Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hialurono rūgšties injekcijos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vasariux
Dariausi pas Kaikari botokso injekcijas i akiu kampucius ir siek tiek zemiau ju, nes ten dar tokiu isirezusiu rauksliu (ne juoko) yra. Tas kainavo 300. Ir tuo paciu i kakta, kad pakiltu antakiai, nes mano vokai labai uzkrite, o atitinkamai suleidus i tam tikras vietas, pakyla ir antakiai, be to kakta liko be rauksliu, tas dar papildomai 300 kainavo. Taigi pasigrazinau uz 600lt smile.gif Likau patenkinta.
Dabar pas Kaikari planuoju leistis hialiurona i nosies - lupu rauksles, jis butent geriau siule tai daryti vietoj botulino, sake kaip tik labiau krenta i akis tos rauksles nei juoko rauksles aplink akis, bet man visad trugde tos rauksles aplink akis, tai vistik pirmiau botulina pasirinkau:) O hialiurona padarys uz 600lt, manau labai padori kaina, sake laiko mazdaug iki metu.
Na jau beveik 3 men po botokso, viskas dar gerai laikosi. Siaip pirmakart pas Viksraiti kai dariausi, tai botoksas laike beveik metus! Net pats gydytojas stebejosi, bet gaila kad veliau jau tas laikotarpis trumpeti pradejo.....
O siaip patiko man Kaikaris, labai malonus, kainos pas ji nesikandzioja. Ir patare nuosirdziai ka reiketu man darytis ir ko tikrai neverta. O Viksraicio klinikoje po veido pakelimo operacijos numire zmogus, istiko koma, nes nebuvo suteikta tinkama pagalba laiku, taigi po to man kazkaip akmuo i jo darza.... Nors siaip aisku irgi malonus zmogus, geras chirurgas.
Papildyta:
O gal dar kas daretes hialiurono injekcijas pas Kaikari? Ar likote patenkintos? ax.gif
Kiek laiko i6buvote be rauksliu? smile.gif
girene
QUOTE(vasariux @ 2010 12 12, 02:23)
*

matai,siaip botinas apie puse metu,o haliuronas apie 9men laiko,bet tai velgi,priklausi nuo organizmo,kaip priima,kiek ne.iseina visutiniskai +-2men

as ne pas kaikari,bet taip pat kaune,pas kita chirurga darausi
man botulinas laiko apie 8men,haliuronas apie 10-11men

zodziu kai jau matau,kad vel atsiranda rauksliu,o tai man pirmiausiai pasimato paakiuose,tuomet ir einu viska tvarkyti is naujo,paprastai po 10-11men mazdaug
vasariux
QUOTE(girene @ 2010 12 12, 13:37)
matai,siaip botinas apie puse metu,o haliuronas apie 9men laiko,bet tai velgi,priklausi nuo organizmo,kaip priima,kiek ne.iseina visutiniskai +-2men

as ne pas kaikari,bet taip pat kaune,pas kita chirurga darausi
man botulinas laiko apie 8men,haliuronas apie 10-11men

zodziu kai jau matau,kad vel atsiranda rauksliu,o tai man pirmiausiai pasimato paakiuose,tuomet ir einu viska tvarkyti is naujo,paprastai po 10-11men mazdaug
*

Aha, man pirmakart net apie metus botulinas laike, ot dziaugiausi:)) Dabar greiciau issivaiksto..... Uztat turbut kad paakiu oda lb jautri, ir siaip problematiska, seniau taip nebuvo.... O hialiurono nebandzius, tai va, teks visvien isbandyti, tai dziugina kad jis ilgiau zymiai laikosi rolleyes.gif
linuxox
Kiek teko girdeti tai hialuronas labiausiai tinka vertikalioms raukslems,ir kliente viena pasakojo kad prie botokso pripranta organizmas,per kazkiek laiko,ir veliau ji vis dazniau reikia leistis sad.gif bet ar tai tiesa?
O apie ta atveji pas Viksraiti as nebuvau girdejusi blink.gif juk ne be reikalo reikia pries visas operacijas pasirasyti,kad sutinki su visom pasekmem,juk aiskiai yra parasyta,kad gali ir taip nutikti...siaubas...
simsimas2002
QUOTE(linuxox @ 2010 12 14, 12:07)
Kiek teko girdeti tai hialuronas labiausiai tinka vertikalioms raukslems,ir kliente viena pasakojo kad prie botokso pripranta organizmas,per kazkiek laiko,ir veliau ji vis dazniau reikia leistis sad.gif bet ar tai tiesa?

