Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiuras vestuvems 4

na jai butu antra karta mano vestuves,tai ilgu nagu nesiklijuociau,nes nepatogu,ir du nagai nuluzo po baznycios sedant i masina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

siulyciau paziureti pavyzduku vestuvines nagu dailes ir prabalsuoti uz labiausiai patikusi vestuvini manikiura CIA mirksiukas.gif
Cia forumietes mamytes lavina savo rankeles ir dailina nuotaku nagucius 4u.gif
Galbut rasit kazka kas jums labai patiks 4u.gif
Atsakyti
AS puse metu turejau priaugintus. Dabar pries 2 men nusiemiau ir manau, kad per vestuves busiu trumpuciais ir paprastais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikune @ 2009 06 15, 13:59)
dar keli nagu dailes variantai, neto platybese rasti  biggrin.gif

tas variantas, kur su sidabriniais galais, real labai gražiai atrodo.
tik nuotraukoje, mano akiai, tie nagučiai prašyte prašosi būti patrumpinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 16, 08:12)
AS puse metu turejau priaugintus. Dabar pries 2 men nusiemiau ir manau, kad per vestuves busiu trumpuciais ir paprastais  biggrin.gif

hihihi.gif man panasi situacija, 2 metus turejau gelinius nagucius, o pries menesi vat uzejo bizas nusiimt doh.gif nusiiemiau ir nusprendziau nebesideti tongue.gif
Atsakyti
Norėjau darytis prancūzišką manikiūrą, nes grožybių ir taip tą dieną daug, o kartu su jaunojo rankomis, kai fotografuojami žiedai, man taip atrodo gražiausia 4u.gif
deja, manikiūrininkė vis vien prikišo savo skonį, ir uždėjo "papuošimą" ant bevardžių pirštų nagų, gerai, kad sustabdžiau, ir neleidau visų taip pagražinti.
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 15, 12:16)
As pazistu viena gera metstre, kuri puikiai atlieka savo darba, pedikiura bei manikiura! Jinai dirba link regitro centro. Nera labai arti, bet ir kainyte gana neauksta pedekiuras 30, nanikiuras 18
Jeigu Jus sudomis rasau nr.

867505916  Danute
4u.gif Sekmes grazintis

O kokiam cia mieste? g.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aquo;): 23 birželio 2009 - 09:18
mirgu margu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 06 23, 08:17)

o man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 06 23, 10:17)


labai grazus
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 06 23, 16:06)
o man nelabai schmoll.gif


Nuemus tas rozytes, butu ok smile.gif Geriau pora kristaliuku butu vietoj ju smile.gif
Atsakyti