Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šaldytuvai - 4
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sustingusi
As vat prie keleta dienu www.buitene.lt nusipirkau saldytuva Electrolux ERB 29033X nerudijancio plieno. mokejau tik 1300lt ir nesigailiu. Toje internetineje parduotuveje labai mazos kainos, kas labiausiia patiko jai nerandi kataloge prekes ir jiems parasai ko ieskai jie tau suranda ir pasiulo palankias kainas, tad jai ieskote konkretaus saldytuvo tai apsilankykite.
laikrastis
QUOTE(Fiolita @ 2009 07 21, 09:52)
Sveiki  4u.gif
Turiu klausima pusiau i tema  ax.gif  matau cia nemazai pasisako jau isigijusiu buitine technika, tai man parupo is kur ja perkat??  g.gif  renkames saldytuva, noretusi pataupyti, kiek perziurejau internetu perkant butu pigiau bent 200 lt. Bet... niekad nieko nesam taip pirke  rolleyes.gif  rodos sumokesi brangiau kokiam topocentre, bet turesi tikras garantijas. Jei kas bus blogai, galesi nuejes gyvai issiaiskint. O internetu kazkaip neapciuopiamai viskas  doh.gif
Nu zodziu, baisus pirmas kartas  biggrin.gif Gal kas issklaidys dvejones?  g.gif
*

visiskai panasiai masciau pries savo pirmaji pirkma, ir juo lab is ebay smile.gif
siaip istikro viskas gan paprasta. zinoma butinai internete bus pigiau nei parduotuveje, dar ir pasideret butinai reikia - jei radot ta pacia preke kokioje nors zinomoje (nebutinai) internetineje parduotuveje viena kaina ir visiskai negirdetoje parduotuveje kazkiek pigiau, butinai tam zinomam pardavejui pasakytkite kad zinote kur yra pigiau, ir manau 99% jis pasiulys kad ir keliolika ar keliasdesimt litu pigiau.
jei jau nusprendete kurioje parduotuveje pirksite, taciau nelabai pasitikite ta parduotuve, visu pirma paieskokite visagaliame google apie ta parduotuve, gal kas kokiu atsiliepimu yra parases.
jie atsiliepimu neradote, tai vistiek turetumete rasti tos parduotuves savininka, turbut kokia nors uab.
o tada perkate. as asmeniskai perku internetu gal 3-4 kartus i metus (tv, kaitlente, printeris ir pan., dabar pirksiu saldytuva smile.gif ) ir beveik visad sumoku internetu, banko kortele, nors kiek skaitineju cia, mamytes sako kad daznai tenka laukti prekiu ilgiau nei pazadeta, atveza ne ta spalva ar dydi, tad tokiu atveju zinoma geriau moketi gaunant preke i rankas, sumokant kurjeriui.
gavus preke, kad ir ta pati saldytuva, butina pasiziureti ar viskas uzpildyta garantiniame talone - antspaudai, parasai, kvitai.
o kaip elgtis kai kazkas nutinka baisaus ir nei pinigu nei prekiu, tai kiek pamenu yra aprasyta kitoje temoje, berods perkame internetu ar pan smile.gif
Fiolita
QUOTE(laikrastis @ 2009 07 21, 23:14)
visiskai panasiai masciau pries savo pirmaji pirkma, ir juo lab is ebay smile.gif

Aciu labai uz pasidalintas mintis 4u.gif
Dar klausimas, o jei preke sugenda, juk remontuoja tos prekes zenklo kazkoks garantinis servisas? Jei pvz firma is kurios perku, po metu bankrutuoja, uzsidaro, kaip man butu su garantijom? g.gif
^Braškytė^
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 07 20, 12:23)
Nezinau kas tai butu  doh.gif  pas mane kameroje kai yra pirmas stalcius pastoviai virs jo labai prisala sniego ir su ledum ,nesuprantu kodel.lygtai kamera gerai uzdayta o toks vaizdas kad is kaskurtai tas vanduo atsiranda ir uzsala  blink.gif  as netgi negaliu atidaryti stalciaus pirmo ,nenuvalius to snigo ar ledo  doh.gif  gal galit pasakyti del ko cia taip ?
va mazdaug toje vietoje renkasi ledas +sniegas  verysad.gif

*

niekam tokiu problemu nebuvo g.gif g.gif
rrasulyte
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 07 22, 11:06)
niekam tokiu problemu nebuvo   g.gif  g.gif
*

