinti, bet tai darau retai, per brangus man daiktas blush2.gif Geros kokybės rūbai mano nešiojami tikrai ne vienerius metus, turiu 7-9 metų senumo ir nesuku galvos vilkėdama thumbup.gif Bet aišku daugiausia apie 2 metų senumo..per metus perku labai nedaug rūbų ir avalynės, tai man kitos išeites ir nėra, kaip dėvėt senesnius biggrin.gif
Vakar avėjau 8 metų senumo basutes, su kuriom apvaikščiojau Europą biggrin.gif Darbe prisipažinau, kad noriu nulėkt į parduotuvę pažiūrėt naujas basutes, nes mano nešiojamos jau senos, visos vienu balsu konstatavo "kam?? gražios labai ir net nesuprasi kad tokios senos" biggrin.gif Parėjau, dar pažiūrėjau, nu tiksliai, kam keist, puikios dar basutės thumbup.gif
Atsakyti
Seniausi rubai gal 3 metu senumo... Paprastai senus rubus ismetu ne del to, kad jie moraliskai pasene ar susideveje, tiesiog atsibode ir neteikia dziaugsmo juos nesiojant. Kazkaip keistai pamatyti 5 metu senumo nuotraukose ruba kuri tuo metu vilki... Ilgiau pasilieku tik pacios siutus rubus, nes jie brangus dusiai. Mergautiniu seniai jau nebeturiu tongue.gif Nors g.gif turiu dar viena suknele, kuriai jau 6 metai, bet tik todel, kad ji labai smagute, lengvute, nesiglamzo ir einu su ja tik i pleza biggrin.gif Mamos jaunystes rubus nesiojau tik paauglysteje, kai buvo striuka su pinigais rolleyes.gif
Dar turiu kelias vakarines sukneles, kurias buvau apsivilkusi tik karta g.gif Jos kazkur giliai uzkistos. Nors grazios nerealiai, bet gi kasdien tokiu nenesiosi doh.gif O atiduoti gaila blush2.gif
Atsakyti
Kiekvieną sezoną nusiperku naujų daiktų, šiaip jau būna problema, kur dėti nebenešiojamus rūbus g.gif Išmest gaila, o laikyti - problema, tik užima vietą. Iš labai senų daiktų turiu šaliką, kuris dar turbūt mano mamos jaunystės laikų, bet visai nenusinešiojęs, vis tik kokybė buvo thumbup.gif
Atsakyti
kadangi dabar atostogos, tai sedziu namie apisvilkusi suknele, pirkta pries kokius 5 metus ax.gif ji visiskai nesusidevejusi, nes kiek cia ir tenka panesioti - per 1 vasaros sezona jei labai karsta, maximum koki 5 kartus uzsidedu.
dar turiu sijona, pirkta 1 kurse, pries 8 metus - labai mielas, nesioju po namus.
o kiti drabuziai kokiu 1-2 metu senumo.
o vat praeita vasara nesiotu lininiu kelniu sia vasara net nebuvau uzsidejusi - o ismesti gaila, tai turbut laikysiu spintoj dar pora meteliu biggrin.gif biggrin.gif
siaip irgi turiu tokia problema, kad gaila ismesti drabuzius blush2.gif
Atsakyti