Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kelių eismo taisyklių bilietai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mvilma
Sveikos mergaitės. Nupirkom sūnui motiką. Dabar labai reikėtų KET. Padėkit vilmamilisauskiene@yahoo.com
Vytautas
Labuka.. gal galeciau ir as gauti bilietus? 4u.gif Poryt laikau egzamina kaune.. smile.gif
butu neblogai truputi pasispresti..
vytautas_bacevicius@yahoo.com

Aciu is anksto!
skraide
na ,gi ir as to paties ,buciau dekinga... ax.gif vigandas@splius.lt
donatela
Labukas,jei galima ir man atsiuskit,busiu dekinga 4u.gif mirksiukas.gif
donatela7@yahoo.com
Treglė
Gal ir man būtų galima atsiųsti (labai reikia)????
trunciene@gmail.com
Iš anksto dėkoju 4u.gif .
Cheburashka
Kam reikia testu,siulyciau prasyt skyrelyje KETURI RATAI yra atskira tema,ten greiciau kas nors atsius
zuikis131313
4u.gif Sveikos mamytes. Gal kas turit kokius naujus bilietus. Pas mane tik KET2000. Galėčiau eiti, kad ir šiandien laikyti į Regitrą, bet nieko neatsimenu, nes kursus lankiau prieš 3 metus. Viskas turbut pasikeite. Gal kas laike paskutiniuoju metu ir galetu pasidalinti informacija? Jei kas turit, atsiųskit man į zuikis131313@yahoo.co.uk.
zuikis131313
Sariene pas jus truksta emeile vietos arba kazkas su adresu negerai. nes nepavyko atsiusti keliu eismo taisykliu
guce
4u.gif sveiki,gal ir man galetu kasnors atsiusti,nes mama sumaste laikytis,tai nori pasipraktikuoti bent kaip kompu naudotis,nes moteriske tik filmus per ji ziuri ir tiek naudos is jo. lotuliukas.gif
guce@xxx.lt
labai dekoju rolleyes.gif
giedroootia
sweikos ir sweiki smile.gif gal butu galima gauti iwairiu bilietu zinoma paciu geriausiu ir naujausiu biggrin.gif buciau lb dekinga mirksiukas.gif girdejau one pashtas per mazas tai jei galima siuskit i ---> wuellla@yahoo.com dekuj!
myliu_jus
lb lb prasau atsiuskite naujausius ket bilietus arba nurodykite link'a. buciau nepaprastai dekinga. mano el pastas crimson.wane@gmail.com
Dovilė V.
Laikausi dabar teises ir niekur nerandu tų bilietų, gal kiasnors galėtų atsiųsti?Būčiau labai dėkinga 4u.gif
demonosirdis@gmail.com
zarija
gal galima ir man atsiusti

ulina@e-akva.info

aciu 4u.gif 4u.gif
Piktoji Fėja
man irgi 4u.gif laurute_s@yahoo.com
gigi1234
ir man jei nesunku naujausia varianta...

gigilog@centras.lt
Tomukas21
Ar galeciau gauti ir as nujausias keliu eismo taisykles? Aciu is anksto
Valetka
Gal galima ir man bilietus i saulap@one.lt .Labai aciu.
Arnas18zalg
Sveiki gal kas turite naujausius regitros bilietus ar ta ket 5 bet ne (05 07) ,
gal galetumet atsiust i emaila buciau labai dekingas..
mano emailas : Arnas18zalg@gmail.com
dekui ,
Arnas18zalg
QUOTE(DD_Bass @ 2006 06 28, 14:24)
nu tai blyn jkus nespreskit pagal ta vtt ten lb lengvi klausimai ir tokiu visai net nebuna regitroje ash turiu tikra ket programa tokia kaip yra regitroj, vat jai ten surinxt po 90% tai garantuotai ishklaikysit, jai kam reikia pabandysiu atsiusti i maila, uzima tik apie keleta megabaitu
*