As sakyciau, kad problema duru gumoje - gal neprispaudzia gerai virsuje, todel ir patenka siluma. Ar nekeitet duru krypties?
"Gydymas" toks - pabandykit is naujo isvalyti, islaidinti saldikli ir paziureti ar vyksta tas pats ar ne... g.gif
laikrastis
QUOTE(Fiolita @ 2009 07 22, 10:33)
Aciu labai uz pasidalintas mintis  4u.gif
Dar klausimas, o jei preke sugenda, juk remontuoja tos prekes zenklo kazkoks garantinis servisas? Jei pvz firma is kurios perku, po metu bankrutuoja, uzsidaro, kaip man butu su garantijom?  g.gif
*

jei taip nutiktu, garantija vistiek galiotu, bet va jei bankrutuotu pats gamintojas, tai tada butu ilgas teisinis kelias su garantijom... smile.gif

***SuperBrunetė*** hmm.. na pas mano samsunga irgi toje pacioje vietoje atsiranda ledo ir sniego, bet manau beveik normos ribose - atlaidint reikia 1-2 kartus/metus. kazkaip labai nesigilinau i ta bedele, nes visgi saldytuvas stovi arti kaitlentes, gauna daznokai silumos smugiu, saldiklis darinejamas kas antra diena, butent toje vietoje laikome leduku dekliuka, kuri pripilame vandeniu kas antra savaite, o ir saldytuvo isvalymas profilaktiskai visai sveika pora kart i metus. smile.gif
o pas jumi dazniau susidaro ledai?
^Braškytė^
na del gumos tai atrodo prisispaudzia ,o dabar kaip taip prasidejo darytis as turiu kas savaite mazdaug atleidineti kamera kad atsiltu viskas tas ledas ir sniegas nes man tas ledas neduoda atidaryti net stalciaus
Kuitulienė
O kaip jei palygintume AEG ir Liebherr kokybę? Ieškau įmontuojamo, su 0 zona, tai AEG lyg vienintelis variantas šitas
Gal yra susidūrusių?...
laikrastis
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 07 22, 15:08)
na del gumos tai atrodo prisispaudzia ,o dabar kaip taip prasidejo darytis as turiu kas savaite mazdaug atleidineti kamera kad atsiltu viskas tas ledas ir sniegas nes man tas ledas neduoda atidaryti net stalciaus
*

jooo... g.gif kas savaite.. unsure.gif jei atsiranda ledas, tai reiskia yra belekiek dregmes. o is kur ji? gal ten kasdien karsta kisieliu dedat? ax.gif gal pabandykit mesti kortas ar horoskopus paskaityt, gal tiesiog bloga aura siuo metu?.. unsure.gif
murce
......noriu pasidžiaugti- įsigijau FAGOR šaldytuvą jau apie 2 sav ir kol kas esu labai patenkinta...išnaudoju 0 zoną, tikrai geras daiktas- dabar ten laikau visas dešreles, mėsytę, faršą ..... smile.gif smile.gif smile.gif
Fiolita
Gal kas ka gero/blogo galit pasakyt apie si saldytuva? g.gif
exe!cute
čia paskaičiau, kad neva du kompresoriai yra gerai, bet juk triukšmingumas padidėja ir energijos sąnaudos turbūt taip pat.

Vis dar ieškau Liebherr/AEG dvimetrinio šaldytuvo, min. 350 l tūrio su Biofresh ir automatiniu atitirpinimu (bei No frost ar kažkuo pan. kameroje) iki 2600 Lt.

Kaip šitie du (be biofresh), katras geresnis?

40130

40230
Endendu
QUOTE(murce @ 2009 07 22, 23:31)
......noriu pasidžiaugti- įsigijau FAGOR šaldytuvą  jau apie 2 sav ir kol kas esu labai patenkinta...išnaudoju 0 zoną, tikrai geras daiktas- dabar ten laikau visas dešreles, mėsytę, faršą .....  smile.gif  smile.gif  smile.gif
*

Na, nesidžiaugčiau taip labai mastau.gif , nes Fagoro importuotojas į Lietuvą užsilenkė, gali būti problemų su garantijomis.
blynelis
QUOTE(exe!cute @ 2009 07 24, 15:04)
čia paskaičiau, kad neva du kompresoriai yra gerai, bet juk triukšmingumas padidėja ir energijos sąnaudos turbūt taip pat.

