Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vieno kasnio užkandžiai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3
Makra
Merginos sakykit kieno krepseliai skanesni Alkavos ar Gulbinienes g.gif
vijana
QUOTE(Makra @ 2010 08 18, 16:04)
Merginos sakykit kieno krepseliai skanesni Alkavos ar Gulbinienes  g.gif
*

Ir man idomu,nes savaitgaliui noriu? O kur Vilniuje geriausia pirkti help.gif
Makra
QUOTE(vijana @ 2010 08 18, 20:41)
*

Na, uzsakiau Alkavoje. Kita savaite parasysiu atsiliepimus ax.gif
zhyi
QUOTE(Makra @ 2010 08 19, 13:20)
Na, uzsakiau Alkavoje. Kita savaite parasysiu atsiliepimus  ax.gif
*

o kur Vilniuje uzsisakete krepselius??
Papildyta:
QUOTE(vijana @ 2010 08 17, 23:09)
Perskaiciau temuke, bet taip ir neradau, kur Vilniuje pigiau gauti krepseliu. Alkavos Akropoly jau nera.
*

Skaiciau sita tema ir vos radau kad Vilniuje ale yra Alkava isvaziavau i akropoli..Ilgai ieskojau Alkavos.. Ech, jei buciau dar puslapi i prieki perskaicius, kad ten jos jau nera.. doh.gif
Papildyta:
Jei kas zinote kur Vilniuje galima uzsisakyti krepseliu, tai butinai parasykit, nes man reikia labai skubiai ax.gif
sssaule
O gal kas kepate tuos krepšelius namie? Esu pirkusi mantingos krepšelių bet jie man neskanūs. Gal namie išeitų žymiai skaniau, įdomu būtų receptuką sužinot
laurindre
Zinoma skaniau, imk bet kokia sviestine tesla ir kepk. Tik reikia formeliu.
Tiesa as dar uzdejau sviestinio popieriaus ir uzberiau pupeliu, kad neissipustu, liktu idubes krepselis ir soneliai nenusileistu.

O cia su idaru
[attachmentid=204629]
sssaule
Ta sviestinė tešla, tai šaldytas pirkti?

QUOTE(laurindre @ 2010 10 14, 21:04)
Tiesa as dar uzdejau sviestinio popieriaus ir uzberiau pupeliu, kad neissipustu, liktu idubes krepselis ir soneliai nenusileistu.

O cia su idaru
[attachmentid=204629]
*

maye

O cia su idaru
[attachmentid=204629]
*

o kam tos bupeles? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2010 10 15, 15:40)
o kam tos bupeles? unsure.gif
*

jau pati susiprotejau g.gif
laurindre
QUOTE(sssaule @ 2010 10 15, 11:36)
Ta sviestinė tešla, tai šaldytas pirkti?
*

Paciam pasidaryti 4u.gif
Taj
Vilniuje "Elguvoj" (centre ir Lvovo g.) galima užsakyti krepšelius mirksiukas.gif

Pernai dar užsakinėjau IKI parduotuvės konditerijos skyriuje, šiais metais pati kepu iš Mantingos sloksniuotos šaldytos tešlos.
irmusia
o kokios kainos Elguvoj? nes siaip pirkti jie nenormaliai brangus doh.gif
Taj
QUOTE(irmusia @ 2011 02 18, 23:22)
o kokios kainos Elguvoj? nes siaip pirkti jie nenormaliai brangus  doh.gif
*

Dabartiniu kainu nezinau. Jus tiesiog paskambinkite http://www.elguva.lt/kontaktai
o, ju kavines yra:
I.Šimulionio g.5 (Karoliniškėse) - "Elguva gurmanams"
Kęstučio g. 50 (Žvėryne) - krautuvėlė Elguva
Lvovo g. 13-5. krautuvėlė Elguva
A.Jakšto g. 3-13 - kavinė Elguva
Sekmes 4u.gif
inux
Krepšelių Vilnietės gali įsigyti pašilaičiuose "Beatričės saldumynai " thumbup.gif
saule27
QUOTE(inux @ 2011 02 19, 20:40)
Krepšelių Vilnietės gali įsigyti pašilaičiuose "Beatričės saldumynai "  thumbup.gif
*