gal galetum atsiust ket nauja nes man kita savaite egzas ..
dekui is anksto..
Arnas (mano email : Arnas18zalg@gmail.com
Papildyta:
QUOTE(Gince @ 2006 05 22, 10:46)
drinks_cheers.gif  ISSIUNCIAU
*

gal galetumete ir man atsiusti nes kita sav laikau egza ir kzkaip baisu....
dekui is anksto
Papildyta:
QUOTE(ilbee @ 2006 05 11, 21:33)
Sveikos,

kam reikia, turiu KET5.
*

dekui is anksto (Arnas18zalg@gmail.com
Papildyta:
QUOTE(Gince @ 2006 05 22, 10:46)
drinks_cheers.gif  ISSIUNCIAU
*

dekui is anksto Arnas18zalg@gmail.com
Tomukas21
atsiusk ir man jai ne sunku, buciau labai dekingas. is anksto labai dekoju jolantagau@gmail.com
Papildyta:
Ar galeciau gauti ir as naujausius keliu eismo bilietus, buciau labai dekingas. is anksto labai dekoju jolantagau@gmail.com
GūGa
gal galetumet ir man pameteti tas naujausias taisykles blush2.gif googahs@yahoo.com
jugita
QUOTE(Jusse-Musse @ 2005 10 24, 20:08)
niu jei ka duok email'a, atsiusiu!  4u.gif  4u.gif
*

man taip pat neatsidaro sad.gif o jau po poros savaiteliu ir egzaminas. gal galetum ir man atsiusti? ax.gif buciau labai labai dekinga. krisstin@walla.com
NeekOteen
Buciau labai dekingas jei kas nors atsiustu KET5 i pasta neek@tts.lt. Is ankso aciu!
SiVidz
mergaites, bukite geros, atsiuskite naujausius bilietus i simona_vidz@yahoo.com busiu labai dekinga wub.gif
nitrozilas
girdejau apie KET5, perejau per forumus, ten radau nuorodas, bet kotai jos neleidzia atsisiusti. gal kas zinot kodel, o gal kas turit ir galit atsiusti nitrozilas@yahoo.com buciau l.dekinga
Chatty
Sveiki.Gal kas turit KET5?Labai Labai prasau atsiuskit i e maila d_bille@hotmail.com .aciu
Chatty
QUOTE(pamaivux @ 2006 03 13, 17:52)
parašykit savo e-mailus atsiųsiu mirksiukas.gif jei dar reikia smile.gif gerai būtų, kad e-mailas ne @one.lt būtų, nes ten nesutilps, nes beveik 5MB užima failiukas...
*

Sveikute gal galit atsiusti ir man bilietus ket5 dbajanova@yahoo.de aciu labai
Leeta
O gal kas galetu skubiai atsiusti KET bilietus ir man ? blush2.gif
Labai reikia.....
jurate1980@yahoo.com
kosminute
Sviki,

jau taip nepadoru beprašyt, kai tiek jau prašannčių daug, bet bilietų ir man labai reikėtų. Laikom greit egzaminą, o normalių bilietų neturim.... unsure.gif

Jei kas galėtų labai dėkinga iš anksto 4u.gif
rusne
KET'2005 parsisiusti galima is cia. Nuoroda galios 7 dienas. O po to prasom i asmenine dezute rasyti smile.gif.
Ka reiketu zinoti smile.gif
1) kad leistu parsisiusti, gali tekti uzsiregistruoti (anksciau reikejo, dabar gal ir nebe).
2) parsisiuntus isarchyvuoti failiuka ir viska irasyti i CD (programa pasileidzia tik su CD)
3) instaliavimui reikalingas kodas yra txt failiuke