Vis dar ieškau Liebherr/AEG dvimetrinio šaldytuvo, min. 350 l tūrio su Biofresh ir automatiniu atitirpinimu (bei No frost ar kažkuo pan. kameroje) iki 2600 Lt.

Kaip šitie du (be biofresh), katras geresnis?

40130

40230
*

Ką tik nusipirkau
LIEBHERR CBesf 4006-23 už 2850LT. 2 metrų, su Biofresh.
Esu patenkinta rolleyes.gif , ypač kad pasirinkau su Biofresh thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
zzoja
visa savaitgali valgeme trintas braskes, spanguoliu kisieliu, grybu pyragelius, krevetes su kalmarais, spinatus ir kitas kameros gerybes... biggrin.gif nu visa ziemai kaupta turta unsure.gif

Mire musu Snaiges kompresorius (pirkta pries 3,5 metus) ir meistriukas sake, kad be 200 neisiversim (cia tik uz detales, nes taisymas ir atvykimas dar dengiamas garantijos), tai ir susiparinau.. pradejau mastyt, gal atsisviezint ax.gif

nusiziurejau Liebherr CBP 40560, bet mano snaigute buvo imontuojama ir dar nisoje, tai dabar nelabai telpu.. naujo saldytuvo matmenys A x P x G: 201,1 x 60 x 63 cm., o isemus snaiges imontavimo spinta as turiu nisoj A x P: 201,1 x 65 g.gif verysad.gif

- gal kas zinote per kur sitas saldytuvas kvepuoja (per virsu, apacia ar sonus)..
- gal kas esate uztike kaip jis panasu, bet zemesni? man svarbu didele kamera ir fresh zone (kaip supratau sis modelis turi skirtingu dregnumu du stalcius - viena mesytei kita darzovems... nu jei nebutu mesytei tai dar mai simtas, bet darzovinio stalciau tai mirtis kaip reiktia)

aciu 4u.gif
sayonara2
QUOTE(zzoja @ 2009 07 27, 15:24)
visa savaitgali valgeme trintas braskes, spanguoliu kisieliu, grybu pyragelius, krevetes su kalmarais, spinatus ir kitas kameros gerybes... biggrin.gif nu visa ziemai kaupta turta  unsure.gif

Mire musu Snaiges kompresorius (pirkta pries 3,5 metus) ir meistriukas sake, kad be 200 neisiversim (cia tik uz detales, nes taisymas ir atvykimas dar dengiamas garantijos), tai ir susiparinau.. pradejau mastyt, gal atsisviezint  ax.gif 

nusiziurejau Liebherr CBP 40560, bet mano snaigute buvo imontuojama ir dar nisoje, tai dabar nelabai telpu.. naujo saldytuvo matmenys A x P x G: 201,1 x 60 x 63 cm., o isemus snaiges imontavimo spinta as turiu nisoj A x P: 201,1 x 65  g.gif  verysad.gif

- gal kas zinote per kur sitas saldytuvas kvepuoja (per virsu, apacia ar sonus)..
- gal kas esate uztike kaip jis panasu, bet zemesni? man svarbu didele kamera ir fresh zone (kaip supratau sis modelis turi skirtingu dregnumu du stalcius - viena mesytei kita darzovems... nu jei nebutu mesytei tai dar mai simtas, bet darzovinio stalciau tai mirtis kaip reiktia)

aciu  4u.gif
*

kompresoriu ir as keiciau,kainavo 300 su viskuo,ir garantija metams israse 4u.gif ,buvau apsisprendus pirkt nauja,bet persigalvojom nes musu saldytuvas brangus biggrin.gif
rrasulyte
QUOTE(zzoja @ 2009 07 27, 15:24)
visa savaitgali valgeme trintas braskes, spanguoliu kisieliu, grybu pyragelius, krevetes su kalmarais, spinatus ir kitas kameros gerybes... biggrin.gif nu visa ziemai kaupta turta  unsure.gif

