Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 37

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 01 23, 11:52)
Nera instrukcijos, nes tas seklytes kazkas mamai sode surinko ir dave, tai nei as zinau kaip tos herberos atrodys, nei mama. O kazi ar ne per anksti butu jeigu as jas paseciau kambari vasario menesi?

Aš kažkodėl manu, kad čia gali būti gazanijų sėklos mastau.gif O jei dar jos rinktos Lietuvoje, tai ir garantuoju. Pas mus gazanijas daug kas vadina lauko gerberom. Vasario mėnesį sėti nebus per anksti, bet išdygusias reikėtų laikyti ant palangės, kad joms būtų kuo šviesiau. Maniškės jau leidžia po pirmą tikrą lapelį, bet aš auginu šiltnamyje.
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 01 24, 12:56)
Mergaites, o gal zinot kuri kaip atrodo gazanijos seklos?

Jeigu pilnai neišlukštentos, tai pūkuotos.
Atsakyti
mūsų suoliukas
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 01 24, 19:43)
Wolke,
stai mano suoliukai  blush2.gif

dar visai mielai mes sedim palei siltnami ant rastu ir kelmu, stebim dukstancius vaikus pievoje:
user posted image



MAn beziurint tokia mintis kilo- salia to siltnamio, kur dabar kalades- man labai 'liptu' mediniai sezlongai. Nezinau ar tiksliai ta daikta pavadinau- tokios kedes-gultai, kur pusiaugulom isitaisai. Kaifas jame guleti+ pagal formas l. graziai susisauktu su jusu kulturingu (pagyrimai) siltnamiui.
Ir dar- busiu cia ziauriai nulinciuota, bo dar nezinau turbut nei vieno zmogaus, kuriam nepatiktu tie kelmai ir medzio pliauskos, bet man tai jie nepatinka:)
Kol jie sviezi tai gal dar, bet paskiau kai jie trunija..arba kai uzdazo tuos kelmus kokia spalva ir paskiau ji blunka, nusiplauna tai man taip siukslinai atrodo. Jei jau labai reikia to daikto, tai sakyciau reik apdirbt, nudazyt persiviecianciais dazais (uzmirsau pavadinima ). Na medziaga tarp lako ir dazu, duoda spalva, bet neuzdazo fakturos. Kiekviena sezona atnaujint. Cia siaip pamastymas. Netaikau konkreciai rokoko.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Zadu balandi is seklu paseti aubretes, ar jos zydeti pradeda ta pacia vasara, ar tik kita g.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 01 24, 20:56)
Aš kažkodėl manu, kad čia gali būti gazanijų sėklos mastau.gif O jei dar jos rinktos Lietuvoje, tai ir garantuoju. Pas mus gazanijas daug kas vadina lauko gerberom. Vasario mėnesį sėti nebus per anksti, bet išdygusias reikėtų laikyti ant palangės, kad joms būtų kuo šviesiau. Maniškės jau leidžia po pirmą tikrą lapelį, bet aš auginu šiltnamyje.
Papildyta:

Jeigu pilnai neišlukštentos, tai pūkuotos.

Turbut pilnai islukstentos, nes nera pukuciu. Jos tokios plokscios ir tamsios, forma ir dydis primena obuolio seklyte. Tik labai labai plokscios, o obuolio issipute. Tikiuosi kas nors paaiskes is sito apibudinimo doh.gif

Jeigu tai pasirodytu gazanijos tai kokiu atstumu jas reikia sodint i zeme. Paprastai jeigu ka nors sodinu taip kaip nurodyta ant pakuotes ar kokioj literaturoj, visada gaunasi per retai unsure.gif. Norisi, kad butu vientisa, o ne su didziausiais tarpais schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 01 24, 21:50)

Labai labai grazus, o jeigu dar atlosas butu...... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Zajončku @ 2009 01 24, 23:55)
Sveikutes  4u.gif

Zadu balandi is seklu paseti aubretes, ar jos zydeti pradeda ta pacia vasara, ar tik kita  g.gif

Zydes tik kita vasara. Jau patikrintas reikalas. Pernai pasisejau, suzaliavo, bet nezydejo. Siemet lauksiu ziedu. Beje, kai sejau ant pakucio taip ir rase, kad zydi antrais metais po sejos.
Atsakyti
Aciu Sidabrinekuoja smile.gif
Kaip gaila, kad tik kita, o ju negalima paset dabar i lovelius ir augint ant palanges, gal suzydetu g.gif
Ant pakelio neparasyta buvo.
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 01 24, 20:50)

grazus, toks naujutelaitis atrodo thumbup.gif ir mini aikstele super formos.

QUOTE(smth1 @ 2009 01 24, 22:14)
1.MAn beziurint tokia mintis kilo- salia to siltnamio, kur dabar kalades- man labai 'liptu' mediniai sezlongai.

