Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 37

QUOTE(Knifofija @ 2009 02 06, 20:38)
Buvau šitam medelyne, nieko mandro, jie augina mažai ir tik labai paprastučius augalus, kitus vežasi iš pietinės lenkijos dalies, todėl dėl jų žiemojimo kyla abėjonių.

Aisku.

QUOTE(DeeDee @ 2009 02 07, 19:55)
Pernai įsigijau picea pungens Lucky strike
user posted image
iki 2m ūgio turėtų užaugti smile.gif

Nerealu. wub.gif Ir aukstis nedidelis. Itariu labai letai ji pasiekia.
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 02 07, 17:36)
Na taip ir maniau , o gaila gaila. Gal yra dar kokiu labai graziai ir gausiai zydinciu vijokliniu augalu, ne tokiu svetimsaliu?

turbut raganes biggrin.gif , laipiojanti hortenzija, o gal LT klimatui ir kampsis (Campsis) atsparus g.gif ?
Is vienmeciu dar kobejos.

QUOTE(išdykėlė @ 2009 02 07, 20:44)
Kažkada seniai auginau, bet pas mane sukutis taip gausiai, deja, nežydėjo.

ar tiesa, kad sukutis issiskleidzia tik pavesy, arba kai saule nusisuka (taip drauge porino man) ?
Atsakyti
Vat apie raganes taip pat mastau. Kitus isvardintus reiks dar internete paieskoti. Aciu.


QUOTE(Wolke @ 2009 02 07, 19:19)
yra  4u.gif tik jos vienmetes , geltonai zydinti thunbergia alata,melynai - ipomoea -atsiprasau,bet nezinau lietuvisku pavadinimu blush2.gif ,tikiuosi kitos merginos pasakys kaip jos vadinasi lietuviskai  ax.gif

user posted image



Tai cia kokiu greiciu jos auga , kad sitiek apsivyti per kelis menesius sugeba? O gal pas mus jos daug neistysta?

Atsakyti
QUOTE(Lolita-Lola @ 2009 02 07, 19:40)
kieme stovi senas rusys (toks kalnas zemem uzverstas). <...> labai noreciau ji graziai apsodinti, labiau prie sirdies spigliuociai, truputi ir gėliu aisku.

Mano tėvai su analogišku rūsiu pasiėlgė taip: vieną to kalno pusę (kuri atsukta į kiemą) gerokai papildė žemėmis, t.y. šlaitą padarė kur kas nuožulnesnį ir pakoregavo apatinę liniją (kur susiduria su veja), kad gražiai įsilietų į kiemą, paskui papildė jį akmenimis (stambesni apačioje, smulkesni viršuje), ir prisodino spygliuočių bei kiliminių daugiamečių augaliukų. Gavosi alpinariumas užmaskuojantis rūsį. Kitas rūsio šlaitas netoli nuo gatvės, tai netoli jo pasodino krūmelių, medelių kad užstotų - įžvelgt kas ten yra galima tik labai gerai įsižiūrėjus. Rūsio nugara taip pat padaryta nuožulnesnė ir užleista minimaliai pakarpoma kaulenių "giraite" bei kalninėmis pušelėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 08 vasario 2009 - 08:46
smėlio smiltelė - o gal galetum suorganizuoti foto ax.gif nes pagal tavo aprasyma manau labai man patiktu. Nes bijau is akies sodinti augalus, neturiu visai patirties tokiuose dalykuose blush2.gif 4u.gif

aciu isdykėle uz atsakyma 4u.gif bandysiu ieskoti internete kaip atrodo blush2.gif nes kaip minejau visai nesigaudau blush2.gif

DeeDee augalaus labai nuostabus wub.gif as ir tokio noreciau ax.gif
as daug noriu tik nezinau kur ir kaip cia viska isdescius smile.gif

dar labai noreciau tokios kaip ant stiebo svyrancio spigliuocio, kaip egles ar kaip jis ten vadinasi, gal kas zinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 02 07, 23:40)
ar tiesa, kad sukutis issiskleidzia tik pavesy, arba kai saule nusisuka (taip drauge porino man) ?

Gal teisingiau butu pasakyti, kad zydi sukutis iki vidurdienio, o nesauleta diena ir ilgiau. Buvo apie tai kalbeta.
Na lygiai taip pat, kaip Andersono tradeskante.