Kokios kainos krepseliu?
absonata
Sveikutės,
Ar bandėte, kuri kepti namuose tortilijas iš kukurūzų miltų?Klausiu, nes aš bandžiau ir man niekas nesigavo.
Taj
Sveikos, 4u.gif
Didziuosiuose prekyb. centruose jau galima nupirkti Mantingos saldytu sulineliu ir juos iskepti. Nereikia terliotis su formomis.
Šulinėliai „Saulutė” (dėžutėje) 16vnt. x 15 g. Kaina apie 6,50-7,00 Lt
Šulinėliai „Saulutė”
Isbandziau per sias sventes- tikrai patogu smile.gif
Martule
Labai neblogus krepselius ,,Alkava" kepa.Tik reikia pries kelias dienas uzsisakyt.Uz 50vnt ikriniu(mazu) krepseliu sumokejau apie 8lt thumbup.gif thumbup.gif
Taj
QUOTE(Surry @ 2011 05 03, 12:52)
Labai neblogus krepselius ,,Alkava" kepa.Tik reikia pries kelias dienas uzsisakyt.Uz 50vnt ikriniu(mazu) krepseliu sumokejau apie 8lt thumbup.gif  thumbup.gif
*

Kaina tikrai superine uz toki kieki thumbup.gif Gaila, kad Vilniuje nera ju filialo schmoll.gif
zelviene

O cia su idaru
[attachmentid=204629]
*

O gal teslos receptuka galima butu? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
biriusa
Daznai fursetuose pateikia tokias vieno kasnio uzkandeles krepselyje is surio mases ir graikisko reisuto. Gal kas zinote kaip gaminama ta surio mase? Labai noreciau pati pasidaryti tokius ...buna ant krekerio, buna sluoksniuotos teslos krpeselyje 4u.gif
zelviene
O is kokios teslos krepsiukus kepate? Be tos sluoksniuotos mantingos 4u.gif ax.gif 4u.gif
Gabanne
o kur Klaipedoje tokiu krepseliu iskepa??? 4u.gif
*Agė*
QUOTE(inux @ 2011 02 19, 20:40)
Krepšelių Vilnietės gali įsigyti pašilaičiuose "Beatričės saldumynai "  thumbup.gif
*

Kiek googlėj randu, tai tie Beatričės saldumynai Savanoriuose? O Jūs rašot Pašiluose?
Gal galit patikslinti kur tiksliai Pašiluose matėt? 4u.gif
Papildyta:
į krepšelius dedu:
1. pikantišką mišrainę: virti kiaušai, sūris Džiugas tarkuotas, česnakai, majonezas Helmanz. Puošt ikrais netikrais galima, pagyvina vaizdą - raudona ar juoda ant gelsvo.
2. Tepu Rytas varškės kremą su žalumynais (be kaupo) ir uždedu lašišos, citrinos.
3. Tepu Rytas varškės kremą su žalumynais (be kaupo) ir uždedu krevetę ar midiją, saulėj džiovinto pomidoro šmotelį ar alyvuogę.
4. Tepu paštetą (tik reik skanaus nusipirkt, gink die ne to kur celofano žarnose kaip dešrelės būna, o sveriamo) ir puošiu pakeptu česnaku (supjaustau ir ant aliejaus kol pagelsta pakepu keptuvėj ir išgriebiu)
5. Virti kiaušai, karštai rūkyta žuvis, majonezas.

