Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(davija @ 2009 09 07, 16:30)

Aš tai lenkiu žemai galvą Tupperwares įrangai dirbant su mieline tešla ax.gif Taip lengvai ir greit pasidaro viskas thumbup.gif

aš ir be jų kuo puikiausiai ir greičiausia tešlą pagaminu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 09 08, 17:00)
aš ir be jų kuo puikiausiai ir greičiausia tešlą pagaminu biggrin.gif

Ir aš drinks_cheers.gif
Galima pagalvot, kad bet tuperwarų nėr kuom puodo uždengt doh.gif Bet čia tai jau nesigilinsiu ar gerai yra aklinai uždaryt kylančią tešlą tongue.gif Kiekvienas daro kaip išmano, tik reklama tai jau per gerklę lenda doh.gif
Atsakyti
As naudoju paprastus silikoninius ir esu patenkinta ... cia man rodos tuperware tas pats kas maisto gaminimas su zepter laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2009 09 08, 21:21)
Galima pagalvot, kad bet tuperwarų nėr kuom puodo uždengt  doh.gif  Bet čia tai jau nesigilinsiu ar gerai yra aklinai uždaryt kylančią tešlą  tongue.gif Kiekvienas daro kaip išmano, tik reklama tai jau per gerklę lenda  doh.gif

merginos galima kept ir be TW drinks_cheers.gif tiesiog aš, tundra, nemokėjau ir nemėgau darbuotis su mielėm, tiesiog paniškai atmesdavau visus receptus su mielėm. O dabar mano mėgiamiausia tešla... čia ne reklama, aš tiesiog garsiai pasidžiaugiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 08 25, 13:08)
O as ir vel su bandelemis su desrelemis,mano megiamos bandukesTesla galite daryti ir megstama,man patiko ju ivyniojimas,nors man toks grazus ir nesigavo.


kepem ir mes sias bandeles savaitgali. tesla uzmaisiau apie 15.30 o prisiruosiau iskept tik apie 20 val. tai man tooookiuos purios, pasipute bandeles buvo, kad sakau jei kita kart taip iskils, tesla dalinsiu daugiau nei i 10 daliu. galetu man ir maziau but teslos, negu gavosi anakart cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 09 03, 16:03)
bvakar sugundete bandelemis su desrelemis . Stai kas man gavosi

user posted image




Mergaites o i ta tesla nereikia kiausiniu deti? help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 09 10, 15:12)
Mergaites o i ta tesla nereikia kiausiniu deti?  help.gif  help.gif  help.gif

Ne,nereikia
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 10, 17:38)
Ne,nereikia

4u.gif 4u.gif aciu labai . Bandau kepti,tik dabar galvoju apie 40 min 200 laips.temperaturoje uzteks tikrai kepti ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 09 10, 16:10)
4u.gif  4u.gif  aciu labai . Bandau kepti,tik dabar galvoju apie 40 min 200 laips.temperaturoje uzteks tikrai kepti  ax.gif  unsure.gif

Oi ne,tiek net nereikia,uztenka 20 min,pamatysi,akd graziai pagelto ir trauk laukan.
Tikriausiai jau ir suvalgete...
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 10, 19:53)
Oi ne,tiek net nereikia,uztenka 20 min,pamatysi,akd graziai pagelto ir trauk laukan.
Tikriausiai jau ir suvalgete...

aciu labai uz recepta wub.gif tikrai laaaaaabaiii skanu wub.gif
Atsakyti
Labukas,

pirmadienį ir aš išmėginau bandelių su dešrelėmis receptą, deja, dešrelių taip gražiai įvynioti, kaip jums, nepavyko verysad.gif Skonis tikrai thumbup.gif Noriu paklausti, kokio kietumo tešla turi būti? Aš miltų daug nedėjau, kad minkštesnės būtų, ir spėju tai buvo ta priežastis, kodėl nebuvo mano bandelės gražios.
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif aciu daividijai uz receptuka, isbandziau ir as sias bandeles desreles, suvynioti sekesi is pradziu sunkokai, bet paskutines jau grazesnes gavosi. mano desreles labai riestos (lenktos) buvo, tai sunku buvo jas "aprengti". teslos gavosi ir man ryskiai per daug, tai is likusios sugavojau kazka saldaus greit sumakaliuoti biggrin.gif paciu desreliu nepavyko nufotkinti, isgaravo lotuliukas.gif

(ne i tema) o cia ka is likusios teslos padariau, viduje saldytos uogytes (agrastai, j.r serbentai)

user posted image

Atsakyti