Mire musu Snaiges kompresorius (pirkta pries 3,5 metus) ir meistriukas sake, kad be 200 neisiversim (cia tik uz detales, nes taisymas ir atvykimas dar dengiamas garantijos), tai ir susiparinau.. pradejau mastyt, gal atsisviezint  ax.gif 

nusiziurejau Liebherr CBP 40560, bet mano snaigute buvo imontuojama ir dar nisoje, tai dabar nelabai telpu.. naujo saldytuvo matmenys A x P x G: 201,1 x 60 x 63 cm., o isemus snaiges imontavimo spinta as turiu nisoj A x P: 201,1 x 65  g.gif  verysad.gif

aciu  4u.gif
*

Na vienas is variantu dar galetu buti Siemens saldytuvas sis su 3 stalciais saldiklio ir 0C saldytuve
Sio saldytuvo nugarele visiskai uzdengta, tai kad galite stumti prie sienos drasiai...
Dar yra mazesnis LIebherr, bet jo saldiklis mazesnes talpos (2 stalciai) ir su biofresh..
Lorux
Anksciau cia vis imesdavot didmenines kainas. Butu idomu suzinoti LIEBHERR CBP 40560 didmenine kaina, kad mazdaug jausti kada nustoti deretis smile.gif
zzoja
QUOTE(Lorux @ 2009 07 29, 13:42)
Anksciau cia vis imesdavot didmenines kainas. Butu idomu suzinoti LIEBHERR CBP 40560 didmenine kaina, kad mazdaug jausti kada nustoti deretis smile.gif
*

as sita pigiausiai radau uz 2695 Lt plius pristatymas 20 lt http://www.preka.lt/index.php?id=78&pid=598

dar ziuriu AEG S86378KG8 uz 2750 Lt pristatymas Vilniuje nemokamai (prie Liubarto tilto is Gedimino pr puses yra tokia AEG, Zanussi ir Electrolux parduotuve). man sito "interjeras" labiau patinka. Kompresoriai sake Sanyo (:S).
taciau Liebherr baltas (man labiau tinka), kompresorius Danfoss ir kamera truputi didesne.. taip ir nemiegu naktimis g.gif
Rose Prick
Laba diena, gal kas nors galėtų pagelbėti 4u.gif

sugedo močiutės šaldytuvas, tad ieškom naujo doh.gif kadangi palaidojom snaigę vos sulaukiusią 4m, tokio jau nenori schmoll.gif
tai vat klausimas ar galima rasti bent padoraus gamintojo šaldytuvą už kokius ~1500LT, reikėtų, kad būtų su trim ameros stalčiukais, nemažas ir su ta 0 funkcija( kažkas panašaus į bio fresh) ir kad nebūtų no frost šaldytuve, kameroje netrugdo. ar mano paieškos taip ir bus bergždžios? g.gif
Fiolita
QUOTE(Rose Prick @ 2009 08 11, 19:59)
Laba diena, gal kas nors galėtų pagelbėti  4u.gif

sugedo močiutės šaldytuvas, tad ieškom naujo  doh.gif  kadangi palaidojom snaigę vos sulaukiusią 4m, tokio jau nenori  schmoll.gif 
tai vat klausimas ar galima rasti bent padoraus gamintojo šaldytuvą už kokius ~1500LT, reikėtų, kad būtų su trim ameros stalčiukais, nemažas ir su ta 0 funkcija( kažkas panašaus į bio fresh) ir kad nebūtų no frost šaldytuve, kameroje netrugdo. ar mano paieškos taip ir bus bergždžios?  g.gif
*

Turbut, kad nelabai realus reikalavimai uz tokia kaina unsure.gif
As irgi to paties ieskau ax.gif
laikrastis
QUOTE(Rose Prick @ 2009 08 11, 19:59)
tai vat klausimas ar galima rasti bent padoraus gamintojo šaldytuvą už kokius ~1500LT, reikėtų, kad būtų su trim ameros stalčiukais, nemažas ir su ta 0 funkcija( kažkas panašaus į bio fresh) ir kad nebūtų no frost šaldytuve, kameroje netrugdo. ar mano paieškos taip ir bus bergždžios?  g.gif
*