As vis ziuriu, kur nors pas mergaites cia foto, ar musu benrijoj kur nors vyniojasi dailiai, gausiai... Na as ir daigintus, ir tiesiai zemen sodinau - nepavyko, nors tu ka... verysad.gif rodos toks paprastas augaliukas rolleyes.gif
O ''balkonu'' temoj minejo, juos svyranciu variantu ''paleidzia'' is loveliu, turetu buti grazu wub.gif
[tik dar kazkas seniai minejo ''skuduriuku'' kasdieni rankiojima lotuliukas.gif ]

QUOTE(Lolita-Lola @ 2009 02 08, 10:14)
dar labai noreciau tokios kaip ant stiebo svyrancio spigliuocio, kaip egles ar kaip jis ten vadinasi, gal kas zinot  ax.gif

skiepyti.
man grazu maumedis skiepytas.
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 02 08, 00:47)
Vat apie raganes taip pat mastau. Kitus isvardintus reiks dar internete paieskoti. Aciu.

Tai cia kokiu greiciu jos auga , kad sitiek apsivyti per kelis menesius sugeba? O gal pas mus jos daug neistysta?


Ipomėjos tikrai ištįsta ir tikrai labai gerai žydi (bet būtina sodinti saulėtoje vietoje, nes vos tik saulė nusisuka susiskleidžia žiedeliai). Pernai buvau pasodinusi rožines ir tamsiai violetines. Tai tos violetinės tikrai įspūdingai atrodo, kai žiedukais apsipila.
Atsakyti
tai as jau susipainiojau, kada tie sukuciai zydi g.gif ... na tikrai pamenu vasara dejo cia kazkas foto, darytas ausros metu - tipo tada graziausi...
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 02 08, 12:05)
Gal teisingiau butu pasakyti, kad zydi sukutis iki vidurdienio, o nesauleta diena ir ilgiau. Buvo apie tai kalbeta.
Na lygiai taip pat, kaip Andersono tradeskante.

As vis ziuriu, kur nors pas mergaites cia foto, ar musu benrijoj kur nors vyniojasi dailiai, gausiai... Na as ir daigintus, ir tiesiai zemen sodinau - nepavyko, nors tu ka... verysad.gif  rodos toks paprastas augaliukas  rolleyes.gif
O ''balkonu'' temoj minejo, juos svyranciu variantu ''paleidzia'' is loveliu, turetu buti grazu wub.gif
[tik dar kazkas seniai minejo ''skuduriuku'' kasdieni rankiojima lotuliukas.gif ]
skiepyti.
man grazu maumedis skiepytas.

Vakar buvau sodu centre. ax.gif Nusipirkau tris hiacintus palangei papuosti, 7 pakalnuciu daigus su saknelem ir sukuti. Sukutis toks dvieju spalvu, ziedelis baltas su su zydrais lopineliais. An pakucio parasyta, kad seklas reikia per nakti mirkyt vandeni pries seja, po to padet ant komposto ir uzpilti 6 mm komposto , uzdenkti kazkuo arba ideti i pilitilenini maiseli ir laikyti 20 25 laipsniu temperaturoje.
Ir dar isigijau paphiopedilum, bet is jos slimakas ant komodos issliauze, tai turbut skubiai persodint reikia, nes slimakai gyvena tik ten kur labai labai labai dregna. Net nezinau ka daryt doh.gif ji zydi ir dar pumpuriuka turi....
Atsakyti
QUOTE(Lolita-Lola @ 2009 02 08, 11:14)
dar labai noreciau tokios kaip ant stiebo svyrancio spigliuocio, kaip egles ar kaip jis ten vadinasi, gal kas zinot  ax.gif

Abies veitchii "Pendula" svyranti japoniska egle
user posted image

Picea abies "Inversa"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 02 08, 13:06)
tai as jau susipainiojau, kada tie sukuciai zydi g.gif ... na tikrai pamenu vasara dejo cia kazkas foto, darytas ausros metu - tipo tada graziausi...

Ant pakiuko raso mid summer to autumn
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 02 08, 12:16)
Ant pakiuko raso mid summer to autumn

dienos meta turejau galvoj 4u.gif
Atsakyti