Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiuras vestuvems 4

QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 10, 20:02)
Klijuojamu ir as niekada neturejau. Tik pamenu, mano viena drauge tokius nesiodavo - tai nuolat tai viena, tai kita pamesdavo... Vaizdas nors tu ka...  doh.gif

esu žalioj jaunystėj tokias bajkes išbandžius. jei sėdi atkišus nagus į priekį, tai laiko, jei ne, tai... nebent kokiais super moment klijais prilipinti būtų - tada patvaresni biggrin.gif nors velniai žino, gal dabar kokiais rimtesniais manikiūrininkės klijuoja, bet kad abejoju... draugei per vestuves klijavo, tai iki vidurnakčio jau dviejų netekusi buvo smile.gif
kita vertus, dėl vienos dienos prisiauginti irgi vargu ar verta.
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2009 04 27, 17:46)



paskutinieji nagai tai ziaurus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alraune2 @ 2009 05 11, 09:09)
pas mane labai gerai auga nagai, niekada neturiu problemu su jais ( kartais net gi tenka irodineti kad cia ne priauginti, o mano nagai)  blush2.gif  tai gi savo vestuviu diena galvoju pasidaryti prancuziska manikiura, gal tik siek tiek su blizguciais papuosti graziai... ir jokiu priaugintu nagu, jukiu piesiniu ant ju.... manau tai pats geriausias variantas.  mirksiukas.gif  svarbiausia kad rankos ir nagai atrodytu tvarkingai ir mielai  4u.gif  nors ir nesu pries priaugintu nagu ( bet nemanau kad vestuves tai ta proga, kada atrodyti su ilgais, papuostais nagais).  4u.gif



Su tavimi visiskai sutinku thumbup.gif

Ir as darysiu tik prancuziska be jokiu milzinisku pripaisymu smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Visai nieko kai nagutis vienas papuostas.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 05 12, 15:08)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Visai nieko kai nagutis vienas papuostas.... wub.gif  wub.gif



man tai atrodo per ilgi nagai ir labai nenaturaliai atrodo, is karto matosi kad priauginti g.gif o tie pries paskutiniai tai isvis keistoki, labai jau aukstai balta spalva baigiasi
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2009 05 12, 18:07)
man tai atrodo per ilgi nagai ir labai nenaturaliai atrodo, is karto matosi kad priauginti  g.gif  o tie pries paskutiniai tai isvis keistoki, labai jau aukstai balta spalva baigiasi


sutinku kad jie dirbtinai atrodo drinks_cheers.gif bet man pati ideja patiko viena nageli papuost o kitus prancuzika manikiura palikt ax.gif tada ir kazkas kitaip ne taip kasdieniskai atrodytu ir kartu neperkrauta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 05 12, 19:32)
sutinku kad jie dirbtinai atrodo drinks_cheers.gif  bet man pati ideja patiko viena nageli papuost o kitus prancuzika manikiura palikt ax.gif  tada ir kazkas kitaip ne taip kasdieniskai atrodytu ir kartu neperkrauta  thumbup.gif


na taip ideja visai nebloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alraune2 @ 2009 05 11, 10:47)
na nzn kodel... as tiesiog perziurejau manikiuro nuotraukas sitame puslapyje...  blush2.gif    nemaciau beveik nie vienos nuotraukos su tvarkingais, graziais nagais ,  na net nezinau kaip paaiskint. Nuotraukos grazios, bet cia ne manikiuras, o meno kurinys... per vestuves, o ypac kiekvienai dienai toks manikiuras ne labai tinka smile.gif  4u.gif  niu sorry, nieko ne norejau izeisti , tiesiog pasakiau savo nuomone  blush2.gif

na as ir pritariu nenoriu nieko izeist bet atvirai pasakius man tas prancuziskas manikiuras baisiai atrodo.man asmeniskai labai nepatinka man patinka vienas derinukas ir neperkrautas gal kas turi kokiu pavizdeliu 4u.gif

mano seip pacios naguciai labai ploni trumpi ir negrazus tai ruosiuosi prisiauginti ciut ilgesnius uz savo nes labai ilgi irgi nepatinka rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

sis variantas man butu grazus, jeigu nagai uzsibaigtu ir sutrumpetu ties sidabrine linija- be to balto galiuko (kaip prancuziskas manikiuras, tik su sidabro galiuku)
ir aisku, visi nagai turetu buti vienodi. Manau, labai graziai atrodytu prie balto aukso ziedu.
Atsakyti
Man labai patinka musu forumietes SECREAT darbeliai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 16 gegužės 2009 - 19:15
Cia siaip radau int 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Donnatella @ 2009 03 08, 14:28)

ilgi, paprasti, bet labai gražūs wub.gif manau radau sau manikiūrą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriushka: 17 gegužės 2009 - 10:17