2.Kol jie sviezi tai gal dar, bet paskiau kai jie trunija
Na medziaga tarp lako ir dazu, duoda spalva, bet neuzdazo fakturos. K

1.fiksuoju toki kulturinga pasiulyma 4u.gif
ten foto vakarine pavasario saulute, ir jau pavesiukas uzlipes ant siltnamio nuo garazo. Vasara butent toje pievoje mes kaitinames [i siltnamio sona plieskia saule], tai tie ''kreslai'' butu labai vietoje, labai tinkamai nukreipti thumbup.gif palei ta siltnami dar buna vazonu padeliota.. Tik va mediniu gal nelabai, nes nepraktiska g.gif esam ziureje tokius ispintus is smulkiu dirbtiniu alia vyteliu - visai gerai atrodo. Ir dar - sast pastumi po obelim desiniau [arciau tvoros] - liapota pavesiukas... wub.gif

2. skonio reikalas. man nupilkejusi mediena wub.gif pas mus namo laiptai tokie, ir dauguma mediniu dalyku sode. Trunyti pradeda po gana ilgo laiko [saltam sezonui nesam viska po stogu], po nemazai metu ax.gif
Man ypac patinka, kai toks papilkejes medis pasidaro vienos spalvos su betonu [pas mus gristos beton. trinkeliu aiksteles, betono takai, namo tinkas]
''Pinotex'' vienas is pavadinimu, yra ir kitu gamintoju. Taip, kai kas nudazyta juo musuose - namo fasadas, lauko stalas su suolais, suolas prie namo..

QUOTE(Zajončku @ 2009 01 24, 22:55)
Zadu balandi is seklu paseti aubretes, ar jos zydeti pradeda ta pacia vasara, ar tik kita  g.gif

kita. tik ne vasara, o pavasari. prazysta gana anksti ir labai ilgai zydi, 2men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 24 sausio 2009 - 23:41
QUOTE(rokoko @ 2009 01 25, 00:39)
Tik va mediniu gal nelabai, nes nepraktiska  g.gif esam ziureje tokius ispintus is smulkiu dirbtiniu alia vyteliu - visai gerai atrodo. Ir dar - sast pastumi po obelim desiniau [arciau tvoros] - liapota pavesiukas... wub.gif


kazkas tokio ania mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

o mediniai daznai buna sunkus,nepraktiska is vienos vietos i kita pernest rolleyes.gif
Papildyta:
as ir jusu suoliukus nusikopinau- rokoko ir smelio smiltele wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2009 01 25, 00:08)
kazkas tokio ania  mirksiukas.gif

thumbup.gif taip, tik smulkesnio pynimo.

Jo, nebegiosi kaskart slept mediniu nuo dregmes ..

man nepraktiska ir del higienos - vis tik, jei deginsiuos, tai neapsirengusi/issitepusi su priemonem, koki ranksluosti patiesusi. pvz, ant dregno medinio nelabai...

O plastikini po lietaus ar rasos - nubraukei, ir guli [cia jei apsirengusi lotuliukas.gif ]
Papildyta:


Wolke, paskutinese tavo foto su sezlongais: kiek vazonu vazoniuku! doh.gif

viena vasara ir as apsikroviau - nu neeee... ypac tie klasikiniai moliniai ''neapdirbti'' akimirksniu dregme isgarina [nors labai juos megstu wub.gif ]
apsiriboju paskutinius pora metu minimumu vazonu kieme blush2.gif tegul zemeje zydi
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 01 25, 00:39)
toks naujutelaitis atrodo

laukia jau trečio sezono... Pinotex'as "šviežumą" palaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 01 23, 11:36)
Gal atpažįstate, kas čia:
user posted image

Čia yra smiltė (Arenaria tetraquetra)
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 01 24, 23:02)
Turbut pilnai islukstentos, nes nera pukuciu. Jos tokios plokscios ir tamsios, forma ir dydis primena obuolio seklyte. Tik labai labai plokscios, o obuolio issipute. Tikiuosi kas nors paaiskes is sito apibudinimo doh.gif

Jeigu tai pasirodytu gazanijos tai kokiu atstumu jas reikia sodint i zeme. Paprastai jeigu ka nors sodinu taip kaip nurodyta ant pakuotes ar kokioj literaturoj, visada gaunasi per retai unsure.gif. Norisi, kad butu vientisa, o ne su didziausiais tarpais schmoll.gif

Gazanijos nuo gerberų išvaizda skiriasi tik lapai. Gazanijų siauresni, o gerberų tokie lyg ovalūs. Pagal sėklos aprašymą tai ne gazanijos. Žinai ką, kai jau paaugs daigeliai, photo.gif ir tada bandysim aiškintis kas ten yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 25 sausio 2009 - 10:01
QUOTE(Zajončku @ 2009 01 25, 00:06)
Aciu Sidabrinekuoja  smile.gif
Kaip gaila, kad tik kita, o ju negalima paset dabar i lovelius ir augint ant palanges, gal suzydetu  g.gif
Ant pakelio neparasyta buvo.

Be sansu. Jos tiesiog antrais metais po sejos zydi ir viskas. Po to tai kiekvienais metais zydi ir dar cia merginos rase, kad jeigu nuzydejusias nuresi , tai ir antra karta ta pati sezona prazys. Siaip tai labai veslus kilimukas is ju siemet buvo. Nezydejo, bet vistiek grazios buvo
Papildyta:
QUOTE(išdykėlė @ 2009 01 25, 10:58)
Čia yra smiltė (Arenaria tetraquetra)
Papildyta:

Gazanijos nuo gerberų išvaizda skiriasi tik lapai. Gazanijų siauresni, o gerberų tokie lyg ovalūs. Pagal sėklos aprašymą tai ne gazanijos. Žinai ką, kai jau paaugs daigeliai,  photo.gif ir tada bandysim aiškintis kas ten yra.

Taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti