Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

Pliuskos

user posted image

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2009 09 25, 08:50)

viena kart dariau nesigavo, antrą kart bijau bandyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 09 25, 13:08)
viena kart dariau nesigavo, antrą kart bijau bandyti lotuliukas.gif

o kas nesigavo?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 09 25, 13:27)
o kas nesigavo??  g.gif

gavosi kietos kietos ir neiškilo, pirmas toks atvejis pas mani lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dabar eisiu maišyti bandeles su pudingu biggrin.gif bet nenusipirkau tu geruju miltu darysiu su ekstra g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 09 25, 12:42)
gavosi kietos kietos ir neiškilo, pirmas toks atvejis pas mani  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
dabar eisiu maišyti bandeles su pudingu biggrin.gif bet nenusipirkau tu geruju miltu darysiu su ekstra g.gif

Taip gavosi,kad beveik para kilo tesla saldytuve,ta prasme tiek laikiau,miltu specialiai netaikau kokius turiu su tokiais ir kepu,gavosi minkstutes,bet antra skarda per ilgai kepiau,tai jau kietokos buvo.Tik cukraus man per mazai pagal recepta,as dejau dvigubai,bet vistiek nesaldu
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 24, 10:56)
Noreciau pasigincyti.Miltai turi labai daug reiksmes bandeliu,duonos gamybai.Zinoma,kad ne vien tik nuo ju priklauso,o nuo minkymo,kuo ilgiau minkai,tuo puresnes gaunasi,taip pat nuo teslos kietumo,kuo minkstesne tesla,tuo geriau.Cia kas liecia namines bandeles,duonos kepykloj nedirbau,tai nezinau.
Bet,kad miltai turi buti tinkami,tai faktas kaip blynas. lotuliukas.gif


O aš kaip tik daugelį metų duonos kepykloje dirbau smile.gif Taip, miltai reikšmės turi, bet tikrai ne tokios dideles, kad cia reiketu per kelis puslapius visoms surasyti kokius naudoja doh.gif Geriausi ir tinkamiausi bandelėms, biskvitams ir šiaip visiems kepiniams yra Malsenos "Karališki", tai pagal juos ir reikėtų vadovautis perkant kažką panašaus. Tešla, taip kuo daugiau minkant tuo geresnė būna, tačiau negalima ir perminkyti, nes išgaruoja per daug vandens ir kepiniai nebūna minkšti (nebent jeigu turite tešlos minkyklė tada - taip). Į bandeles reikia dėti ne sveistą, o aliejų arba margariną (idealiausia margariną), tada jos bus minkštos. Taip pat derėtų atsiminti, jog norint pasigaminti kuo minkštesnių bandelių, nereikia dėti baltymų, nes jie kepdami denatūruojasi ir sukietėja, kas, kaip žinia, nevyksta su tryniais. Žinoma nesakau, kad reikėtų atsisakytį baltymų, tačiau daug nedėti. Kad bandelės būtų minkštos namų sąlygomis galima ant orkaitės dugno padėti dubenėlį su vandeniu, arba kai bandelės jau apkepė ištraukti ir apipurkšti vandeniu. smile.gif
Atsakyti

ax.gif
user posted image


Atsakyti
Bandelės su vaniliniu pudingu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Turiu klausimuką. Skaitau Sonatinos bandelių su cinamonu receptą, ir ten parašyta 800 - 1000 ml miltų, tai kiek čia gramais butų? g.gif Maždaug apie kilogramą? Kiek pvz 10 ml yra gramais? g.gif Na klausiu nes man nelabai aišku blush2.gif

Ir dar - pvz šaukštas pieno tai kiek čia būtų ml? Nes kažkur žurnale skaičiau kad skysčiams šaukštas yra 12 ml, ar tiesa? Ir ar pienui tas tinka? doh.gif