Esu valgius krepšelių pridėtų:
ryžių-krablazdžių-majonezo mišrainės
kepenėlių-kiaušinių-majonezo mišrainės
keptos vištos-salotų-vynuogių-saulėgražų-majonezo mišrainės
Apia
QUOTE(vijana @ 2010 08 18, 21:41)
*

As krepselius perku "Bijoloj", Siaures Miestelyje arba kitose ju firminese parduotuvese. Galima pirkti deze 0,9kg arba supakuotus dezutese, norima kieki vienetu smile.gif
jurga r
As i krepselius dedu tokias labai skanias salotas Reikes: 200g pievagrybiu,1 rukytos vistienos slauneles,3 kiausiniu,2 marinuotu agurku,svogunu laisku,krapu,majonezo,druskos,pipiru.Kubeliais pjaustytus pievagrybius pakepinti aliejuje,virtus kiausinius,vistiena,agurkus taip pat kubeliais.Berti smulkintus zalumynus ,prieskonius,majoneza,viska gerai ismaisyti ir salotomis uzpildyti krepselius. 4u.gif
arriele
Gal zino kas, kur Panevezyje galima nusipirkti sveriamu krepseliu, pries kokius 6 metus, tai malsenoj zinau, kad budavo, o kur dabar gauti?
Bamboskinas
help.gif Merginos, kur gauti Klaipedoje ar Palangoje nedesertiniu krepseliu? Issiunciau vyra i Rimi, bet ten niekas nieko apie jokius krepselius net negirdeje, sako, kad neturi tokiu doh.gif unsure.gif .
juratux88
QUOTE(Bamboskinas @ 2011 08 17, 18:10)
help.gif Merginos, kur gauti Klaipedoje ar Palangoje nedesertiniu krepseliu? Issiunciau vyra i Rimi, bet ten niekas nieko apie jokius krepselius net negirdeje, sako, kad neturi tokiu doh.gif  unsure.gif .
*

maxima ruosia krepselius paziurek ju psl kur pirkeju klubas bus kulinarines idejos ir prie uzkandziu rasi mirksiukas.gif
Ryto saule
Kiek ideju prisikaiciau, liux thumbup.gif
Finna
Ir aš radau čia gausybę idėjų thumbup.gif Paprašiau, kad MB rytoj Alkavoj užsakytų mažųjų krepšelių, darbuosiuos cool.gif
Finna
Kas užsakinėjote mažus krepšelius iš Alkavos, ar tikrai jie labai baisiai maži? g.gif
Nes vakar MB buvo užsukęs užsakyti, tai pardavėja patikino, kad jie bus labai mažiukai, siūlė vidutinius, nes maži sakė nebent kokiems ikrams sudėti, tai pasimečiau unsure.gif
Ir išvis dabar liko neaišku kokius jis ten užsakė doh.gif Bet jei tikrai bus labai mažiukai, kad net šaukštelis įdaro netilps, tai nelabai gerai, nes turėsim jais minią žmonių pamaitinti biggrin.gif
Miolanda
Siandien pirkau krepselius Bijoloje - 20 vnt. 4,40 Lt. Tikrai pakenciama kaina lyginant su prekybos centrais 4u.gif
Finna
QUOTE(Finna @ 2011 08 23, 10:28)
Kas užsakinėjote mažus krepšelius iš Alkavos, ar tikrai jie labai baisiai maži? g.gif
Nes vakar MB buvo užsukęs užsakyti, tai pardavėja patikino, kad jie bus labai mažiukai, siūlė vidutinius, nes maži sakė nebent kokiems ikrams sudėti, tai pasimečiau unsure.gif
Ir išvis dabar liko neaišku kokius jis ten užsakė doh.gif Bet jei tikrai bus labai mažiukai, kad net šaukštelis įdaro netilps, tai nelabai gerai, nes turėsim jais minią žmonių pamaitinti biggrin.gif
*

