Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 37

QUOTE(DeeDee @ 2009 02 04, 19:11)
blush2.gif Klausiau dėl spalvų derinimo ne dėl Spurgos, o pas save kieme kažką panašaus pernai sodinau ir realaus vaizdo dar nemačiau wink.gif


Manau, kad turetu buti gerai. Parodyk vasara, kai zydes:)
Atsakyti
Merginos, gal kas pavasarį retinsit šiloką aitrųjį ir baltažiedį? Noriu padaryti eksperimentą: šilokai+krokai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 04, 22:10)
Merginos, gal kas pavasarį retinsit šiloką aitrųjį ir baltažiedį? Noriu padaryti eksperimentą: šilokai+krokai  rolleyes.gif

baltažiedžio yra berods daug veislių.
ar tau tiktų ši mano neišnaikinama pikžolė, kurią esu pavadinusi ''kiek rovė - neišrovė, kiek skynė - nenuskynė...''?
kai ravėsiu, galėsiu pagarbiai į vazoniuką tamstai mirksiukas.gif
krokų rinkis veislę, nes ne visi mėgsta po tankiais kilimais [iš]gyventi. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 02 04, 20:30)
baltažiedžio yra berods daug veislių.
ar tau tiktų ši mano neišnaikinama pikžolė, kurią esu pavadinusi ''kiek rovė - neišrovė, kiek skynė - nenuskynė...''?
kai ravėsiu, galėsiu pagarbiai į vazoniuką tamstai  mirksiukas.gif
krokų rinkis veislę, nes ne visi mėgsta po tankiais kilimais [iš]gyventi. 4u.gif


tiktų kuo puikiausiai, ačiū biggrin.gif galėsi nepagarbiai į maišiuką sumesti, įtariu, kad ji neįsižeis ir vistiek gyvens lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 02 04, 18:52)
Sveikos merginos,gal kuri zinote ar jau prekyboje yra laukiniu juku thumbup.gif

Ankstoka dar. Vistik ziema rolleyes.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif Pas mus prisnigo kaip LT. Pusnys, keliai nevalyti, tik vezes ..... ir visi su vasarinem padangom unsure.gif . Uh kokia doze adrenalino gavau siandien vaziuodama, net uzklimpus buvau doh.gif . Gerai, kad buvo kas pastumia. Itariu dar negreit pavasaris pas mus ateis, per anksti pasejau savo gazanija/gerberas.
Atsakyti
Va va, negi cia mums vieniems LT galuotis su tais sniegais tongue.gif
Atsakyti
kur jūs tuos sniegus randat?pas mus Šiauliuose vos vos ryte kaip su miltais pabarstė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 02 04, 12:41)
O kaip gerai smile.gif

O buvo taip:

user posted image

Čia kad įsivaizduoti, kas aplink, nes kitos foto neradau. Jei įsivaizduoti, tai už nugaros įvažiavimas į kiemą (šiaurinė pusė), toliau į pietus truputį žemės nedideliam sodeliui (gal kokia trešnė ar vyšnia, nedidelė obelis ir siek tiek prieskoniukų/ daržovyčių pabarstysiu).

Tai yra paradinė pusė, nes dešiniau yra įėjimas į namą. Vietos nedaug, o ir gėlyno (nežinau kaip pavadinti šitą daiktą) forma ne tokia buvo pagal planą (neprakontoliavau klojėjų blush2.gif ).

Dabar vaizdelis maždaug toks:

user posted image

user posted image

Priekyje rododendras jakušimaninis (pirkau botanikos sode, palnuoju jei labai plėsis, perkelsiu), toliau kažkas panašaus į kalvelę su pušaite "mops", toliau kadagys SkyRocket ir pieris.

Dar esu kiek daugiau žemių papylusi ir paviršių pabarsčiau smulkiu tamsiai rudu mulčiu, bet ne tais tokiais plaušais, bet gabaliukais, "čipsais".

Gal ir išsiplėčiau, bet norėjau labai aiškiai "nupiešti" vaizdelį. Labai lauksiu komentarų ir gal kokių patarimų...  4u.gif

Nes man trūksta kažko. Galvojau kokias erikas su viržiais įdėti, svogūninių nedidelių, bet ar nebus per daug? Ar tiktų?


prie rododendro galima gaulterija pasodinti, jei nebaisu, kad labai issiples smile.gif ir lapeliai simpatiski ir seseli megsta ir salygos augimo kaip rododendro. adromedos nesiulau, jei yra vaiku, uogytes nuodingos (bet man labai grazus augaliukas), erikos pusiau pavesyje istveria irgi tiktu prie rododendro smile.gif, astilbes jau kazkas minejo....visai neseniai atradau bruknes, kad megsta porugste dirva ir pusiau seseli...gal tiktu?
kadagiukui gal butu sunku cia, del to, kad jis megsta visiska saulyte (ar ten ne kadugiukas?)
(as kaip gydytojai studentai - kokia liga nagrineju, tokia sergu) biggrin.gif
dabar ant viksvu uzsisedau smile.gif carex comans kaip ir tinka pusiau pavesiui smile.gif o grozis nereauuuus smile.gif

Papildyta:
vaux vaux............kaip as cia sliauzianciaja silinge pamirsau?.........ta kuri geltona, suteiktu pavesingam kampeliui sviesos atspindziu smile.gif
Atsakyti
Leliju myletojoms - gavau vieno sodu centro reklama, raso, kad naujiena (kitur gal jau seniena biggrin.gif ), bet vistiek grazios:

"Red Dutch" :
http://www.graefin-v...e-Red-Dutch.jpg
"Landini" :
http://www.bakker.ch...large/15974.jpg
"Netty's Pride :
http://www.about-gar...pride-lilie.jpg


as turejau (gal dar ir tebeturesiu) Carex buchananii - ant cedelio raso p. pavesis ir pavesis, bet, kad daugiau kaip menesi po zvyro kruva isgyveno ir buvo iskrapstyta dar gyva, tai nesitikejau. Jei dar sia ziema istvers, tai gal ir gyvens. Tokia grazi ji man :
http://images.google...nG=Bilder-Suche
ju buna ir aukstaugiu, ir zemaugiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 vasario 2009 - 12:36
kad tik iki pavasario ta carex'u liga praeitu.........

nu kodel jos tokios paprastos ir tokios grazios?
Papildyta:
va paziurekit carex comans kokia grazuolyte ......
http://images.google...q=carex comans
Atsakyti
su gražiom mūsų klimatinėj zonoj cackintis reikia, ne su visomis taip paprasta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 05 vasario 2009 - 12:45