Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiuras vestuvems 4

sitas manikiuras man visai nieko mirksiukas.gif

http://www.weddingpl..._-_fancy_2.html

nesugalvoju, ka cia idomaus, be tuo paciu paprasto pasidaryt g.gif
Atsakyti
turetu sunkus but ax.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 04 balandžio 2009 - 21:09
sveikutes, as tiek prisiziurejau graziu manikiuru, kad nebezinau kuri issirinkt:(
Atsakyti
man tai graziausias prancuziskas manikiuras, tik jau ne tokie šedevrai schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
As niekaip negaliu isirinkti gal galetumet patarti, kuris tiktu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Zinoma gelyciu noreciau sampanines blush2.gif spalvos
Atsakyti
QUOTE(liepsna21 @ 2009 04 07, 13:54)
As niekaip negaliu isirinkti gal galetumet patarti, kuris tiktu:

Zinoma gelyciu noreciau sampanines blush2.gif spalvos

nu is tavo ikeltu nuotrauku as rinkciausi pirmaji varianta. siaip man visos tos reljefines geles baisiai nepatinka doh.gif
Atsakyti
o man antras variantas patinka, bet reikia dar ziureti ir pagal suknele.
Atsakyti
[quote=liepsna21,2009 04 07, 12:54]
As niekaip negaliu isirinkti gal galetumet patarti, kuris tiktu:

Man paskutinis manikiuras visai nieko atrodo, bet reiketu su tom gelem kazka daryt nes kazkas ne taip man ten atrodo g.gif Bet pati ideja patiko pracuziskas manikiuras ir keli papuosti neguciai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsna21 @ 2009 04 07, 12:54)
As niekaip negaliu isirinkti gal galetumet patarti, kuris tiktu:


Antras grazus bei paskutinis, bet gelytes deciau tik ant to pirsto kur ziedas bus... ax.gif
Atsakyti
Jei ziureti tiksliai, kas padaryta - tai 1-as arba 2-as. O siaip jei nedeti tu gelyciu - tai 3-ias ir 4-as netgi labai. Ten pats prancuziskas man labai dailus... wub.gif Bet gelytes iskilusios ir man nelabai, pripazistu tik subtilu ornamentuka arba deimanciukus smile.gif Bet cia irgi skonio reikalas - siaip kam patinka, tai dailiai ir tos gelytes visai atrodo smile.gif
Atsakyti
aciu jums visoms uz komentarus. As vat irgi mastau kad pirmas butu pats tas, bet dar paskutinis vis galvoj sukasi. Tik va su gelytem tai tikrai reiketu pamastyt. Na manau nuspresiu paskutiniu momentu
Atsakyti
skaitet sita straipsni? atsargiai su manikiurais! http://www.pasveik.l...a-ligomis/34504
Atsakyti