Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kada einat dekretinių?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
leirion
tai 30 sav, anksciau jei viskas gerai, otaip tikiuos ir bus tai nieks nepaleis, o ilgiau tai nesiruosius sedet schmoll.gif
*Mamis*
as i dekretines isejau kai buvo 30 nestumo savaite smile.gif bet man labai pasiseke, nes turejau atostogas ir pries dekretines isejau. tad jau nuo 24 nestumo savaites prasidejo poilsio ir atostogu metas biggrin.gif visa vasarele buvo mano thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
_Foxy_
Likus mėnesiui iki termino smile.gif
šneider
Kai pirmo laukiausi, tai 35 sav. išėjau, nesinorėjo namuose trintis, o be to gerai jutausi. Dabar tai 30 eisiu, kaip ir priklauso.
sandrijja1980
o man teks dirbti iki pat gimdymo,kadangi ispanijoje nera tokiu dalyku kaip dekretas.turi keturis menesius,kuriuos apmoka darboviete,tai jais gali pasinaudoti arba iki gimdymo,arba po gimdymo,taigi stengsiuos tempti iki pat galo,nes jei pasinaudosiu anksciau kas priziures mano naujagimi,ir be to man paciai sirdis plystu palikt ji kazkam schmoll.gif
audra1978
mes tai esame nuo kovo 16 dienos tongue.gif 4u.gif
minguliux
Kadangi gyvenu Airijoje,tai i dekreta isleidzia tik 38sav. turejau uzsidirbusi 5dienas apmokamu atostogu,tai iseisiu 37sav rolleyes.gif si savaite paskutine ir tada galesiu bent truputeli pailset thumbup.gif
Wild Pearl
QUOTE(*Aniri* @ 2009 09 16, 20:12)
Dekretiniu ejau 30 sav. Skaiciavo gine pagal paskutines menesines. Pagal echo tureciau savaite veliau, bet i tai neziurejo.
*

man tas pats buvo mirksiukas.gif lygiai 30sav,isejau i dekreta smile.gif
triusiene
As taip pat 30 savaite isejau i dekreta smile.gif
miix
QUOTE(triusiene @ 2010 03 31, 22:25)
As taip pat 30 savaite isejau i dekreta smile.gif
*

drinks_cheers.gif As irgi.
Manau daugelis mamu iseina 30 savaite. Tik atskirais atvejais iseinama anksciau arba veliau.
maukis2
pagal istatyma besilaukianti moteris jei jos savijauta yra gera turi iseit dekretiniu atostogu 70d iki numatytos gimdymo datos smile.gif jei mamyte nori dirbti ilgiau, tai cia yra jos teise, o jei jos savijauta nera gera, tai iki dekreto galima panaudot apmokamas atostogas arba paimt ligonlapi smile.gif as i dekreta eisiu 30sav(04.22), bet atostogauju jau nuo 03.25, nes turejau daug atostoginiu tongue.gif
triusiene
QUOTE(maukis2 @ 2010 04 01, 08:37)
pagal istatyma besilaukianti moteris jei jos savijauta yra gera turi iseit dekretiniu atostogu 70d iki numatytos gimdymo datos smile.gif jei mamyte nori dirbti ilgiau, tai cia yra jos teise, o jei jos savijauta nera gera, tai iki dekreto galima panaudot apmokamas atostogas arba paimt ligonlapi smile.gif as i dekreta eisiu 30sav(04.22), bet atostogauju jau nuo 03.25, nes turejau daug atostoginiu tongue.gif
*

