Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

Siaip iseinama 30 sav. bet as turejau neisnaudotu atostogu menesi, tai ir isejau anksciau visu menesiu atostogauti ax.gif
Atsakyti
su dukra isejau spalio 1a ( DD buvo 10a). Sventai tikejau, kad pernesiosiu - taip ir buvo. gime 22a smile.gif jauciausi gerai, tai dirbau, kiek galejau.
Dabar noreciau vel panasiai....na, iseit kazkur menuo iki DD....jei sveikata leis...
Atsakyti
30 sav.
Atsakyti
Mane gine isleidzia 31 nestumo savaite
Atsakyti
ejau 30 savaite kaip ir priklauso, bet namie dar po to pora savaiciu dirbau rimtai:)
Atsakyti
ejau 30sav. bet turejau dar 58d. neisnaudotu atostogu.
tai su pilvuku ilsejomes kazkur nuo 5.5men. biggrin.gif
Atsakyti
As pavydziu LT gyvenancioms siuo klausimu blush2.gif pas mus dekretiniu niekas neduoda, gali eiti tik savo saskaita - t.y. sutaupytos atostogos, o pas mane kaip tik giminaiciai atvaziuoja neuzilgo aplankyt, tai teks naudot tas brangias atostogas ju labui, tai iseina, kad dirbti teks iki paskutines dienos vos ne doh.gif
viena bendradarbe gimdyt vaziavo iskart po savo darbo dienos, kita - atostogu isejo tik likus 1 savaitei iki gimdymo blink.gif man kazkaip baugu apie tai galvoti, juolab, kad jau dabar savijauta ne simtaprocentine verysad.gif
O motinystes atostogos max 18 savaiciu apmokamos, o toliau - kaip nori doh.gif aisku, situacija butu absoliuciai kitokia, jei buciau vienisa mamyte... tada kaip inkstukas taukuose iki vaiko pilnametystes galeciau gyventi ax.gif man ziauru, kaip naikinamos seimos vertybes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blyksteli: 01 sausio 2013 - 04:37
eisiu kaip ir piklauso - 30 savaiciu 4u.gif
Atsakyti
as ejau likus dviem menesiams iki gimdymo
Atsakyti
Merginos, aš kažkaip nesuprantu, į dekretą išleidžia 30-tą nėštumo savaitę ar likus 70 dienų iki gimdmo? Man šiandien - 13.02.10 yra lygiai 8 mėnesiai, tai kada man maždaug gimdymas, o kada dekretinių atostogų pradžia?
Aš visai susimaišiusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2013 02 10, 16:10)
Merginos, aš kažkaip nesuprantu, į dekretą išleidžia 30-tą nėštumo savaitę ar likus 70 dienų iki gimdmo? Man šiandien - 13.02.10 yra lygiai 8 mėnesiai, tai kada man maždaug gimdymas, o kada dekretinių atostogų pradžia?
Aš visai susimaišiusi blush2.gif

atsiprasau uz klausima blush2.gif ,bet jus pas gydytoja lankotes?nes jai taip,tada jus 30sav.turejo isleisti i dekreta,isduoti biuleteni-pazyma su kuria reikia eiti i sodra,dokumentus tvarkytis.
arba gal jus nedirbanti,nes tada jokio tikslo jusu i dekreta isleisti ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 02 10, 16:32)
atsiprasau uz klausima blush2.gif ,bet jus pas gydytoja lankotes?nes jai taip,tada jus 30sav.turejo isleisti i dekreta,isduoti biuleteni-pazyma su kuria reikia eiti i sodra,dokumentus tvarkytis.
arba gal jus nedirbanti,nes tada jokio tikslo jusu i dekreta isleisti ax.gif ?


Jau nusikalbėjau, tai eina sau doh.gif Ne 8 mėnesiai man, o 8 savaitės biggrin.gif
Todėl dar nieko nežinau, pas gydytoją buvau kol kas tik dėl nėštumo nustatymo, kad pažymą darbdaviui išrašytų. Nespėjau apie rūpimus klausimus išsiklausinėt.
Atsakyti