Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 37

QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 03, 13:11)
Katinai tokį gėrį mėgsta  drinks_cheers.gif  Mano visas paprikas pernai suėdė, teko daigus turguj pirkti  doh.gif

Ot niekadejai lotuliukas.gif . Teks man geliukus i vonia pernest, tik ar nebus ten jiems per dregna ir per karsta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 02 03, 10:26)
taigi tarptautinis čia žodis, ooo įdėjo nuorodą, kur Valstybinė lietuvių kalbos komisija leidžia vartoti - "Tai vartotinas tarptautinis žodis, el. „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ (Vilnius, 2003) klomba – paaukštintas simetriškas gėlynas." Gal ir aš čia be reikalo nuorodas dėlioju  mastau.gif


OK, teisinga pastaba blush2.gif Tiesiog per daugybę laiko įsitvirtino principas (netgi kažkokiu teisės aktu įtvirtinta, kad jeigu yra du žodžiai: tarptautinis ir lietuviškas, privaloma rinktis lietuvišką 4u.gif (ypač kai tokiu tonu klausimas užduodamas, taip ir norisi skiauterę pašiaušti)
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 03, 14:36)
OK, teisinga pastaba  blush2.gif Tiesiog per daugybę laiko įsitvirtino principas (netgi kažkokiu teisės aktu įtvirtinta, kad jeigu yra du žodžiai: tarptautinis ir lietuviškas, privaloma rinktis lietuvišką  4u.gif (ypač kai tokiu tonu klausimas užduodamas, taip ir norisi skiauterę pašiaušti)

kokiu tonu? unsure.gif apie ka mes cia? g.gif
Atsakyti


klausimą uždaviau aš blush2.gif , sakyčiau, padoriai:

QUOTE(rokoko @ 2009 02 03, 12:06)
''klombomis'' ir kitus dalykus vadina mirksiukas.gif
Nors, nesu įsitikinusi, ar lietuvių kalboje tai taisyklinga - gal kas patarsit? 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 03, 13:36)
OK, teisinga pastaba  blush2.gif Tiesiog per daugybę laiko įsitvirtino principas (netgi kažkokiu teisės aktu įtvirtinta, kad jeigu yra du žodžiai: tarptautinis ir lietuviškas, privaloma rinktis lietuvišką  4u.gif (ypač kai tokiu tonu klausimas užduodamas, taip ir norisi skiauterę pašiaušti)

nu jau, baik, gi nesi iš tų, skiauterėtų, - neatimk iš kitų malonumo badytis lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(ooo @ 2009 02 03, 13:39)
kokiu tonu?  unsure.gif  apie ka mes cia?  g.gif

apie tave lotuliukas.gif Papasakok plačiau, kodėl renkiesi nasturtes ir kodėl būtent "originalios sėklos" sudomino? Aš tai ten nematau vaizdelių, gal jų prekės tokios pačios kaip ir kitose prekybvietėse ( pvz., Schetelig'e ). Tarkim Agrofirma "Sėklos" ar kokia "Sėkluva" ( jei dar nebankrutavus) taip pat turi naujovių, nereikia mokėti už atsiuntimą ( juk ne provincijoj gyveni ir dar marios laikos sėkloms įsigyt įprastu būdu wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 02 03, 10:01)
Taip supakuotas sėklas laikau šaldytuvo daržovių skyriuj.

Dekui labai 4u.gif O kiek laiko saldytuve laikysi? Kada sesi? Vakare reiks nusipirkt seklyciu. Priminei man, kaip as kazkada daiginau ant sugertuko kazkokius augalus. Super daigumas thumbup.gif

O serenciukais jau apsiprekinau bazeje. Dar nusipirkau RAGUOTIEJI MELIONAI
KIWANO bei KIAUŠININAI LAGURAI KIŠKIO UODEGELES.

Kazin kiwanus galesiu lauke augint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 02 03, 14:54)
apie tave  lotuliukas.gif Papasakok plačiau, kodėl renkiesi nasturtes ir kodėl būtent "originalios sėklos" sudomino? Aš tai ten nematau vaizdelių, gal jų prekės tokios pačios kaip ir kitose prekybvietėse ( pvz., Schetelig'e ). Tarkim Agrofirma "Sėklos" ar kokia "Sėkluva" ( jei dar nebankrutavus) taip pat turi naujovių, nereikia mokėti už atsiuntimą ( juk ne provincijoj gyveni ir dar marios laikos sėkloms įsigyt įprastu būdu wink.gif )

biggrin.gif netikiu, normalu klausima uzdaviau normaliu tonu ir dar su balionciku biggrin.gif
nasturtos man patinka del spalvingumo ir kvapnumo.
noriu geru seklu nusipirkt, kazkaip uzkliuvo akis uz puslapio, o Vilniuje net nezinau kur pradet seklu ieskot - Kaune tai Zalioj stotelej pirkdavau g.gif
seklos ziurejau, bet tu rusiu neturi (noriu tik ilguju, zemaugiu nea), laiko lakstyt po pardes nelabai turiu, norisi kuo paprasciau viska ax.gif nors gal reiks skirti koki sestadieni ir prasilekt pro visokias pardes pradedant ermitazu ir seniais ir baigiant nezinau kuo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 02 03, 14:00)
Dekui labai  4u.gif O kiek laiko saldytuve laikysi? Kada sesi? Vakare reiks nusipirkt seklyciu. Priminei man, kaip as kazkada daiginau ant sugertuko kazkokius augalus. Super daigumas  thumbup.gif