smile.gif ir mes tokio ieskom, bet pasiruose sumoket daugiau smile.gif uz tokia kaina tai tikrai kad bus sunkoka ieskot, nebent gal tuose defektuotu prekiu parduotuvese smile.gif
perskaitinejau belekiek straipsniu ivariu ir supratau, kad visgi mano poreikius atitiktu tos jusu isvardintos funkcijos: su 0 laipsniu ar bio fresh funkcija, kad butu no frost saldiklyje ir be jo saldytuve, butu smagu kad butu leduku iskratymo mechanizmas ir kompresorius geras. va dabar kaip tik bandau issiakint, kurie kompresoriai yra "geri" kurie ne smile.gif
Rose Prick
na aš mačiau porą tokių varijantų, tik man įdomu kurie dar šaldytuvai be Liebherr, AEG ir Electrolux dar yra verti dėmesio? g.gif mums nereikia "pačio pačiausio" ir suprantu kad nusipirkus, ne vieną iš įvardintų, šaldytuvas netarnaus iki gyvenimo galo, bet man įdomu kokių gamitojų dar funkcijos yra geros, kurie veikia, kad ir neilgai bet kokybiškai g.gif
^Braškytė^
QUOTE(laikrastis @ 2009 07 22, 15:16)
jooo...  g.gif kas savaite..  unsure.gif jei atsiranda ledas, tai reiskia yra belekiek dregmes. o is kur ji? gal ten kasdien karsta kisieliu dedat? ax.gif gal pabandykit mesti kortas ar horoskopus paskaityt, gal tiesiog bloga aura siuo metu?..  unsure.gif
*

neverdu nei kisieliu nei kasko karsto nededu i kameras schmoll.gif schmoll.gif
Fiolita
QUOTE(laikrastis @ 2009 08 12, 11:02)
smile.gif ir mes tokio ieskom, bet pasiruose sumoket daugiau smile.gif uz tokia kaina tai tikrai kad bus sunkoka ieskot, nebent gal tuose defektuotu prekiu parduotuvese smile.gif
perskaitinejau belekiek straipsniu ivariu ir supratau, kad visgi mano poreikius atitiktu tos jusu isvardintos funkcijos: su 0 laipsniu ar bio fresh funkcija, kad butu no frost saldiklyje ir be jo saldytuve, butu smagu kad butu leduku iskratymo mechanizmas ir kompresorius geras. va dabar kaip tik bandau issiakint, kurie kompresoriai yra "geri" kurie ne smile.gif
*

Jei issiaiskinsit, pasidalinkit ir su mumis 4u.gif
Nors mes kazkaip linkstam prie Samsung RL41ECIH g.gif jau susitaikiau kad bus tas no frostas paciam saldytuve. Pagalvojau jog ir taip viska dedu i maiselius, ipratau jau
Rose Prick
o gal kam teko susidurti su blomberg šaldytuvais? g.gif išsirinkau iš pažiūros visai fainą šaldytuvą, su visom man reikalingom funkcijom, ir kaina ne per labiausiai kandžiojasi.
tai būtų įdomu ar jie kokybiški ir kur vilniuje didžiausias pasirinkimas šitų šaldytuvų? g.gif
Endendu
QUOTE(Rose Prick @ 2009 08 14, 14:24)
o gal kam teko susidurti su blomberg šaldytuvais?  g.gif  išsirinkau iš pažiūros visai fainą šaldytuvą, su visom man reikalingom funkcijom, ir kaina ne per labiausiai kandžiojasi.
tai būtų įdomu ar jie kokybiški ir kur vilniuje didžiausias pasirinkimas šitų šaldytuvų?  g.gif
*

Blomberg kažkada buvo rimtas vokiškas gamintojas. Deja, dabar šį ženklą nusipirko turkai. Kokybė, manau įsivaizduojate kokia. Tas pats Beko, tik brangiau.
lialytia
Sveiki 4u.gif
Nusižiūrėjau šaldytuvą Beko CSE 24000 S. Gal kas kur Vilniuje matė iki 1000Lt? ax.gif
Beko saldytuvas
blynelis
Nusipirkau Liebherr sidabrinį su Biofresh.
Nepaprastai džiaugiuosi Biofresh: nusiperku mėsos, nešaldytos žuvies - ir į biofresh. Kai turiu ūpo- gaminu savaitės bėgyje. ne taip, kaip seniau-nusiperki ir per dieną kitą turi būtinai realizuoti arba kišti į šaldiklį.

Rekomenduoju visiems: geriau truputį pataupyti, bet pirkti su nuline zona.
Sophi
QUOTE(blynelis @ 2009 08 16, 11:59)
Nusipirkau Liebherr sidabrinį su Biofresh.
Nepaprastai džiaugiuosi Biofresh: nusiperku mėsos, nešaldytos žuvies - ir į biofresh. Kai turiu ūpo- gaminu savaitės bėgyje. ne taip, kaip seniau-nusiperki ir per dieną kitą turi būtinai realizuoti arba kišti į šaldiklį.

