Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiuras vestuvems 4

QUOTE(sanderita @ 2009 06 30, 20:17)
Sveikutes, aš čia naujoke ax.gif
Domiuosi nagučiais.. Mnau busiu čia į tema, gal kam patiks mano darytas vestuvinis manikiūras blush2.gif


Tai parodyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanderita @ 2009 06 30, 21:17)
Sveikutes, aš čia naujoke ax.gif
Domiuosi nagučiais.. Mnau busiu čia į tema, gal kam patiks mano darytas vestuvinis manikiūras blush2.gif


As taip pat neseniai prisijungiau prie merginu pokalbio apie nagucius ax.gif
Na tai rodyk savo nagucius smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! Gal kas galetu rekomenduoti gera manikiuro meistre Vilniuje? Kuri graziai padarytu prancuziska manikiura? smile.gif
Esu dariusi prancuziska manikiura salonuose tik 2 kartus, ir tai ne Vilniuje... ir paskutinis kartas laaaabai nuvile... Todel nesinoretu vestuvems pas bet ka eiti... Labai lauksiu jusu rekomendaciju! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariquita: 30 birželio 2009 - 19:30
QUOTE(mariquita @ 2009 06 30, 18:28)
Sveikos, merginos! Gal kas galetu rekomenduoti gera manikiuro meistre Vilniuje? Kuri graziai padarytu prancuziska manikiura? smile.gif
Esu dariusi prancuziska manikiura salonuose tik 2 kartus, ir tai ne Vilniuje... ir paskutinis kartas laaaabai nuvile... Todel nesinoretu vestuvems pas bet ka eiti... Labai lauksiu jusu rekomendaciju!  4u.gif

paskamink siai mergaitei ji dirba vilniuje namie +37060494141
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 06 30, 22:16)
paskamink siai mergaitei ji dirba vilniuje namie +37060494141


O kuriam rajone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2009 06 30, 15:43)
Labutis visoms  4u.gif
Jau beveik uz 3-ju savaiciu bus mano vestuves. Pati jau negyvenu Lietuvoj ilga laika. Pati esu is Klaipedos, bet dabar kai reikia grysti net nezinau kur ka ieskoti  doh.gif Paziurejau internete, kad labai daug kas daro nagu priaginima Klaipedoj, bet is kur zinuosi kiri is ju daro tikrai gerai  g.gif Griztu vos kelieta dienu pries vestuves, tai net nelabai turesiu laiko ieskot.  verysad.gif  Gal kas galit patart gera manikiurininke Klaipedoj? Please biggrin.gif

Ir man reikia geros mankiūristės, kuri gerai ir graziai moketu priauginti nagucius.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 30, 20:29)
O kuriam rajone? smile.gif

Pilaitej
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 30, 20:24)
Tai parodyk smile.gif

Kažkodel adresiukas nenusikopijavo kur yra nuotraukos sukeltos.. Ar čia negalima?

http://members.fotki...virbliauskaite/
Atsakyti
QUOTE(sanderita @ 2009 06 30, 21:56)
Kažkodel adresiukas nenusikopijavo kur yra nuotraukos sukeltos.. Ar čia negalima?

http://members.fotki...virbliauskaite/

galima tik reik ji atidaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 07 01, 00:32)
galima tik reik ji atidaryti mirksiukas.gif


Tai viskas gerai.. Nuotraukos matosi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sanderita @ 2009 07 01, 01:56)
Tai viskas gerai.. Nuotraukos matosi? unsure.gif


Ne, nesimato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanderita @ 2009 06 30, 22:56)
Tai viskas gerai.. Nuotraukos matosi? unsure.gif


matosi mirksiukas.gif man asmeniskai ketvirtoj nuotraukoj graziausias wub.gif
Atsakyti