Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

Sveikos, vakar kelias val.skaičiau temą, nes prireikė bandelių su dešrelėm...
pasisėmiau daug idėjų,nesu niekada nieko kepus pati iš mielinės tešlos,tai pirmasis bandymas sakyčiau gavois neblogas smile.gif

Dariau pagal receptą, berots daividijos, na ten kur labai linksmai buvo išverstas iš vok. kalbos.
pakilus tešlai, beveik poskystč pasipyliau ant stalo ir vis pridėdavau miltų,kol gavos maloni minkymui ir visai nelipo prie rankų,taip žaidžiau gal pusvalandį doh.gif na bet bandelės gavos minkštutės smile.gif

va rezultatas

user posted image

user posted image

Supynimai ne visų gerai išėjo,bet kaip pirmam kartui tai esu patenkinta smile.gif gan didelės gavos, nes kai perlaužiau į kelias dalis, nebesigavo supinti blush2.gif
Atsakyti
Nemeluok, kad pirmą kartą kepei cool.gif gavosi nuostabios wub.gif labai gražiai supynei thumbup.gif man tokios nesigavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 11 04, 20:03)
Nemeluok, kad pirmą kartą kepei cool.gif gavosi nuostabios wub.gif labai gražiai supynei thumbup.gif man tokios nesigavo blush2.gif

pirmą pirmą, su mieline tešla nemokėjau nieko schmoll.gif ir iš vis sausainiai,tortai,bandelės visokios ne man kept.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 11 04, 21:59)


Dariau pagal receptą, berots daividijos, na ten kur labai linksmai buvo išverstas iš vok. kalbos.
pakilus tešlai, beveik poskystč pasipyliau ant stalo ir vis pridėdavau miltų,kol gavos maloni minkymui ir visai nelipo prie rankų,taip žaidžiau gal pusvalandį  doh.gif  na bet bandelės gavos minkštutės smile.gif


O kur galima rasti recepta?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 11 04, 21:51)
O kur galima rasti recepta?

na aš dariau taip:


500 g miltų
5 g druskos
1 pakelis džiovintų mielių (7 g)
50 ml aliejaus
200 ml pieno
100 ml vandens

Pieną pašildžiau puodelyje su cukrum, sudėjau mieles ir palikau kol užputos.
Į dubenį supyliau miltus, druską, aliejų ir vandenį,ir jau užputojusias mieles.
Tiesa, miltus dėjau ne visus iš kart, maždaug 400 g. o paskiau pridėjau likusius, galėjo būt,kad gavos ir šiek tiek daugiau.
uždengiau rankšluosčiu ir palikau pakilt apie 2 val., kamb. temperatūroj. pakilo beveik trigubai.
tada pasipyliau ant stalo, tešla buvo gerokai bėganti, ir vis pridėdama miltų gerai minkiau, kol nebeliko prie rankų ir buvo maloni minkyti. užtrukau kažkur pusvalandį, bet kuo ilgiau minkai,tuo bandelės minkštesnės. o tada jau kočiojau, dėjau dešrelę, sukau ir kepiau. patepiau kiaušinio baltymu dar.
kepant palikt nemažus tarpus, nes išsipučia smile.gif
Atsakyti
Super atrodo thumbup.gif Aš irgi tokių užsimaniau, bet kepti nenoriu, nes darbo daug yra blush2.gif
Atsakyti
na biški yra, bet jei labai nori... smile.gif
Aš kepiau duoną, tai taip vienu metu prisėdau.
gavoju kitą kart gal palikt duonkepei maišyt tešlą g.gif
Atsakyti
grange,tavo bandeles gavosi tiesioginiai puikios thumbup.gif supynimas labai grazus,dabar tik kepk ir kepk...
Atsakyti
Turiu rupiu ruginiu miltu.Gal kas gali mestelti bandeliu recepta,kur butu galima panaudoti siuos miltus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 11 05, 10:57)
grange,tavo bandeles gavosi tiesioginiai puikios thumbup.gif supynimas labai grazus,dabar tik kepk ir kepk...

nu,jau mb prašė, ale negerai per daug į kūną eina schmoll.gif

o man dar vienas žmogus, nevalgantis mėsos,klausė kuom galiu pakeist dešrelę, žinau,kad kita forma galiu daryt su daržovėm, bet jei su pynimu,tai jaučiu neišeitų,nebent su kokia saliero šakute g.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 03, 18:04)
As ir vel su bandelem tongue.gif
Kepiau su vysniom wub.gif labai labai skanios gavosi.
Tesla:
200g naturalaus jogurto,
50ml aliejaus,
1 kiausinis,
100g cukraus,
1a.s. druskos,
vanilinio cukraus,
500g miltu,
1 pakelis sausu mieliu

Idaras:
250g vysniu,
100g cukraus,
1 pakelis vanilinio pudingo milteliu(tu kur reikia virti).

glazura:
100-150g cukraus pudros,
1-2 v.s. vysniu sulciu arba citrinos sulciu.

labai skanios bandeles,tas idaras toks rugstokas rolleyes.gif vaikams labai patiko.



Gal pagelbesit 4u.gif

jau du kart kepiau sias bandeles, na super skanios wub.gif

si kart apsiziurejau, kad neturiu jogurto unsure.gif

gal ji galima butu pakeist pienu ar kefyru ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angi: 08 lapkričio 2009 - 12:17
QUOTE(angi @ 2009 11 08, 10:10)
Gal pagelbesit  4u.gif

jau du kart kepiau sias bandeles, na super skanios  wub.gif

si kart apsiziurejau, kad neturiu jogurto  unsure.gif

gal ji galima butu pakeist pienu ar kefyru ? g.gif

Drasiai gali keisti,skonis tikrai nenukentes mirksiukas.gif
Atsakyti