Man daktaras pasakojo, kad priklauso nuo vietos kur reikia leisti. Su lietuviskais pavadinimais neradau, tik toki... Bet ir tai ne visi galimi variantai pazymeti doh.gif
user posted image
/ Lisa /
As darausi botokso injekcija pas plastines ir rekonstrukcines chirurgijos gydytoja Giedre Stndžaite-Brašauskiene Vilniuje jau antra karta. thumbup.gif Akiu sytis. Kainavo 200lt. Pirma karta laike 5 men. Antra dar laiko smile.gif irgi 200lt
Rytoj planuoju pasiputlinti siek tiek lupas hialuronu. wub.gif Jau dariausi viena karta, bet labai mazai ir noriu dar. ax.gif
Esu viskuom labai patenkinta. thumbup.gif wub.gif
simsimas2002
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 12 14, 22:15)
As darausi botokso injekcija pas plastines ir  rekonstrukcines chirurgijos gydytoja  Giedre Stndžaite-Brašauskiene Vilniuje  jau antra karta. thumbup.gif  Akiu sytis.  Kainavo 200lt. Pirma karta laike 5 men. Antra dar laiko  smile.gif irgi 200lt
Rytoj planuoju pasiputlinti siek tiek lupas hialuronu.  wub.gif Jau dariausi viena karta, bet labai mazai ir noriu dar.  ax.gif
Esu viskuom labai patenkinta.  thumbup.gif  wub.gif
*

kokioje klinikoje ji dirba? 4u.gif
Tainka
O akiu srityje nedaro hialurono injekciju, tik botoksa? ax.gif
Kazkaip jauciu, kad man reikia, bet bijau botokso kazko biggrin.gif
girene
QUOTE(Tainka @ 2010 12 15, 12:38)
O akiu srityje nedaro hialurono injekciju, tik botoksa? ax.gif
Kazkaip jauciu, kad man reikia, bet bijau botokso kazko biggrin.gif
*

daro
/ Lisa /
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 12 15, 11:46)
kokioje klinikoje ji dirba?  4u.gif
*

Ji dirba ir Grozio akademijoje ir i Kauna vazineja ir dar kazkur . Kainos siek tieks skyresi priklausomai nuo darbo vietas smile.gif . Atvazuoja ir pas mus ( kur dirbu ) i grozio salona. Kita i az.
Siandien suleido man 0,2 i virsutine lupa. Kiekis nedidelis, bet kadangi jau ne pirma karta po mazai, tai rezultatas bus. Dabar atrodau nelabai, virsutine lupa patinusi, sakyciau labiau nuo nuskausminimo. Bet nepergyvenu, zinau, kad bus gerai. smile.gif
reno07
Merginos, o kur geriausiai hialuroną darytis Kaune? gal kuri žinot? blush2.gif smile.gif
Shihirizada
Tai ar kuri pasidalinsit kur gerai ir nebrangiai atlieka hialiurono proceduras Vilniuje ar Kaune? ax.gif
astulka1
butu faina, jei kas isdrystu cia ideti savo foto pries injekcija ir po jos.... ax.gif
jei ne visa veida tai bent ta sriti pries ir po.... 4u.gif
Jazira
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 12 14, 21:15)
As darausi botokso injekcija pas plastines ir  rekonstrukcines chirurgijos gydytoja  Giedre Stndžaite-Brašauskiene Vilniuje  jau antra karta. thumbup.gif  Akiu sytis.  Kainavo 200lt. Pirma karta laike 5 men. Antra dar laiko  smile.gif irgi 200lt
Rytoj planuoju pasiputlinti siek tiek lupas hialuronu.  wub.gif Jau dariausi viena karta, bet labai mazai ir noriu dar.  ax.gif
Esu viskuom labai patenkinta.  thumbup.gif  wub.gif
*

