Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(daividija @ 2009 09 16, 17:17)
Kokie grazus tau gavosi!!
Mergaites,o vamzdelius irgi pasidarete,ar turejote tuos metalinius?Siaip idomu,nes as ju niekur neradau pirkt. blush2.gif

Pasidariau pati,o kam pirkt,net neisivaizduoju kur tokiu buna,as ju neismeciau bus kitam kartui
Papildyta:
QUOTE(rasyte_ @ 2009 09 16, 16:09)
Na va, atnesu ir as savuosius ragelius

Daividija, super duper ideja, aciu tau 4u.gif
Prikepiau kruva, vaisinsiu siandien savo svecius thumbup.gif

Ideja tikrai superine,o svarbiausia vaikam labai patiko,labai liuksiski tavo rageliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 09 16, 21:31)
rasyte, o pas tave kas do įdaras mirksiukas.gif ir dar,
ar bandelė nepatyžta kai ilgiau įdaras pabūna.Klausiu, nes labai nemėgstu ištižusių bulkų blush2.gif


As jas prifarsiravau iki sveciu atejimo likus kokiai valandeliai, tai tikrai nebuvo istizusios, liko dvi, kuriu snd man taip ir neteko paragaut, nes MB atsikele pirmas lotuliukas.gif Kai gris, paklausiu ar nebuvo istizusios g.gif

O siaip tai, dar karta aciuks.gif Daividijai uz rasta ideja, nieks is pradziu netikejo, kad pati kepiau ragelius lotuliukas.gif bet kai parodziau maisa triubeliu - tada patikejo hihihi.gif

Ai, o idaras tai: poras, pekinas, kukuruzai, kumpelis, agurkai ir pomidorai + majonezas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 17 rugsėjo 2009 - 13:34
Atnesu dar siltu PUSRYTINIU PRIEARBATINIU RAGELIU 4u.gif

Tesla dariau paprasta mieline, iskociojau apvaliai, pabarsciau truputi cukrum, susipjausciau ir susukau, aptepiau kiausinio plakiniu, apibarsciau dar cukrum ir sezamu.
Super gavosi, ne per saldzios, nes i tesla dejau tik pora saukstu cukraus, prie arbatos labai liuks thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 09 17, 20:34)
Atnesu dar siltu PUSRYTINIU PRIEARBATINIU RAGELIU 4u.gif

atrodo geriau nei pirktines thumb_yello.gif
Atsakyti
user posted image


MIELINIAI RAGELIAI SU CINAMONU IR BANDELES SU VARSKE


tesla:
300ml silto pieno
2v.s. cukraus
ziupsnelis druskos
1v.s.sausu mieliu
50g sviesto
3 puodukai miltu

1kiausinis aptepimui

Visus produktus sumaisyti,ideti tesla i miltais pabarstyta inda ir kildinti siltai apie 1val.

idarui naudojau cinamona su cukrum ir musu varske su abrikosu uogiene...
Atsakyti
user posted image

mielines bandeles su grybu idaru

receptas

idarui,pakepinau svoguna su grybukais 4u.gif
Atsakyti
uzduosiu viena klausima,kuris man baisiai parupo lotuliukas.gif
jau nepirma karta kepu bandele,ir ivairius receptus bandau,bet nei karto nesigavo tokios kaip parduotuvej doh.gif
gal zinot kartais,koki recepta jie naudoja g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 09 21, 16:21)
uzduosiu viena klausima,kuris man baisiai parupo  lotuliukas.gif
jau nepirma karta kepu bandele,ir ivairius receptus bandau,bet nei karto nesigavo tokios kaip parduotuvej  doh.gif
gal zinot kartais,koki recepta jie naudoja  g.gif  g.gif  g.gif

vat vat ir man idomu
tik MB visada sako, ten dar kazko yra prideta, tas kažkas ko as neidedu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 11, 20:24)
Mergaites,noriu pasidalinti dar vienu atrastu internetinese platybese receptuku,na gal labiau ideja rolleyes.gif



ooomammmamia! Daividijos is pasikeitusio avataro is pradziu neatpazinau.. o receptas tu rageliu/ruloniuku koks nuostabus!!
lenkiu galva ir dekoju




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 21 rugsėjo 2009 - 15:36
QUOTE(lotute @ 2009 09 21, 16:26)
vat vat ir man idomu
tik MB visada sako, ten dar kazko yra prideta, tas kažkas ko as neidedu lotuliukas.gif

aha ir MB taip sako..
te visokiu š prideta,bet netikiu,kad jie suteikia kitoki skoni...pagerina,bet kad ant tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 09 21, 16:48)
aha ir MB taip sako..
te visokiu š prideta,bet netikiu,kad jie suteikia kitoki skoni...pagerina,bet kad ant tiek  g.gif

man kas patinka tai anos(pirktos parduotuvej)buna minkstos minkstos, o as kiek receptėlių esu išmėginusi, jos tokios minkstos būna tik ką ištrauktos iš orkaitės, vėliau bandelės vėl tampa kietesnės nei perkant kokioj parduotuvėj g.gif ar bandelių namuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 09 21, 16:21)
uzduosiu viena klausima,kuris man baisiai parupo  lotuliukas.gif
jau nepirma karta kepu bandele,ir ivairius receptus bandau,bet nei karto nesigavo tokios kaip parduotuvej  doh.gif
gal zinot kartais,koki recepta jie naudoja  g.gif  g.gif  g.gif


is pazystamos kepejos kuri dirba bandeliu ceche suzinojau kad namuose tokiu bandeliu neiskepsi schmoll.gif perdaug prideda koncervantu mirksiukas.gif
Atsakyti