Įkraunama...
Įkraunama...

Vieno kasnio užkandžiai

QUOTE(Viltuke84 @ 2010 04 27, 18:59)
Ka tik nusipirkau krepseliu bazeje, uz 80vnt sumokejau 10lt, bet jie tokie kaip vafliniai, ar neistez jie pridejus pvz. pikantiskos misraines?  unsure.gif


o gal galma suzinoti kurioj vietoj tiksliau , toj bazej yra? 4u.gif
Atsakyti
5 sandelys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2010 05 05, 14:02)
5 sandelys  4u.gif


aciu smile.gif
Atsakyti
Aš darau ant skrebučių, bet manau ir į krepšelius puikiai tiks smile.gif Panašu į pikantiškas, tik be sūrio. Lengviau susivirskina smile.gif Kiaušinius sudedu kartu su česnaku, krapais, petruškom ir bazilikais, įdedu dar majonezo ir viską sumalu su blenderiu. Šitą masę ir dedam į krepšelius. Ant viršaus uždedame pomdorą ir galima dar baziliko lapelį smile.gif
Skanaus!
Atsakyti
As i krepselius sunaus 1-ojo gimtadienio poga (kad galetu ir mazyliai smaguriauti) dejau varskyte Magija STOP E su melynemis ir puosiau saldyta melyne.
Atsakyti
O "Mantingos" Pikantiški krepšeliai skanūs?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 05 07, 22:58)
As i krepselius sunaus 1-ojo gimtadienio poga (kad galetu ir mazyliai smaguriauti) dejau varskyte Magija STOP E su melynemis ir puosiau saldyta melyne.


gera ideja saldziam stalui ... butinai pasinaudosiu,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2010 05 10, 06:26)
O "Mantingos" Pikantiški krepšeliai skanūs?


yra saldus ir nesaldus krepseliai Mantingos. Taip, skanus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 05 07, 19:58)
As i krepselius sunaus 1-ojo gimtadienio poga (kad galetu ir mazyliai smaguriauti) dejau varskyte Magija STOP E su melynemis ir puosiau saldyta melyne.


stai ir krepsiuku foto essen.gif:
user posted image
Atsakyti
Šį savaitgalį buvau Alkovoj užsisakius 80 vnt. krepšelių-sumokėjau 25 litus.Tikėjausi daug mažiau,kaip čia ir buvo rašyta,bet gal dėlto,kad pirkau vidutinio dydžio??? g.gif Taip ir nesupratau....O,kokio dydžio Jūs,mergaitės,užsisakinėjate,kad tik apie 10 litukų sumokate??? blush2.gif Šiaip labai faina užkandėlė ir stalą puošia,bet man kiek per brangu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikka: 04 liepos 2010 - 10:21
QUOTE(vikka @ 2010 07 04, 11:20)
Šį savaitgalį buvau Alkovoj užsisakius 80 vnt. krepšelių-sumokėjau 25 litus.Tikėjausi daug mažiau,kaip čia ir buvo rašyta,bet gal dėlto,kad pirkau vidutinio dydžio??? g.gif Taip ir nesupratau....O,kokio dydžio Jūs,mergaitės,užsisakinėjate,kad tik apie 10 litukų sumokate??? blush2.gif Šiaip labai faina užkandėlė ir stalą puošia,bet man kiek per brangu...

Ju kaina vienoda kilogramo,bet vidutiniai didesni ir daugiau sveria,as perku mazycius,ikriniai vadinasi,tai uz toki pati kieki mokku beveik dvigubai maziau,o ir skanesni mazi,nes maziau tos teslos susivalgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 07 06, 15:54)
Ju kaina vienoda kilogramo,bet vidutiniai didesni ir daugiau sveria,as perku mazycius,ikriniai vadinasi,tai uz toki pati kieki mokku beveik dvigubai maziau,o ir skanesni mazi,nes maziau tos teslos susivalgo  smile.gif



Ačiū,Neryte,už atsakymą.Taip ir maniau,kad kainą sukėlė tai,kad jie-vidutiniai. Kai padavė didžiulę dėžę,tai vos nenukritau,kad visi man... Ir turbūt mažyčiai fainiau,nes ir man per daug tešlos.Kitą kartą vėl bandysiu... bigsmile.gif
Atsakyti