kai tik pamatysiu, kad sudygusios sėklos - kasdien atidarau patikrinti ir tuo pačiu pravėdinu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2009 02 03, 14:01)
biggrin.gif netikiu, normalu klausima uzdaviau normaliu tonu ir dar su balionciku  biggrin.gif
nasturtos man patinka del spalvingumo ir kvapnumo.
noriu geru seklu nusipirkt, kazkaip uzkliuvo akis uz puslapio, o Vilniuje net nezinau kur pradet seklu ieskot - Kaune tai Zalioj stotelej pirkdavau  g.gif
seklos ziurejau, bet tu rusiu neturi (noriu tik ilguju, zemaugiu nea), laiko lakstyt po pardes nelabai turiu, norisi kuo paprasciau viska  ax.gif  nors gal reiks skirti koki sestadieni ir prasilekt pro visokias pardes pradedant ermitazu ir seniais ir baigiant nezinau kuo  ax.gif

Uh, pasakoju iš eilės biggrin.gif Su OS tik praėjusią savaitę pradėjau žaist, bet, kad sėklas atsiimt į paštą teks lėkti ( pabandytų kitaip, rašyčiau pretenziją ).

"Žalia stotelė" ir Vilniuj yra ( VILNIUJE: H. Manto g. 3, tel. 2731274, parduotuvė „Žaliasis centras", J. Kubiliaus g. 21, tel. 2760793, Smėlio g. 8, tel. 2340278, Pylimo g. 58/1, tel. 2124879, Šeškinės 32, tel. 2305629 ). seklos.lt asortimentas su aprašymu yra wink.gif

Čia kelis psl atgal buvo parašytas adresas, kur Originaliomis Erfurto sėklomis Vilniuj prekiauja.

Schetelig'o kontaktai

( vietoj baliončiko mieliau kokį gėrimą priimčiau - su Kasiopėja tikrai pasidalinčiau laugh.gif )
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 02 03, 12:01)
biggrin.gif netikiu, normalu klausima uzdaviau normaliu tonu ir dar su balionciku  biggrin.gif


.... kai žmogus pakliūna į naują aplinką, jis bent jau pasisveikina ir kalbą pradeda mandagiomis frazėmis, pvz. "ar negalėtumėt man padėti", "gal galėtumėt pasakyti", ir t.t., ir pan. Čia šiaip, ateičiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 02 03, 15:14)

dekui 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 03, 15:15)
.... kai žmogus pakliūna į naują aplinką, jis bent jau pasisveikina ir kalbą pradeda mandagiomis frazėmis, pvz. "ar negalėtumėt man padėti", "gal galėtumėt pasakyti", ir t.t., ir pan. Čia šiaip, ateičiai  drinks_cheers.gif

1. nezinojau, kad cia uzdaras burelis ir kiti nariai turi kazkaip kitaip ieiti i sita tema nei i kitas.
2. ar pagal mano zinuciu skaiciu atrodo, kad forumas man nauja aplinka?
3. nieko nemandagaus nepasakiau, taigi nesuprantu, kodel siausiasi skiautere biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 02 03, 12:18)
1. nezinojau, kad cia uzdaras burelis ir kiti nariai turi kazkaip kitaip ieiti i sita tema nei i kitas.
2. ar pagal mano zinuciu skaiciu atrodo, kad forumas man nauja aplinka?
3. nieko nemandagaus nepasakiau, taigi nesuprantu, kodel siausiasi skiautere  biggrin.gif


ooo, nors žinučių ir daug esi prirašius, bet į šitą temą, panašu, kad užsukai pirmą kartą 4u.gif čia žmonės (ir senbuviai, ir naujokai) sveikinasi ax.gif O pirmoji pačios žinutė buvo iš serijos (manau daug kas dar prisimins tą filmuką), kai princesė priėjo prie karvės, patampė ją už uodegos ir pareiškė: "karve, duok pieno!!!" tongue.gif

Beje, pyktis nenoriu ir neketinu, tiesiog paaiškinu "kas ir kodėl". Iš tiesų smagu, kad žinai ko nori ir uždavinėji aiškius klausimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 03, 15:34)
ooo, nors žinučių ir daug esi prirašius, bet į šitą temą, panašu, kad užsukai pirmą kartą  4u.gif  čia žmonės (ir senbuviai, ir naujokai) sveikinasi  ax.gif  O pirmoji pačios žinutė buvo iš serijos (manau daug kas dar prisimins tą filmuką), kai princesė priėjo prie karvės, patampė ją už uodegos ir pareiškė: "karve, duok pieno!!!"  tongue.gif

Beje, pyktis nenoriu ir neketinu, tiesiog paaiškinu "kas ir kodėl". Iš tiesų smagu, kad žinai ko nori ir uždavinėji aiškius klausimus  4u.gif

perskaiciau sios dienos postus - pasisveikino vienas zmogus - kodel visiems kitiems priekaistu nereiskiat, kad nesisveikina? g.gif
ir kuo skiriasi klausimas kur perkat klombas nuo klausimo ar sunku sudaiginti? forma ta pati, tonas tas pats?
kiba kazkada kazkur ant nuospaudos busiu uzmynus, kad uzkliuvau? g.gif
as pyktis irgi nenoriu, bet nesuprantu, kodel uzkliuvau butent as.
Atsakyti