Niekas neatsakė, tai pati atsakysiu biggrin.gif
Visai tie krepšeliai nėra tokie mažiukai, kaip pardavėja MB bandė išgąsdinti doh.gif Normalūs- vieno kąsnio užkandėlėms kaip tik thumbup.gif Jei kas esate kepę tuos šaldytus "Šulinėlius", kur būna prekybos centruose, tai už juos Alkavos krepšeliai šiek tiek didesni. Užsisakėme apie 60vnt., sumokėjome apie 12Lt. Kažkada, kai persikelsiu foto į kompiuterį, galėsiu įdėti kaip realiai atrodė smile.gif
Bijuna
Merginos priminkit smile.gif Darant bemieles sluoksniuotos tešlos šulinukus (paskui deti įdarą) reikia: išspausti apvalu sausainiuka, paskui dar viena ir jo viduryje mažesni, kad gautūsi žiedelis. Na o paskui ta apatini sutepti VANDENIU ar TRYNIU ar VISU KIAUŠINIU kad suliptu??? g.gif
avietee
As niekuo netepu, tiesiog sudedu viana ant kito, i viduriuka dedu konservuoto persiko pusle, ir visa aptepu plakiniu is kiausinio, cinamono, cukraus. Galima dar grietineles i si plakini ideti, bet as niekada nededu. Ant likusiu mazu rutuliuku dedu arba banano griezineli, arba obuoliuko gabaliuka ir kokia vynuoge smile.gif
Skanaus
Nerytė
gal kam kils ideju nuo mano vaisiu padeklo smile.gif

user posted image

krepseliuose salota, krienai, kepta ispjova ir spanguoliu dzemas, sumustinukai su kiausiniu, maonezu ir ikrais, sumustinukai su silke, svogunu ir kornisonu, bei farso rutuliukai su pomidoriuku
regna
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 00:11)

[
*

4u.gif Neryte 4u.gif -Džiugu wub.gif matyti Tavo kulinarinius šedevrus 4u.gif

wub.gif
Nerytė
QUOTE(regna @ 2011 10 10, 11:39)
4u.gif  Neryte 4u.gif -Džiugu  wub.gif matyti Tavo kulinarinius šedevrus  4u.gif

wub.gif
*

aciu, regna 4u.gif
No comment
Gal kas zino, kur Anglijoje galima rasti tokiu krepseliu?
Zinau kad parduotuvese parduodami saldyti puff pastry krepseliai. Bet man jie labai dideli,Daug teslos ir gaunasi jau nebe vieno, o bent jau 3-4 kasniu uzkandeles.
Aciu 4u.gif
Milux
QUOTE(No comment @ 2011 10 19, 12:32)
Zinau kad parduotuvese parduodami saldyti puff pastry krepseliai. Bet man jie labai dideli,Daug teslos ir gaunasi jau nebe vieno, o bent jau 3-4 kasniu uzkandeles.
Aciu  4u.gif
*

Tesco turi buti
O-RE-AR
QUOTE(No comment @ 2011 10 19, 13:32)
Aciu  4u.gif
*

Kai kuriose parduotuvese galima ju uzsisakyti ir iskepa mirksiukas.gif
skujiene
Asdoj buna Bakery skyriuje 4u.gif Pati siandien vaziuosiu susigriebti biggrin.gif
No comment
Ačiū visom atsakiusioms. Radau tikrai nemažai įv. formų.
Parodau savo 3 dienų darbą ax.gif

user posted image
laurindre
Oho. Gerai padirbeta thumbup.gif
redsa
Tesla krepseliams: sviestas, parugstintas vanduo, miltai. Jei noriu tesla siek tiek pagerinti, tai imusu kiausiniu ir dar sauksta grietines idedu.
Nerytė
QUOTE(No comment @ 2011 11 29, 20:41)
Ačiū visom atsakiusioms. Radau tikrai nemažai įv. formų.
Parodau savo 3 dienų darbą  ax.gif
*

thumbup.gif puikiai padirbeta
merselle
o kur klaipedoje pigiai gauti krepseliu, skaniu 4u.gif
dorada
Gal patarsit, kur Vilniuje krepsiuku sveriamu isigyti.Kiek domejausi, gamina Iki, Gulbinienes imone, dar Beatrices saldumynai.Gal dar ka zinote, kurie skaniausi ax.gif
Dekoju,jei atsakysite 4u.gif
Glamour22
tongue.gif
Linušiukė
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 00:11)

user posted image

krepseliuose salota, krienai, kepta ispjova ir spanguoliu dzemas, sumustinukai su kiausiniu, maonezu ir ikrais, sumustinukai su silke, svogunu ir kornisonu, bei farso rutuliukai su pomidoriuku
*

Nerealiai skaniai atrodo.Man patiko mintis su silke thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.