Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

QUOTE(BAiste @ 2009 06 09, 16:30)
Kiek zinau, tai po liepos 1 d. einant biuletenio, na ta prasme to nestumo biuletenio, skaiciuosis is 12 menesiuku, taigi susides visos gautos pajamos ir dalinsis is darbo dienu, vidurki ir gausi, taigi paprastas biuletenis, tau numus vidurki, o gal gale geriau pasimti mokamu atostogu?


Geriau mokamu neimti. Iškart praras apie 100-200 Lt
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2009 06 19, 12:16)
gaila kad man apie dekreta su dvynukais niekas neatsake,matyt niekam nepasitaike...
bet man dar visai mazai dar savaiciu o jau sunku baisiai,vos paeinu...seniau buvo jei ilga laika(virs menesio) turi nedarbinguma tai tau apmoka 100procentu,gal kas zino kaip yra dabar po visu tu tvarku pasikeitimo...


Su dvynukais dekretinių išleidžia lygiai tuo pačiu metu kaip ir su vienu - trisešimties savaičių 4u.gif Tiesiog dvynukų atveju neštumo ir gimdymo atostogos yra dviem savaitėmis ilgesnės nei su vienu vaikeliu 4u.gif Mano draugė va dvynių laukiasi, bet ji turėjo dar neišnaudotų atostogų darbe, tad paėmė visas iki vienos dienas, išėjo iš darbo nepilnai šešių mėnesių. Dabar jau sunkoka jai, pilvas turbūt kaip devynių mėnesių jei su vienu vaiku, o kai pagalvoji, kad jei ne atostogos, tai dar į darbą reiktų eit doh.gif Mano pilvukas šalia jos toks mažytis atrodo, nors laiko tiek pat laukiamės tongue.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kaip jums nustatinėjo dekretiniu atostogu pradzia - pagal echoskopo parodymus ar pgala menesines? Pas mus poliklinikoje tvarka siaubinga, viska priziuri akusere, pas ginekologe eini tik kelis kartus, siaip jei kas - pas seimos gydytoja, kuri absoliuciai nekompetetinga nesciuju prieziuros srityje (zino tik tiek, kad nescioji turi gerti foline rugsti, tad ir klausia, ar geri, nors jau 20 savaiciu:D) Man akusere kai nustatinejo pagal echo, tai nustate vienokia data, o pagal menesines atseit irgi tokia pacia, bet supermamos nestumo kalendorius man rodo net savaite anksciau. Tai ir galvoju, savaite tai daug, gal reiktu pasiaiskinti, kas ir kaip, pasidalinkit patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2009 09 09, 12:31)
Mergaitės, o kaip jums nustatinėjo dekretiniu atostogu pradzia - pagal echoskopo parodymus ar pgala menesines? Pas mus poliklinikoje tvarka siaubinga, viska priziuri akusere, pas ginekologe eini tik kelis kartus, siaip jei kas - pas seimos gydytoja, kuri absoliuciai nekompetetinga nesciuju prieziuros srityje (zino tik tiek, kad nescioji turi gerti foline rugsti, tad ir klausia, ar geri, nors jau 20 savaiciu:D) Man akusere kai nustatinejo pagal echo, tai nustate vienokia data, o pagal menesines atseit irgi tokia pacia, bet supermamos nestumo kalendorius man rodo net savaite anksciau. Tai ir galvoju, savaite tai daug, gal reiktu pasiaiskinti, kas ir kaip, pasidalinkit patirtimi.


Na kiek teko susidurti tai pagal mmm nustatinėja, nes echo rodikliai dažnai keičiasi. Na bent jau pas mane 1 sav. +/- svyruoja. Tai man abu kartus skaičiavo pagal mmm
Atsakyti
Na bandysiu atsakyti i si klausima, nestumas yra skaiciuojamas nuo paskutiniu menesiniu, o ne nuo echo ir i dekretines iseisi kai bus tau 30 savaiteliu, matai as ne del dekretiniu susirupinciau, o del neteisingai nustatytos gimdymo datos, nes kudiki galima pernesioti 7dienas, o paskui leidzia skatinamuosius. Tai jei tau 1savaite netaip nustate, tai pati supranti, nebus laikas gimdyt ,o tau jau skatinamuosius leist. O tu niekaip negali pas kita daktara persirasyt, juk kitur gali konsultuotis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2009 09 09, 12:31)
Mergaitės, o kaip jums nustatinėjo dekretiniu atostogu pradzia - pagal echoskopo parodymus ar pgala menesines? Pas mus poliklinikoje tvarka siaubinga, viska priziuri akusere, pas ginekologe eini tik kelis kartus, siaip jei kas - pas seimos gydytoja, kuri absoliuciai nekompetetinga nesciuju prieziuros srityje (zino tik tiek, kad nescioji turi gerti foline rugsti, tad ir klausia, ar geri, nors jau 20 savaiciu:D) Man akusere kai nustatinejo pagal echo, tai nustate vienokia data, o pagal menesines atseit irgi tokia pacia, bet supermamos nestumo kalendorius man rodo net savaite anksciau. Tai ir galvoju, savaite tai daug, gal reiktu pasiaiskinti, kas ir kaip, pasidalinkit patirtimi.


Man nustate pagal paskutiniu mm data,o i dekretines isleido 30 sav 4u.gif
Atsakyti
Dekretinių aš išeisiu nuo 31 sav. Taciau dar pasiimsiu 26 dienas atostogu smile.gif
Liko laabai mažai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 01 25, 19:31)
Nuo 30 savaitės arba 7 mėnesio  mirksiukas.gif

taip ir aš išėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums irgi 25 savaites ir 1 diena. Dekretiniu iseinu nuo spalio 21 d., kai bus 30 savaiciu. Bet dar turiu savaite atostogu, tai spalio 13 d. paskutine darbo diena. Man gimdyti gruodzio 29 d., gal ir Jums panasiai? smile.gif




QUOTE(Esha @ 2009 09 11, 12:42)
Dekretinių aš išeisiu nuo 31 sav. Taciau dar pasiimsiu 26 dienas atostogu smile.gif
Liko laabai mažai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(amicalena @ 2009 09 16, 10:20)
Mums irgi 25 savaites ir 1 diena. Dekretiniu iseinu nuo spalio 21 d., kai bus 30 savaiciu. Bet dar turiu savaite atostogu, tai spalio 13 d. paskutine darbo diena. Man gimdyti gruodzio 29 d., gal ir Jums panasiai?  smile.gif

na man lygiai tai pat kaip tau dekretines spalio 21d 30savaiciu, gymdyti gruodzio 29d tik atostogu turiu daugiau tai rugsejo 28d i atostogas iseinu smile.gif
Atsakyti
kiek zinau 30sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amicalena @ 2009 09 16, 09:20)
Mums irgi 25 savaites ir 1 diena. Dekretiniu iseinu nuo spalio 21 d., kai bus 30 savaiciu. Bet dar turiu savaite atostogu, tai spalio 13 d. paskutine darbo diena. Man gimdyti gruodzio 29 d., gal ir Jums panasiai?  smile.gif

Man gimdyti guodžio 28 dieną smile.gif
Atsakyti