Sekmingo sprendimo!
kosminute
Labai ačiū Rusne už bilietus 4u.gif

bet gal dar galėtumėte paaiškint. parsisiunčiau, išarchyvinau, bet jis ma nepasileidžia nei su disku nei be jo. rodo, kaip instaliuoja, viską, bet ta diska kai isidedi tai ji tiesiog atidaro su ten visais failais. o to kur pasileist nera, arba neskaito. gal konors kompe trūksta?

o kai iš kažkur atsiranda tas laukelis kur kodą įrašyt reikia, išmeta, kad tas kdas neteisingas....

nežinau, ką daryti, labai reikia pagalbos jei aks galit blush2.gif
rusne
QUOTE(kosminute @ 2006 10 14, 12:07)
Labai ačiū Rusne už bilietus  4u.gif
bet gal dar galėtumėte paaiškint. parsisiunčiau, išarchyvinau, bet jis ma nepasileidžia nei su disku nei be jo. rodo, kaip instaliuoja, viską, bet ta diska kai isidedi tai ji tiesiog atidaro su ten visais failais. o to kur pasileist nera, arba neskaito. gal konors kompe trūksta?

o kai iš kažkur atsiranda tas laukelis kur kodą įrašyt reikia, išmeta, kad tas kdas neteisingas....

nežinau, ką daryti, labai reikia pagalbos jei aks galit blush2.gif
*

Mano kompe yra instaliuota ta programele (kai instaliavau ta saugos koda reikejo suvesti ir daugiau jo nebereikia), tad noredama ja paleisti, as naudoju "shortcut'a". Atsidaro langas su meniu, bet bilietuku sprest neleidzia, nes neranda kompakto. Ikisu kompakta ir tada atsiranda naujas langas, siulantis vel instaliuoti arba iseiti. Spaudi iseiti. Na, o bilietukai jau turetu sprestis.
O del to kodo, tai klaida radau smile.gif. neteisingai nuo cd nusiraciau. Pries D raide vietoj 8 turi buti 2 doh.gif
rusne
Parasykite, kas naudosis, ar veikia, ar neveikia ta programele smile.gif
tany
Laba diena. Gal kas gali papasakoti ka nors apie vairavimo mokykla ARV auto?
Arba gal zinot kokia geriausia vairavimo mokykla Kaune? Aciu.
rusne
QUOTE(tany @ 2006 10 14, 19:18)
Laba diena. Gal kas gali papasakoti ka nors apie vairavimo mokykla ARV auto?
Arba gal zinot kokia geriausia vairavimo mokykla Kaune? Aciu.
*

Atsakymo siulyciau ieskoti kitose temose, pvz. cia.
Lilė T.
QUOTE(rusne @ 2006 10 14, 14:53)
Parasykite, kas naudosis, ar veikia, ar neveikia ta programele  smile.gif
*

Pabandžiau: veikia good.gif. Tik norėčiau paklausti kokiu metu ji aciuks.gif .
rusne
QUOTE(Lilė T. @ 2006 10 14, 20:30)
Pabandžiau: veikia good.gif.  Tik norėčiau paklausti kokiu metu ji aciuks.gif .
*

2005
rusne
Dar ir senesniu betvarkydama savo kompo failus radau smile.gif
2000 ir 2004 berods. Kiek jais tiketi tiksliai nzn, is kur gavau irgi nebepamenu cool.gif.
Juos galima parsisiusti is cia.
Gal zinot nuo kada isigalios tie visi =3&tx_vaasacatalog_pi2[article_id]=1279&tx_vaasacatalog_pi2[cat_pointer]=0&tx_vaasacatalog_pi2[backpid]=56&tx_vaasacatalog_pi2[cat_parent]=0] pakeitimai KET? Nuo kada regitra duos testa su kiek pakeistom taisyklem?
Olita
QUOTE(rusne @ 2006 10 15, 11:20)

