Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

HELP!!!! 4u.gif



GAL GALIT ATSIUSTI KAS NORS VAIRAVIMO TESTUKA blush2.gif LABAI LAUKIU !!!!! ACIU!!!

el pastas - r.jurgaitis@post.skynet.lt
Atsakyti
QUOTE(Gince @ 2006 04 10, 09:32)
HELP!!!! 4u.gif
GAL GALIT ATSIUSTI KAS NORS VAIRAVIMO TESTUKA  blush2.gif  LABAI LAUKIU !!!!! ACIU!!!

el pastas - r.jurgaitis@post.skynet.lt


jau galit mokintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ziauriai dekui 4u.gif


blush2.gif bet.... kazkodel man neatidaro to testuko. doh.gif Gal kartais zinai kodel? g.gif
Atsakyti
sweikutes smile.gif
gal ir man galetumet atsiusti tu teisiu bilietus smile.gif

buchiau labai dekingas !!!

rdunis@yahoo.de

didelis didelis ACHIU!!!
Atsakyti
QUOTE(merlinas @ 2006 04 12, 20:21)
sweikutes smile.gif
gal ir man galetumet atsiusti tu teisiu bilietus smile.gif

buchiau labai dekingas !!!

rdunis@yahoo.de

didelis didelis ACHIU!!!

Nusiunciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivux @ 2006 04 10, 10:23)
jau galit mokintis  drinks_cheers.gif



bigsmile.gif Ziauriai aciu uz pagalba!!! Testukas atsidare - dabar zubriju thumbup.gif
Atsakyti
Oi ir man labai reiketu testuko.. 4u.gif Atsiuskit kas nors. Ish anksto dekoju R verysad.gif robertas.58@mail.ru
Atsakyti
Labai labai reikia vairavimo testuko. Pagelbekit. Atsiųskit jei galit eva@auto.lt.
Nedaug liko iki egzaminu, jaučiuosi "žalia" . Būčiau dėkinga už pagalba. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labai reikia testuko. Prieš tai parašiau klaidinga adresą. Atsiprašau. Jei turėsit laiko ir noro gal įmesit į mano dėžutę testuką -dallia@ml.lt
fear.gif
Atsakyti
QUOTE(dallia @ 2006 04 14, 21:17)
Labai labai reikia vairavimo testuko. Pagelbekit. Atsiųskit jei galit  eva@auto.lt.
Nedaug liko iki egzaminu, jaučiuosi "žalia" . Būčiau dėkinga už pagalba. doh.gif  doh.gif



QUOTE(dallia @ 2006 04 14, 22:22)
Labai reikia testuko. Prieš tai parašiau klaidinga adresą. Atsiprašau. Jei turėsit laiko ir noro gal įmesit į mano dėžutę testuką -dallia@ml.lt
fear.gif


deja Jums išsiųsti nepavyko g.gif nes Jūsų pašto dėžučių serveriai blokuoja .exe failiukus unsure.gif gal kitas dėžutes turite?

BANNED CONTENTS ALERT

Our content checker found
banned name: multipart/mixed | message/rfc822 | multipart/mixed |
application/octet-stream,.rar,KET5.rar | .exe,.exe-ms,IJL15.DLL |
.empty,1979
in email presumably from you,
to the following recipient:
-> eva@auto.lt
-> dallia@ml.lt
Atsakyti
QUOTE(pamaivux @ 2006 04 15, 13:39)
deja Jums išsiųsti nepavyko  g.gif  nes Jūsų pašto dėžučių serveriai blokuoja .exe failiukus  unsure.gif gal kitas dėžutes turite?

BANNED CONTENTS ALERT

Our content checker found
    banned name: multipart/mixed | message/rfc822 | multipart/mixed |
application/octet-stream,.rar,KET5.rar | .exe,.exe-ms,IJL15.DLL |
.empty,1979
in email presumably from you,
to the following recipient:
-> eva@auto.lt
-> dallia@ml.lt


Jei galit pabandykit siūsti - jullija@list.ru , arba dar viena - jurpa@lol.lt . Parašiau dar dvi savo dežutės. Jei turesit laiko pabandykit dar kartelį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dallia @ 2006 04 15, 22:35)
Jei galit pabandykit siūsti -  jullija@list.ru , arba dar viena -  jurpa@lol.lt . Parašiau dar dvi savo dežutės. Jei turesit laiko pabandykit dar kartelį. doh.gif

Issiunciau i abu bigsmile.gif
Atsakyti