Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 4

Sveiki

Mazu kas gales patarti, nes mano smegeneles pradejo jau tinti. Isigijus nuosava busta, isikurimo procesas maniau bus kur kas smagesnis. Taciau ne viskas taip paprasta. Niekaip negaliu issirinkti buitines technikos. Nors tiesa pasakius pasirinkimas nera jau toks platus koks maniau busias. Mat buta pirkome su 'virtuviniu', todel esame kiek ribojami dydziu. PVZ. saldytuvas negali buti aukstesnis kaip 172 cm. (plotis 60) Taip pat su vyru nutareme pirkti baltos spalvos buitine technika. Tokio aukscio radau vos kelis modelius. Vyras kaip jau ir issirinko, sako perkam boscha...taciau cia paskaitinejusi susidariau nuomone, kad pigesnis boschas nieko vertas. Jei neklystu, vyrui patiko sitas:

Kaina: 1.499,00 Lt
Prekinis ženklas: BOSCH
Kilmės šalis: ISPANIJA
Aprašymas
Šaldytuvo tūris - 157 l. Šaldiklio tūris - 94 l. Šaldytuvo kameros automatinis atitirpinimas. Energijos efektyvumo klasė A. Elektros energijos sąnaudos - 318 kWh/365 d. Šaldiklio našumas - 5 kg/24 val. 16 val. temperatūros palaikymas nutrūkus elektros tiekimui. Matmenys (A x P x G cm): 170,5 x 55 x 65. Suteikiama 36 mėn. garantija.

Nors kaip sakiau, pasirinkimas labai jau nedidelis, vien del ugio. Gal dar Beko maciau tokio aukscio. Snaiges ne neziurejom....nes tevai jau turejo. Po poros trejeto metu neapsikente pirko nauja.
Atsakyti
QUOTE(eglejtree @ 2009 02 11, 11:39)
Sveiki

Mazu kas gales patarti, nes mano smegeneles pradejo jau tinti. Isigijus nuosava busta, isikurimo procesas maniau bus kur kas smagesnis. Taciau ne viskas taip paprasta. Niekaip negaliu issirinkti buitines technikos. Nors tiesa pasakius pasirinkimas nera jau toks platus koks maniau busias. Mat buta pirkome su 'virtuviniu', todel esame kiek ribojami dydziu. PVZ. saldytuvas negali buti aukstesnis kaip 172 cm. (plotis 60) Taip pat su vyru nutareme pirkti baltos spalvos buitine technika. Tokio aukscio radau vos kelis modelius. Vyras kaip jau ir issirinko, sako perkam boscha...taciau cia paskaitinejusi susidariau nuomone, kad pigesnis boschas nieko vertas. Jei neklystu, vyrui patiko sitas:

Kaina: 1.499,00 Lt
Prekinis ženklas: BOSCH
Kilmės šalis: ISPANIJA
Aprašymas
Šaldytuvo tūris - 157 l. Šaldiklio tūris - 94 l. Šaldytuvo kameros automatinis atitirpinimas. Energijos efektyvumo klasė A. Elektros energijos sąnaudos - 318 kWh/365 d. Šaldiklio našumas - 5 kg/24 val. 16 val. temperatūros palaikymas nutrūkus elektros tiekimui. Matmenys (A x P x G cm): 170,5 x 55 x 65. Suteikiama 36 mėn. garantija.

Nors kaip sakiau, pasirinkimas labai jau nedidelis, vien del ugio. Gal dar Beko maciau tokio aukscio. Snaiges ne neziurejom....nes tevai jau turejo. Po poros trejeto metu neapsikente pirko nauja.


Seniau Bosch iš tikro buvo patikimas ženklas. Bet dabar viską gamina Lenkijoj ir Ispanijoj. Nusimanantys žmonės man teigė, kad ispanai surinkinėja netgi blogiau už lenkus, tai vat gali nelabai būti patikimas jūsų modeliukas. Beje, jo našumas labai labai žemas. Mes rinkomės modelį, kur jis buvo vidutinis 16kg, bet būna ir po 24 kg/para. Tai svarbu, kai apsipirkinėji ir daug produktų iškart sukiši į šaldytuvą.
Atsakyti
Sveiki, tikrai atrodo lengva bus išsirinkt, kol nepradedi rinktis doh.gif
Perskaičiau senosios temos dar tik 20 puslapių, reiks visą temą perverst ax.gif Bet labiausiai giriami-reklamuojami Liebherr bigsmile.gif Po to lyg AEG... Tie, kurie jau žiūrinėjot, pasakykit, kur Kaune didžiausias Liebherr'ių pasirinkimas, ta prasme, kur galima pasižiūrėti į juos, pačiupinėt biggrin.gif kad nereiktų po visas parduotuves lakstyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 02 11, 14:59)
Sveiki, tikrai atrodo lengva bus išsirinkt, kol nepradedi rinktis  doh.gif
Perskaičiau senosios temos dar tik 20 puslapių, reiks visą temą perverst  ax.gif  Bet labiausiai giriami-reklamuojami Liebherr  bigsmile.gif Po to lyg AEG...  Tie, kurie jau žiūrinėjot, pasakykit, kur Kaune didžiausias Liebherr'ių pasirinkimas, ta prasme, kur galima pasižiūrėti į juos, pačiupinėt  biggrin.gif  kad nereiktų po visas parduotuves lakstyti  ax.gif