Rekomenduoju visiems: geriau truputį pataupyti, bet pirkti su nuline zona.
*

Žuvį savaitę g.gif
Endendu
QUOTE(Sophi @ 2009 08 16, 12:08)
Žuvį savaitę g.gif
*

Būtent. Ir nieko jai nepasidaro - šviežutėlė. Man irgi biofresh'as - laaaaabai naudingas dalykas.
Rose Prick
o tai ką dar be liebherr verta pirkti? g.gif
blynelis
QUOTE(Rose Prick @ 2009 08 16, 13:41)
o tai ką dar be liebherr verta pirkti? g.gif
*

Dukroms gyvenimo pradžiai nupirkau po electroliuxą, su trim šaldymo kamerom baltas 1185 lyg, sidabrinis 1365 lyg.
*nikituke*
nzn kazkaip arba man atrodo bet man visur mazas pasirinkimas, ieskau sidabrinio su ileidziamom rankenelem, kazkaip nieks dar nekrito i aki sad.gif , ziuriu apie liebherrius geri atsiliepimai, dar electrolux ir AEg traukia, bet nzn dar sad.gif
Tora 5
Gal kas zinote, ar buna Liebher saldytuvu,mazesniu gabaritu.Nes man toks didelis,stovetu pusiau tuscias. rolleyes.gif
Endendu
QUOTE(Tora 5 @ 2009 08 16, 15:10)
Gal kas zinote, ar buna Liebher saldytuvu,mazesniu gabaritu.Nes man toks didelis,stovetu pusiau tuscias. rolleyes.gif
*

Liebherių yra įvairiausių, tik mažieji modeliai neturi biofresh zonos.
laikrastis
Internetu esu pirkes tv, skalbenke, kaitlente, kompa ir t.t., bet negalvojau kad bus sitiek vargo su saldytuvu verysad.gif
didziausia beda - informacijos stoka. jei gamintojo puslapyje apie konkretu modeli info nera, tai tikros tiesos surast turbut neimanoma... doh.gif vienas pardavejas sako yra no frost, kitas sako yra tik saldiklyje no frost, vienas sako energijos suvarojimas A+, kitas sako B, na zodziu varvinu akis prie kompo jau 3 para ir teisybes nerandu. schmoll.gif
pagrindiniai kriterijai renkantis saldytuva: 0 zona (biofresh ar pan.) bei 3 ar daugiau saldymo stalciu. kaina iki 3000 smile.gif ir no frost tik saldymo kameroje. atrodo viskas gan paprasta, bet butent kad mazai reikalavimu tai ir daug variantu. dar bandziau atsizvelgt i energijos suvartojima, bet kai paskaiciavau, tai skirtumai labai neryskus.
pvz. is issirinktu 12 modeliu paemus didziausia energijos rijika 402 kW/metus, padalijam is 12 = 33,5 kW/men padauginam is 0,35 lt uz kW = 11,73 lt/men.
maziausias is issirinktu rijikas 281 kW/metus. dalinam is 12 = 23,4 kW/men dauginam is 0,35 lt/kW = 8,19 lt/men. skirtumas 11,73-8,19 = 3,54 lt/men. tai jei negaliu sutaupyt net ant 2 buteliu alaus, tai nemanau kad tai turetu buti kriterijus renkantis saldytuva. netgi pesimistisku atveju, jei elektra butu po 1 lt/kW, tai skirtumas butu 10 lt/men. tai jau net 5 buteliai alaus arba visgi tik 2 bokalai bare smile.gif
taigi manau kad energijos suvartojimo kriterijus pas mane yra paskutineje vietoje drinks_cheers.gif
apie saldytuvu sirdis kompresorius net nebandziau gilintis, nes pardavejai apie tai isvis neteikia jokios info, net gaminotjo pavadinimo neraso...
taigi, belieka dar vienas labai vertingas budas suzinot kazka daugiau apie mano pasirinktus saldytuvus - tai jusu nuomone thumbup.gif
jei kas turit, turejot ar teko susidurt su zemiau isvardintias modeliukais - butu malonu isgirst jusu nuomone wink.gif 4u.gif
liebherr
cbp 40560 = 2600,-
cbesf 4006-23 = 2800,-
cbesf 40060 = 2850,-
samsung
rl41ecps1/xek = 1670,- (turbut kad no frost ir saldytuve)
rl44fcih = 2295,-
rl44wcps = 2250,-
rs20crps5 = 2500,- (side by side, bet kazkodel labai pigus)
rs20nrps5 = 2500,- (irgi side by side, turbut no frost saldytuve sad.gif )
aeg
s75398kg38 = 2570,-
s60362kg8 = 2590,-
s86378kg8 = 2830,-
siemens
kg36u193 = 2950,-
berods viskas ax.gif
jei kas zinote, kad no frost yra kazkokiam modelyje ir saldytuve ir kameroje - butu malonu jei parasytumete, nes kaip minejau, skirtingi pardavejai skirtinga info pateikia doh.gif
arba jei kas zinote kazkoki modeliuka, kurio as neradau, bet atitiktu mano kriterijus - irgi su malonumu noreciau suzinot smile.gif
Deiva1212
Liebherr CBP 40560 neturi no frost.
Perlen
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 17, 18:01)
Liebherr CBP 40560 neturi no frost.
*