Gal zinot nuo kada isigalios tie visi =3&tx_vaasacatalog_pi2[article_id]=1279&tx_vaasacatalog_pi2[cat_pointer]=0&tx_vaasacatalog_pi2[backpid]=56&tx_vaasacatalog_pi2[cat_parent]=0] pakeitimai KET? Nuo kada regitra duos testa su kiek pakeistom taisyklem?
*

Pakeitimai (dauguma) įsigaliojo nuo spalio 12... Nuo sausio tik apie liemenę, privalomą mopedų registraciją ir teises...ir kad šeimos nariai galės mokyt, berods...
O nuo kada testus pakeis - g.gif tai kad nėra tokie jau esminiai tie pakeitimai, marods, kad reiktų testus keist staigiai... Gal apie tuos nuo naujako ir pakeis...
Ai, dar dėl šviesų visus metus jau galioja... Siūlau pasiskambint į regitrą smile.gif
rusne
user posted image
Va sprendziu sprendziu tuos bilietukus ir karts nuo karto vis iskyla kokie neaiskumai. Pvz, kodel sioje situacijoje netinka 1 atsakymas, t.y. kad vaziuoja 2 kartu su 3, o po to 1. Antram automobiliui sukti i kaire autobusas nera kliutis...

507 Eismo kryptys sankryžoje. Nurodo juostų skaičių ir kryptis, kuriomis leidžiama važiuoti kiekviena juosta. Kai leidžiama sukti į kairę, iš kairės kraštinės juostos leidžiama ir apsisukti
117.1. žalias skritulio formos signalas leidžia eismą.
199. Sukdamas į kairę (apsisukdamas), vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms lygiareikšmiu keliu priešinga kryptimi tiesiai arba į dešinę, o sankryžoje, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, – ir transporto priemonėms, lenkiančioms pagrindiniame kelyje.
Olita
QUOTE(rusne @ 2006 10 15, 11:53)

199. Sukdamas į kairę (apsisukdamas), vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms lygiareikšmiu keliu priešinga kryptimi tiesiai arba į dešinę, o sankryžoje, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, – ir transporto priemonėms, lenkiančioms pagrindiniame kelyje.
*

Matai, kaip yra, realybėj Tu gal ir įsuktum tuo pat metu, bet pagal taisykles pirmiausia važiuoja tie, kurie suka į dešinę - nes jiems niekad nebūna kliūties iš dešinės, o tada jau visi kiti smile.gif
Man sprendžiant bilietus toks klausimas kažkaip nekilo smile.gif
Bet dabar jau važinėjant irgi atrodo truputį nesąmonė smile.gif
Čia gal sugalvota tikslu apsisaugot, jei jis kartais persigalvos ir varys tiesiai biggrin.gif
Juolab busas kai suks, tai ir netilps per vieną juostą smile.gif sutraiškys Tave smile.gif
Bet ir su mašina toks atsakymas būtų. Ta prasme, dėl to, kad yra dvi juostos ir jis važiuoja į pirmą, o Tu į antrą, kaip ir netrukdot gal teoriškai viens kitam, bet tikimybė nesaugumo išlieka, ir jis išlieka Tau kliūtis iš dešinės... ir pagal taisykles, tegu važiuoja pirmas smile.gif uff... kuo toliau į mišką... durnai kažkaip tos KET surašytos, kai pasigilini biggrin.gif
rusne
user posted image
Kas yra tas maksimalus letejimas? Koks jis dar gali buti? Minimalus, midimalus biggrin.gif g.gif
rusne
user posted imageuser posted image
user posted image

219. Gyvenamojoje zonoje draudžiama:
219.1. važiuoti didesniu kaip 20 km/h greičiu;
101. Važiuoti keliais dviračiu leidžiama ne jaunesniems kaip 12 metų asmenims, o jeigu jie yra išklausę papildomą mokymo kursą ir turi mokyklos išduotą pažymėjimą, - ne jaunesniems kaip 10 metų. Gyvenamojoje zonoje dviračių vairuotojų amžius neribojamas. Važiuoti keliais mopedu leidžiama ne jaunesniems kaip 15 metų asmenims.
242. Jaunesnius kaip 12 metų ir žemesnius kaip 150 cm vaikus leidžiama vežti ant priekinės lengvojo automobilio, autobuso sėdynės ar sunkvežimio kabinoje tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose sėdynėse.