kaina cia tokia fantastiska turbut todel Jums kaip salono darbuotojai, i kuri ji atvaziuoja dirbt
/ Lisa /
QUOTE(Jazira @ 2011 01 01, 15:13)
kaina cia tokia fantastiska turbut todel Jums kaip salono darbuotojai, i kuri ji atvaziuoja dirbt
*

Ne, cia kaina normali klientams.
Parasysiu i az. 4u.gif
reno07
Tai čia tik Vilniuje? schmoll.gif ...o ką Kaune rasti, tokio "geresnio"? g.gif
girene
QUOTE(reno07 @ 2010 12 19, 18:29)
Merginos, o kur geriausiai hialuroną darytis Kaune? gal kuri žinot? blush2.gif  smile.gif
*

QUOTE(reno07 @ 2011 01 06, 15:02)
Tai čia tik Vilniuje? schmoll.gif ...o ką Kaune rasti, tokio "geresnio"? g.gif
*

pilna kliniku
o kas yra "geresnio"? g.gif
cia kiekvienai savaip,vienai vienas patinka,kitai kitas,gal,pvz pas ka as niekad neiciau,kitos patenkintos.cia jau nepatarsi,turi pati atsirinkti
aisku,ziurek kainas,jos labai svyruoja
O.K.
Sveiki, norejau paklausti jau padariusias hialurono injekcijas, ar kita diena i darba eiti galima, ar vis del to matysis patinimas?
As pati niekaip negaliu apsispresti, ar daryti mezoterapija, bet baisiai gaila laiko kol visa kursa praeisiu, nors is kitos puses maciau rezultata ir zinau kaip atrodys. Bet iseina brangiau visas kursas, nei 1 injekcija.
Gal galit parasyti, ar uzteks vienos proceduros (hialurono injekcijos) kad matytusi ir kad ilgam laikui? 4u.gif
reno07
QUOTE(girene @ 2011 01 06, 20:31)
pilna kliniku
o kas yra "geresnio"? g.gif
cia kiekvienai savaip,vienai vienas patinka,kitai kitas,gal,pvz pas ka as niekad neiciau,kitos patenkintos.cia jau nepatarsi,turi pati atsirinkti
aisku,ziurek kainas,jos labai svyruoja
*

Tai va pati nežinau kuris "geresnis" blush2.gif ...nes dar nieko tokio nesidariau...bet galvoju gal bandyti...o kainas kaip peržiūrėjau, tai beveik visu tas pats - nosis-lūpos apie 600-1100...
girene
QUOTE(reno07 @ 2011 01 07, 12:39)
Tai va pati nežinau kuris "geresnis"  blush2.gif ...nes dar nieko tokio nesidariau...bet galvoju gal bandyti...o kainas kaip peržiūrėjau, tai beveik visu tas pats  - nosis-lūpos apie 600-1100...
*

visu pirma tave turi pamatyt,kad pasakytu,kiek kainuos.pas kiekviena rauksle skiriasi gyliu,ir uzpildo kiekis skirsis,nuo to ir kaina svyruos
jei nedaug,galima sumoket ir 200.
kainos psl sudetos tik apytiksles
pvz mano atveju,kadangi esu nejauna jau,kainuotu apie 1500,leidzia ir botulina ir haliurona,nes daug rauksliu,ir kai kurios gilios,tik negaliu tiksliai pasakyti,nes as moku tik uz medziaga,mano vyras dirba klinikoj
reno07
QUOTE(girene @ 2011 01 07, 15:43)
visu pirma tave turi pamatyt,kad pasakytu,kiek kainuos.pas kiekviena rauksle skiriasi gyliu,ir uzpildo kiekis skirsis,nuo to ir kaina svyruos
pvz mano atveju,kadangi esu nejauna jau,kainuotu apie 1500,leidzia ir botulina ir haliurona,nes daug rauksliu,ir kai kurios gilios,tik negaliu tiksliai pasakyti,nes as moku tik uz medziaga,mano vyras dirba klinikoj
*