No frost šaldytuvui nėra privalumas,mano be ir atitirpinu į metus kartą ir vargo nematau 4u.gif
Sophi
QUOTE(Endendu @ 2009 08 16, 12:29)
Būtent. Ir nieko jai nepasidaro - šviežutėlė. Man irgi biofresh'as - laaaaabai naudingas dalykas.
*

Neviernas aš Tamošius - sunku man patikėt, kad šviežia žuvis gali stovėt savaitę, ir nieko mastau.gif
Endendu
QUOTE(Sophi @ 2009 08 17, 21:57)
Neviernas aš Tamošius - sunku man patikėt, kad šviežia žuvis gali stovėt savaitę, ir nieko mastau.gif
*

O kas su ja per savaitę atsitikti gali, kai jnai laikoma apie 0-+1 laipsnio temperatūroje? Bakterijoms gi tokia temperatūra visai nepatinka dauginimuisi schmoll.gif mastau.gif Užšaldytą gi iki pusės metu ir net ilgiau laikoma...irnesakyk.gif
Tora 5
QUOTE(Endendu @ 2009 08 16, 20:32)
Liebherių yra įvairiausių, tik mažieji modeliai neturi biofresh zonos.
*

Koki patartumet pirkti? Noreciau,nei per mazo, nei l. didelio. 4u.gif
laikrastis
taig, tiems kurie nori turet saldytuva su 0 zona, minimum 3 saldiklio stalciais, kaina iki 3000 lt, po konsultacijos su zmogumi, kuris buitine technika prekiauja 10 metu, atrinkau siuos variantus:
liebherr
cbp 40560 = 2600,-
cbesf 4006-23 = 2800,-
cbesf 40060 = 2850,-
jei neklystu, sie 3 modeliai labai panasus, tik skiriasi spalva blink.gif

aeg
s75398kg38 = 2570,-
s60362kg8 = 2590,-
s86378kg8 = 2830,-
pagal kazkieno issakyta nuomone, sie modeliai atrodo zymiai graziau uz liebherius smile.gif

dabar beliko apsisprest kuri issirinkt, ir pabandyt surast dar pigiau smile.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(laikrastis @ 2009 08 21, 17:05)
taig, tiems kurie nori turet saldytuva su 0 zona, minimum 3 saldiklio stalciais, kaina iki 3000 lt, po konsultacijos su zmogumi, kuris buitine technika prekiauja 10 metu, atrinkau siuos variantus:
liebherr
cbp 40560 = 2600,-
cbesf 4006-23 = 2800,-
cbesf 40060 = 2850,-
jei neklystu, sie 3 modeliai labai panasus, tik skiriasi spalva  blink.gif

aeg
s75398kg38 = 2570,-
s60362kg8 = 2590,-
s86378kg8 = 2830,-
pagal kazkieno issakyta nuomone, sie modeliai atrodo zymiai graziau uz liebherius smile.gif

dabar beliko apsisprest kuri issirinkt, ir pabandyt surast dar pigiau smile.gif
*

