Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

kazkur esu maciusi pyraga krokodila,
taciau ar imanoma ji iskepti is paprastos mielines teslos ir i vidu dedant uogienes, o ne kopustu ar mesos?
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 04 09, 16:01)
kazkur esu maciusi pyraga krokodila,
taciau ar imanoma ji iskepti is paprastos mielines teslos ir i vidu dedant uogienes, o ne kopustu ar mesos?


Be abejo įmanoma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 04 09, 18:34)
Be abejo įmanoma bigsmile.gif

o ta uogiene man neisbegs pro krokodilo tarpus? ar jis man nuo uogienes neisirs?
ir gal butu galima koki nors recepta mielines teslos, kur detusi sausos mieles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 04 10, 00:03)
o ta uogiene man neisbegs pro krokodilo tarpus? ar jis man nuo uogienes neisirs?
ir gal butu galima koki nors recepta mielines teslos, kur detusi sausos mieles?  4u.gif


Geriau patarčiau dėti džemą, nes jeigu uogienė skystoka tai nelabai kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 04 10, 00:13)
Geriau patarčiau dėti džemą, nes jeigu uogienė skystoka tai nelabai kas gausis rolleyes.gif

aisku, aciu, bandysiu cia ka sumeistraut, o jei nepavyktu, tai turiu atsargini varianta tongue.gif
bet tas krokodilas tai superinis, taciau kazkaip norisi saldaus jo smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad gera mintis i "krokodila"deti tiek uogiene, tiek dzema. Mesa gi sustingsta bekepant, del to forma islieka, o gi uogiene/dzemas kaip tik esant aukstai temperaturai suskysteja, tai ir isbegs per visas skyles. Ir bus tada aplink prisvylusia uogiene. Gal geriau deti koki varskes idara ar dar ka nors.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 09 balandžio 2009 - 23:52
QUOTE(Inočka @ 2009 04 10, 00:46)
Nemanau, kad gera mintis i "krokodila"deti tiek uogiene, tiek dzema. Mesa gi sustingsta bekepant, del to forma islieka, o gi uogiene/dzemas kaip tik esant aukstai temperaturai suskysteja, tai ir isbegs per visas skyles. Ir bus tada  aplink prisvylusia uogiene. Gal geriau deti koki varskes idara ar dar ka nors.

Aš irig sutinku, įdarui tiktų varškė, obuoliai su cukrum, konservuoti vaisiai, uogienė ne schmoll.gif nebent džemas laaabai tirštas, gal ir neišbėgtų g.gif bet tada reiktų nepalikti tarpelių, gerai viršų užlankstyti

O jis yra iš mielinės tešlos tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, paziurejau dar i recepta, jis is paprastos mielines teslos. Tai va, radau rusaiciu puslapiuke, kad ten mergaites dare toki krokodila saldu, tai i vidu dejo aguonas (sumaltos aguonos sumaisytos su gerai, iki stadziu putu, isplaktu baltymu).
As, tesa sakant, irgi visada i aguonas dedu gerai isplakta baltyma, tada idaras buna sultingesnis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 10 balandžio 2009 - 06:06
Yra specialaus džemo kepimui, tai niekas pro niekur nebėga thumbup.gif O jeigu visgi norisi "realizuoti" uogienę, tai patarčiau krakmolo įdėti smile.gif
Atsakyti
Pauiki temele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asrasa123 @ 2009 04 10, 21:01)
Pauiki temele  smile.gif

tu man pasakyk eidama per visas temas ir bile ka rasydama renko zinuciu skaiciu ? g.gif
Atsakyti
o jeigu deciau saldytu vysniu su cukrum? g.gif
Atsakyti