Įkraunama...
Įkraunama...

Klubų sąnariai,kas ir kaip 2

Mano vaikis ismoko su ta freiko pagalve (22 cm) vartytis ir visaip kitaip persivertes sikniuka kilnoti ,suktis ratu smile.gif O kai nuemi Freika tai spek gaudyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Corny @ 2009 04 18, 11:53)
Mano vaikis ismoko su ta freiko pagalve (22 cm) vartytis ir visaip kitaip persivertes sikniuka kilnoti ,suktis ratu  smile.gif  O kai nuemi Freika tai spek gaudyt  biggrin.gif

blink.gif oho, šaunuolis tavo vaikis thumbup.gif
Maniškė su šita pagalve gali tik galvą sukioti doh.gif
laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Corny @ 2009 04 18, 10:53)
Mano vaikis ismoko su ta freiko pagalve (22 cm) vartytis ir visaip kitaip persivertes sikniuka kilnoti ,suktis ratu  smile.gif  O kai nuemi Freika tai spek gaudyt  biggrin.gif


Man tai keista, kad jus jau 6 men. ir dar su pagalve. Mano dukrytei, kai buvo 5,5 men. tada isaiskejo problema ir gydytojas iskart pasake, kad Freiko pagalve nepades, kadangi jau amzius didelis ir vaikas per stiprus ir reikia gipsuoti, kad kuo tvirciau butu uzfiksuotos kojytes ir maziau mataruotusi. Aisku, tikiuosi, kad jums viskas bus gerai, bet idomu, kodel taip skirtingai skiriamas gydymas.
O kiek laiko jus nesiojat ir kiek dar zadejo buti su ta pagalve?
Atsakyti
Dvieju menesiu mus kai ziurejo tai viskas buvo idialu,pasirodzius penkiu menesiu pas gydytoja kilo itarimas del rauksleles ir padarius rentgena pamate tuos kampus vienas 37 kitas 34 .Is pradziu ji sake pavystyt placiai ir nesiot ant klubo,na kad butu issiketes kuo dazniau,o paskui sako ai pasiimkit pagalve bus ramiau.Tai vat taip jau beveik menuo devime Freiko pagalve po savaites vel pas daktaru leksim tai bus matyt kaip cia kas bus toliau
Atsakyti
QUOTE(Corny @ 2009 04 18, 23:40)
Dvieju menesiu mus kai ziurejo tai viskas buvo idialu,pasirodzius penkiu menesiu pas gydytoja kilo itarimas del rauksleles ir padarius rentgena pamate tuos kampus vienas 37 kitas 34 .Is pradziu ji sake pavystyt placiai ir nesiot ant klubo,na kad butu issiketes kuo dazniau,o paskui sako ai pasiimkit pagalve bus ramiau.Tai vat taip jau beveik menuo devime Freiko pagalve po savaites vel pas daktaru leksim tai bus matyt kaip cia kas bus toliau



Mums irgi, kai buvo 3 men., sake, kad viskas gerai, bet 5,5 padare rentgena, ir tik nuotrauka parode problema, o echoskopas vistiek gerai rode. Na, gal pas juk tik nedidele probleme ir viskas susitvarkys su Freiku. Pas mus tai kairiojo klubo panirimas, gerai, kad ne isnirimas. Tai pirmadieni po 3 menesiu sugipsavimo vaziuosim, greiciausiai, nuimti ir issilaisvinti. Oi, greiciau ta diena ir jums ir mums.
Atsakyti
Na ir as palinkesiu greiciau ir kuo greiciau visom atsisveikint su Freikas ir gipsais ir dirzeliais ir visom kitom bedelem jei puola zinoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2009 04 19, 00:20)
Man tai keista, kad jus jau 6 men. ir dar su pagalve. Mano dukrytei, kai buvo 5,5 men. tada isaiskejo problema ir gydytojas iskart pasake, kad Freiko pagalve nepades, kadangi jau amzius didelis ir vaikas per stiprus ir reikia gipsuoti, kad kuo tvirciau butu uzfiksuotos kojytes ir maziau mataruotusi.


manau tai priklauso nuo displazijos laipsnio. g.gif
Atsakyti
mes vakar buvome pasitikrinti po 2 sav. tai sake viskas eina geryn, israse didesne pagalvele, dabar 22 cm... po men eisim i ortopedini echoskopui, ir tada tikiuosi atsisveikinsim su situ "geriu"....kantrybes smile.gif

Atsakyti
Stai ka radau senoje temoje,gal kam pravers.Ir dar mamytes gal kas turint info apie laipsnius tu kampu,kiek yra norma ir t.t

Ia; Ib- sveikas klubo sanarys;
IIa+ -nesubrendes, bet amziaus normas atitinkantis klubo sanarys;
IIa-; lib - klubo sanario displazija del kaulejimo proceso sutrikimo;
IIc, D; IIIa -klubo sanario displazija su dislokacija;
IV -klubo sanario isnirimas
[/quote]
Oksanyte labai sveikinu,linkiu kad viskas kuo greiciau pasibaigtu,mes tik pirmadieni zygiuosim pas daktariukus tai laukiu su nekantrumu.Ir dar uzsiregistravau i Ortopedini(del visa pikta kito nuomone isgirst)
Atsakyti

Pati atsakysiu i savi klausima radau ir kaip turėtų būti rentgeno nuotraukoje:
3-4 mėn. kūdikių normalūs kampai 25-30 laips.
5-24 mėn. 20-25 laipsn
Atsakyti
labas mamytes, siandien ir mes uzsidejome pagalvele.. dar ir dabar asaru negaliu sulaikyti ziurint i kruopyte verysad.gif atrodo taip jai nepatogu.. visaip bandau atkreipti jos demesi, kad tik maziau fiksuotu demesi i suvarzymus... bet ji tokia judri ir taip jai nepatinka buti priklausomai.. nezinau kaip cia seksis priprasti.. labiausiai bijau maudyniu.. verysad.gif Mamytes, o kaip jus apiplaudavote siknute keiciant sauskelnes.. kazkaip neisivaizduoju kaip tai padaryti isskleistomis kojytemis..
Atsakyti
Sveika prisijungus,labai nenusimink pripras mazute tavo greitai pamatysi console.gif O as valau vata su vandeniuku is pradziu vyras prilaikydavo kojytes o paskui ir pati igudau,na pas mane berniukas tai paprasciau manu.gal parasys mergyciu mamytes kaip tvarkosi tuos reikaliukus.O kiek laiko tavo lelytei?kokio dydzio pagalvele?kiek laipsniu kampukai?
Atsakyti