Kas dėl Liebherr, tai
cbesf 40060 = 2850,-
cbp 40560 = 2600,-
jau nebegaminami modeliai ir tuojau jų nebeliks, juos pakeis tokie pat modeliukai tik be paskutinio 0, tačiau ženkliai pabrangę, tad siūlymas, jei dar tokį rasit tikrai verta greitai pirkti... po teks mokėti daugiau, o dar ir PVM kyla vadinasi dar brangiau verysad.gif
laikrastis
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 24, 20:58)
Kas dėl Liebherr, tai
cbesf 40060 = 2850,-
cbp 40560 = 2600,-
jau nebegaminami modeliai ir tuojau jų nebeliks, juos pakeis tokie pat modeliukai tik be paskutinio 0, tačiau ženkliai pabrangę, tad siūlymas, jei dar tokį rasit tikrai verta greitai pirkti... po teks mokėti daugiau, o dar ir PVM kyla vadinasi dar brangiau  verysad.gif
*

oho, a kudie cia taip?! be paskutinio nulio tai cia suprast kad ne balti? blush2.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(laikrastis @ 2009 08 25, 00:16)
oho, a kudie cia taip?! be paskutinio nulio tai cia suprast kad ne balti?  blush2.gif
*

Visis gamintojai keičia modelius, juos tobulina, atnaujina
Baltas ar metalo tai nusako priekinės raidės smile.gif bus kaip ir buvo ir balti ir metalo, kas dėl metalo apdailos, tai nauji modeliukai, pagaliau taip baisiai nebenusičiupinėja mirksiukas.gif kai atnaujina tai dažniausiai į gerą biggrin.gif
Minusas tik, kad kaina padidėja, bet šiemet visi Vokiški gaminiai brango ir ne kartą... tad nieko nepadarysi
laikrastis
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 26, 08:17)
Visis gamintojai keičia modelius, juos tobulina, atnaujina
Baltas ar metalo tai nusako priekinės raidės smile.gif bus kaip ir buvo ir balti ir metalo, kas dėl metalo apdailos, tai nauji modeliukai, pagaliau taip baisiai nebenusičiupinėja  mirksiukas.gif  kai atnaujina tai dažniausiai į gerą  biggrin.gif
Minusas tik, kad kaina padidėja, bet šiemet visi Vokiški gaminiai brango ir ne kartą... tad nieko nepadarysi
*

dekui 4u.gif
ir visgi, tie mano issirinkti 3 liebheriai kuom skiriasi vienas nuo kito? gyvai as ju nei vieno nesu mates, o internete surast tiesa tai turbut neimanoma... schmoll.gif
4006-23 kazkur raso kad triuksmingumas net 49dB, 40560 baltas berods, na o kur jie pagamint tai nei vienas pardavejas net neuzsimena.
tai jei jumi matet ar zinot tikra tiesa apie tuos modeliukus, butu labai malonu suzinot mirksiukas.gif
Temidė
Gal žinovai galėtų pasakyti kuo skiriasi šie šaldytuvai :Electrolux ERZ 28801 ir AEG SZ 91840-5i. Ir , ar iš viso vertas dėmesio nors vienas iš jų. Iš anksto dėkoju.
Donatas ir Monika
QUOTE(laikrastis @ 2009 08 26, 11:16)
dekui  4u.gif
ir visgi, tie mano issirinkti 3 liebheriai kuom skiriasi vienas nuo kito? gyvai as ju nei vieno nesu mates, o internete surast tiesa tai turbut neimanoma...  schmoll.gif
4006-23 kazkur raso kad triuksmingumas net 49dB, 40560 baltas berods, na o kur jie pagamint tai nei vienas pardavejas net neuzsimena.
tai jei jumi matet ar zinot tikra tiesa apie tuos modeliukus, butu labai malonu suzinot  mirksiukas.gif
*

cbp 40560 — baltas
Metalo modeliukai turi esf
cbesf 40060 — metalo apdaila, senas modelis, jį pakeitė cbesf 4006-23
Jei modeliuko raidelėse yra N, vadinasi jis turi No-frost

Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2009 08 27, 18:46)
Gal žinovai galėtų pasakyti kuo skiriasi šie šaldytuvai :Electrolux ERZ 28801 ir AEG SZ 91840-5i. Ir , ar iš viso vertas dėmesio nors vienas iš jų. Iš anksto dėkoju.
*

SZ 91840-5i
sakyčiau abu verti dėmesio blush2.gif
Temidė
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 27, 18:41)

SZ 91840-5i
sakyčiau abu verti dėmesio  blush2.gif
*

Ačiū. O iš principo, kuo AEG nuo Electrolux skiriasi? Juk tai vienas ir tas pats gamintojas? Ar kažką maišau? g.gif Žinovai, atsiliepkit ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.