Įkraunama...
Įkraunama...

Nenuskalaujami kondicionieriai, balzamai, serumai

koks jums geriausias nenuskalaujamas kondicionierius ar balzamas plaukams? rolleyes.gif (jei išvis tokį naudojate biggrin.gif )
jei taip, tai kodėl būtent šį pasirinkote? smile.gif
Atsakyti
mane irgi domintu suzinot nuomones. dabar turiu nusipikus parduotuvini gliss kur bet man jis nieko gero. noretus isbandyt kazka geresnio biggrin.gif
Atsakyti
o mangliskur visai patinka,turiu rozini smile.gif seip daugiau naudoju ne nenuskalaujamus balzamus bet serumus,kremus smile.gif
Atsakyti
na o as naudoju naturalmente nenuskalaujama purskiama tonika(ramunele ir alavijas) wub.gif naturalus\sudetyje yra 100%eteriniai aliejai gaminami is biologines,biodinamines ir laukines kultivacijos.puikiai napsunkindamas atpalaiduoja visu tipu plaukus suteikdamas jiems blizgesi.saugo nuo silumos saltiniu ir atmosferos poveikiu.
Atsakyti
as gliss kur naudoju , geltona , dbr rozini, seip anksciau naudodavau is rasos nenuskalaujama balzama , bet dbr ieskau kazko kitko po gliss kur , noriu kazko naujo, jei nieko nerasiu sugrisiu prie rasos trbut .
Papildyta:
QUOTE(agnerici @ 2009 01 19, 18:09)
na o as naudoju naturalmente nenuskalaujama purskiama tonika(ramunele ir alavijas) wub.gif naturalus\sudetyje yra 100%eteriniai aliejai gaminami is biologines,biodinamines ir laukines kultivacijos.puikiai napsunkindamas atpalaiduoja visu tipu plaukus suteikdamas jiems blizgesi.saugo nuo silumos saltiniu ir atmosferos poveikiu.

o kur jo pirkti buna,?
Atsakyti
As naudoju ELVITAL conditioning spray nutri-glos light. Ir esu visai patenkinta. Ypac patink del to, kad plaukus juo pasipurskus labai lengva issukuoti smile.gif
Atsakyti
nuo rugsejo naudoju milkshake purskiama kondicionieriu wub.gif nerealus jis man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 19, 19:19)
as gliss kur naudoju , geltona , dbr rozini, seip anksciau naudodavau is rasos  nenuskalaujama balzama , bet dbr ieskau kazko kitko po gliss kur , noriu kazko naujo, jei nieko nerasiu sugrisiu prie rasos trbut .
Papildyta:

o kur jo pirkti buna,?

as perku ametistejoj betman rodos ir kristiana juo prekiauja
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 01 19, 19:19)
o kur jo pirkti buna,?


Kristianoje tikrai yra (Bent jau akropolio).

Aš naudoju O'Rising proteinines putas arba heliantis purškiamą kondicionierių. Dar patijo Joico K-Pac strenghthening tonic, bet kai pakeitė produkciją tai jo nebeliko, dabar yra tik panašios putos...

DAr neblogas Bonacure drėkinantis tas melsvas purškiklis. PAtiko ir Vitamino color pienelis plaukams (L'Orealio prof serijos).

C:ENKO fainas purškiamas kondišinas su alumi rodos g.gif: Na pastandino plaukus smagiai man ir gerai šukavosi ir nesukrito jie.
Atsakyti
daug esu išbandžius, bet kažko super, kurį galėčiau pagirti, dar neradau.
iš paskutinių naudojau šitą
user posted image (buvo kažkoks per sunkus mano ploniems plaukams)
ir šitą
user posted image (išvis beveik jokio poveikio)

user posted image
neblogas, nes skaniai kvepia ir labai suminkština plauką. bet jį ir ištiesina doh.gif

dabar nenuplaunamus naudoju serumus (šiuo metu Kérastase), bet užsimaniau susirasti gerą nenuplaunamą balzamą ar kondicionierių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 01 20, 15:39)


user posted image
neblogas, nes skaniai kvepia ir labai suminkština plauką. bet jį ir ištiesina  doh.gif

Gal gali placiau papasakoti apie sita?kur galima nusipirkti?kokai kaina?kaip tiksliai vadinasi nes neiziuriu lotuliukas.gif
Atsakyti
parekomendavo man "Medinese sukose". mano plaukai ploni, tai cia ploniems skirtas. dabar jie Revlon'u neprekiauja, tai negaliu pasakyti, kur isigyti unsure.gif
info galit paziureti cia cia arba cia
Atsakyti