aaa...ačiū...smile.gif...na pas mane irgi jau atsirado tokių nuo nosies ir lupų linijų, kad labai norėtųsi patvarkyt, ir paakiai man nelabai...hmm...tik bijau, kad tarkim tas hialuronas brangu...o ar laikosi tas visas malonumas...bet dar laukiu kol praeis tie didieji sniegai ir gal bandysiu kaip nors...
o šiandien sakiau, gal reikia pabandyt Eucerino dar hialurono nusipirkt... g.gif
girene
QUOTE(reno07 @ 2011 01 07, 16:18)
aaa...ačiū...smile.gif...na pas mane irgi jau atsirado tokių nuo nosies ir lupų linijų, kad labai norėtųsi patvarkyt, ir paakiai man nelabai...hmm...tik bijau, kad tarkim tas hialuronas brangu...o ar laikosi tas visas malonumas...bet dar laukiu kol praeis tie didieji sniegai ir gal bandysiu kaip nors...
o šiandien sakiau, gal reikia pabandyt Eucerino dar hialurono nusipirkt... g.gif
*

sypsenos rauksles suprantu.jei jauna esat,nebus labai gilios,ir nekainuos brangiai.laikosi apie 9men
bet ar verta,juk vistiek sypsosites biggrin.gif
reno07
QUOTE(girene @ 2011 01 07, 19:08)
sypsenos rauksles suprantu.jei jauna esat,nebus labai gilios,ir nekainuos brangiai.laikosi apie 9men
bet ar verta,juk vistiek sypsosites biggrin.gif
*

Ačiū, Girėne už informacijąsmile.gif...deja man šiais metais jau suėjo tie metai su...(kur keturi ir nulis) blush2.gif ...tai žinai, labai jau susinervinau....o keisti ir tobulinti veidą jau reikia... rolleyes.gif
kijina
as irgi noreciau atsiliepimu kaune. jau pati pradejau dometis. Vienur apie 600, kitur 800. bet cia kur 800, tai atseit atidaro prie akiu ir zinai, kad pries tai niekam nedare injekcijos ir kad neuzsikresi hepatitu. Is pradziu kvatojau, bet per kaledas, kai susirinko gimine, buvo toks dede daktaras, tai net su juo konsultavausi, tai sake, kad galima istikruju per ta pati svirksta uzsikresti. tai dabar visai supanikavau...ka manote supermamytes?
girene
QUOTE(reno07 @ 2011 01 07, 20:19)
Ačiū, Girėne už informacijąsmile.gif...deja man šiais metais jau suėjo tie metai su...(kur keturi ir nulis) blush2.gif ...tai žinai, labai jau susinervinau....o keisti ir tobulinti veidą jau reikia... rolleyes.gif
*

biggrin.gif sekmes tuomet

QUOTE(kijina @ 2011 01 07, 23:16)
as irgi noreciau atsiliepimu kaune. jau pati pradejau dometis. Vienur apie 600, kitur 800. bet cia kur 800, tai atseit atidaro prie akiu ir zinai, kad pries tai niekam nedare injekcijos ir kad neuzsikresi hepatitu. Is pradziu kvatojau, bet per kaledas, kai susirinko gimine, buvo toks dede daktaras, tai net su juo konsultavausi, tai sake, kad galima istikruju per ta pati svirksta uzsikresti. tai dabar visai supanikavau...ka manote supermamytes?
*

