Įkraunama...
Įkraunama...

Klubų sąnariai,kas ir kaip 2

o maniskis sianakt miegojo blogai verysad.gif o kaip dziaugiasi kai nuimineju, vargselis, spardosi ir krykstauja... paskaiciau isvadas, pas mus atseit vienas guzduobes kampas siek tiek nuozulnokas, bet tik siek tiek! o igrudo i ta itvara ir dar berniuka, kai nuimu pastebiu kad jo visas uzpakaliukas sushutes tai kaip ten iseina, juk berniukam reikia nors po 2val per diena duot pasispardyti nuogu uzpakaliuku, kad neperkaistu jo "aparatas",o cia kaip geram shiltnamy g.gif
Atsakyti
QUOTE(kytia @ 2009 01 22, 11:58)
o maniskis sianakt miegojo blogai  verysad.gif  o kaip dziaugiasi kai nuimineju, vargselis, spardosi ir krykstauja... paskaiciau isvadas, pas mus atseit vienas guzduobes kampas siek tiek nuozulnokas, bet tik siek tiek! o igrudo i ta itvara ir dar berniuka, kai nuimu pastebiu kad jo visas uzpakaliukas sushutes tai kaip ten iseina, juk berniukam reikia nors po 2val per diena duot pasispardyti nuogu uzpakaliuku, kad neperkaistu jo "aparatas",o cia kaip geram shiltnamy  g.gif

mums irgi buvo vienas kampas nuožulnus..
o įtvarėlis todėl man ir buvo priimtinesnis negu pagalvėlė, nes ten kur apacioj pagalvėlės celofanas buvo išvis - nesamonė, kartais ten net šlapia būdavo schmoll.gif blink.gif o įtvarėlis tik kojytes išskečia, į klyną niekas nesideda..todėl ir nieks nešunta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2009 01 22, 02:36)
nemoku ikelti cia nuotraukytes, ikelciau.
radau internete http://images.google...l=h...l=en&sa=G
Papildyta:
musu beveik toks kaip idejau nuoroda, tik ant kojyciu tokie kaip pusilgiai batukai, bet siaip beveik taip pat atrodo.

blink.gif oho koks doh.gif mes tai su pagalvėle atvargom ir taip pripratom,kad ir spardėsi ir kojytes judino ir net šniūriukus nuplėšė blink.gif
O ar judina kojytes su tokiu "aparatu"? Nematytas toks, nors girdėjau,kad pas mus kažkokius diržus irgi deda, bet vyresniems,kai pagalvėlės nebetinka ar per mažos.

QUOTE(kytia @ 2009 01 22, 12:58)
o maniskis sianakt miegojo blogai  verysad.gif  o kaip dziaugiasi kai nuimineju, vargselis, spardosi ir krykstauja... paskaiciau isvadas, pas mus atseit vienas guzduobes kampas siek tiek nuozulnokas, bet tik siek tiek! o igrudo i ta itvara ir dar berniuka, kai nuimu pastebiu kad jo visas uzpakaliukas sushutes tai kaip ten iseina, juk berniukam reikia nors po 2val per diena duot pasispardyti nuogu uzpakaliuku, kad neperkaistu jo "aparatas",o cia kaip geram shiltnamy  g.gif

Nenoriu gasdinti, bet kai sako "šiek tiek", tai mergaitėms ir berniukams skiriasi ši sąvoka. irma- neduos meluoti, bet berniukams dažniau nededa pagalvėlių, juk jiems gimdymas ir klubų išnirimai nekelia pavojaus. Kokią pagalvėlę nešiojat? turiu visą komplektą nuo 18 iki 24. Kokiam mieste gyvenat, jei ne Kaune, atsiųsčiau. O kas liečia celofaną, tai turbūt "Pirmo žingsnio" nešiojat. Man "Ortopedijos technikos" patogesnės,stabilesnės ir be celofano.
O berniuką jei nori nuogutį palaikyk, tik turi kojytes visą laiką tokioj pat padėty laikyti.
Ot aš žliba, Juk Kaunas doh.gif . Parašyk man į AŽ, susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 22 sausio 2009 - 11:55
QUOTE(Katukė @ 2009 01 22, 12:43)
  * irma- neduos meluoti,
** Ot aš žliba, Juk Kaunas doh.gif . Parašyk man į AŽ, susitiksim mirksiukas.gif