kaip tau fainai kad atostogu narmaliai isleido... as va nuo 16 savaites isejau i bilieta, nes tie bjaurus gripai puole, o ju pasekoj gresentis, bet laimei viskas gerai... o kai po bilieto gryzau i darba norejau pasiimt atostogu, nes ju turejau iki to laiko kol i dekreta reiks eit.. tai tik nemokamu dave... sad.gif tipo kaip ir visur KRIZE...
tomike89
o man gydytoja liepe menesi pries dekreta eiti atostogu,bet as ju nesukaupus tiek,turiu tik 2 savaites verysad.gif tai arba teks kankintis darbe arba reikes tartis kad susimokesiu mokesciu uz 2 savaites ir nedirbt...
pikkolo
Šiuo metu planuoju taip: birželio gale-liepos pradžioj imti eilines atostogas, tada grįžus išleisiu kolegę atostogų ir nuo rugpjūčio 2 d. eisiu į dekretą. Nors pagal įstatymus galėčiau eiti nuo liepos 19 d. O kaip bus tai pamatysim.
Zziviliukas
as tai tik sueina 30 savaiciu ir viso gero darbui smile.gif) + dar neisnaudotos atostogos, tai vasaros pradzia ir jau atostogos..galima bus rupintis vaiko kambario remontu, priemonemis, rubeliais, i ranga ir t.t. smile.gif
IwonaBogd
As isejau 29 savaiciu. ax.gif
elenuxus
As taip pat apie 30savaite eisiu atostogu, bet pries tai pasiimsiu visas savo uzdirbtas atostogas, tai iseina kad atostogauti pradesiu menesiu anksciau, kazkur nuo joniniu lotuliukas.gif Kaip laukiu.
SUPUOKLĖ
Aš išėjau atostogų 32 savaičių. Ir neėmiau jokių kasmetinių, geriau pasiimsiu grįžusi po vaiko priežiūros atostogų. Juk jos niekur nedings. mirksiukas.gif
musik
As isejau 29sav tongue.gif (gydytoja samoningai paankstino 1 savaitele thumbup.gif ) ir dar pasiemiau kasmetiniu, tai praktiskai isejau is darbo 20sav smile.gif Nuo geguzes 1d, kad pasilepint saule ir siluma mirksiukas.gif
SigaR
4u.gif as iseisiu i dekreta liepos men bet dar turiu atostogu tai koki birzelio menesiuka jau galesiu ilsetis ax.gif nestuke.gif
Mmarisha
Ir mes rugsejo gale laukiam,esisim kaip ir priklauso,30 sav biggrin.gif
Jolancik
O cia daktare pasako kada iseiti, nuo kuo cia priklauso? g.gif
musik
QUOTE(Jolancik @ 2010 07 28, 22:33)
O cia daktare pasako kada iseiti, nuo kuo cia priklauso?  g.gif
*

Vyriausybe biggrin.gif Istatymas yra mirksiukas.gif
Daktare gali savaite anksciau isleist, "pakoregavus" nestumo laika tongue.gif
Kyvis
I dekreta isejau kaip ir priklauso 30 sav., bet turejau kruva nepanaudotu atostogu, tai menesi iki dekreto atostogavau thumbup.gif
jurabalta
Pries dekreta pasiimsiu pora likusiu atostogu savaiciu, o i pati dekreta gausis, kad iseisiu 40 sav. ax.gif Na bet jau namuose sedesiu 38 sav. biggrin.gif
Rima.k
Gimdymo atostogu isejau 30 savaiciu, bet kadangi turejau nepanaudotu kasmetiniu atostogu, tai pries tai dar 3 savaites atostogavau smile.gif Tai kaip ir gaunasi, kad atostogauju jau nuo 27 nestumo savaites ax.gif
Vienu metu net pabode buvo blush2.gif nebesugalvojau kuo uzsiimt doh.gif
Jolancik
O Dieve, tai man dar iki Spalio pabaigos kankintis darbe doh.gif
Evi
Anglijoje mes tokiu geru salygu neturim. I dekreta eisiu 2 dienos pries gimdyma, plius dar 1 savaite atostogu. Taigi is viso nuo 38.5 sav.
shemsa
QUOTE(Evi @ 2010 07 30, 11:44)
Anglijoje mes tokiu geru salygu neturim. I dekreta eisiu 2 dienos pries gimdyma, plius dar 1 savaite atostogu. Taigi is viso nuo 38.5 sav.
*

oho tai koki darba dirbat? turbut kanors nesunkiai? nes as tai neistemsiu tiek 30sav. keliausiu, atostogas dar turiu 11dienu, tai dasidursiu, tai iseisiu nepilnai be keliu dienu 28sav.
maskanyte
Ejome atostogauti kaip ir priklauso lotuliukas.gif ner cia ko! Oj dar juk menesiuku ansciau ax.gif buvom uzsitarnave thumbup.gif Tai ilsimes jau 3men. thumbup.gif
audradv
Vaje kaip jau laukiu atostogų, nors mums dar tik neštumo pradžia, nes darbe atmosfera tai br, net nupurto, visi tokie pikti ir tokie norintys vadovauti
Jolancik
Mane daktare sake isleis dekretiniu Lapkricio 11 diena 4u.gif
Braske GF
O kada ismoka pinigelius uz nestumo ir gimdymo atostogas ? Kiek suprantu kai iseini dekretiniu turi uz 4 men iskarto pervesti visa suma g.gif ar as klystu . Vis laukiu , laukiu ir nesulaukiu blink.gif
digi
Aš antrą kartą būdama nestuke.gif į dekretą ėjau 35 sav., bet tik todėl, kad darbas buvo nesunkus, nėštumo antra pusė labai lengva...pirmą kartą dar ir 3 sav atostogų pasiėmiau iki dekreto, kad tik greičiau išeičiau lotuliukas.gif
~Beauty~
Į dekretą išėjau 6 menėsių, nes turėjau atostogų prikaupus thumbup.gif Ir labai tuo džiaugiuosi, nes per tokius karščius dirbti būtų buvę nekas... unsure.gif