jokiu budu,nauja svirksta atplesia prie jusu akiu,nes svirkstas jau buna pripildytas haliurono
botulina svirkstu traukia is buteliuko,bet taip pat viska atidaro jums matant
kijina
QUOTE(girene @ 2011 01 08, 11:27)
biggrin.gif sekmes tuomet
jokiu budu,nauja svirksta atplesia prie jusu akiu,nes svirkstas jau buna pripildytas haliurono
botulina svirkstu traukia is buteliuko,bet taip pat viska atidaro jums matant
*

bet kaip zinoti, as susigundziau ten kur pigiau daro, bet paskui suzinojau, kad pas juos pigiau, nes keliems zmonems is to pacio padaro, nes jei rauksles nevisai gilios, tai to svirksto vienam zmogui nesunaudoja...tai kaip tada zinot. su drauge kalbejau, ji uz 550 susileido, bet niekas prie jos akiu, demonstratyviai svirksto neatplesinejo, ir ji nemate, kaip atplese. na psitikejo daktare ir tiek. kazkaip pradedu galvoti, kad tarp tu plastiku pelnas svarbiau, o ne zmogaus sveikata. juk is karto nesuprasi, jei kokia liga pasigausi...
girene
nezinau
man taip nera buve,nes atsinesa viska prie manes,mes tariames ka leisim,kur leisim,tuomet pasirenkama medziaga,ir atidaroma.mano pacios haliurono likuti,liko 1/4svirksto,tiesiog ismete i siuksliu deze
simsimas2002
QUOTE(kijina @ 2011 01 08, 19:51)
bet kaip zinoti, as susigundziau ten kur pigiau daro, bet paskui suzinojau, kad pas juos pigiau, nes keliems zmonems is to pacio padaro, nes jei rauksles nevisai gilios, tai to svirksto vienam zmogui nesunaudoja...tai kaip tada zinot. su drauge kalbejau, ji uz 550 susileido, bet niekas prie jos akiu, demonstratyviai svirksto neatplesinejo, ir ji nemate, kaip atplese. na psitikejo daktare ir tiek. kazkaip pradedu galvoti, kad tarp tu plastiku pelnas svarbiau, o ne zmogaus sveikata. juk is karto nesuprasi, jei kokia liga pasigausi...
*

nu su tom paciom adatom leisti, tai abejoju ar kokia klinika rizikuotu blink.gif prie hialurono buna dar atsargines adatos pakelyje, kurias uzdeda kai eini papildimui/korekcijai
linuxox
Netikiu kad kas nors galetu naudoti panaudotas adatas juk ne Afrikoje gyvenam,o ir tos adateles vos kelis litus tekainuoja,be to proceduras daro med. issilavinima turintys zmones.Man per procedura suleidzia puse svirksto,dezuteje yra dvi adatos,po proceduros senaja is karto ismeta ir sekanti karta naudoja antraja adata,o dezute su svirkstu ir adatom parsinesu namo ir laikau saldytuve,todel visiskai nekyla jokiu abejoniu.Uz poros men darysiu paskutine biorevitalizacijos procedura,o siandien drauge sake kad mano oda atrodo zymiai geriau,tokia atsviezejusi,pailsejusi
Ir dar labai noriu pasigirti,kad pardaveja manes paklause kiek man metu,kai pirkau sampana thumbup.gif nesakau kad pajaunejau 10 metu nuo biorevitalizacijos,bet bent jau kelis metelius tikrai nubrauke mirksiukas.gif
girene
va idomu
kazin kodel mes ismetam svirksta su haliurono likuciu?
nei man siulo namo parsinest,nei pats issinesa g.gif lieka maziau,nei puse svirksto turio
simsimas2002
QUOTE(girene @ 2011 01 18, 13:22)
va idomu
kazin kodel mes ismetam svirksta su haliurono likuciu?
nei man siulo namo parsinest,nei pats issinesa g.gif lieka maziau,nei puse svirksto turio
*

tai gal Jums korekcijos po 2 savaiciu nereikia, tai ir ismeta... nelaikys juk daugiau negu puse metu...
girene
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 01 18, 14:18)
tai gal Jums korekcijos po 2 savaiciu nereikia, tai ir ismeta... nelaikys juk daugiau negu puse metu...
*

nereik
einu kas 8men
bet tai adaata pakeitus kitam sunaudotu g.gif
Jorky
QUOTE(girene @ 2011 01 08, 20:04)
nezinau
man taip nera buve,nes atsinesa viska prie manes,mes tariames ka leisim,kur leisim,tuomet pasirenkama medziaga,ir atidaroma.mano pacios haliurono likuti,liko 1/4svirksto,tiesiog ismete i siuksliu deze
*