* tai jau tikrai ax.gif
** na, va..puiku, abi kaunietės, galėsit ir susitikę pasidalint rupesčiais wub.gif smile.gif
Atsakyti
Prisijungsime ir mes. Nuo šiandien nešiosime pagalvėlę. ax.gif

Dukrytė taip pat nešiojo - visus 3 mėnesius. ax.gif

QUOTE(irma- @ 2009 01 22, 11:18)
nes ten kur apacioj pagalvėlės celofanas buvo išvis - nesamonė, kartais ten net šlapia būdavo  schmoll.gif  blink.gif


Jeigu vaikutis auginamas su vienkartinėmis sauskelnėmis, tą celofaną galima nuimti. Jis skirtas tam, kad pagalvėlė nesušlaptų, jei vaikutis auginamas su daugkartinėmis sauskelnėmis ar vystyklais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 22, 14:01)
** na, va..puiku, abi kaunietės, galėsit ir susitikę pasidalint rupesčiais  wub.gif  smile.gif

thumbup.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2009 01 22, 14:27)
Prisijungsime ir mes. Nuo šiandien nešiosime pagalvėlę.  ax.gif

Dukrytė taip pat nešiojo - visus 3 mėnesius.  ax.gif
Jeigu vaikutis auginamas su vienkartinėmis sauskelnėmis, tą celofaną galima nuimti. Jis skirtas tam, kad pagalvėlė nesušlaptų, jei vaikutis auginamas su daugkartinėmis sauskelnėmis ar vystyklais.  mirksiukas.gif

Labukas mirksiukas.gif , dar viena kaunietė wub.gif . Tikrai taip, jį galima nuimti, bet vistiek man "Pirmo žingsnio" schmoll.gif nepatiko,taip ir guli nenaudota. Nupirkau kitą.
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 22, 09:11)
oho, koks įdomus  unsure.gif  kiek dirželių  g.gif


UK pagalveliu nebededa, sake sitas efektyvesnis unsure.gif Svarbiausia jis dedamas ant nuogo kuno. Maziukas visas suvarzytas, pirma para man praklyke ir isvis nemiegojo verysad.gif Dabar jau 3 paros yra, tai jauciu,kad apsiprato, jau ir sypsojosi, tik miega labai prastai, budziu salia. Sianakt prasesi valgyti, o kokius 20ml suvalgo ir luzta, ir po valandeles tas pats.

QUOTE(kytia @ 2009 01 22, 09:58)
o maniskis sianakt miegojo blogai  verysad.gif  o kaip dziaugiasi kai nuimineju, vargselis, spardosi ir krykstauja... paskaiciau isvadas, pas mus atseit vienas guzduobes kampas siek tiek nuozulnokas, bet tik siek tiek! o igrudo i ta itvara ir dar berniuka, kai nuimu pastebiu kad jo visas uzpakaliukas sushutes tai kaip ten iseina, juk berniukam reikia nors po 2val per diena duot pasispardyti nuogu uzpakaliuku, kad neperkaistu jo "aparatas",o cia kaip geram shiltnamy  g.gif

Tai turbut musu dirziuku ir yra privalumas tas,kad keiciant pamperi nereikia nieko nuimineti. Mums isvis dabar 2 sav negalima jo nuimti, nei maudyti tik apvalyti vaika galim. Ir pastebejau "aparatas" nesunta, gal,kad kojos iskestos visada g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mažulėlė @ 2009 01 22, 11:27)
Prisijungsime ir mes. Nuo šiandien nešiosime pagalvėlę.  ax.gif

Dukrytė taip pat nešiojo - visus 3 mėnesius.  ax.gif
Jeigu vaikutis auginamas su vienkartinėmis sauskelnėmis, tą celofaną galima nuimti. Jis skirtas tam, kad pagalvėlė nesušlaptų, jei vaikutis auginamas su daugkartinėmis sauskelnėmis ar vystyklais.  mirksiukas.gif


Sveikute junkis 4u.gif o kokio amziaus dukrytei pagalvele uzdejo? tai tu jau patyrusi mamyte, tau drasiau.
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2009 01 22, 18:14)
Sveikute junkis  4u.gif o kokio amziaus dukrytei pagalvele uzdejo? tai tu jau patyrusi mamyte, tau drasiau.