QUOTE(natalije @ 2010 08 22, 10:44)
O kada ismoka pinigelius uz nestumo ir gimdymo atostogas ? Kiek suprantu kai iseini dekretiniu turi uz 4 men iskarto pervesti visa suma  g.gif  ar as klystu . Vis laukiu , laukiu ir nesulaukiu  blink.gif

Kai išeini dekretinių, visų pirma turi susitvarkyti dokumentus, t.y. pasiimti iš ginės biuletenį, pristatyti jį į darbovietę ir kreiptis į Sodrą mirksiukas.gif
Jeigu tik sėdėsi namie ir lauksi pinigėlių, nieko nebus tongue.gif
Braske GF
Kai išeini dekretinių, visų pirma turi susitvarkyti dokumentus, t.y. pasiimti iš ginės biuletenį, pristatyti jį į darbovietę ir kreiptis į Sodrą mirksiukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai be abejo kad viska susitvarkiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
~Beauty~
QUOTE(natalije @ 2010 08 23, 19:58)

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tai be abejo kad viska susitvarkiau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Na, tuomet per 15 dienelių turi gauti pinigėlius 4u.gif
Zuzupupa
Man daktare sake, kad iprastai priklauso 70 dienu iki gimdymo datos... biggrin.gif
heditt
As planuoju iseiti beveik 37 savaiciu ax.gif bet iki tol dar turesiu 6 sav atostogu ax.gif
*Miga*
As isejau 30 savaite, lygiai tada kada ir priklauso. Nors dar galejau tikrai koki menesiuka padirbti, nes jauciausi tikrai gerai. Bet kol galiu reikia naudotis proga ir ilsetis bei sau daugiau laiko skirti, nes po to jo taip truks smile.gif
*smilgele*
i dekretines iseiti planuoju likus menesiukui iki gimdymo biggrin.gif darbas nesunkus, bose supratinga, jei kur reikes isleis. aisku, jei bus kokiu nesklandumu, teks eiti anksciau.
reda.d
As isvis neisiu, dievinu savo darba thumbup.gif
maskanyte
QUOTE(reda.d @ 2010 08 28, 15:52)
As isvis neisiu, dievinu savo darba  thumbup.gif
*

Niu gal tau tik db taip atrodo mirksiukas.gif
reda.d
tai, kad jau galeciau eit rugsejo 20 bet tikrai nezadu, gal biski darbu apsimazinsiu, bet dirbsiu iki galo, visos mano specialybes moterys dar su saremiais atvaziuoja darbu uzbaigt biggrin.gif , nezinau tokios, kad butu ejus dekretiniu. jei darbas sedimas nematau problemu
AlikaSki
Labas, merginos! I dekreta turiu iseiti spalio 11d, bet noriu tai padaryti tik gruodzio 1d. Kadangi dirbu nepilnus metus ir del to stipriai nukencia dekretine pasalpa, tai ir noriu isbuti darbe kuo ilgiau. Is tikro eisiu ilsietis jau lapkricio kokia 10d, nes turiu dar 3 savaites atostogu, kurios isiskaiciuos i stazha. Norejau paklausti, ar gali mano gydytoja uzdrausti iseiti i dekreta taip velai? Tiesiog nesutikti pasirasyti taip velai? Gal kazkas kazka zino? Buciau labi dekinda
maskanyte
QUOTE(AlikaSki @ 2010 09 15, 15:49)
Labas, merginos! I dekreta turiu iseiti spalio 11d, bet noriu tai padaryti tik gruodzio 1d. Kadangi dirbu nepilnus metus ir del to stipriai nukencia dekretine pasalpa, tai ir noriu isbuti darbe kuo ilgiau. Is tikro eisiu ilsietis jau lapkricio kokia 10d, nes turiu dar 3 savaites atostogu, kurios isiskaiciuos i stazha. Norejau paklausti, ar gali mano gydytoja uzdrausti iseiti i dekreta taip velai? Tiesiog nesutikti pasirasyti taip velai? Gal kazkas kazka zino? Buciau labi dekinda
*