Girene, o kurioje klinikoje Jus darotes?
girene
QUOTE(Jorky @ 2011 01 18, 18:36)
Girene, o kurioje klinikoje Jus darotes?
*

klinikose,nes kai kurie plastikai dirba ne tik grozio klinikoj,o ir paciose klinikose turi etatus
rozalija5
QUOTE(girene @ 2011 01 07, 13:43)
*

labutis, o gal zinote kur hialurono rugsties ampule pigiau nusipirkti, nes kosmetologe tai as turiu.
rozalija5
QUOTE(Renata 76 @ 2009 01 22, 20:23)
Pries metus as uzsipildziau raukslyte tarp antakiu.Rezultatas buvo matomas is karto,nors sako,kad tikrasis pasimato po poros savaiciu.Pirmom dianom matesi durimo vietos,bet kai tai pranyko buvau be galo patenkinta  wub.gif
Dabar ruosiuosi procedura pakartoti,nes raukslyte vel pasidare gili.Gal del didelio isgyvento streso,gal del nukritusio svorio,o gal tiesiog baigesi vaisto veikimas....
As pirkau ampuole uz 400 lt.,uz suleidima is manes neeme nei lito,nes pazystama mergaite,ir dar tik pradejusi dirbti buvo.Tiesa,i rauksle tarp antakiu man butu uzteke puse ampuoles.
Dabar bandysiu ieskoti kas noretu pirkti su manim per puse ampuolyte,ir prasysiu savo pazystamos kad suleistu "pa blatu" abiems  ax.gif
*

Labas, brangioji, sakyk kur gauni hialurono ampulyciu pirkti ? juk butu pigiau ... ruosiuosi butinai uzpildyt rauksles nuo lupu iki nosies, ir dar tap antakiu. Turbut, labai brangiai kainuoja ? o jei pati galetum is kokiu platintoju nusipirkt juk butu dau pigiau ? bet kur ...
girene
QUOTE(rozalija5 @ 2011 01 28, 15:19)
labutis, o gal zinote kur hialurono rugsties ampule pigiau nusipirkti, nes kosmetologe tai as turiu.
*

QUOTE(rozalija5 @ 2011 01 28, 16:30)
Labas, brangioji, sakyk kur gauni hialurono ampulyciu pirkti ? juk butu pigiau ... ruosiuosi butinai uzpildyt rauksles nuo lupu iki nosies, ir dar tap antakiu. Turbut, labai brangiai kainuoja ? o jei pati galetum is kokiu platintoju nusipirkt juk butu dau pigiau ? bet kur ...
*

negi patikesit save kosmetologei?
serija74
*

Tai kad šitas injekcijas turėtų gydytojas daryti...
pempe
*

mano drauge pasidare pas kosmetologe, tipo pigiau...bet skupus du kartus moka...jos raukslytes dabar dar baisesnes, nes guziukais viskas uzsipilde doh.gif
girene
QUOTE(pempe @ 2011 01 29, 18:39)
mano drauge pasidare pas kosmetologe, tipo pigiau...bet skupus du kartus moka...jos raukslytes dabar dar baisesnes, nes guziukais viskas uzsipilde doh.gif
*

na pacios kaltos
kosmetologes neturi licenzijos tai daryti
linuxox
Suprantu,kad visos norim buti grazios,bet rizikuoti savo sveikata taupumo sumetimais yra mazu maziausiai kvaila.
simsimas2002
QUOTE(pempe @ 2011 01 29, 19:39)