Ir dukrytei buvo 1,5 mėn., tik ji pas mane neišnešiotukė, tai tokiu laiku, kai uždėjo, jai dar tik laikas gimti buvo. rolleyes.gif

Tikrai dabar ramiau nei pirmą kartą. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Nezinau ar as cia pataikiau, bet mums probleme ta pati, tik kad mus rytoj gipsuos ir statys strypa tarp kojyciu, kuri karts nuo karto prapletines. O pagalvele mes jau pavelavome uzdeti. O situacija tokia, kad kai dare echoskopija 3 men., tai buvo viskas gerai, dabar padare dar ir rentgena, tai pamate kairiojo klubo displazija. Va kokia musu padetis. Bijau labai, kaip apsipras mano dukryte, juk ji jau didele.
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2009 01 23, 23:40)
Sveikos, mamytes,
Nezinau ar as cia pataikiau, bet mums probleme ta pati, tik kad mus rytoj gipsuos ir statys strypa tarp kojyciu, kuri karts nuo karto prapletines. O pagalvele mes jau pavelavome uzdeti. O situacija tokia, kad kai dare echoskopija 3 men., tai buvo viskas gerai, dabar padare dar ir rentgena, tai pamate kairiojo klubo displazija. Va kokia musu padetis. Bijau labai, kaip apsipras mano dukryte, juk ji jau didele.

labas mamyte, čia pataikei console.gif čia mes dalinamės vargeliais ir džiaugsmeliais
o tai kaip taip gydytojai nematė anksčiau? blink.gif tikrai kažkaip keista...kai perskaičiau tai net negaliu patikėti, kad dar ir taip būna.. verysad.gif čia vieno gydytojo nuomonė ar buvot pas kelis?
stiprybės mamyte 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2009 01 24, 00:40)
Sveikos, mamytes,
Nezinau ar as cia pataikiau, bet mums probleme ta pati, tik kad mus rytoj gipsuos ir statys strypa tarp kojyciu, kuri karts nuo karto prapletines. O pagalvele mes jau pavelavome uzdeti. O situacija tokia, kad kai dare echoskopija 3 men., tai buvo viskas gerai, dabar padare dar ir rentgena, tai pamate kairiojo klubo displazija. Va kokia musu padetis. Bijau labai, kaip apsipras mano dukryte, juk ji jau didele.

Sveika,junkis prie mūsų 4u.gif , čia laikas bėga lengviau.
Apie gipsą ir strypą esu girdėjus, bet taip gydydavo tarybiniais laikais. Dabar jau niekas taip nebedaro blink.gif , na bent jau kiek aš žinau. Tokiais atvejais naudoja Pavliko dirželius (taip man sakė ortopedė). Kodėl gipsuoti reikia? Na gal situacija blogesnė g.gif . Laikykis Valyte, stiprybės console.gif

Kaži kaip kytiai sekėsi naktelę praleisti?
Atsakyti
Aciu, mergaites uz silta priemima.
Tai va, mes jau grizom sugipsuotos, dukryte istisai verke gipsuojama, dabar jau aprimo ir uzmigo. Reikes dabar priprasti. O svoris dabar dar jos padidejo - mat gipsas nemazai sveria, o ir ji pati jau ne lengvute - apie 8 kg.
Kas link gipsavimo, tai dar gipsuojant pasake, kad niekaip jai kiti metodai netiktu, nes mergaine ne tik kad jau didele, bet ir begalo stipri, gipsuojant ja laikem keturiese - labai priesinosi. Freiko pagalve ji is karto sulauzytu.
O cia antro gydytojo nuomone, bet jis patvirtino, kad kartais pradzioje nesimato patologijos - taip atsitiko ir su mano mergyte. As jam net anksciau daryta echoskopijos nuotrauka daviau, tai sake, kad ana nuotrauka nieko nerode dar. Nu, bandysim gyventi dabar taip ir vel vaziuosim dabar treciadieni pasitikrint, kaip gyjam.
Atsakyti