Na va, pridaviau kvailų klausimų, tai laukiu atsakymų protingų blush2.gif
Atsakyti
oi,lotute doh.gif tokios bandeles nakti ax.gif ir velnias mane nese i sita galera lotuliukas.gif jau taip skaniai atrodo thumbup.gif o is ko cia g.gif gal is sloksniuotos teslos g.gif


kaubojey,skaniai atrodo ir jusu bandeles,esu kepusi su pudingu,tik pagal kita recepta smile.gif

na,kas del pieno,tai tikrai tinka,o i kitus klausimus,kitos mergaites atsakys ax.gif miltus visad matuoju gramais,ml dar neteko g.gif
Papildyta:
QUOTE(Povila$ @ 2009 09 25, 16:37)
O aš kaip tik daugelį metų duonos kepykloje dirbau smile.gif  Taip, miltai reikšmės turi, bet tikrai ne tokios dideles, kad cia reiketu per kelis puslapius visoms surasyti kokius naudoja doh.gif  Geriausi ir tinkamiausi bandelėms, biskvitams ir šiaip visiems kepiniams yra Malsenos "Karališki", tai pagal juos ir reikėtų vadovautis perkant kažką panašaus. Tešla, taip kuo daugiau minkant tuo geresnė būna, tačiau negalima ir perminkyti, nes išgaruoja per daug vandens ir kepiniai nebūna minkšti (nebent jeigu turite tešlos minkyklė tada - taip). Į bandeles reikia dėti ne sveistą, o aliejų arba margariną (idealiausia margariną), tada jos bus minkštos. Taip pat derėtų atsiminti, jog norint pasigaminti kuo minkštesnių bandelių, nereikia dėti baltymų, nes jie kepdami denatūruojasi ir sukietėja, kas, kaip žinia, nevyksta su tryniais. Žinoma nesakau, kad reikėtų atsisakytį baltymų, tačiau daug nedėti. Kad bandelės būtų minkštos namų sąlygomis galima ant orkaitės dugno padėti dubenėlį su vandeniu, arba kai bandelės jau apkepė ištraukti ir apipurkšti vandeniu. smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi dirbu duonos ir bandeliu kepykloi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 25 rugsėjo 2009 - 22:36
QUOTE(lotute @ 2009 09 25, 20:08)



QUOTE(kaubojey @ 2009 09 25, 22:53)
Bandelės su vaniliniu pudingu  4u.gif

user posted image


Sveiki 4u.gif Esu naujoke jusu temoj 4u.gif Bet pagal kelis receptus jau ruosiau maista thumbup.gif O tos bandeles tai essen.gif Kaip dabar ju noreciau doh.gif Teks atideti pirmadieniui man sita malonuma naujoj virtuvei bigsmile.gif thumbup.gif Butinai ikelsiu jums foto ivertinimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2009 09 12, 21:21)
Nezinau kaip pavadint ideja is SM

150g miltu
5g mieliu
20g aliejaus
90g silto vandens
ziupsnelis druskos
uzminkiau tesla,iskildinau,iskociojau,ant virsaus uztepiau pom.padazo+majonezo,uztarkavau desreliu ir fermentinio surio,susukau vynioti ir pjausciau 2cm riekelemis
[


O tai mielės tai tos kur milteliai ane?

Papildyta:
QUOTE(rasiux000 @ 2009 09 26, 00:45)
Sveiki  4u.gif Esu naujoke jusu temoj  4u.gif Bet pagal kelis receptus jau ruosiau maista  thumbup.gif  O tos bandeles tai  essen.gif Kaip dabar ju noreciau  doh.gif Teks atideti pirmadieniui man sita malonuma naujoj virtuvei  bigsmile.gif  thumbup.gif Butinai ikelsiu jums foto ivertinimui  thumbup.gif


Laukiam tavo nuotraukyčių mirksiukas.gif . O aš irgi čia naujokė, vakar panaktinėjau, prisirinkau bandelių receptukų, o jau šiandien bandymai prasidėjo thumbup.gif .

Tai prie to pačio dar užduosiu klausimuką blush2.gif , pagal šitų bandelių pudinginių receptą galiu kepti ir kitokias bandeles ane, pvz su varške ir t.t.? Tešla tinka visokioms?
Atsakyti