kiek skaiciau, tai guziukai buna raukslese nuo kolageno injekciju pvz Radiesse, o ne nuo hialurono...
linuxox
Vakar kaip tik dariausi pas savo ta mergaite kur man biorevitalizacija daro,chemini veido pylinga,kartu su manim buvo mano drauge kosmetologe,na ir mes kalbejomes apie biorevitalizacija,mezoterapija ir uzpildus,kuo jie skiriasi ir t.t. tai tie guziukai ir/ar 'desros' 'zarnos' susidaro nuo uzpildu.Radiesse yra taip pat uzpildas (fileris).Hialuronas yra ivairiu formu,ir odos drekinimui skirtas,ir uzpildas ir lupu didinimui,ir vitaminai...
simsimas2002
QUOTE(linuxox @ 2011 02 02, 10:38)
Vakar kaip tik dariausi pas savo ta mergaite kur man biorevitalizacija daro,chemini veido pylinga,kartu su manim buvo mano drauge kosmetologe,na ir mes kalbejomes apie biorevitalizacija,mezoterapija ir uzpildus,kuo jie skiriasi ir t.t. tai tie guziukai ir/ar 'desros' 'zarnos' susidaro nuo uzpildu.Radiesse yra taip pat uzpildas (fileris).Hialuronas yra ivairiu formu,ir odos drekinimui skirtas,ir uzpildas ir lupu didinimui,ir vitaminai...
*

nu as turejau omeny, kad nuo hialurono mazgeliai nesusidaro, o nuo kolageno injekciju gali ir nevisada jie issivaiksto...

man jau daugiau negu 2 metus laikosi hialuronas nosies-lupos raukslese thumbup.gif nors is pradziu irgi buvo du "desrigaliai" po oda...
girene
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 02 02, 10:15)
man jau daugiau negu 2 metus laikosi hialuronas nosies-lupos raukslese  thumbup.gif  nors is pradziu irgi buvo du "desrigaliai" po oda...
*

thumbup.gif
sios rauksles ir man gerai laikosi,o kaip jums paakiu rauksleles?
serija74
Pas mane nosies-lūpų raukšlėse po hialurono injekcijų yra iškilumai, masažavau kaip gyd sakė, kad bet vis tiek liko. Po savaitės einu korekcijai, nežinau, ką ji man pasakys, rezultatu esu patenkinta 90 procentų...
KofmannPupi
mano paakiai tokie gilus, kad dar daug reiks uzpildo smile.gif o botulinas ilgai man nelaiko, haliurono injekccija patenkinta bet mazai vieno svirksto
girene
QUOTE(serija74 @ 2011 02 02, 17:06)
Pas mane nosies-lūpų raukšlėse po hialurono injekcijų yra iškilumai, masažavau kaip gyd sakė, kad bet vis tiek liko. Po savaitės einu korekcijai, nežinau, ką ji man pasakys, rezultatu esu patenkinta 90 procentų...
*

gali but,kad per daug suleido
.tuomet issivaikscios po keliu men

skaitai,ir kiek idomybiu biggrin.gif
/ Lisa /
QUOTE(girene @ 2011 02 02, 14:02)
thumbup.gif
sios rauksles ir man gerai laikosi,o kaip jums paakiu rauksleles?
*

O i paakiu rauksles argi leidziamas Hialuronas? As dariausi botoksa, tai laiko apie 5-6 men.
girene
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 02 02, 20:05)
O i  paakiu rauksles argi leidziamas Hialuronas? As dariausi botoksa, tai laiko apie 5-6 men.
*

i pacius paakius tai ne
man leidzia pirma botulina,po savites haliurona i tas vistos kojeles,na suprantat apie kurias rauksleles kalbu.pas mane ju gan nemazai,ir gilokos
kaktoj pycioo rauksles taip pat pirma migdo botulinu,o haliuronu na tiesiog papucia ta raukslele
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.