Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis - mokykla Lokiukas

Sveiki. Noreciau suzinoti atsiliepimu apie si darzeli. Kaip vyksta priemimas, ar imanoma lengvai patekt. Kokios aukletojos? grupes ir pan.
Atsakyti
Nejaugi niekas i si darzeli nevaiksto blink.gif
Atsakyti
Mes eisim, patekom labai laisvai be jokiu bedu, nors planavom eiti i Strazdeli kuriame jau du metus stovim eileje (bet ten kaip supratau reikia "face control"praeiti lotuliukas.gif ) tik is syk pasake,kad reikes uz tvora duoti 200lt. tai man sitas nepatiko schmoll.gif bet mes galvojam laikinai, kol atsiras vieta aname. 4u.gif siandien tik apsidairem,apsiklausem ka reikes atsinesti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(otta @ 2009 01 20, 18:14)
Mes  eisim, patekom labai laisvai be jokiu bedu, nors planavom eiti i Strazdeli kuriame jau du metus stovim eileje (bet ten kaip supratau reikia "face control"praeiti lotuliukas.gif ) tik is syk pasake,kad reikes uz tvora duoti 200lt. tai man sitas nepatiko schmoll.gif bet mes galvojam laikinai, kol atsiras vieta aname. 4u.gif siandien tik apsidairem,apsiklausem  ka reikes atsinesti ir t.t.


O tai kada pradesit eit i si darzeli? Mus irgi uzrase be jokiu problemu. Ir aplinka lyg tai nebloga. O su kuo snekejos su direktore ar su pavaduotoja?
Atsakyti
Mes nuo vasario 2d.po keleta valandu meginsime,o snekejausi su pavaduotoja, be problemu tokia.
Atsakyti
Aisku paskui gal brukstelk i temele kaip jum sekasi, jei nepamirsi ax.gif
Atsakyti
Kiek žinau čia rusų darželis... O gal yra lietuvių vaikų grupės? Mums būtų labai gerai, nes prie pat jo gyvenam ax.gif
Atsakyti
Taip cia rusu darzelis, ir lietuviu grupiu ten nera.
Atsakyti
o vaikiukus priima cia ne tik nuo rugsejo? nes kituose, kiek girdejau, grieztai nuo rudens... unsure.gif
otta, ar jau vaikstote? minejai, kad nuo vasario 2 bandysite? kaip sekasi? smile.gif
Atsakyti
Mus prieme po keliu savaiciu kai tik papraseme, pina colada, sekasi puikiai, vaiku nedaug, max 10, patiko,ir aukletojos thumbup.gif tik, kad va, is bedos cia einam,neprieme musu i Strazdeli, tai pergyvenu, kad vaikiukas kalbose susipainios, nors tetis ir rusas, ale noriu, kad lietuviu kalba pradetu sneketi,paskui sunku bus mokykloj. verysad.gif
Atsakyti
tai gerai, kad maziukei viskas gerai su darzeliu smile.gif
o kurioj vietoj tiksliai yra sitas darzelis? o aukletojos ruses ar lietuves? nes lietuvius vaikiukus, kaip suprantu, irgi priima? man jau stogas vaziuoja nuo be sansiniu patekimu i darzelius... mes pilaitej, bet i savus abu patekti sansu nulis... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Aukletojos tai ruses, bet as paprasau,kad ir lietuviskai su mano pakalbetu,bent jos tikino,kad vaikai adaptuojasi ir nieko ten baisaus,kad truputi palankys rusu darza, jei nera vietos, tai galit pameginti, ziurint koks amzius, mano tik pradeda kalbeti, o grupej yra ir lietuviu "grynu",o dazelis yra salia Elguvos, netoli neigaliu vaikiuku darzelio. 4u.gif
Atsakyti