Snd kaip tk buvau Senukuose (Mega), ten Liebherr didziausias pasirinkimas kiek teko lankytis kitose parduotuvese. Taip pat ir keli AEG yra.
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2009 02 12, 01:34)
Snd kaip tk buvau Senukuose (Mega), ten Liebherr didziausias pasirinkimas kiek teko lankytis kitose parduotuvese. Taip pat ir keli AEG yra.

aišku, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
o man liūūdna.. sulig garantiniu terminu plastmasės snaigėje išlūžinėjo - ir viena lentyna ir durelių skyrius. nebuvo ten jau nepakeliamai prikrauta. draugė guodėsi, kad jos eletroliuksui tas pats, nors pas ją tai išvis tas šaldytuvas su pele pasikorusia (gyvena viena)

gal galit kas patart kur tų lentynų nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
Prasysiu ir pagalbos renkantis saldytuva. Is pradziu sakiau pirksiu Snaige Ice logic, ale cia prisiskaicius uzsimaniau Liebherr. Noriu sidabrinio su nuline zona. Tik dabar nesuprantu O zona ir biosfresn ne tas pats??? O zona gali but tik su Nofrost'u?? Nenoriu Nofrosto, nebent tik kameroje.
Buvau issirinkus LiebherrCNesf 30330, bet kad jis siauras sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 02 11, 12:59)
Sveiki, tikrai atrodo lengva bus išsirinkt, kol nepradedi rinktis  doh.gif
Perskaičiau senosios temos dar tik 20 puslapių, reiks visą temą perverst  ax.gif  Bet labiausiai giriami-reklamuojami Liebherr  bigsmile.gif Po to lyg AEG...  Tie, kurie jau žiūrinėjot, pasakykit, kur Kaune didžiausias Liebherr'ių pasirinkimas, ta prasme, kur galima pasižiūrėti į juos, pačiupinėt  biggrin.gif  kad nereiktų po visas parduotuves lakstyti  ax.gif

OGMINOJE turėtų būt Liebherių g.gif ir pamatyt ir pačiupinėt ir derėtis galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 02 14, 13:46)
Prasysiu ir pagalbos renkantis saldytuva. Is pradziu sakiau pirksiu Snaige Ice logic, ale cia prisiskaicius uzsimaniau Liebherr. Noriu sidabrinio su nuline zona. Tik dabar nesuprantu O zona ir biosfresn ne tas pats??? O zona gali but tik su Nofrost'u?? Nenoriu Nofrosto, nebent tik kameroje.
Buvau issirinkus LiebherrCNesf 30330, bet kad jis siauras sad.gif



Jei reik neįmontuojamo ir 2 m aukščio, tai tiks ir mūsiškis nusižiūrėtas Liebherr Cbest 40006. Radom juos po 2550 kas parduoda. Manau, vertas savo kainos, bet papasakosiu, kai realiai naudosiu.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 02 15, 23:32)
Jei reik neįmontuojamo ir 2 m aukščio, tai tiks ir mūsiškis nusižiūrėtas Liebherr Cbest 40006. Radom juos po 2550 kas parduoda. Manau, vertas savo kainos, bet papasakosiu, kai realiai naudosiu.


Va va kaip tik situo dabar esu susidomejus. O kur cia taip pigiai radot???
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 02 15, 23:47)
Va va kaip tik situo dabar esu susidomejus. O kur cia taip pigiai radot???



Parašykite savo emailą man į AŽ, persiųsiu kontaktus. Viena iš firmų čia jau minėta conditioners.lt, kur dabar kaip suprantu didelės nuolaidos būtent Liebherriams. Bet pora kitų irgi išgirdę šią kainą už tiek pat pasiūlė.
Atsakyti
QUOTE(AGAMENONA @ 2009 01 24, 22:16)
Sveiki.

Noriu patarimo prašyti - norim pirkti didelį neįmontuojamą šaldytuvą-šaldiklį, pagrindiniai reikalavimai: patikimas, ne mažiau 300 l šaldytuvo talpa, A ar A+ klasė, na ir kaina ne pati didžiausia

Ką galėtumėte patarti? Kiek žiūrėjau internete, nebaisiai brangūs yra Samsung ir Sharp - ar verti jie dėmesio ir nėra bėdų su jų kokybe?

Ačiū!


Mes turim Sharp'a... na tiksliai modelio nezhinau, bet tas toks platus su shaldymo kamera virshuje... Na pats shaldytuvas taj super... ir puodas sriubos telpa ir t.t. A+ klase... nu bet jau kai "uzhsikuria" blink.gif shakutes pakutes... tikrai garsiai dirba sakychiau... dar ankschiau maniau, kad minusas yra ta kamera virshuje.. ale kiekviena karta norint pasiimt pomidora ish stalchiaus reikes lankstytis, bet pripratau ir tai netrugdo, o pliusas ishryshkejo tame, kad vaikui nereikai jokiu sureliu padavineti, nes va vyro mazhoji sesute nepasiekia tuose tradiciniuose su triju stalchiu kemera... nebent visai apachioj padeda... na zhodzhiu... chia mano tik nuomone ir pastebejimai... toki buitishki labai, bet daugiau neturiu ash ko prie to shaldytuvo prikibti smile.gif
Atsakyti