Negaliu isikirsti kokia sistema reikia atsakineti i tokius klausimus. Pagal pirma paveiksla tiktu atsakymas ir kad gyvenamoje zonoje galima vaziuoti 10km/h. juk neklausia kokiu MAKSIMALIU greiciu...
Antram ir treciam pav klausimai labai panasus, bet antram atsakyta tiksliai pagal KET, o treciam dar kazkodel teisingi 4 ir 5 atsakymai... O regitros teste gali buti tokiu dviprasmybiu? Kaip issisukti? Galima bandyti gincytis su "priziuretoju"? Ir kiek stipriai reik but pasikauscius, kad butu galima gincytis?
Olita
QUOTE(rusne @ 2006 10 15, 12:18)
user posted image
Kas yra tas maksimalus letejimas? Koks jis dar gali buti? Minimalus, midimalus  biggrin.gif  g.gif
*

Gal ir yra minimalus, tik niekam jis nesvarbus, o svarbus būtent maksimalus smile.gif ta prasme, kiek maksimaliai per minimalų laiką greičio gali numest... bzzz, nemoku paaiškint dorai blush2.gif nesigilink į tokius klausimus, įsimink atsakymus tik mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rusne @ 2006 10 15, 12:36)
Negaliu isikirsti kokia sistema reikia atsakineti i tokius klausimus. Pagal pirma paveiksla tiktu atsakymas ir kad gyvenamoje zonoje galima vaziuoti 10km/h. juk neklausia kokiu MAKSIMALIU greiciu... 
Antram ir treciam pav klausimai labai panasus, bet antram atsakyta tiksliai pagal KET, o  treciam dar kazkodel teisingi 4 ir 5 atsakymai... O regitros teste gali buti tokiu dviprasmybiu? Kaip issisukti? Galima bandyti gincytis su "priziuretoju"? Ir kiek stipriai reik but pasikauscius, kad butu galima gincytis?
*

jooooo, tikrai durni klausimai biggrin.gif
Bet man bent jau regitroj nebuvo jokių tokių dviprasmybių...
O ginčytis ten tikrai su Tavim nieks nesiginčys.
Nes sėdi visi prie savo kompų, o prižiūrėtojas prie savo stalo. Neis pas Tave ir nesiaiškins, koks variantas teisingas, gi tuo metu kitų negalės prižiūrėt. Ten paaiškina kam reik kaip kompu naudotis ir ate smile.gif sėdėk ir spręsk, kai paspaudi pabaigt, jam pypteli, jis Tave pakviečia ir pasirašo - išlaikei smile.gif na, arba ne smile.gif Tikrai nemanau, kad į ginčus veltųsi egzo metu smile.gif Po jo - visad maloniai prašom rašyt apeliaciją...
Bet nemanau, kad bus ten tokių klausimų bjaurių mirksiukas.gif
rusne
user posted image

197. Lygiareikšmių kelių sankryžoje vairuotojas privalo duoti kelią iš dešinės artėjančioms transporto priemonėms.
Mano supratimu, turetu vaziuoti 2 automobilis, motociklininkas, o po to 1. Kazkodel teisingas atsakymas kitoks...
RAMSE
Motociklininkas juk rodo posukio signala biggrin.gif
rusne
QUOTE(RAMSE @ 2006 10 15, 11:56)
Motociklininkas juk rodo posukio signala biggrin.gif
*

Butent rodo, kad suka i desine, tad ji turetu praleisti antra smile.gif
Papildyta:
user posted image

197. Lygiareikšmių kelių sankryžoje vairuotojas privalo duoti kelią iš dešinės artėjančioms transporto priemonėms.
199. Sukdamas į kairę (apsisukdamas), vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms lygiareikšmiu keliu priešinga kryptimi tiesiai arba į dešinę, o sankryžoje, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, - ir transporto priemonėms, lenkiančioms pagrindiniame kelyje.

