Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

smile.gifP+2010 03 28, 04:20-->
QUOTE(juste smile.gifP @ 2010 03 28, 04:20)
Vaje,tiek daug visko klausinejo unsure.gif  o jei aš tos anglų kalbos nevaldau laisvai, ir galiu suprast ką man sako, bet nežinot ką atsakyti, kas tada? Ir beto, kaip manot, jei sakysiu kad pas sesę skrendu,bet ji nelegalė ar įleis mane?


taigi juk jau i abu klausimus atsakiau. Jei anglishkai nesupranti, o jiems pasirodys butina pasisneket suras verteja. Jei sesers statuso neklausia sakyti reikalo nera, bet jei klausia tai nemeluok.
Atsakyti
QUOTE(Niccolo @ 2010 03 27, 19:54)
Pas mane kaip tik tokios - laminuotos, be galiojimo datos, netgi ranka dar rašytos, o ne kompu - vienos pirmųjų. Du metus be jokių problemų nuomavausi mašinas. Netgi kaip ID visur praėjo. Manau, kad nesikeisk. Aš tai tikrai nesikeisiu :-)

aciu, varysim su senom teisem (tikiuosi issinuomojant masina nebus problemu)

QUOTE(Lalantukass @ 2010 03 28, 00:31)
Skrendam birzeli liepa i NYC ir varysim i kita puse, smile.gif bandom ieskoti kur prisiglaust NYC,pernai nespejom jo apziureti,mazai buvo triju dienu,o dar ir kova saltoka buvo....gal dar kas pasiulytu kazka pigiau Niujorke su nakvyne? g.gif

as dairiausi nebrangiu viesbuciu NYC tai siam vaziavimui rezervavau americana inn nakciai 95 $ be mokesciu, gal ir nera labai pigu, bet tikiuosi mazai doleriu isleisti metro
Atsakyti
americana inn nakciai 95 $ be mokesciu, gal ir nera labai pigu, bet tikiuosi mazai doleriu isleisti metro
[/quote]
Dekui, smile.gif bet gal pasiliksim prie pigesnio varianto,metro taip pat reiks issileisti,nes noresis viska ismaisyti,ko nespejom,tai manau nepritaupysim...o ir iki orouosto ziurim kad butu arciau. cool.gif
Atsakyti
del metro tai pirkit dieninius pasus, arba daugiau dienu jeigu yra ir tiek laiko busit, tikrai pigiau gausis negu kas karta moket.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 03 29, 00:16)
del metro tai pirkit dieninius pasus, arba daugiau dienu jeigu yra ir tiek laiko busit, tikrai pigiau gausis negu kas karta moket.


Aga,zinom sita....pernai ten metro apacioj sedincia moterele radom,paklausem,tai viska paaiskino del kainu ir del terminu.... biggrin.gif ,tikrai zmones nuosirdziai padeda,kad ir metro vaziuojant,mato,kad su zemelapiu sedim,tai patys uzkalbina,paklausia ko ieskom,kiek stoteliu liko ir t.t.t rolleyes.gif
Atsakyti
as tiksliai nepamenu, bet man regis Washingtone metro bilietėlius (dieninius) galima buvo grazinti ir neisnaudota suma mums buvo atiduota atgal bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu eilini klausimeli ax.gif
Ar vezates su savimi sakocius? Praleidzia? Kiek suprantu, ji i rankini bagaza pasiemat? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2010 03 31, 02:11)
Turiu eilini klausimeli  ax.gif
Ar vezates su savimi sakocius? Praleidzia? Kiek suprantu, ji i rankini bagaza pasiemat?  doh.gif


man mama veze, nera ko nepraleisti smile.gif bet dejo ji i lagamina i bagaza, nedidukas buvo tai i dezute idejo kazkokia kartonine ir tiek, siek tiek apluzo, bet kadangi ne kokia dovana buvo tai nesvarbu.
Atsakyti
merginos, as su labai moterisku klausimu: kadangi busiu Orlando, idomu kuris geresnis outlet: premium ar prime g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 31 kovo 2010 - 11:29
QUOTE(laurynaa @ 2010 03 31, 11:28)
merginos, as su labai moterisku klausimu: kadangi busiu Orlando, idomu kuris geresnis outlet: premium ar prime  g.gif


Aš tai ne mergina, bet, sakyčiau, palygink parduotuvių sąrašą ir pažiūrėk, kuris tau labiau patiks:

http://www.premiumou...sting.asp?id=17

http://www.primeoutl...-directory.aspx

:-)

Šiaip pagal sąrašą ir aprašymą atrodo, kad Prime yra biškį prabangesnis - dizaineriai, etc. Bet šiaip tai važiuok į abu lotuliukas.gif
Atsakyti
Niccolo, dekui uz patarima, bet gal neaaa nevaziuosiu i abu (pfu pfu pfu) biggrin.gif labai laiko gaila, paskui vyro labai gaila, paskui dar doleriu..... biggrin.gif o beje juk dabar i/is jav tik su vienu lagaminu registruotu (nemokamu) galima skristi.

siaip pasiskaiciau tripadvisor, tai daugiau visi rekomenduoja premium outlets orlando. ech dabar jau nezinau ko labiau noriu i Dysneyland'a ar i shoppingus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 03 31, 13:11)
Niccolo, dekui uz patarima, bet gal neaaa nevaziuosiu i abu (pfu pfu pfu)  biggrin.gif labai laiko gaila, paskui vyro labai gaila, paskui dar doleriu..... biggrin.gif o beje juk dabar i/is jav tik su vienu lagaminu registruotu (nemokamu) galima skristi.

siaip pasiskaiciau tripadvisor, tai daugiau visi rekomenduoja premium outlets orlando. ech dabar jau nezinau ko labiau noriu i Dysneyland'a ar i shoppingus  blush2.gif


del outletu, tikrai ziurek, kuriame daugiau tave dominanciu parduotuviu.

del lagaminu - cia jau grynai priklauso nuo avialiniju, kiek kas leidzia. yra nemazai avialiniju, kurios vis dar 2 leidzia, taip kad su savosiom pasitikrink smile.gif
Atsakyti