Įkraunama...
Įkraunama...

Dangaus ir vandens žibintai

Sveiki ,

Greit bus draugės gimtadienis ir labai noriu 12val. ją pradžiuginti paleisdama į dangų žibintus su palinkėjimais.Manau bus puiki atrakcija ax.gif

Kas dar nežino kas tai per žibintai ,štai :
http://www.organizat.../Sviestuvas.JPG

http://www.bhd.lt/im...42-16190696.jpg

Žinau, kad jų yra ''Balionų šalyje'' , bet gal kas žino kur dar jų galima nusipirkti Kaune? Gal nebūtinai tose spec.parduotuvėse , gal yra ir kokiuose ''Senukuose''?

Taip pat žinau , kad ir kokybė skiriasi, nes mūsų akyse vieni labai nepatvarūs pasitaikė, prisilietus suplyšo g.gif

Domintų bet kokia info.Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveika,
aš irgi planavau užsipirkti šiu gėrybiu, bet dabar suabejojau g.gif . Nulėkusi i baliomanija pasikonsultavau su pardavėja, tai ji man pasakė, kad jie yra labai ploni, jei laukia didelis vėjas, lietus ar sniegas juos leisti i dangu beprasmiška. Ji dar minėjo kad kažkas sakė kad ju buna pirkt ir baėja, tik nežino tiksliai kur ir kokia kokybė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 01 18, 21:46)
Sveika,
aš irgi planavau užsipirkti šiu gėrybiu, bet dabar suabejojau g.gif . Nulėkusi i baliomanija pasikonsultavau su pardavėja, tai ji man pasakė, kad jie yra labai ploni, jei laukia didelis vėjas, lietus ar sniegas juos leisti i dangu beprasmiška. Ji dar minėjo kad kažkas sakė kad ju buna pirkt ir baėja, tik nežino tiksliai kur ir kokia kokybė doh.gif

tikrai yra rizika ... karta per svente nupirkau 20 zibintu, visa diena buvo grazi, o i pavakare apniuko ir pradejo lyti.Taigi, visi zibintai liko nepakelti i ora....
Atsakyti
QUOTE(Sogettene @ 2009 01 17, 13:07)
Sveiki ,

Greit bus draugės gimtadienis ir labai noriu 12val. ją pradžiuginti paleisdama į dangų žibintus su palinkėjimais.Manau bus puiki atrakcija  ax.gif

Kas dar nežino kas tai per žibintai ,štai :
http://www.organizat.../Sviestuvas.JPG

http://www.bhd.lt/im...42-16190696.jpg

Žinau, kad jų yra ''Balionų šalyje'' , bet gal kas  žino kur dar jų galima nusipirkti Kaune? Gal nebūtinai tose spec.parduotuvėse , gal yra ir kokiuose ''Senukuose''?

Taip pat žinau , kad ir kokybė skiriasi, nes mūsų akyse vieni labai nepatvarūs pasitaikė, prisilietus suplyšo  g.gif
Domintų bet kokia info.Dėkui 4u.gif





hm. as savo dukrele zadejau sveikint lygiai taip pat  mirksiukas.gif gal sakau tu jos drauge?  biggrin.gif  ir skaitineju apie tuos zibintus. but idomu suzinot kur tikrai kokybiski  ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rollick: 19 sausio 2009 - 11:12
Aš kiek žinau, tai dangaus žibintus geriausia leisti, kai oras sausas, t.y. vasara, sausas ruduo, pavsaris, nes žiemą jie tikrai subliukš ir nepakils doh.gif
Atsakyti
puikiai atrodo... thumbup.gif O kokia ju kaina?
Atsakyti
Mes juos jau leidome per kelias progas, vieną kartą net visus 5 smile.gif Laaabai gražu. rolleyes.gif bet geriau kai vėjo nėra arba jis nedidelis, nes jei didelis tai iš rankų plešia. Nors ir tokiu oru pavyko. Perkam iš čia http://www.graziosvestuves.lt/
Atsakyti
rollick >>>Kiek metu dukrai sueis? bigsmile.gif

Nu zinokit lietuvoje tai as tikiu kad jie nelabai patvarus ir pan., bet praeitais metais is Vokietijos buvo atvaziave gimines, tai leidome i dangu dyyyydeles sirdis.O buvo ir vejas stiprokas , bet zinokit labai patvarios buvo ... g.gif Ten viena is kokiu 6 gal susigadino ,nes kazkas kur laike uz sonu ,paleido , ir ugnis pradegino sona biggrin.gif .Sake mama , kad dar liko gal koks vienas..Butu gerai ax.gif

Reikia melstis ,kad oras butu geras

Papildyta:
QUOTE(mure @ 2009 01 19, 16:30)
puikiai atrodo... thumbup.gif O kokia ju kaina?


Ivairiai. As buvau radusi padoraus dydzio cilindru uz 9lt - spalvotu.Sirdeles kainuoja apie 14lt, tie cilindrai apie 12lt.Labai ivairiai.Skiriasi matmenys kai kuriu , tai todel kaina nevienoda. >>> Bet tokios kainos internete, kiek zinau Balionu salyje tai kainuoja brangiau, o kokybe , man rodos , visur panasi , nes jeigu oras bus blogas , tai ne vienas nekils , nebent ta plevele storesne biskeli g.gif , ar deglas koks didenis , tviresnis , nezinau g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sogettene: 28 sausio 2009 - 09:33
as irgi norejau tu zibintu. mum reikejo 5. ale kad jie kainavo 16lt vnt. o proga buvo kuklesne, tai vietoje ju labai tiko ir paprasti balionai balti.. su helio dujom

baliomanijoj, kaune ziurejau (hypermaxima, akropolis), dar ju yra ir partyline tuose paviljonuose- megoj, savam.

siaip man tai jie nelabai saugus atrodo... visgi ugnis...
Atsakyti
Mes leidome per Kaledas, labai graziai buvo thumbup.gif , nors biski vejota buvo, bet viskas gavosi super, tik sunkoka padegt ta parafino gabaliuka.
Mes pirkom cia Dangaus zibintai pigiausi kokius galejau rast blush2.gif . Del kokybes nezinau, sakyciau,kad ploni, bet is tikruju neturiu su kuo paligynti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 02 01, 10:39)
Mes leidome per Kaledas, labai graziai buvo  thumbup.gif , nors biski vejota buvo, bet viskas gavosi super, tik sunkoka padegt ta parafino gabaliuka.
Mes pirkom cia Dangaus zibintai pigiausi kokius galejau rast  blush2.gif . Del kokybes nezinau, sakyciau,kad ploni, bet is tikruju neturiu su kuo paligynti  4u.gif

Per kiek laiko atsiunte? Noreciau valentino dienai to su sirdelem bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 02 01, 16:41)
Per kiek laiko atsiunte? Noreciau valentino dienai to su sirdelem bigsmile.gif

As is Vilniaus, tai man atveze ta pacia diena po apmokejimo, parasyk e-mail, irgi labai greitai atsako 4u.gif
Atsakyti