Praktinis klausimas smile.gif:
a ) is pradziu 3 automobilis ivaziuoja i puse sankryzos, tada pravaziuoja 2, po to 1 ir automobilis 3 pabaigia savo posuki i kaire ar
b ) nuvaziuoja 2, po to 1 ir 3 pasuka i kaire nesustodamas sankryzos viduryje.

Mano ziniomis, turetu buti a variantas, tik nelabai aisku, kur tam 3-ajam sustoti (aisku, ten, kur netrukdytu nei 1, nei 2)... Praktikoj, kai intensyvus eismas, nesinoretu man sitaip sukti i kaire doh.gif
SupBoardinG
„711. Tamsiu paros metu kelyje, išskyrus stovėjimui skirtas vietas, priverstinai sustojęs motorinės transporto priemonės vairuotojas, išlipdamas iš motorinės transporto priemonės privalo vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prisisegęs prie drabužių atšvaitą.“.

bus galima suskaichiuoti sysiu daranchius hihihi.gif
na, juk buna ir tokiu "priverstiniu sustojimu" blush2.gif
SupBoardinG
QUOTE(rusne @ 2006 10 15, 12:16)
Butent rodo, kad suka i desine, tad ji turetu praleisti antra smile.gif
Papildyta:
user posted image

199. Sukdamas į kairę (apsisukdamas), vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms lygiareikšmiu keliu priešinga kryptimi tiesiai arba į dešinę, o sankryžoje, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, - ir transporto priemonėms, lenkiančioms pagrindiniame kelyje.

Praktinis klausimas smile.gif:
a ) is pradziu 3 automobilis ivaziuoja i puse sankryzos, tada pravaziuoja 2, po to 1 ir automobilis 3 pabaigia savo posuki i kaire ar
b ) nuvaziuoja 2, po to 1 ir 3 pasuka i kaire nesustodamas sankryzos viduryje.

Mano ziniomis, turetu buti a variantas, tik nelabai aisku, kur tam 3-ajam sustoti (aisku, ten, kur netrukdytu nei 1, nei 2)...

*Praktikoj, kai intensyvus eismas, nesinoretu man sitaip sukti i kaire doh.gif
*

realiai gyvenime visi, sukantys i kaire praleidzhia vazhiuojanchius tiesiai , aishku, reikia atsizhvelgti i pagrindiniu/shalutiniu keliu ishdestyma mirksiukas.gif
trechiajam geriau nevazhiuoti i sankryzha, kol ji nera likusi laisva manevrui 4u.gif , nes gali buti, kad nemazhu greichiu atvazhiuos pirmaja juosta kas nors, ir jei busi ishkishes "nosi", liksi kaltas ivykus autoivykiui unsure.gif

* siulau tokiu atveju vazhiuoti ten, kur patogiau, paskui apsisukti blush2.gif , dariau tai pastoviai, nes pakeliui i darzheli tooookia sankryzha turejau, kad net su 15 metu stazhu prakaitas ishpildavo vazhiuojat tiesiai doh.gif 4u.gif
rusne
QUOTE(SuperMutteR @ 2006 10 15, 12:36)

trechiajam geriau nevazhiuoti i sankryzha, kol ji nera likusi laisva manevrui 4u.gif , nes gali buti, kad nemazhu greichiu atvazhiuos pirmaja juosta kas nors, ir jei busi ishkishes "nosi", liksi kaltas ivykus autoivykiui unsure.gif

*

Na, bet jei trecias savo nosies nekis, tai negales i sankryza nepazeisdamas taisykliu ivaziuoti 2,o po to ir 1 biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.