Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(*tiute* @ 2009 01 18, 15:18)
I puikiai atidaryta tema  4u.gif  idesiu ir savo nuo vaikystes megstama balta namini mielini pyraga essen.gif
Receptukas su foto reportazu cia

user posted image

user posted image

Is tokios pacios teslos bandeles su desrelemis kepu  mirksiukas.gif


Cia gal duonkepej keptas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 18, 16:00)
Cia gal duonkepej keptas? rolleyes.gif


aga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 18, 03:33)

Kai tik pradėjau su jumis bendrauti ( prisijumgiau čia ) , mačiau labai neblogą zele tortą , dauk darbo į jį ideta , tikrai gražus  wub.gif .......bet tolimam horizonte stovi stiklainis ( ar kibirėlis su raugintais kopūstais  unsure.gif ).....vat ir aš labai norėciau , kad kas pamokintų , kaip padaryti " makijažą "....stiklainiams , samčiams paslėpti....jie prie sriubų ir mėsos patiekalų labiau pritiktų  rolleyes.gif .

nieko nesuprantu cipsiukai,skaičiau gal tris kartus.... mastau.gif kas čia ,kur per kopūstai


Jau grožis visų bandelių..... rolleyes.gif
Atsakyti
žinokit, o aš nesu super patenkinta, savo bandelėm su kopūstais. kitą dieną liko gana kietos. kažkaip reikes bandyt gal mažiau miltų dėt. dažnai, grožis nebūtinai reiškia, kad skanios...
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 18, 16:17)
nieko nesuprantu cipsiukai,skaičiau gal tris kartus.... mastau.gif kas čia ,kur per kopūstai
Jau grožis visų bandelių..... rolleyes.gif


ZEBRYTE , VIENOJE TEMOJE ( SENAI ) ....VIENA MOTERIŠKĖ IDĖJUSI LAAAABAI DAILŲ SAVO ZELE TORTĄ ,..... bet ant to pačio stalo , prie to torto , stovi ir stiklainis su raugintais kopūstais , ( ji nė nepagalvojo ) jį patraukti , jis ir pateko i foto , ....tai aš ir sakau , kad ne vien gaminys turi būti grazus , bet ir jo pateikimas .....aš čia povilaS pagyriau , kad graži foto ax.gif
Atsakyti
Turiu toki klausimeli.
paruosiau tesla bandelems , jau saldytuve. ax.gif Rytoj ryte kepsiu, bet man jus pasakykit. Dujineje orkaiteje kepant, kokiame aukstyje kept? zemiau, ? auksciau? rolleyes.gif
Atsakyti
na va , iskepiau pirmasias savo gyvenime (o pragyvenau jau oxo xo kiek) bulkutes.Aplamai labai bijojau kepiniu su mielemis.Taigi mano pirmas blynas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2009 01 19, 12:45)
na va , iskepiau pirmasias savo gyvenime (o pragyvenau  jau oxo xo kiek) bulkutes.Aplamai labai bijojau kepiniu su mielemis.Taigi mano pirmas blynas  biggrin.gif

labai šaunios bandelės.Bet ta dujinė orkaitė........pas mane tokia,aš jos nemėgstu...ne taip iškepa,kaip elektrinėj.Bet kitokios ,man neperka.... huh.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 19, 14:32)
labai šaunios bandelės.Bet ta dujinė orkaitė........pas mane tokia,aš jos nemėgstu...ne taip iškepa,kaip elektrinėj.Bet kitokios ,man neperka.... huh.gif  bash.gif

biggrin.gif ir pas mane dujine orkaite, nezinia kokia temperatura kepant buna nei ka ax.gif laukiu kada visai uzsilenks tada tures pirkti kokia as noresiu mirksiukas.gif o gal uzsilenkimo procesa butu galima kaip nors pagreitinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2009 01 19, 15:49)
biggrin.gif ir pas mane dujine orkaite, nezinia kokia temperatura kepant buna nei ka  ax.gif  laukiu kada  visai uzsilenks tada tures pirkti kokia as noresiu  mirksiukas.gif o gal uzsilenkimo procesa butu galima kaip nors pagreitinti? blush2.gif

mastau.gif tiksliai...... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2009 01 19, 12:45)
na va , iskepiau pirmasias savo gyvenime (o pragyvenau  jau oxo xo kiek) bulkutes.Aplamai labai bijojau kepiniu su mielemis.Taigi mano pirmas blynas  biggrin.gif

saunios bandeles smile.gif as irgi uzmaisiau tas cipciuko bandeles, ryt kepsiu. Ziuresiu kaip cia man gausis unsure.gif (taip pat pirma karta kepsiu blush2.gif )
Atsakyti
Kaip jau buvau užsiminus - kepiau savaitgalį bandeles Buchteln. Bandelės tikrai vertos dėmesio laaaabai aromatingos wub.gif ir laaaabai purios wub.gif thumbup.gif
Aš kepiau iš dvigubos porcijos, didelėje iš orkaitės skardoje, manau per didelę formą paimiau, mano bandutės gavosi žemesnės nei pas autorę doh.gif Reikėjo jas turbūt dėliot glaudžiau vieną prie kitos, kad beveik vientisa bulka iškeptų. Kai lengvai parudo paviršius aš pridengiau jas su folija, bet čia gal negerai padariau, nes tikriausiai grietinėlė iš kurios turėjo susidaryti karamelė neturėjo kaip nugaruoti - todėl praėjus kepimo laikui nespėjo iki galo susidaryt karamelė. Po to įjungiau kepimą tik iš apačios be jokių folijų - tai galiausiai aš jas turbūt perkepiau doh.gif Ir manau, kad dvigubai tešlos normai - karamelei produktų būtų sočiai ir 1,5 normos. Bet skanuuu wub.gif Visą skonį ir duoda būtent bandelių apačia. Jei kartais keptumėt tokias bandeles visai be karamelės - reikėtų į tešlą dėti truputį daugiau cukraus nes pačios bandelės nėra labai saldžios - vos vos saldumo nepakenktų. Bet jei su karamele - viskas ok, daugiau cukraus tikrai nereikia. Kepsiu šias bandeles dar ir dar - kol gausis kaip priklauso. Geriausia laikytis recepto - iš vienos normos 20x30 formoj, skaniausios jos šviežios. Iš šio kiekio kitai dienai tik pora bandelių užsiliko doh.gif Valgėm nesustodami doh.gif Beje ant rytojaus jau tokios purios nebuvo, bet buvo tikrai labai minkštos tik kiek sausokos - gali būt kad pati dėl to kalta, nes per ilgai kepiau ax.gif
Beje, jei darot beze - čia labai geras būdas sunaudot trynius thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 19 sausio 2009 - 23:19