Laba. Manau jai nestumas nekomplikuotas ir viskas gerai, tavo savijauta thumbup.gif ,leles ir tai manau gelesi dirbti ir ilgiau. Pas mus darbe viena panele ir dirbo ilgiau. Svarbu kad nestuke.gif butu sklandus 4u.gif
*smilgele*
zadu iseiti i dekretines budama 36 sav. smile.gif
Lolute
QUOTE(*Miga* @ 2010 08 27, 18:59)
As isejau 30 savaite, lygiai tada kada ir priklauso. Nors dar galejau tikrai koki menesiuka padirbti, nes jauciausi tikrai gerai.  Bet kol galiu reikia naudotis proga ir ilsetis bei sau daugiau laiko skirti, nes po to jo taip truks  smile.gif
*

Aš visiškai pritariu - kad jei yra proga - būtinai reikia ja pasinaudoti. Bet kokiu atveju, kad jei ir sėdimas darbas - juk paskutiniais mėnesiais jau ir sėdėt 8 val. sunku. O kai į darbus pasineri visa galva, pamiršti ir apie pertraukėles ir t.t. Tai klausimas kam to reikia? Juk taip smagu būti dekretinėse atostogose - gali eit sportuot į "nėščiųjų sportą" dienomis, nuveikt begale visokių kitų darbų, aplankyt visas neaplankytas drauges ir t.t., t.y. padaryt visą tai kam dirbant pritrūksta laiko, o kai atsiras kūdikėlis, tai to laiko daugiau tikrai neatsiras. Tu tiesiog įgauni teisę į beveik 3 mėnesių apmokamas atostogas! Nejaugi tai nenuostabu!
Atvirai pasakius, aš nesuprantu tų darbocholikių, kurios iki sąrėmių sėdi darbe. Dar tą dalyką gal būtų galima pateiksint kai būsima mamytė visai jauna ir neturi pašalpai reikiamo stažo, tai dėl būsimos kūdikėlio materialinės geriovės mėgina to stažo įgauti. Arba kitas atvejis - kai darbas tau beveik siejasi su chobiu - į darbą kaip į šventę, niekad jokių nervų nebūna ir t.t. ir gal darbe net geriau nei namie?
Moller
QUOTE(Lolute @ 2010 09 21, 17:26)
Aš visiškai pritariu - kad jei yra proga - būtinai reikia ja pasinaudoti. Bet kokiu atveju, kad jei ir sėdimas darbas - juk paskutiniais mėnesiais jau ir sėdėt 8 val. sunku. O kai į darbus pasineri visa galva, pamiršti ir apie pertraukėles ir t.t. Tai klausimas kam to reikia? Juk taip smagu būti dekretinėse atostogose - gali eit sportuot į "nėščiųjų sportą" dienomis, nuveikt begale visokių kitų darbų, aplankyt visas neaplankytas drauges ir t.t., t.y. padaryt visą tai kam dirbant pritrūksta laiko, o kai atsiras kūdikėlis, tai to laiko daugiau tikrai neatsiras. Tu tiesiog įgauni teisę į beveik 3 mėnesių apmokamas atostogas! Nejaugi tai nenuostabu!
Atvirai pasakius, aš nesuprantu tų darbocholikių, kurios iki sąrėmių sėdi darbe. Dar tą dalyką gal būtų galima pateiksint kai būsima mamytė visai jauna ir neturi pašalpai reikiamo stažo, tai dėl būsimos kūdikėlio materialinės geriovės mėgina to stažo įgauti. Arba kitas atvejis - kai darbas tau beveik siejasi su chobiu - į darbą kaip į šventę, niekad jokių nervų nebūna ir t.t. ir gal darbe net geriau nei namie?
*

As irgi visiskai uz thumbup.gif Dar pasiemiau atostogu pries dekreta,tris savaites.
Niekad gyvenime neteko tiek daug gaut atostogu.Lekiau neatsigrezdama lotuliukas.gif
Man patiko. smile.gif
mirrra
as isesiu 36 savaiciu, liko dar trys savaites , laukiu nesulaukiu.... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.