Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(Morgan @ 2009 10 04, 17:49)
Nu ka einu kept,jau verdu braskes biggrin.gif Gal kiek velokai bet tik ka is sveciu parsiradom doh.gif

Nu ir kaip gavosi su braskem??
Atsakyti
vajeee kaip noreciau daividijos bandeliu su vysniom wub.gif
Atsakyti
Daividija, labai aciu uz nuostabiu bandeliu recepta, jos jau garuoja ant stalo thumbup.gif Tik man kazko jauciasi pudingo milteliai idare, trb kazka ne taip padariau arba nedadariau doh.gif
user posted image
Atsakyti
O jeigu tik trintas uogas tept i idara?Per skystai butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 05, 11:41)
O jeigu tik trintas uogas tept i idara?Per skystai butu? g.gif

Uogos isbegtu,pudingas jas sutirstina.

rasyte,kokia tu gerita,tik kodel jauciasi pudingo milteliai g.gif Ar pudingo skonis jauciasi?
Atsakyti
Mano šio vakaro bandelės smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
oi kokios bandeles bigsmile.gif tokios primenancios vaikyste,mociute tokias kepdavo wub.gif
Atsakyti
Labas rytas
Skanaus mirksiukas.gif
Rageliai su varske wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 10 08, 11:24)
Rageliai su varske  wub.gif

kur rasti ju recepta g.gif jei be nuorodos keliat, tai gal butu geriau i pagyru puoda kelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 10 08, 22:43)
kur rasti ju recepta  g.gif  jei be nuorodos keliat, tai gal butu geriau i pagyru puoda kelti  blush2.gif


Pritariu "aguonele" good.gif

Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 05, 11:31)
Nu ir kaip gavosi su braskem??

Labukas,nu vienu zodziu blush2.gif Man kazko neiskyla pati bandele gerai g.gif Jau antra kart kepu ir ne velnio.Nu viska darau pagal recepta.O gali but kad orkaite kalta doh.gif Mes nuomojam buta,tai pas mus sena tokia.Siaip viskas sutirstejo ir visai normaliai.Tik va banda pati neiskilo ir prilipo man jos prie porieriaus kepimo unsure.gif Paciai teko ir suvalgyt,nes popieriaus neisejo nugramdyt nuo pado lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2009 10 09, 15:38)
Labukas,nu vienu zodziu blush2.gif Man kazko neiskyla pati bandele gerai g.gif Jau antra kart kepu ir ne velnio.Nu viska darau pagal recepta.O gali but kad orkaite kalta doh.gif Mes nuomojam buta,tai pas mus sena tokia.Siaip viskas sutirstejo ir visai normaliai.Tik va banda pati neiskilo ir prilipo man jos prie porieriaus kepimo unsure.gif Paciai teko ir suvalgyt,nes popieriaus neisejo nugramdyt nuo pado lotuliukas.gif

O pati tesla ar iskilo pries darant bandeles?Nezinau kodel neiskilo g.gif jei orkaite kazkiek ikaista,turetu iskilti.
O kad prilipo tai gal kepimo popierius netinkamas,pati toki nusipirkau ir prie jo viskas limpa,tai teko kita pirkti.
Atsakyti